Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (6 μέλη και 12 επισκέπτες)

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.772
Κριτικές
40
Like
26.308
Πόντοι
11.096
Φυσικά επικίνδυνο όταν εισαι κ οικογενειάρχης
Έχω αρνηθεί πολλές φορές κ εγώ με αποτέλεσμα να χάνεται η καταγραφής επίσκεψης..
Βέβαια αν ήθελαν τόσο πολύ να σου προσφέρουν το δώρο θα είχαν την κάρτα εκει κ θα παρέμενε εκεί στο γραφειο κ θα συμπλήρωναν την επίσκεψη σου...
Αλλά το έχουν ποιασει το νοημα,οι περισσότεροι είναι παντρεμένοι κ οι περισσότεροι αρνούνται...εμείς το προσφέρουμε όμως...
Αυτό είναι μάρκετινγκ...
Καί πώς θα παρέμενε εκεί ή κάρτα; Πού θά ξέρουν ποιός είσαι με τόσο κόσμο πού πάει, ή μήπως θά κράτανε καί θά λες όνομα επίθετο;
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
376
Κριτικές
2
Like
292
Πόντοι
21
Για την Σουλιου δεν εχεις πολυ δικαιο δεδομενου οτι υπαρχει παρκινγκ και στην Εμμανουηλ Μπενακη 2 και στη Σολωνος υπογειο απεναντι ακριβως απο την Σουλιου και στην πλατεια Κανιγκος υπογειο μεγαλο και φθηνο. Περαν αυτων εξυπηρετειται αψογα απο το Μετρο με ελαχιστο δρομο πεζη απο Πανεπιστημιο η Ομονοια !!!! Διοτι η συνεδρια με την ΕΥΑ απλα ειναι ανεπαναληπτη !!!
Κριτικές για Σουλίου;;; υπάρχουν;;;δεν μπόρεσα να βρω....(Μην βαρατε!)
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.272
Κριτικές
28
Like
20.223
Πόντοι
5.946
Καί πώς θα παρέμενε εκεί ή κάρτα; Πού θά ξέρουν ποιός είσαι με τόσο κόσμο πού πάει, ή μήπως θά κράτανε καί θά λες όνομα επίθετο;
Τόχουν κάνει διάφορα μαγαζιά στο παρελθον με χρήση νικνεημ
 

Christian Kenway

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
144
Κριτικές
25
Like
1.768
Πόντοι
2.471
Φυσικά επικίνδυνο όταν εισαι κ οικογενειάρχης
Έχω αρνηθεί πολλές φορές κ εγώ με αποτέλεσμα να χάνεται η καταγραφής επίσκεψης..
Βέβαια αν ήθελαν τόσο πολύ να σου προσφέρουν το δώρο θα είχαν την κάρτα εκει κ θα παρέμενε εκεί στο γραφειο κ θα συμπλήρωναν την επίσκεψη σου...
Αλλά το έχουν ποιασει το νοημα,οι περισσότεροι είναι παντρεμένοι κ οι περισσότεροι αρνούνται...εμείς το προσφέρουμε όμως...
Αυτό είναι μάρκετινγκ...
Εάν οι παντρεμένοι φοβούνται επειδή θα φάνε παντόφλα :2funny: σε τι φταίει το κατάστημα; Αφού αν το ζητήσεις στο δίνουν αμέσως και σου συμπληρώνουν τής επίσκεψης, τώρα αν εσυ δεν θέλεις επειδή έχεις το φόβο μην αποκαλυφθεί αυτό είναι δικό σου πρόβλημα ο καθένας κάνει τά κουμάντα του....
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
205
Like
376
Πόντοι
21
α ναι μια ωρα 80 σορρυ δεν εγραψα,,, τωρα εχει και μαρια γυμναστρια ,, και συλβι μοντελακι 22,,, το μαγαζι ,,
Εκανα προχθές με Συλβι
Εάν οι παντρεμένοι φοβούνται επειδή θα φάνε παντόφλα :2funny: σε τι φταίει το κατάστημα; Αφού αν το ζητήσεις στο δίνουν αμέσως και σου συμπληρώνουν τής επίσκεψης, τώρα αν εσυ δεν θέλεις επειδή έχεις το φόβο μην αποκαλυφθεί αυτό είναι δικό σου πρόβλημα ο καθένας κάνει τά κουμάντα του....
Άκου φίλε γιατί το ύφος σου είναι προσβλητικό
Δεν θα χαλάσεις το σπίτι σου κ την οικογένεια σου για μια ανακάλυψη Κ μια ψυχαγωγία που ειχεις ανάγκη
Η συζηγος είναι γυναίκα μάνα των παιδιών σου κλπ κ όχι ερωμένη σχέση γκομενα να πεις στα αρχιδια μου κ αν η κάρτα πέσει στα χέρια της
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
205
Like
376
Πόντοι
21
α ναι μια ωρα 80 σορρυ δεν εγραψα,,, τωρα εχει και μαρια γυμναστρια ,, και συλβι μοντελακι 22,,, το μαγαζι ,,
Εκανα προχθές με Συλβι
Πεταμένα λεφτά άτονη εντελώς
Πήρα πρόγραμμα μιας ώρας 100€
Στο άτονο αδιαφορο μασαζ χωρίς πίεση στο 10 λεπτό μου λέει γύρνα
Γυρίζω πίπα ακάποτη πέρασμα σκουφάκι κ σεξ 20 λεπτά.
Στο τέλος της λέω μισάωρο κάναμε
Όχι λέει έχουμε μισή ώρα ακόμη..κ τι θα κάνουμε της λέω
Έλα να κάτσουμε να μιλήσουμε αν θες κανουμε δεύτερη εκτονοση η συνεχίζουμε μασαζ..
Όχι Ευχαριστω μολις τελείωσω θελω να πλυθώ να φύγω..
Πλήρωσα το κατοσταρικο γιατί αυτό συμφώνησα κ έφυγα.
Με αηδίασε γιατί τα υγρά της είχαν έντονη δυσοσμία
Κορυφαίες το ιδρύματος είναι Εύα Ελενη
 

Christian Kenway

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
144
Κριτικές
25
Like
1.768
Πόντοι
2.471
Αλλά το έχουν ποιασει το νοημα,οι περισσότεροι είναι παντρεμένοι κ οι περισσότεροι αρνούνται...εμείς το προσφέρουμε όμως...
Αυτό είναι μάρκετινγκ...
Αφού πετάς υπονοούμενα ότι είναι και καλά πονηρή και σας έχουν μάθει ότι είστε παντρεμένοι και ότι θα το αρνηθείτε.
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
89
Like
149
Πόντοι
0
Εκανα προχθές με Συλβι
Πεταμένα λεφτά άτονη εντελώς
Πήρα πρόγραμμα μιας ώρας 100€
Στο άτονο αδιαφορο μασαζ χωρίς πίεση στο 10 λεπτό μου λέει γύρνα
Γυρίζω πίπα ακάποτη πέρασμα σκουφάκι κ σεξ 20 λεπτά.
Στο τέλος της λέω μισάωρο κάναμε
Όχι λέει έχουμε μισή ώρα ακόμη..κ τι θα κάνουμε της λέω
Έλα να κάτσουμε να μιλήσουμε αν θες κανουμε δεύτερη εκτονοση η συνεχίζουμε μασαζ..
Όχι Ευχαριστω μολις τελείωσω θελω να πλυθώ να φύγω..
Πλήρωσα το κατοσταρικο γιατί αυτό συμφώνησα κ έφυγα.
Με αηδίασε γιατί τα υγρά της είχαν έντονη δυσοσμία
Κορυφαίες το ιδρύματος είναι Εύα Ελενη
Φιλε μου απο εμφάνιση πως ηταν το λεω για το νεαρο της ηλικίας?
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
205
Like
376
Πόντοι
21
Φιλε μου απο εμφάνιση πως ηταν το λεω για το νεαρο της ηλικίας?
Όμορφη κ πολύ ωραίο σώμα με Ωραια τατουάζ
Στενό μουνακι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφού πετάς υπονοούμενα ότι είναι και καλά πονηρή και σας έχουν μάθει ότι είστε παντρεμένοι και ότι θα το αρνηθείτε.
Δεν κατάλαβες τι έγραψα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom