Νέα

Best Nightlife in August

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα David1988
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Λένε ότι όποιος το βρει έχει iq πάνω από 150... χαχαχα
:2funny::2funny:
Η αλήθεια είναι ότι σε λίγα iq tests που έχω κάνει, έχω πάρει αρκετά υψηλή βαθολογία.:2funny: Αυτό είναι, όμως, μεγάλη κουβέντα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Find the missing number ( number under the car)
Screenshot_2022-06-13-21-36-35-234_com.android.chrome~2.jpg
τι εκανες τωρα το γυρισες αναποδα? ποια ειναι η σωστη πλευρα του τεστ τελικα?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
@Aristarxos.. δεν εχει κανενα νοημα φιλε,αν θελουν οσοι θελουν βαζουν το τεστ στο google και το βγαζει...και στο παιζουν και εξυπνοι εδω αμα λαχει
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
τυπε καλογερε...δεν ειπα οτι ειναι γκει,ειπα οτι "αρκει να μην ειναι πισογλέντης" επειδη με ανεφερε ο mratan σαν οδηγο,εχω καθε λογο να το επισημάνω (και επειδη ξερω πολυ καλα που βρισκομαι,εχω και καθε λογο να εχω τις επιφυλάξεις μου και λογο δουλειας-δεν περιμενω να με καταλάβεις)απο κει και περα ειμαι προθυμος να εξυπηρετησω φυσικα, αν και σιγα μαλακιες δεν χρειάζεται.Εγω μπορει να του απάντησα μεταξυ σοβαρου και αστειου αλλα τα εννοουσα αυτα που ειπα.(για τις ελληνιδες) Για την αισθηση του χιουμορ που λες δεν νομιζω να μην καταλαβαινει ποτε τρολαρουμε και ποτε οχι..οσον αφορα για την κακη εικονα,πιστεψε με μπαινει ο καθενας εδω μεσα και βλεπει τι λεμε δε χρειάζεται να ειναι κανεις μελος...(και δεν νομιζω να μην εχει καταλάβει τι εστι φορουμ)...περα απο οοοολα αυτα που σου ειπα.Εσυ καταλαβες αυτο που σου ειπα? τι διαφορα εχει να ζητησω εγω μια πληροφορια απο το να τη ζητησει ενας ξενος? μονο για την αισθηση του χιουμορ??γιατι χλευασμα πεφτει παντου οπως βλεπεις σε καθε νημα αλλα δε σε εχω δει να γραφεις κατι παρομοιο για κάποιον ελληνα. (εμας εδω δηλ)
Απάντησα σε εσένα, επειδή εσύ μου απηύθυνες το λόγο, αλλά αναφέρομαι σε όλους όσους μπαχάλεψαν εδώ. Ε, ναι, δεν με είδες αλλού γιατί είναι μεταξύ Ελλήνων, που καταλαβαίνει ο ένας τον άλλον. Εδώ δεν είναι μόνο ο ανάρμοστος χαβαλές εναντίον ξένου, αλλά ότι έχει μπερδευτεί πλέον και η πληροφορία.

Και για να απαντήσω και στο επόμενό σου ποστ: ναι, η εικόνα της Ελλάδας με νοιάζει, γιατί έχει αντανάκλαση στους Ελληνες του εξωτερικού. Το ότι κάποιος αφομοιώνεται δεν σημαίνει ότι ο περίγυρός του δεν ξέρει την καταγωγή του.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Find the missing number ( number under the car)
Screenshot_2022-06-13-21-36-35-234_com.android.chrome~2.jpg
Από την αριστερή προς τη δεξιά μεριά της εικόνας βλέπουμε τους εξής αριθμούς

91,90,89,88,...86(φαντάσου ότι είσαι παρατηρητής στην πάνω μεριά του πάρκινγκ και κοιτάς τους αριθμούς από πάνω προς τα κάτω)
'Αρα σωστά απάντησαν οι συναγωνιστές 87 είναι ο αριθμός που λείπει και για να το συνεχίσω θα απεικονίζεται ως 78(με ανεστραμμένο το 7)όπως το κοιτάμε εμείς.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.824
Πόντοι
9.297
Go to IMIA island. It is very close to karpathos island
Το παιδί μιλάει σοβαρά και εσύ σαχλαμαριζεις....ευτυχώς που δεν χρειάζεται την βοήθεια σου για να βρει καμμία διεύθυνση από κοντά.Θα έλεγε ότι οι Έλληνες είναι MALAKES και δεν θα είχε άδικο.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Απάντησα σε εσένα, επειδή εσύ μου απηύθυνες το λόγο, αλλά αναφέρομαι σε όλους όσους μπαχάλεψαν εδώ. Ε, ναι, δεν με είδες αλλού γιατί είναι μεταξύ Ελλήνων, που καταλαβαίνει ο ένας τον άλλον. Εδώ δεν είναι μόνο ο ανάρμοστος χαβαλές εναντίον ξένου, αλλά ότι έχει μπερδευτεί πλέον και η πληροφορία.

Και για να απαντήσω και στο επόμενό σου ποστ: ναι, η εικόνα της Ελλάδας με νοιάζει, γιατί έχει αντανάκλαση στους Ελληνες του εξωτερικού. Το ότι κάποιος αφομοιώνεται δεν σημαίνει ότι ο περίγυρός του δεν ξέρει την καταγωγή του.
εισαι τοσο γαλλος που ξεχνανε την καταγωγη σου καλογερε...:grin:..ελα οκ! το σταματάω εδω.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Begood
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Το παιδί μιλάει σοβαρά και εσύ σαχλαμαριζεις....ευτυχώς που δεν χρειάζεται την βοήθεια σου για να βρει καμμία διεύθυνση από κοντά.Θα έλεγε ότι οι Έλληνες είναι MALAKES και δεν θα είχε άδικο.
αν παω εγω σε ενα ξενο φορουμ τυπου "μπουρδελα" και ρωτησω κατι,μεσα στις πληροφοριες δε θα ακουσω και μαλακιες νομιζεις? οι ξενοι τι ειναι πιοο "αθωοι"?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.824
Πόντοι
9.297
αν παω εγω σε ενα ξενο φορουμ τυπου "μπουρδελα" και ρωτησω κατι,μεσα στις πληροφοριες δε θα ακουσω και μαλακιες νομιζεις? οι ξενοι τι ειναι πιοο "αθωοι"?
Αθώοι δε είναι αλλά και δεν είναι 800 okades MALAKES ομως....
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
εισαι τοσο γαλλος που ξεχνανε την καταγωγη σου καλογερε...:grin:..ελα οκ! το σταματάω εδω.
Μήπως θες να αρχίσουμε για το πόσο Έλληνες είναι το συνοθύλευμα βαλκανίων και μικρασιατών που καρπώνεται την εθνικότητα ενός αρχαίου λαού και επιπλέον ρεζιλεύει την κληρονομιά του;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.824
Πόντοι
9.297
Μήπως θες να αρχίσουμε για το πόσο Έλληνες είναι το συνοθύλευμα βαλκανίων και μικρασιατών που καρπώνεται την εθνικότητα ενός αρχαίου λαού και επιπλέον ρεζιλεύει την κληρονομιά του;
Και είναι Έλληνες όσοι γεννιούνται εδώ από ξένους γονείς;;;;;;
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
dude the golden rule that is for all the chicks worldwide is "no money no honey"
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.824
Πόντοι
9.297
Ας βγάλουμε, όλοι, την μαλακία να την μετρήσουμε :bigdick:
Απλώς είναι τελείως άκυρο να κάνεις πλακιτσα με σοβαρή ερώτηση άλλου ....δεν δικσιολογουμαστε να κορο'ι'δευουμε όποιον χρειάζεται βοήθεια.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Απλώς είναι τελείως άκυρο να κάνεις πλακιτσα με σοβαρή ερώτηση άλλου ....δεν δικσιολογουμαστε να κορο'ι'δευουμε όποιον χρειάζεται βοήθεια.
Καλά, δεν ρώτησε και ποιο νοσοκομείο εφημερεύει γιατί έπαθε κρίση έλκους....
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Please dont spam the thread of our lovely guest and investor David1988

Only serious info here about greek kamaki....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom