Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Φίλτατοι, επειδή από μπουρδελοπιάτσες είμαι άσχετος, μήπως ξέρετε αν σε κάποιο δρόμο της Αθήνας το βράδυ βρίσκονται ομορφούλες ανατολικοευρωπαίες; Τίποτα Βουλγάρες, Ρουμάνες, Ουκρανές, Ρωσίδες και άλλα παρόμοια φρούτα.
Ευχαριστώ.
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Nεαρχε διαβασε τις σελιδες και θα παρεις οτι πληροφορια θελεις!
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Φίλτατοι, επειδή από μπουρδελοπιάτσες είμαι άσχετος, μήπως ξέρετε αν σε κάποιο δρόμο της Αθήνας το βράδυ βρίσκονται ομορφούλες ανατολικοευρωπαίες; Τίποτα Βουλγάρες, Ρουμάνες, Ουκρανές, Ρωσίδες και άλλα παρόμοια φρούτα.
Ευχαριστώ.

Σόλωνός, στο ύψος του Χημείου και γύρω γύρω το τετράγωνο.
Καποδιστρίου και Γ' Σεπτεμβρίου.
Όλα βρώμικα, άρρωστα και της ξεπέτας.
Δύσκολα θα βρείς κάτι αξιόπιστο.
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Εξω από το Christianna, μελαχρινουλικο 25αρικο, μίλαγε μονο Βουλγαρικα ή Ρουμανικα. Fuckable και ζηταγε 50. Χωρις ιδιαιτερη δυσκολια κατεβηκε 40 που θεωρω πολλα για το συγκεκριμένο σημείο. Το clue ήταν μια ελληνιδα που συνοδευει το μωρο αυτό και κανει τη μεταφραστρια. Μαλιστα οταν περασαν κατι μπαρμπαδες τους χαιρετησε (κοινωνικοτατη) γιατι γνωριζονταν..
Τελικα δεν τιμησα το εκ Βουλγαριας (?) τεκνο. Μηπως εχει κανεις διαπραξει πιτσιλισμα με το συγκεκριμένο?
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Αγαπητοί συναγωνιστές, χθεσινοί περίπολος κατα τις τρεις στην Αθήνα.
Καποδιστρίου 30 μαύρες. Όλες ίδιες ηταν. Πέρασε ένα μπατσικό εκείνη την ώρα και άρχισαν να τρέχον προς πατησιών. Τρελό γέλιο.
Νότια Καποδιστρίου (ΟΚΑΝΑ) δεν υπήρχε ψυχή τίποτα.
Απεργία είχαν?
@ συμπαθητικά πορνίδια στην Σατοβριάνδου.
Σόλωνος είχε 2μπάζα χαμηλά, 2 τελειωμένες στο χημείο και μια γιαγια στο πίσω στενό.
Παρακαλείτε ο συντροφος με το πορτοκαλί τζιπάκι HRV που ψάχνει μαύρες, να κάνει λίγο δεξιά όταν κάνει ντιλ γιατί στην 5 λεπτη αναμονή πέσαν πάνω στο φρεσκοπλιμένο μου αμάξι 10 μαύρες και δεν ξέρω αν ξεβάφουν.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Συμπολεμιστές, σήμερα καθαρά Δευτέρα αντί για χαρταετό παίζει τίποτα να πετάξουμε κάνα πούτσο;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και εγω μετα απο καποιες τσαρκες που εκανα στα ιδια σημεια που αναφερουν και οι συναγωνιστες βρηκα μονο τα εξης"μποχα,μαυρες,ζακια"!απορω ρε παιδια με σας πώς την βρισκετε με τις πιατσες....εκτος αν ψαχνετε συνεχεια για ρουκυ!αλλα και παλι αξιζει τον κοπο? :think:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Κατά τις 10 θα βγω στα πέριξ της μπόχας και της δυσωδίας μην τυχόν ανακαλύψω κάνα ρούκι και πετάξω τον πούτσο που λέγαμε. Αλλά μου φαίνεται ότι σήμερα θα είναι κολομέρα, χειρότερη κι από τις άλλες, αλλά δε γαμιέται. Θα ενημερώσω αύριο.
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
ετυχε λογο δουλιας να περασω πεζος απο εκει 2 μερες  απο τις πιατσες τι τριτη 4/3 κατα τις 5 και ετυχα σε ντου τις αστυνομιας :huh: ..εντρομες τρεχαν στα στενα 3-4 και ελενχαν χαρτια κ τετοια 3 πουρογριες εκει στη σταση πισω απο το περιπτερο κ μονο ενα μελαχρινο γυρω στα 20 ηταν στο στενο αριστερα εκει που ειναι τ μαγαζι με τα ηλεκτρικα.. τη πεμπτη 6/3  στις 3 το μεσιμερι που ξαναπερασα το μενου ηταν πλουσιο απεναντι στο οκανα ειχε 4 με μια που φορουσε κοκινο κολαν :dancing: εκανε τη διαφορα απολες πισω απο τη σταση κατι πουρα κ μολις στριβω τ στενο ο χαμος απο τι μια μερια γυρω στα 10 πρεζακια ζευγαρια κ γυναικες κ στην αλλη μερια του πεζοδρομιου 4 γκομενακια τα οποια ηταν σχετικα μικρα σ ηλικια 20-30 τα οποια στο περασμα του καθενος κουνουσαν κολαρακια αλλα γενικα η μπιχλα  κ η αμφισβτουμενη υγειηνη τους με κανει να τις αποφευγω  αυτα για τους φαν του ειδους  :rockon:
 

Επισκέπτης
βρε συναγωνιστές όλη η πλατεία Βάθης και τα γύρω έχουν γεμίσει με τσιγγάνες από την Βουλγαρία αφετηρία εξόρμησης τους καφετέρια στην διασταύρωση Βερανζέρου και Μενάνδρου.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Χθεσινο περασμα απο Σολωνος χαμηλα,μεταξυ διασταυρωσεων με οδους ζωοδοχου πηγης και Μπενακη...3 με 3 και μιση το πρωι η ωρα...πετυχαινω στο περιπτερο που πισω του βρισκεται πεζοδρομος με γκαραζ απο τη μια και απο την αλλη βιβλιοπωλειο...κοντα στο πρωην φροντιστηριο ΣΑΒΑΙΔΗΣ και στο φωτοτυπιο ΩΚΥΤΥΠΟΝ...μια κοπελα με τζινακι και με φορμιτσα με κουκουλα λογω βροχης, καστανη προς το ανοικτο, αδυνατη υψους 1,60(ειχε και ωραι ματια). Πλησιαζει το αυτοκινητο μου κατοπιν δικου μου νευματος και τη ρωταω τιμες:25(!!!!)ευρω μου λεει στοματικο και σεξ και 17 η 18(εκει γυρω η τιμη για το ξενοδοχειο)...εγω ΤΙ σκεφτηκα τωρα:Για πιο λογο ειναι τοσο χαμηλες οι τιμες της τη στιγμη που στην ιδια πιατσα και λιγο πιο πανω ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΡΕΡΗ των περιπτωσεων να βρεις κοπελα με 40 ευρω συν το ξενοδοχειο? :think:Γιατι αυτη η κοπελα εχει τοσο χαμηλα την τιμη της ενω ειναι αρκετα εμφανισιμη? :think:...Ο νους μου πηγε στο πονηρο...φτιαξτε σεναρια απειρα με τη φαντασια σας συναγωνιστες μου,μεσα θα πεσετε...πχ απιστευτα βρωμικη,αρρωστη,και ο,τι αλλο....βασικα αν εχει καποιος καποια πληροφορια για κεινη ας μου πει η ας διαψευσει τα 'αρρωστα'υποθετικα μου σεναρια...γιατι οπω ςκαταλαβαινετε,αν ειναι ολα οκ με την κοπελα αυτη θα ειναι best value for money καθοτι κουκλι...
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Χθεσινο περασμα απο Σολωνος χαμηλα,μεταξυ διασταυρωσεων με οδους ζωοδοχου πηγης και Μπενακη...3 με 3 και μιση το πρωι η ωρα...πετυχαινω στο περιπτερο που πισω του βρισκεται πεζοδρομος με γκαραζ απο τη μια και απο την αλλη βιβλιοπωλειο...κοντα στο πρωην φροντιστηριο ΣΑΒΑΙΔΗΣ και στο φωτοτυπιο ΩΚΥΤΥΠΟΝ...μια κοπελα με τζινακι και με φορμιτσα με κουκουλα λογω βροχης, καστανη προς το ανοικτο, αδυνατη υψους 1,60(ειχε και ωραι ματια). Πλησιαζει το αυτοκινητο μου κατοπιν δικου μου νευματος και τη ρωταω τιμες:25(!!!!)ευρω μου λεει στοματικο και σεξ και 17 η 18(εκει γυρω η τιμη για το ξενοδοχειο)...εγω ΤΙ σκεφτηκα τωρα:Για πιο λογο ειναι τοσο χαμηλες οι τιμες της τη στιγμη που στην ιδια πιατσα και λιγο πιο πανω ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΡΕΡΗ των περιπτωσεων να βρεις κοπελα με 40 ευρω συν το ξενοδοχειο? :think:Γιατι αυτη η κοπελα εχει τοσο χαμηλα την τιμη της ενω ειναι αρκετα εμφανισιμη? :think:...Ο νους μου πηγε στο πονηρο...φτιαξτε σεναρια απειρα με τη φαντασια σας συναγωνιστες μου,μεσα θα πεσετε...πχ απιστευτα βρωμικη,αρρωστη,και ο,τι αλλο....βασικα αν εχει καποιος καποια πληροφορια για κεινη ας μου πει η ας διαψευσει τα 'αρρωστα'υποθετικα μου σεναρια...γιατι οπω ςκαταλαβαινετε,αν ειναι ολα οκ με την κοπελα αυτη θα ειναι best value for money καθοτι κουκλι...
Μάλλον τόσα της έλλειπαν εκίνη την ώρα για τη δόση
 

arxideboras

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2008
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
εγω φιλοι μου υστερα απο αυτα που εμαθα ειδικα στις πιατσες με τα τραβελια για το ειτζς!δε ξαναψωνιζω απο δρομο!!!
απο μπουρεδελο μονο και αυτο καθαρο!!!!
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
παιδες την προηγούμενη πεμπτη ειχα ραντεβου με μια κοπελιτσα στισ 11 εξω απο την νομικη...μου ειχε πει να μην αργησω που τελικα τα καταφερα και αργησα! :grin: :grin: :sunglasses: :sunglasses:
οταν εφτασα μου ειπε οτι της ειχαν κανει πολλοι καμακι....ΠΟΙΟΣ απο εσας τους φιλτατους συντροφους  :uzi: :uzi: :cum: :cum: της κολλησε??ΕΕΕΕΕ?? :tickedoff: :tickedoff: ηταν κοντουλα μελαχρινουλα οραιο βυζι και φοραγε κολαν με μποτες...ξερει κανεις τπτ?? :think: :think: :tickedoff: :tickedoff:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Συμπολεμιστές, ενημέρωση έστω και καθυστερημένη. Βράδυ Καθαρής Δευτέρας, περί τις 10 το βράδυ, παίρνω τους δυσώδεις δρόμους της πλατείας Λαυρίου και γύρω, όπου έκαψα τα λάστιχα κάνοντας βόλτα μιάμιση ώρα! Μαύρες, οι γνωστές Αλβανίδες στη γωνία του ΟΚΑΝΑ, κάτι κακόμοιρα ζάκια με Πακιστάνια πάνω από το κεφάλι τους, ώσπου ένα βήμα πριν την απόγνωση η μοίρα με έφερε μπροστά στη Μίρα (έτσι είπε ότι λέγεται), την οποία στο εξής θα αποκαλώ Καβλομίρα. Λοιπόν: Κατά δήλωσή της 26, και τόσο πρέπει να ήταν, καστανόξανθη με το ξανθό να επικρατεί και μπούκλες, γύρω στο 1,65 με 1,70 και τροφαντή. Προσοχή: Όχι χοντρή, νταρντάνα, η αδυναμία μου δηλαδή. 40 με το ξενοδοχείο και στο δωμάτιο, σε αντίθεση με τις άλλες καριόλες που τις παρακαλάς να βγάλουνε την μπλούζα, εκείνη ξεβρακώνεται και με περιμένει γυμνή στο κρεβάτι. Μάγκες, έπεσε το χαμούρεμα της αρκούδας, αφού σε κάποια στιγμή εγώ βαρέθηκα και γυρνάω για να μου κάνει καμιά πίπα, αλλά αυτή επέμενε. Τέλος πάντων, πίπα ωραία, και τρεις διαφορετικές στάσεις. Στο τέλος τη ρώτησα για μία ώρα και μου είπε 100 ευρώ. Α! Μην ξεχάσω. Αράζει στο ξενοδοχείο Άκτιον, έχει κάτι καρέκλες απ' έξω.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Τι ερωτήσεις είναι αυτές ρε συνάδελφε :o; Τη θέλω τη ζωή μου... Όσο για το τραβέ, δεν είδα τίποτα.
 

Cretanicious

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
μακροχρονη εμπειρια στο κεντρο...πιατσες που παντα εχουνε κοσμο....
1.Σοφοκλεους απο το Ηοτελ ΠΙΝΔΑΡΟΣ και προς τα κατω(προσ τα ανω ειναι το παλιο χρηματηστηριο ). προσοχη στο οπισθεν του Δημαρχειου ξενοδοχειο.(εκει συχναζουν κατα ομαδες τραβεστι) :think: (βραδυνες ώρες μόνο)
2.Πλατεια Λαυριου,στασεις λεωφορειου 608 και τρολλευ προς φιλαδελφεια, πανω στην πλατεια 5-10 κοπελες μεχρι το απογεμα.Ειναι το τοπ της περιοχης τα δευτερα κανουνε πιατσα κατα οκανα μερια.( Μεσα στην μικρη στοα,πισω απο τα σταθμαρχεια του τρολευ, παραδιπλα απο το τζους-σουβλακι υπαρχουνε και μερικοι ''προστατες'' εν αναμονή κλήσης απο το κορίτσι σε περιπτωση που κατι συμβει )  :headbang:
2α.τα ξενοδοχεια της περιοχης ειναι τα περισσότερα αθλια αλλα εγώ προτείνω Ελλας Ηοτελ με ξύλινα πατώματα που τρίζουν  :grin:
2γ.Στην Μαρίκας Κοτοπούλη υπάρχει και σινεμα που προβάλλει το ερςτικό δεκάλεπτο εγω και ο σκυλος μου. :dancing:
3. Για μετά το σεξ προτείνω Κυπριακή Πίτα με 2 καλαμάκια απο το τζους(σπεσιαλιτε) για να αναπληρώσουμε δυναμεις. :uglystupid:
3α.Υ.Γ. να προσεχτούν και οι 2 πενηντάρες Ρωσσίδες με τα εξτρα κιλάκια πού είναι εκεί κάθε πρωί ψάχνοντας πελάτες.
Ελπιζω να ειμαι διαφωτιστικος.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
παιδες την προηγούμενη πεμπτη ειχα ραντεβου με μια κοπελιτσα στισ 11 εξω απο την νομικη...μου ειχε πει να μην αργησω που τελικα τα καταφερα και αργησα! :grin: :grin: :sunglasses: :sunglasses:
οταν εφτασα μου ειπε οτι της ειχαν κανει πολλοι καμακι....ΠΟΙΟΣ απο εσας τους φιλτατους συντροφους  :uzi: :uzi: :cum: :cum: της κολλησε??ΕΕΕΕΕ?? :tickedoff: :tickedoff: ηταν κοντουλα μελαχρινουλα οραιο βυζι και φοραγε κολαν με μποτες...ξερει κανεις τπτ?? :think: :think: :tickedoff: :tickedoff:
ααααααααααααα για αυτο με εβρισε οταν τη ρωτησα ποσο παει?εσενα περιμενε? :o :o :o :o :o :o
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Ρε αρχιδέμπορα, πού το άκουσες; Στην τηλεόραση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom