Νέα

Best Nightlife in August

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα David1988
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Many proficiencies have auto-ignited.
After that fuckin bird this post will be responsible for the next big fire in Greece
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Έρχεται ένας ξένος και ζητάει μία πληροφορία και βλέπεις τι ακολουθεί.... Δεν είναι νήμα για χαβαλέ μεταξύ Ελλήνων. Μια πληροφορία ζητάει ο άνθρωπος, όχι πιστοποίηση για το πόσο γελοίος λαός είμαστε. Χαρά στο κουράγιο σου που απαντάς σοβαρά, μέσα σε τόσους χαχόλους...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Come on now Monk, it's not like he was your cousin or something. He is probably pulling your leg too. At least we got the joke, you are the only one who didn't, that's why the joke is on you.

Τέικ μάι μπολς εντ πλέι μπάσκετμπολ
Είναι ήδη μέλος που έχει ρωτήσει πληροφορίες για αγοραίο (μια ματιά στο προφίλ του αρκεί) και είναι λογικό να έκανε και μία ερώτηση και για διακοπές. Ρωτάει σοβαρά ο άνθρωπος, είδες να κάνει πλάκα;

Και συ του λες τι θέλει και ρωτάει ταξιδιωτικά σε ένα φόρουμ με πουτάνες κι άρα δεν είναι αυτό, αλλά το κάνει για να δει το επίπεδο γλωσσομάθειας. Και να πάρει το κουβαδάκι του να πάει σε άλλη αμμουδιά.

Με τη μαλακία που σε δέρνει, τι άλλο θα σκεφτόσουνα. Και δεν είναι η πρώτη φορά που διαπιστώνω πόσο αργόστροφος είσαι.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Είναι ήδη μέλος που έχει ρωτήσει πληροφορίες για αγοραίο (μια ματιά στο προφίλ του αρκεί) και είναι λογικό να έκανε και μία ερώτηση και για διακοπές. Ρωτάει σοβαρά ο άνθρωπος, είδες να κάνει πλάκα;

Και συ του λες τι θέλει και ρωτάει ταξιδιωτικά σε ένα φόρουμ με πουτάνες κι άρα δεν είναι αυτό, αλλά το κάνει για να δει το επίπεδο γλωσσομάθειας. Και να πάρει το κουβαδάκι του να πάει σε άλλη αμμουδιά.

Με τη μαλακία που σε δέρνει, τι άλλο θα σκεφτόσουνα. Και δεν είναι η πρώτη φορά που διαπιστώνω πόσο αργόστροφος είσαι.
Sit down well Monk, because I will come from there and black snake that devoured you.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Hi brother.
For cheap fuck go to
m e t a x u r g i o area
to kolonu ,iasonos and alexander the Great king of Macedonia street.
But you dont really need it, cause Greek girls like tourists and you can have nice blowjob if you offer 2-3 beers and after saying " Hi Im John the tourist!! I love you! Could you please do a delicious blowjob to me!!!"
A greek giirk after that loves you!! 100%
Do it like Spaliaras,
Because you can!!!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Έρχεται ένας ξένος και ζητάει μία πληροφορία και βλέπεις τι ακολουθεί.... Δεν είναι νήμα για χαβαλέ μεταξύ Ελλήνων. Μια πληροφορία ζητάει ο άνθρωπος, όχι πιστοποίηση για το πόσο γελοίος λαός είμαστε. Χαρά στο κουράγιο σου που απαντάς σοβαρά, μέσα σε τόσους χαχόλους...
Έχεις "κάτω" τους Έλληνες και "πανω" τους ξένους. Την πληροφορια την πηρε . (Αν την πηρε δε ξερω) Δεν έχει καμία διαφορά για μένα οποίος και να είναι. Είναι ένας άνθρωπος που ζητάει μια πληροφορια. Όπως και εγώ αν ζητουσα μια πληροφορια εδώ μέσα φυσικά ξέρω ότι θα την επερνε μεν αλλά θα άκουγα και τις μαλακίες μου. Ο ξένος επειδή είναι ξένος ποια ειναι η διαφορά?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν σε "πιανω" Λάθος διόρθωσε με
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Find the missing number ( number under the car)
Screenshot_2022-06-13-21-36-35-234_com.android.chrome~2.jpg
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Έχεις "κάτω" τους Έλληνες και "πανω" τους ξένους. Την πληροφορια την πηρε . (Αν την πηρε δε ξερω) Δεν έχει καμία διαφορά για μένα οποίος και να είναι. Είναι ένας άνθρωπος που ζητάει μια πληροφορια. Όπως και εγώ αν ζητουσα μια πληροφορια εδώ μέσα φυσικά ξέρω ότι θα την επερνε μεν αλλά θα άκουγα και τις μαλακίες μου. Ο ξένος επειδή είναι ξένος ποια ειναι η διαφορά?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν σε "πιανω" Λάθος διόρθωσε με
Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις, μαν;

Ότι αν ένας άγνωστος ζητάει μια πληροφορία και εσύ αρχίζεις με απαντήσεις για γκεηλίκια, ενώ δεν έχει δηλώσει γκέη, και το κάνεις για να σπας την πλάκα σου λέγεται καφρίλα;

Ότι αν ανάμεσα σε κάποιους σωστούς προορισμούς πετάς κι ένα σωρό μαλακίες, πάλι για να σπας την πλάκα σου, δεν μπορεί να ξέρει τι ισχύει και τι όχι;

Ότι για τους συμπατριώτες του, επειδή μένει στην Ελλάδα, θα θεωρείται αξιόπιστη πηγή και θα επηρεάσει κι άλλους με αυτές τις «πληροφορίες», ιδίως αν γράφει και σε κανένα φόρουμ;

Ότι η αίσθηση του χιούμορ δεν είναι η ίδια για όλους τους λαούς και δεν μπορεί να ξέρει αν τον χλευάζετε ή τον προσβάλλετε;

Ότι βλέπει τις μαλακίες που γράφετε και έτσι ενδυναμώνεται η ήδη κακή εικόνα που έχουμε στο εξωτερικό σαν λαός;

Είναι κι άλλα που δεν καταλαβαίνεις;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις, μαν;

Ότι αν ένας άγνωστος ζητάει μια πληροφορία και εσύ αρχίζεις με απαντήσεις για γκεηλίκια, ενώ δεν έχει δηλώσει γκέη, και το κάνεις για να σπας την πλάκα σου λέγεται καφρίλα;

Ότι αν ανάμεσα σε κάποιους σωστούς προορισμούς πετάς κι ένα σωρό μαλακίες, πάλι για να σπας την πλάκα σου, δεν μπορεί να ξέρει τι ισχύει και τι όχι;

Ότι για τους συμπατριώτες του, επειδή μένει στην Ελλάδα, θα θεωρείται αξιόπιστη πηγή και θα επηρεάσει κι άλλους με αυτές τις «πληροφορίες», ιδίως αν γράφει και σε κανένα φόρουμ;

Ότι η αίσθηση του χιούμορ δεν είναι η ίδια για όλους τους λαούς και δεν μπορεί να ξέρει αν τον χλευάζετε ή τον προσβάλλετε;

Ότι βλέπει τις μαλακίες που γράφετε και έτσι ενδυναμώνεται η ήδη κακή εικόνα που έχουμε στο εξωτερικό σαν λαός;

Είναι κι άλλα που δεν καταλαβαίνεις;
τυπε καλογερε...δεν ειπα οτι ειναι γκει,ειπα οτι "αρκει να μην ειναι πισογλέντης" επειδη με ανεφερε ο mratan σαν οδηγο,εχω καθε λογο να το επισημάνω (και επειδη ξερω πολυ καλα που βρισκομαι,εχω και καθε λογο να εχω τις επιφυλάξεις μου και λογο δουλειας-δεν περιμενω να με καταλάβεις)απο κει και περα ειμαι προθυμος να εξυπηρετησω φυσικα, αν και σιγα μαλακιες δεν χρειάζεται.Εγω μπορει να του απάντησα μεταξυ σοβαρου και αστειου αλλα τα εννοουσα αυτα που ειπα.(για τις ελληνιδες) Για την αισθηση του χιουμορ που λες δεν νομιζω να μην καταλαβαινει ποτε τρολαρουμε και ποτε οχι..οσον αφορα για την κακη εικονα,πιστεψε με μπαινει ο καθενας εδω μεσα και βλεπει τι λεμε δε χρειάζεται να ειναι κανεις μελος...(και δεν νομιζω να μην εχει καταλάβει τι εστι φορουμ)...περα απο οοοολα αυτα που σου ειπα.Εσυ καταλαβες αυτο που σου ειπα? τι διαφορα εχει να ζητησω εγω μια πληροφορια απο το να τη ζητησει ενας ξενος? μονο για την αισθηση του χιουμορ??γιατι χλευασμα πεφτει παντου οπως βλεπεις σε καθε νημα αλλα δε σε εχω δει να γραφεις κατι παρομοιο για κάποιον ελληνα. (εμας εδω δηλ)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Begood
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
@Kalogero θα σου πω κατι που ειναι βαρυ.Αλλα ειμαι τυπος που μιλαω ετσι σε ολους. (φυσικα δεχομαι και την αλλη πλευρα,γιατι εμενα μαρεσει να μου μιλανε στα ισα) λες για την κακη εικονα που εχουμε σαν ελληνες...τι σε νοιαζει η εικονα? αφου δεν θες να εισαι ελληνας.(εσυ το ειπες οχι εγω)..νομιζω οτι ειναι ενα θεμα (η εικονα μας δηλ) που πλεον δεν σε αφορα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom