Νέα

Best Nightlife in August

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα David1988
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.741
Κριτικές
3
Like
9.595
Πόντοι
1.336
Ούτε λεσβία. Του είπα να πάνε στη Λέσβο και δεν με ευχαρίστησε.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Καλόγερε αν πρόκειται να αντιγράψεις κάτι στους ξένους ,αντέγραψε τα καλά τους. Αντέγραψε το γεγονός ότι κοιτάνε τη δουλειά τους και δεν κουτσομπολεύουν τους άλλους όπως κάνεις εσύ. Αντίθετα, είσαι τόσο Ελληνάρας που όσα γαλλικά και αν μιλήσεις, η μικροαστική συμπεριφορά του Ελληναρά που ξέρει μόνο να σχολιάζει και όχι να πράττει ,δε θα φύγει ποτέ από μέσα σου. Άσε λοιπόν την ελληνική φυλή και τους αρχαίους Έλληνες από όπου δεν πήρες κανένα μάθημα. Ραγιάς είσαι και σαν ραγιάς φέρεσαι εκεί που σε παίρνει.
Αν ψάξεις θα δεις ότι και απαντήσεις σοβαρές δόθηκαν στον άνθρωπο, και χαβαλές έγινε χωρίς όμως να έχουμε προσωπική επίθεση. Και οι ξένοι που τόσο θαυμάζεις κάτι αντίστοιχο θα έκαναν - δεν έχεις ζήσει μόνο εσύ στο εξωτερικό, μην κοιτάς που κάποιοι δεν κάνουμε φιγούρα γιατί έχουμε ασπαστεί την αρχή του παν μέτρον άριστον.

Από κάτι μπαγλαμάδες σαν και σένα δε μπορεί να περιμένει τίποτα η Ελλάδα. Για υπάλληλος στο εξωτερικό καλός είσαι, να πληρώνεις τους λογαριασμούς σου και να σχολιάζεις τους Γάλλους πίσω από την πλάτη τους μόλις βρεις κανένα συμπατριώτη σου και να γελάτε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.824
Πόντοι
9.297
1655153890906.png

:grin:
Στην Τράπεζα Κύπρου είχαν βάλει κάτι τέτοιους πίνακες σε εξετάσεις για προσλήψεις...
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Άσε λοιπόν την ελληνική φυλή και τους αρχαίους Έλληνες από όπου δεν πήρες κανένα μάθημα.
Καλώς τον απόγονο του Περικλή και του Σωκράτη. :grin:

Αν ψάξεις θα δεις ότι και απαντήσεις σοβαρές δόθηκαν στον άνθρωπο, και χαβαλές έγινε χωρίς όμως να έχουμε προσωπική επίθεση.
Από σοβαρότητα άλλο τίποτα.

μην κοιτάς που κάποιοι δεν κάνουμε φιγούρα γιατί έχουμε ασπαστεί την αρχή του παν μέτρον άριστον.
:2funny: Ε τον παπάρα νυχτιάτικα...

Από κάτι μπαγλαμάδες σαν και σένα δε μπορεί να περιμένει τίποτα η Ελλάδα.
Να μην περιμένει. Τα κορόιδα τελείωσαν.

Για υπάλληλος στο εξωτερικό καλός είσαι, να πληρώνεις τους λογαριασμούς σου και να σχολιάζεις τους Γάλλους πίσω από την πλάτη τους μόλις βρεις κανένα συμπατριώτη σου και να γελάτε.
Επιχειρηματίας είμαι με γαλλική συνείδηση και ιθαγένεια πλέον. Το ελληνικό αίσθημα είναι λογικό να έχει ατονίσει πια. Το να σχολιάζω Γάλλους σε Έλληνες είναι ανέκδοτο. :cheesy:

Το αντίθετο είναι πιο πιθανό, αν και το αποφεύγω, γιατί δεν με συμφέρει, εφόσον ξέρουν την καταγωγή μου.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Στο μεταξύ επιχειρηματίας τύπος καλόγερος μένει σε τρύπα 40τμ και στέλνει βιογραφικά σε κάτι θέσεις εργασίας της πουτσας για μεροκαματακι (60 χρονών ναυάγιο)και σας έχει στο παραμύθι.
Όποιος έχει όρεξη ας διαβάσει τα πρώτα του μηνύματα και το ξεφτιλικι που έτρωγε μέχρι που τον βαρεθηκαμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Επιχειρηματίας τύπος Καλόγερος, ετών 60, λανσάρει πρότζεκτ: Dating for Digital Nomads και ξεκινάει για νέες περιπέτειες (και νέες γκόμενες).

Τρόμπας, ετών 45, αναζητεί στοργή και προδέρμ στα γλωσσόφιλα κορασίδων του αγοραίου.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τράβα ρε μαλακά κωπρογερε να κουρέψεις το γκαζόν της πολυκατοικίας μπας και σου δώσουν κάνα 20ευρω να βγάλεις τη βδομάδα...
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Τράβα ρε μαλακά κωπρογερε να κουρέψεις το γκαζόν της πολυκατοικίας μπας και σου δώσουν κάνα 20ευρω να βγάλεις τη βδομάδα...
Τρόμπα μου, θα κλείσω το λογαριασμό μου για να συγκεντρωθώ το πρότζεκτ μου.
Θα μου λείψει ο χαβαλές σου.
Να περνάς καλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom