Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Οσο φτιαχνει ο καιρος τοσο περισσοτερες μαζευονται . Χθες το βράδυ ειχε καμια 20αρια κομματια απο τον ΟΚΑΝΑ και κατω και καμια 10αρια κομματια μαυρες απεναντι . Στην Σωκρατους ειχε περισσοτερες μαυρες απο οτι εχει στο Μογκαντισου ! Μπορει να ηταν και πανω απο 100 , χωρις πλακα !
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Οσο φτιαχνει ο καιρος τοσο περισσοτερες μαζευονται . Χθες το βράδυ ειχε καμια 20αρια κομματια απο τον ΟΚΑΝΑ και κατω και καμια 10αρια κομματια μαυρες απεναντι . Στην Σωκρατους ειχε περισσοτερες μαυρες απο οτι εχει στο Μογκαντισου ! Μπορει να ηταν και πανω απο 100 , χωρις πλακα !
ω ρε.αρρωστιες για ολους λεμε.πρεπει να βαλουν και ενα παγκο και να φωναζουν εδω το καλο hiv ,εδω η καλη ηπατιτιδα.εδω τα καλα κονδυλωματαααααααα
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές. Μάλλον θα έχει ξαναγίνει αναφορά για μία Άννα στη Λαυρίου. Ξανθιά με πράσινα μάτια, μάλλον Αλβανίδα αλλά με πολύ καλά Ελληνικά. Ψιολοκυριλέ ντύσιμο, ωραίο μου... , όχι και τίποτα φορβερό βέβαια  Χαλαρή και άνετη, από πίπα όχι πολλά πράγματα αλλά γενικά γάμισα καλά. Πάντως στις 'προς αποφυγή ' δεν θα την έβαζα με τίποτε...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Στην Σωκρατους ειχε περισσοτερες μαυρες απο οτι εχει στο Μογκαντισου ! Μπορει να ηταν και πανω απο 100 , χωρις πλακα !
To έχω δει και εγώ αυτό το θέαμα! Κείνη τη μέρα ίσως ήταν και διακόσιες!
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Βασικα ειναι της ξεπετας και τερμα..Τιποτα αλλο. Αλβανια και Ρουμανια κυριως και με στυλακι μη βρασω.
Πάντως η ψηλή λεπτή μελαχροινή είναι Ουκρανή λέγεται Ραίσα και είναι στο δρόμο γιατί δεν είχε την "ευκαιρία" να δουλέψει σε studio ή αλλού. αν διαβάζει κάποιος που να μπορεί να την μεταγράψει σε κάποιο καλύτερο χώρο ας το δεί γιατί η κοπέλλα είναι και πολύ όμορφη και πολύ γλυκειά.
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Για ποια λες, γιατί ο φίλος μίλησε γενικά? Την στήνει στον ΟΚΑΝΑ?
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
ω ρε.αρρωστιες για ολους λεμε.πρεπει να βαλουν και ενα παγκο και να φωναζουν εδω το καλο hiv ,εδω η καλη ηπατιτιδα.εδω τα καλα κονδυλωματαααααααα
εχεις δικιο μεγαλε  διαβαζω και δεν μιλαω αλλα αυτο πια ειναι ρωσικη ρουλετα ,με ολες τις σφαιρες μεσα!!!
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστές, μήπως ξέρει κανένας μια κοπέλα με το όνομα Sandy (Ελληνίδα είναι και το κανονικό της όνομα είναι Κυριακή αλλά το έκανε Sandy)...παίζει στην Πλατεία Βάθης (δεν ξέρω αν είναι ..ζάκι). Έχει ξανθό μαλλί και έιναι γύρω στα 30-35..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Γεια σας συναγωνιστές, μήπως ξέρει κανένας μια κοπέλα με το όνομα Sandy (Ελληνίδα είναι και το κανονικό της όνομα είναι Κυριακή αλλά το έκανε Sandy)...παίζει στην Πλατεία Βάθης (δεν ξέρω αν είναι ..ζάκι). Έχει ξανθό μαλλί και έιναι γύρω στα 30-35..
τί θελεις να μαθεις γι αυτην ??
 

playerxxx

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστές, μήπως ξέρει κανένας μια κοπέλα με το όνομα Sandy (Ελληνίδα είναι και το κανονικό της όνομα είναι Κυριακή αλλά το έκανε Sandy)...παίζει στην Πλατεία Βάθης (δεν ξέρω αν είναι ..ζάκι). Έχει ξανθό μαλλί και έιναι γύρω στα 30-35..






φιλε μου ειναι οντως ζακι! την εχω παρει μια φορα!μου ειχε πιασει ενα παραμυθι πως εχασε λαφτα στο χρηματηστηριο
και παει να ρεφαρει κανοντας πιατσα! πουτανιες δηλαδη!!! πολυ βρωμικη(η ιδια μου ειπε πως ειχε να λουστει 1 μηνα)
επικυνδηνη για παρασημα!!!!! μαλακια εκανα που τη πηρα :headbang: :headbang: :headbang:
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
Μήπως από το (ΣΑΝ-ΤΗ)Ν-ΚΑΚΙΑ-ΤΗΝ-ΩΡΑ;
 

morning_defender

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
φιλε μου ειναι οντως ζακι! την εχω παρει μια φορα!μου ειχε πιασει ενα παραμυθι πως εχασε λαφτα στο χρηματηστηριο
και παει να ρεφαρει κανοντας πιατσα! πουτανιες δηλαδη!!! πολυ βρωμικη(η ιδια μου ειπε πως ειχε να λουστει 1 μηνα)
επικυνδηνη για παρασημα!!!!! μαλακια εκανα που τη πηρα :headbang: :headbang: :headbang:

Και μένα μου πούλησε τις ίδιες μαλακίες, ότι ήταν χρηματιστής ότι την κυνηγούσαν ολοι γιατί είχε καλές πληροφορίες αλλά μετά την πούλησαν και τώρα είναι στα δικαστήρια, ότι ήταν γκόμενα στους μεγαλύτερους επιχειρηματίες κ.τ.λ  πάντως ομολογώ ότι έκανε φοβερή πίπα, ωραίο κορμί και κάνει καλό πήδημα και σίγουρα δεν λυπήθηκα τα λεφτά που έδωσα. Τώρα όσον αφορά την καθαριότητα εμένα μου έδωσε την εντύπωση ότιείναι ψυχώ με την καθαριότητα,ίσως και να πέφτω έξω τι να πω
 

xristos_150869

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες που θα βρω αυτη τη Ραισα?????(μηνυμα σελ.94)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom