Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
[quote author=kainourios  link=topic=35.msg407834#msg407834 date=1203844378]
που κανει πιατσα η μικαελα???
[/quote]
η μικαελα κανει πιατσα στο τετραγωνο λαυριου γυρω στο τετραγωνο αριστοτελους- 3η σεπτεμβριου κ σωκρατους. συχνα καθετε στην eurobank ή απεναντι απο την alpha bank.
παιζει απο τις απογευματινες ωρες.
ελπιζω να σε κατατοπισα φιλε συναθλητη.
 

kostasy

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ενα ξανθό πιπίνι που κανει πιάτσα στη στάση της Χαριλάου Τρικούπη πρίν το φανάρι της Σκουφά την έχει πάρει κανείς?
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ενα ξανθό πιπίνι που κανει πιάτσα στη στάση της Χαριλάου Τρικούπη πρίν το φανάρι της Σκουφά την έχει πάρει κανείς?
...ενα μονο θα σου πω γαι τη λεγαμενη:Ζηταει ταριφα 60+το ξενοδοχειο 80 για ενα 15 λεπτο το οποιο μπορει να γινει και 7λεπτο...εγω την ειχα παρει και στα 7 λεπτα γαμησιου ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΣΥΞΥΛΟ η βρωμοκαριολα...νομιζω βουλγαρα ειναι....ΜΑΚΡΙΑ σθναθλητες ειναι ξεπετα και ξενερωτη...χαλια πιπα και απο σεξ?πιο 'στεγνη'απο αυτη δε θα βρεις...μπορει στην αρχη να ειναι ευγενικη αλλα στην πορεια αποδυκνειεται μεγαλη φολα...ουστ απο δω :thefinge:
 

kavliaris83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια μια πληροφορια...Η Μικαελα ειναι μια ξανθια γυρω στα 35-40 ???Για πειτε μου...
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια μια πληροφορια...Η Μικαελα ειναι μια ξανθια γυρω στα 35-40 ???Για πειτε μου...
Η μικαελα δεν ειναι ξανθια, εχει μαυρο ή πολυ καστανο μαλι μακρυ ισιο προσ τα πισω.
δεν ειναι πανω απο τριαντα ετων. ειναι ψηλη, παντα γοβα τακουνι και ντυσιματακι σαν γραματεας, τυπικοτατο και οχι μπουρδελιαρικο με κολους, βυζες ή στηθια εξω που να φωναζουν ειμαι πουτανα!!!!! ειναι τυπικη, πολυ γλυκια. φιλε μην την μπλεκεις με αλλη, προσεχε γιατι οι περισσοτερες εκει κατω ειναι τις ξεπετας.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Στη γωνία Καποδιστρίου και 3ης Σεπτεμβρίου (στην γωνία Ε.Ε.) παίζει ένα κοκκινομάλλικο, με μακρύ μαλλί, πολύ γλυκούλι, κατά τα γούστα μου.
Το ΄χει τεστάρει κανένας συνάδελφος γιατί γενικά παίζει πολύ ξεπέτα στη περιοχή.
 

pkdirec

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε μάγκες μας την πέσανε
Φιλαράκο εμεις ξέρουμε που πηγαινουμε
Κοιτα να μάθεις με ποιον πηγαίνει αυτή που πηδάς εσυ και μην ασχολείσαι με τα δικά μας πουλάκια
Τώρα αν εσένα δεν σου αρέσουν τα περάστε σκουπίστε τελειώσατε .... μην σκουπίζεσαι μεγάλε ...προβλημα σου
Συμβουλες από μη συναθλητές δύσκολο να δεχτούμε πόσο μάλλον από άσχετους που μιλανε για νταβατζήδες μαχαιρώματα και αηδίες ....μπας και δεν πλήρωσες άρχοντα ? ... ή ήθελες να παντρευτεις καμιά τους ?
καλλιτερη απαντηση δεν εχω διαβασει γεια σου vangog συναγωνιστη με τα ωραια σου
οσο για το φιλο τωρα με τις αιτιασεις του μαλλον σε λαθος site εχει μπει αφου δεν νομιζω πως οι συναγωνιστες χρειαζονται συμβουλες υγειονομικου χαρακτηρα ή φωσκολικης εμπνευσεως παπαριες
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Έχει πάρει κανείς δύο βουλγάρικα μελαχρινα, λεπτά, milfs που κυκλοφορουν στην Λαυρίου?
Επίσης, έχετε πάρει δύο ελληνάκια μελαχρινα, λεπτουλικα που καθονται απεναντι απο ΟΚΑΝΑ αλλα ζητανε 60αρες αντι της στανταρ ταρίφας 45?
Πειτε αν αξιζει..
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
απόψε στη Σόλωνος ήταν μια μικροκαμωμένη ξανθιά με ένα vw polo είχε παρκάρει το αμάξι με alarm και καθόταν απέξω ξέρουμε κάτι γι αυτήν;
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
απόψε στη Σόλωνος ήταν μια μικροκαμωμένη ξανθιά με ένα vw polo είχε παρκάρει το αμάξι με alarm και καθόταν απέξω ξέρουμε κάτι γι αυτήν;

Θα μείνει από μπαταρία, αν αφήσει πολλή ώρα τα alarm.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Οταν λέω αν ξέρουμε κάτι εννοώ αν την έχει πάρει κανείς, νομίζω είναι ευνόητο τι εννοώ
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
καλή η πλάκα αλλά από πληροφορίες φτωχεια
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Πολύ πράμα είχε σήμερα από πουτάνες στην Ομόνοια.. απ'έξω απ'τον ΟΚΑΝΑ ειδικά είχε κάτι πολύ ωραίες βρωμιάρες..


Η Κάρμεν..





και η πίσω όψης ενός πορνιδίου στη Λαυρίου.. στο βάθος η κοκκινομάλλα ήταν και αυτή πορνίδιο όσο και αν φαινόταν απίστευτο

 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά οι ίδιες και οι ιδιες ειναι ειτε στον ΟΚΑΝΑ είτε στην πλ. ΛΑυρίου. Η πλάκα με μερικέςε είναι οτι στεκονται μπροστά σε μαγαζια και ουτε να κανεις το κονε δεν μπορεις. Τες πα. Την κοκκινομαλα την ειχα ρωτησει (και οχι πηδηξει) ποσο παει και ζητησε 30 με το μοτελ μεσα.
Ειναι Ελληνιδα και εχει φατσα για αγρια πραγματα (χεχε)
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Αυτές είναι τα κλασσικά junkies ή όχι? Με εντυπωσίασε μία ξανθιά λεπτή ψηλή με ωραίο πρόσωπο που δεν είχε κανένα από τα χαρακτηριστικά του junkie (βλέμμα, στάση, περπάτημα κ.λ.π.). Ετσι κι αλλιώς σα τη Δέσποινα στη Σολωμού δίπλα δεν πρόκειται να το κάνει αλλά μου κίνησε την περιέργεια....
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Αυτές είναι τα κλασσικά junkies ή όχι? Με εντυπωσίασε μία ξανθιά λεπτή ψηλή με ωραίο πρόσωπο που δεν είχε κανένα από τα χαρακτηριστικά του junkie (βλέμμα, στάση, περπάτημα κ.λ.π.). Ετσι κι αλλιώς σα τη Δέσποινα στη Σολωμού δίπλα δεν πρόκειται να το κάνει αλλά μου κίνησε την περιέργεια....
Βασικα ειναι της ξεπετας και τερμα..Τιποτα αλλο. Αλβανια και Ρουμανια κυριως και με στυλακι μη βρασω.
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα μαγκεσ χθεσινι επισκεψι καποδιστριου και σεπτεμβριου μετα απο ορα σκεπσισ αν αξιζει κατι πιρα ενα ρουμανακι μικρο στιν ιλικια αλα τετοια στενομουνα προτι φορα γαμαο καλα επιφονιματα βγαζει  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom