Νέα

Παλιό φόρουμ - Best of!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stunt
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
και εσενα μοντερειτορ σου την κανει?
και μετά λένε για εμένα.. κάτι κλώνοι που μπαίνουν και με βρίζουν έχοντας στο ενεργητικό τους 1 με 2 μηνύματα κάποιον μου θυμίζουν,,
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Αξέχαστες εποχές!!! Αν και δεν τις έζησα...  :cheesy:
 

paragwgos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
127
Like
0
Πόντοι
1
Οντως παλιες καλες εποχες χαιροσουν να ποσταρεις  :2funny: :2funny:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ε τωρα και εσυ..... αμα ειναι απο μοντ εχει αλλη γλυκα να στο παιζει πουτανα και να σε κοροιδευει.
 

paragwgos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
127
Like
0
Πόντοι
1
Ειδικα εαν ειναι και γρια μοντερειτορ  :2funny: :2funny:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
και μετά λένε για εμένα.. κάτι κλώνοι που μπαίνουν και με βρίζουν έχοντας στο ενεργητικό τους 1 με 2 μηνύματα κάποιον μου θυμίζουν,,
Κάνει μπαμ ποιος είναι αυτός που βρίζει... ;)
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Ε τωρα και εσυ..... αμα ειναι απο μοντ εχει αλλη γλυκα να στο παιζει πουτανα και να σε κοροιδευει.
κάποια στιγμή μια κολλητή μου που συνεργαζόμαστε στην δουλειά και βλέποντας ότι μου έκαναν πόλεμο έφτιαξε ένα ακάουντ εδώ το περίφημο Τσουλί και το έριξε στην πλάκα.....
κάποια στιγμή πήρα αυτό το ακάουντ και το διαχειριζόμουν εγώ με στόχο να εγκλωβίσω κάνα δυο τύπους που με έβριζαν χοντρά και πάνω που πετύχαινε το πείραμα πέταξε ένας γνωστός μια σπόντα και τους έκανε και έβαλα όπισθεν αλλιώς θα έπεφτε γέλιο με τα άτομα...
δηλαδή δεν θα πλακωνόμουν με κανέναν αλλά θα του τράβαγα καμιά φώτο και θα έπαιρνε το ανάλογο πμ για να τραβήξει όπισθεν..    
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
κάποια στιγμή μια κολλητή μου που συνεργαζόμαστε στην δουλειά και βλέποντας ότι μου έκαναν πόλεμο έφτιαξε ένα ακάουντ εδώ το περίφημο Τσουλί και το έριξε στην πλάκα.....
κάποια στιγμή πήρα αυτό το ακάουντ και το διαχειριζόμουν εγώ με στόχο να εγκλωβίσω κάνα δυο τύπους που με έβριζαν χοντρά και πάνω που πετύχαινε το πείραμα πέταξε ένας γνωστός μια σπόντα και τους έκανε και έβαλα όπισθεν αλλιώς θα έπεφτε γέλιο με τα άτομα...
δηλαδή δεν θα πλακωνόμουν με κανέναν αλλά θα του τράβαγα καμιά φώτο και θα έπαιρνε το ανάλογο πμ για να τραβήξει όπισθεν..    



χαχαχαχα, απο οτι ελεγαν και αυτος φωτο μαζευε. δε ξερω ομως αν ειναι αληθεια συτο γιατι δε με κοροιδεψε.
 

paragwgos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
127
Like
0
Πόντοι
1
Μην μου πεις ρε γκομπρ οτι ασελγουσε μετα, βλεποντας τις φωτο?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Και για να ειμαστε ον τοπικ, που ειναι αυτα τα θεματα γμτ?
Αληθευει τελικα οτι η ιστορια γραφετε απο τους νικητες,
 

paragwgos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
127
Like
0
Πόντοι
1
Δυστυχως τα εχουν κατεβασει αυτα τα θεικα θρεντ οι διαχειριστες.Κριμα γιατι αυτα τα θρεντ ειναι ιστορια του σαιτ
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
χαχαχαχα, απο οτι ελεγαν και αυτος φωτο μαζευε. δε ξερω ομως αν ειναι αληθεια συτο γιατι δε με κοροιδεψε.
εδώ μπαίνουμε για την πλάκα μας μερικοί εκμεταλλεύονται την μαλακία του άλλου για να γλύψουν κανένα κόκκαλο το βασικό όμως ότι μερικοί βρίζουν ακόμα και πεθαμένους όπως ο κλώνος εχθές και προχθές...
κάποτε έβρισα και εγώ όμως το έκανα γιατί δυο κωλόπαιδα μου έβριζαν την μάνα η οποία δεν είχα καλά καλά κλείσει μήνα που είχε πεθάνει και δεν μπήκε κανένας μοντ τότε να τους βάλει στην θέση τους...
και τότε εγώ έβρισα όχι γιατί ήθελα να βρίσω αλλά για να δω της αντιδράσεις τους σας πληροφορώ ότι με μπανάρανε σε 10 δευτερόλεπτα...
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Δυστυχως τα εχουν κατεβασει αυτα τα θεικα θρεντ οι διαχειριστες.Κριμα γιατι αυτα τα θρεντ ειναι ιστορια του σαιτ
αυτά πρέπει να γίνονται μπακ απ έτσι για αρχείο και χαβαλέ...
κάπου είχα ένα πρόγραμμα που έκανε μπακ απ στα σαιτ.. δηλαδή του έδινες το λινκ του σαιτ και αυτό αποθήκευε όλες της σελίδες του σαιτ.... όσες και να ήταν και είχες την ευχέρεια ματά να της δεις και χωρίς να είσαι στο ιντερνετ.. και δεν θυμάμαι που το έχω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom