Νέα

Ελμουφαδόρ - ο αρχιψεύταρος του φόρουμ !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 882
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.380
Κριτικές
123
Like
31.806
Πόντοι
27.636
Ανναπουρνιαρη είσαι τόσο χαζός που πιστεύεις θα φτιάξω κλώνο και θα γράψω στο βρομοσαιτ του γεροξούρα τον κωλόγερο τον γράφω στα αρχίδια μου γιατί δεν ξέρει να εκτιμάει

Εσύ είσαι χαζός που προσπαθείς να αποδείξεις ότι δεν τα έγραψες εσύ.

Δεν με ενδιαφέρει ο Ξούρας και ούτε προσπαθώ να κερδίσω κάτι από αυτόν. Από την αρχή φαινόταν τι ήταν. Εσύ έπεσες στην παγίδα του, ο,τι και να λες τώρα.

Γάμα όσο θες και όποια θες, αλλά μην γράφεις παραμύθια και το παίζεις ιστορία. Μην προσπαθείς τώρα να το γυρίσεις.
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.380
Κριτικές
123
Like
31.806
Πόντοι
27.636
Συμφωνώ κι επαυξάνω. Το ότι είμαστε εμείς οικονομικα σε μέτρια κατάσταση δεν πάει να πει ότι όλοι οι συναγωνιστές είναι έτσι. Κι εγώ αν το φυσούσα το χρήμα δύο φορές την εβδομάδα θα έπαιρνα ότι αστεράκι call υπήρχε. Ο @Elganador είναι ένας τέτοιος τύπος. Το ρολαρει το χρήμα και μαγκιά του. Και πάλι καλά να λέτε που ενημερώνει, θα μπορούσε να μας είχε γραμμένους όλους στα παπαρια του.

@srek7 φίλε δεν έχουμε μιλήσει ποτέ και συλλυπητήρια για το γατάκι σου αλλά θα σου πω τούτο: Μου θύμησες την πρώην γυναίκα μου που ότι κακό της συνέβαινε κατηγορούσε εμένα. Περπατούσε στο δρόμο και στραμπουλαγε το πόδι της, εγώ έφταιγα. Της καιγόταν το φαι και παρόλο που ήμουν στη δουλειά, εγώ έφταιγα. Δούλευε και μάλωνε με τις συναδελφισες της, εγώ έφταιγα. Γι'αυτο μετά από 4 χρόνια την έστειλα στη μάνα της και ησυχασα. Όλα αυτά προ 15ετιας. Πίστευε κι αυτή όπως κι εσύ στο κακό μάτι. Ας είμαστε λίγο σοβαροί και λογικοι φίλε. Να σαι καλά και πάλι συλλυπητήρια από καρδιάς.

Άλλο έχω χρήμα και πηγαίνω με όποια θέλω όποτε θέλω κι άλλο γράφω παραμύθια για αυτοπροβολή.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.163
Πόντοι
9.846
Άλλο έχω χρήμα και πηγαίνω με όποια θέλω όποτε θέλω κι άλλο γράφω παραμύθια για αυτοπροβολή.
Εγώ δεν έχω συμπεράνει τέτοιο πράγμα φίλε μου. Τι να σου πω τώρα; Αν έχεις εσύ άλλη εμπειρία με αποδείξεις τότε πάω πάσο.
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.380
Κριτικές
123
Like
31.806
Πόντοι
27.636
Εγώ δεν έχω συμπεράνει τέτοιο πράγμα φίλε μου. Τι να σου πω τώρα; Αν έχεις εσύ άλλη εμπειρία με αποδείξεις τότε πάω πάσο.

Έχεις χάσει επισόδεια. Έχει αποδειχθεί ότι οι περισσότερες κριτικές του είναι μούφα και κάποιες άλλες ανακύκλωση από περσινά ξινά σταφύλια.

Τα ίδια θα λέμε κάθε φορά;
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.410
Κριτικές
171
Like
91.100
Πόντοι
46.423
Και για να γελάσουμε λίγο.

:tooth: :tooth:

 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
120
Like
19.265
Πόντοι
25.186
Εσύ είσαι χαζός που προσπαθείς να αποδείξεις ότι δεν τα έγραψες εσύ.

Δεν με ενδιαφέρει ο Ξούρας και ούτε προσπαθώ να κερδίσω κάτι από αυτόν. Από την αρχή φαινόταν τι ήταν. Εσύ έπεσες στην παγίδα του, ο,τι και να λες τώρα.

Γάμα όσο θες και όποια θες, αλλά μην γράφεις παραμύθια και το παίζεις ιστορία. Μην προσπαθείς τώρα να το γυρίσεις.
εγώ γράφω πάντα αλήθειες

και αυτό σε πονάει

έχεις πρόβλημα μαζί μου και με ζηλεύεις γιατί ειμαι πραγματικός γαμιας και χώνεσαι σαν την πούτσα στις κριτικές μου για να πεις την χαζομάρα σου

καρφί δεν μου καίγεται αν δεν με πιστεύεις εσυ

ξέρεις γιατί γιατί εσένα σε γράφω στα αρχίδια μου ανναπουρνιαρη
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
120
Like
19.265
Πόντοι
25.186
Έχεις χάσει επισόδεια. Έχει αποδειχθεί ότι οι περισσότερες κριτικές του είναι μούφα και κάποιες άλλες ανακύκλωση από περσινά ξινά σταφύλια.

Τα ίδια θα λέμε κάθε φορά;
ξεκωλιάρη διάλεξε μία από αυτές που έχω γράψει κριτική και κλείσε ραντεβού και άμα δεν την έχω πάρει πληρώνω εγώ το ραντεβού

αλλά εσυ είσαι κότα λειρατη και δεν θα το κανεις

ετσι κάνουν οι αληθινοί γαμιάδες
αντρίκια και παντελονατα

Κλείσε ραντεβού να σε ξεφτιλίσω και για άλλη μία φορά
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.380
Κριτικές
123
Like
31.806
Πόντοι
27.636
Ο «πάντα αλήθειες» έχει βγάλει αφρούς.

Πονάς μωρή κοτούλα;

:tooth:
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
120
Like
19.265
Πόντοι
25.186

Συνημμένα

  • IMG_5073.jpeg
    IMG_5073.jpeg
    332 KB · Εμφανίσεις: 5

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.380
Κριτικές
123
Like
31.806
Πόντοι
27.636
Άσε τα λόγια κλείσε ραντεβού να δούμε ποια είναι η κότα ξεκωλιαρη

Το ότι συνεχίζεις να παραθέτεις τη συγκεκριμένη φωτογραφία, δείχνει πόσο χαζός και ανένδοτος είσαι.

Και μην προκαλείς γιατί όπως έστρωσες θα κοιμηθείς.
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.253
Πόντοι
206
Το ότι συνεχίζεις να παραθέτεις τη συγκεκριμένη φωτογραφία, δείχνει πόσο χαζός και ανένδοτος είσαι.

Και μην προκαλείς γιατί όπως έστρωσες θα κοιμηθείς.
Ναι αλλά η συγκεκριμένη φωτογραφία είναι αποτέλεσμα ψηφοφορίας που τον κρίνει πιο αξιόπιστο από τον Ανναπουρνα...:coffee:
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.380
Κριτικές
123
Like
31.806
Πόντοι
27.636
Ναι αλλά η συγκεκριμένη φωτογραφία είναι αποτέλεσμα ψηφοφορίας που τον κρίνει πιο αξιόπιστο από τον Ανναπουρνα...:coffee:

Κι εγώ τι σχέση έχω; Διαβάζεις καθόλου τα προηγούμενα ποστ;

:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom