Νέα

Παλιό φόρουμ - Best of!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stunt
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
αφου λεει πως δεν βαζει το βιντεο γιατι φαινεται η φατσα του, το λεει καθαρα .
αν το βρεις ποτε βαλε να το δουμε.
εγω αυτο που αποθηκευσα τοτε εχει και εικονα μεσα...Το κατεβασαν μετα απο το φορουμ  ;)
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.708
Κριτικές
3
Like
4.681
Πόντοι
606
αφου λεει πως δεν βαζει το βιντεο γιατι φαινεται η φατσα του, το λεει καθαρα .
αν το βρεις ποτε βαλε να το δουμε.
δεν εχει σχεση το παραπανω link,το βιντεακι το ειχε βαλει αλλος "συναγωνιστης".
Και δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο,καλυτερα βαλε να δεις μια κανονικη τσοντα παρα αυτο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.270
Πόντοι
8.645
δεν εχει σχεση το παραπανω link,το βιντεακι το ειχε βαλει αλλος "συναγωνιστης".
Και δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο,καλυτερα βαλε να δεις μια κανονικη τσοντα παρα αυτο
Toυ Barone λες που τον επιασε να γραφει εδω η γκομενα του?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16


Παντρεμενη συναδελφος που πηδησα στο αδειο σπιτι που μολις ειχαν αγορασει που ερχοταν στο γραφειο και μου εδινε το εσωρουχο της, ωστε να ξερω οτι την υπολοιπη μερα κυκλοφορουσε χωρις και αλλα πολλα.

Αλλη παντρεμενη φιλη, που μου ζηταγε να συμμετασχει με τη φιλη μου, αλλα δεν εγινε γιατι δεν γουσταρε η φιλη μου

Παντρεμενη που γνωρισα στο netmeeting, με τρια παιδια!! που ηρθε σπιτι και πηδηχτηκαμε χωρις να ξερω τ ονομα της!!!!!!

Δεν υπαρχει καλυτερο, αλλα αν κολησεις την πατησες!!



κλπ απο την μεγαλη αρρωστια των ανδρων. ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Αν οι γυναίκες όλων των μελών εδω μέσα ήταν τόσο πουτάνες ώστε να μας κερατώσουν, τότε γιατί εμείς, είμαστε μέλοι σε αυτό το site και ψάχνουμε πουτάνες στα μπουρδέλα !!!



Τι να λεμε τωρα.
Οι προβληματισμοι και οι φιλοσοφικες συζητησεις κραταγαν ολη νυχτα.
Και οπως παντα, δεν εβγαινε πουθενα.


Και για του λογου το αληθες
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Για να μιλήσουμε για ένα διαφορετικό θεματάκι εδώ...θέλω μάγκες να μου πείτε αν έχετε ακούσει καμιά καλή κουβέντα από την πουτάνα που μόλις γαμήσατε...σίγουρα όλοι έχουμε πει στην πουτάνα " Τι ωραία που είσαι" κλπ. ( φανταστείτε πόσες φορές τα ακούει), το θέμα είναι αν έχετε ακούσει κανέναν ωραίο λόγο και εσείς...

θυμάμαι όταν ήμουν 15 ετών και είχα γαμήσει μια πουτάνα μου είχε πει "τι ωραία μάτια έχεις" και μετά γέλαγαν και τα μουστάκια μου, ένιωθα και ο πρώτος γκόμενος...για πείτε καμιά καλή ατάκα που έχετε ακούσει

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους
 
 
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ ΕΦΤΙΑΧΝΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ,ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ
Διαβαστε το ολο. Ειδικα ομως αυτο

"ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ(ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ)? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΣΤΟ ΚΟΥΛΟΥΡΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ"

Σε αυτό το ερώτημα (που το ξετρύπωσα τώρα - προέρχεται από το πρώτο ποστ της σειράς) υπάρχει ένα απλό test:
Κάποια φορά που η κυρία θα χέσει (στη λεκάνη), κανόνισε να ρίξεις μια ματιά στο κουράδι. Πριν τραβήξει το καζανάκι και φύγει.
Σύγκρινε τη διάμετρο του κουραδιού με τη διάμετρο του πουλιού σου.

Είναι προφανές ότι αν το κουράδι είναι πιο χοντρό απ το πουλί, το πρόβλημα είναι ψυχολογικό.
Γιατί ο κόλος ανοίγει τόσο ώστε να περνάει το κουράδι, χωρίς να πονάει.

 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Πριν τραβήξει το καζανάκι και φύγει.
Σύγκρινε τη διάμετρο του κουραδιού με τη διάμετρο του πουλιού σου.
  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ψαχνω στο παλιο φορουμ να βρω ολη τη κουβεντα που ειχε γινει για τον μοντερειτορ που ειχε διπλα ονοματα. Το ενα μαλιστα ηταν νικνειμ απο πουτανα και ειχε γινει ντορος μεγαλος. Αλλος μοντερειτορ το ειχε ανακαλυψει οταν τσεκαριζε τις ip. Μηπως ξερει κανεις που θα το βρω?
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Ψαχνω στο παλιο φορουμ να βρω ολη τη κουβεντα που ειχε γινει για τον μοντερειτορ που ειχε διπλα ονοματα. Το ενα μαλιστα ηταν νικνειμ απο πουτανα και ειχε γινει ντορος μεγαλος. Αλλος μοντερειτορ το ειχε ανακαλυψει οταν τσεκαριζε τις ip. Μηπως ξερει κανεις που θα το βρω?
και μετά λένε για εμένα.. κάτι κλώνοι που μπαίνουν και με βρίζουν έχοντας στο ενεργητικό τους 1 με 2 μηνύματα κάποιον μου θυμίζουν,,
 

paragwgos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
127
Like
0
Πόντοι
1
Ελα ρε γκομπρ υπαρχει τετοιο θρεντ και δεν το ηξερα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom