Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Kαι να αναζητεις τις παλαιες καλες εποχες, εποχες καθαροτερες γιατι τωρα κυριαρχει η μπιχλα και η ξεπετα!!!!
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Συναγωνιστές, την περασμένη Δευτέρα 11/2, χαμηλά στη Σόλωνος, πήρα τη Μαριλένα. Ελληνίδα, συμπαθητική, άνετη στην επικοινωνία, όχι κάτι ιδιαίτερο στην εμφάνιση. Ζήτησε 30 στο αυτοκίνητο για φραπέ με καλαμάκι. Κλείσαμε στα 20 και πήγαμε σε παρακείμενο παρκινκ. Δεν έκλαψα το 20άρικο, αλλά ούτε θα το ξαναέδινα.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Γεια χαρά..

σήμερα πέρασα για "δουλειές" από το κέντρο οπότε είπα να απαθανατίσω κανένα βρώμικο πουτανάκι..

μόνο την κάρμεν κατάφερα να βγάλω.. ήταν και άλλες 2 βρωμιάρες αλλά δεν τις πέτυχα τις άτιμες..




ύστερα ..πως τα φερε η μοίρα και πέρναγα από κολωνού.. κάτι με τράβηξε.. μια δύναμη.. σαν ένας λάγνος μαγνήτης για ηδονισμένα "εργαλεία" , κι έτσι μπήκα σε ένα από τα σπιτάκια της μπουρδελιάρας οδού.. στο 11Α με τα σκαλιά

Εκεί σιγά μην έβρισκα τίποτα καλό.. μια κοντή ήταν με παχάκια που έκανε τον χάρη τον τσάτσο να φαίνεται σκλεναρίκοβα.. τεσπα.
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Μια και αναφερατε τις πιο παλιες εποχες, στην οδο Σκουφα το 2003-2004, ακριβως μετα τα 3 γουρουνακια δεξια, ειχα πετυχει μια μελαχροινη πιτσιρικα που δεν φαινοταν με τιποτα για τανα, λογω του σημειου και της γενικης εμφανισης της. Δυο φορες την πηρα, μια στοματικο και μια απολα στο αμαξι. Χριστινα τη λεγανε, μου εδωσε και τηλεφωνο, αλλα τελικα δεν το αποθηκευσε το κινητο μου και δεν την ξαναπετυχα.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ξερει κανεις που πηγαν τα ιχνη μιας μιλφ Καιτης που συχναζε Μαυρομιχαλη και Διδοτου γωνια?Ηταν ξανθια αδυνατη γυρω στα 45 και πολλες φορες τυηνειχα πετυχει να οδηγει ενα μαυρο citroen c2....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για τους γνωριζοντες, πριν 2 βραδυα, ξανα-εμφανιστηκε στη δουλεια η μικαέλα, η ρουμανα καλλονή. εθεαθη να περπατει παλι τους γνωστους κόκκινους δρομους της νυχτας..



πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.... τι γραφω ρε πουστη μου ????  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
για τους μη γνωρίζοντες να μην μας πεις τι εστι μικαελα , που συχναζει και πως θα την αναγνωρίσουμε;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για τους μη γνωρίζοντες να μην μας πεις τι εστι μικαελα , που συχναζει και πως θα την αναγνωρίσουμε;
υπαρχει ΠΛΗΡΕΣ και ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ραπόρτο μου στο ΠΑΡΟΝ θρεντ..
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
JESUS αγιε μοντερατορα...ειναι 92 σελιδες :P
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
πάντως με σερτς "μικαέλα" σε αυτο το θρεντ δεν μου εβγαλε τιποτα
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
συναθλητες χθες κατα τις 03:30 μεταμεσονυκτια εκανα μια περατζαδα στην πορνοντιζνεηλαντ του κεντρου. τα πραγματα ηταν ψοφια , μονο κατι ζακια στην πλατεια βαθης και γυρω στενα.
επειτα απο καμποσες βολτες πετυχαινω ενα αγνωστο εως την δεδομενη στιγμη πορνιδιο στο υψος του ξενοδοχειου χριστιανα. επειδη δεν ημουν σιγουρος εκανα 2-3 φορες γυρω το τετραγωνο εως να σιγουρευτω οτι κανει πιατσα. σταματω και μου λεει με πολυ φτωχα ελληνικα 40 και το ξενοδοχειο. την ρωρω εαν το κανει στο αμαξι, οπου με κοιτα καλα καλα και τελικα μου λεει ναι. πρωχωρω εγω και την ρωτω εαν τα κανει ολα και μου λεει ναι.
εεεεε αυτο ηταν, την παιρνω και παμε σε παρακειμενω παρκινγκ οπου εγινε το ελα να δεις.
σωμα πολυ καλο, λεπτη μεση και με αψογες καμπυλες που οδηγουσαν στο κολαρακι της.
ξυρισμενη παντου, ουτε μια τριχα και μυριζε ωραια, οχι κολωνιες αλλα σαπουνι!!!!!!!
ο κολητος μου φιλαρακος ειχε παρει φωτια και αμεσως βρηκε στοχο στο ωραιο της κουλουρι.
ηταν στενη οπου χρειασθηκε και αρκετο σαλιο για να μπορεσει ο κολητος μου φιλαρακος να μπει στην τελεια σπηλιτσα της. στασης πολλες και μαλιστα διχως να δισανασχετει και να υπολογιζει την ωρα.
το τελικο κτυπημα εγινε στο καπο της μηχανης οπου και την εστησα εκει και με ενα πολυ δυνατο πισοκολητο ο κολητος μου φιλαρακος πιτσιλισε το κολαρακι της με ολη την πιεση που διεθεται.
ηταν φοβερη!!!!!!!!!!!!!!!!!
ειναι περιπου 25 ετων, λεπτη, μαλι σκουρο καστανο εως τους ομους, μελαχρηνη, περιπου 165, ματια καστανα σκουρα, με απλεντο χαμογελο.
λεγεται αννα και ειναι απο την βουλγαρια. διαφερει κατα πολυ απο τις αλλες που συχναζουν τα απογευματα εξω απο το χριστιανα.
ειναι φρεσκο μωρο και ελπιζω να παραμεινει ετσι!!
ειναι στην ελλαδα μονο οχι πανω απο τρεις μηνες με ελαχιστα ελληνικα και δυστηχως αγγλικα.
σιγουρα θα την τιμησω συντομα ξανα. ειναι μεσα στα πορνιδια οπου αξιζουν καποιες επισκεψης κατα διαστηματα.
συναθλητες τα λεμε εις νεοτερα.......
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Μολις επεστρεψα απο τους δρομους της ακολασιας.
Ωρα 3.10, Σολωνος ψηλα, λιγο πριν την AVIN εθεαθη νεαρο αγνωστο τεμαχιο, μικρων διαστασεων , αλλα ωσπου να γυρισω το τετραγωνο το φορτωσε ενα bmw (καποιος συναγωνιστης?)
Πιο κατω λιγα πραγματα και στο τελος της Σολωνος τρια αλλοδαπα, δυο μελαχροινα και ενα ξανθο, εκ των οποιων το ενα μελαχροινο ηταν πολυ ενδιαφερον, δεν ρωτησα ηταν απασχολημενο παλι με .....bmw.
Στη Λαυριου στο παγκακι ειδα απο μακρια δυο τεμαχια και απεναντι 3ης Σεπτεμβριου και Καποδιστριου δυο μελαχροινα εκ των οποιων το ενα ηταν μικρο αστερακι, δεν το εχω ξαναδει. Θα ρωτουσα αφου ολοκληρωνα την βολτα.
Καποδιστριου νεκρα, στην Αριστοτελους και Καποδιστριου ενα υπερηλικο τελειωμενο. Συνεχιζω Σωκρατους και στο Χριστιανα δυο πιθανως Βουλγαρες, η μια καλουτσικη, δεν ρωταω γιατι στριβω Σατωβριανδου να τελειωσω τη γυρα και να ξανααρχισω απο την αρχη ρωτωντας.
Ομως με το που εστριψα την αισθανθηκα και την ειδα απο πισω και λεω ναι αυτη ειναι. Την αλλη φορα δεν την ειχα προλαβει. Φυσικα και την πηρα κατευθειαν χωρις να ρωτησω τιποτα εκτος απο το ποσο. 40 το συνολο (30+10)
Στο δωματιο αφηνει φιλια σε λαιμο στηθος κ.λ.π., αλλα οχι στομα και μουνι. Ωραια απαλη πιπα, ερχεται απο πανω και τελειωμα αφηνει στο σωμα, οχι στο προσωπο. Οταν την σφυροκοπισεις βγαζει διακριτικες ανασες, μαλλον πραγματικες.
Λεγεται Μοιρα, ειναι απο Βουλγαρια, εχει απιστευτα πρασινα ματια και πολυ ωραια και ζεστη ενεργεια, ειναι γεματουλα με ωραιες καμπυλες, πολυ ωραιο στηθος και κολο. Ξυρισμενη τελειως 27 ετων. Μαλλι πλουσιο σπαστο ξανθοανταυγειατο. Θα λειψει την αλλη εβδομαδα και επιστρεφει παλι. Δυο μηνες στην Ελλαδα και μιλαει Αγγλικα. Ελληνικα δεν ξερω αν μιλαγε καλα, γιατι μιλαγαμε Αγγλικα.


 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...ωσπου να γυρισω το τετραγωνο το φορτωσε ενα bmw

...ηταν απασχολημενο παλι με .....bmw.

...Στο δωματιο αφηνει φιλια σε λαιμο στηθος κ.λ.π., αλλα οχι στομα και μουνι.

Ti λες ρε Legalo, δεν αφήνει φιλιά στο μουνί?
Αν άφηνε δηλαδή θα το φίλαγες?
Ρουφηχτό? Με γλώσσα?

Ά, και μια συμβουλή:...   Πάρε bmw.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φυσικα και την πηρα κατευθειαν χωρις να ρωτησω τιποτα εκτος απο το ποσο. 40 το συνολο (30+10)
Στο δωματιο αφηνει φιλια σε λαιμο στηθος κ.λ.π., αλλα οχι στομα και μουνι. Ωραια απαλη πιπα, ερχεται απο πανω και τελειωμα αφηνει στο σωμα, οχι στο προσωπο. Οταν την σφυροκοπισεις βγαζει διακριτικες ανασες, μαλλον πραγματικες.
Λεγεται Μοιρα, ειναι απο Βουλγαρια, εχει απιστευτα πρασινα ματια και πολυ ωραια και ζεστη ενεργεια, ειναι γεματουλα με ωραιες καμπυλες, πολυ ωραιο στηθος και κολο. Ξυρισμενη τελειως 27 ετων. Μαλλι πλουσιο σπαστο ξανθοανταυγειατο. Θα λειψει την αλλη εβδομαδα και επιστρεφει παλι. Δυο μηνες στην Ελλαδα και μιλαει Αγγλικα. Ελληνικα δεν ξερω αν μιλαγε καλα, γιατι μιλαγαμε Αγγλικα.
φιλε την αλλα φορα ρωτα για την αννα. ειναι πραγματικο αστερι και πολυ καινουργια στη πιατσα. τα κανει ολα,    καλο εεεεεεε??????
παντος φιλε προσεχε με τα γλειψιματα και τα ελευθερα φιλια. δεν το συνιστω με πορνιδια, δεν ειναι οτι το καλυτερο!!!
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Μια και αναφερατε τις πιο παλιες εποχες, στην οδο Σκουφα το 2003-2004, ακριβως μετα τα 3 γουρουνακια δεξια, ειχα πετυχει μια μελαχροινη πιτσιρικα που δεν φαινοταν με τιποτα για τανα, λογω του σημειου και της γενικης εμφανισης της. Δυο φορες την πηρα, μια στοματικο και μια απολα στο αμαξι. Χριστινα τη λεγανε, μου εδωσε και τηλεφωνο, αλλα τελικα δεν το αποθηκευσε το κινητο μου και δεν την ξαναπετυχα.

την ειχα παρει κ εγω τη χριστινα 3-4 φορες!!

πολυ καλη!

μου ειχε πει οτι ηταν φοιτητρια κ τα ειχς παρατησει φυσικα

ειχς μπλεξει με ναρκωτικα κ μετα χαθηκε!
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
για τους γνωριζοντες, πριν 2 βραδυα, ξανα-εμφανιστηκε στη δουλεια η μικαέλα, η ρουμανα καλλονή. εθεαθη να περπατει παλι τους γνωστους κόκκινους δρομους της νυχτας..



πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.... τι γραφω ρε πουστη μου ????  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

κορυφη η μικαελα!!!!
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις χαλαρωστε, απλα ρωτησα, δεν ειπα οτι θα την εγλυφα εκει.
Επισης ακαποτο δεν ξερω αν κανει, με σκουφακι με εγλυψε.
Παντως οι ρογες της οταν τις πιπιλαγα γινοντουσαν καγκελο. Το οτι δεν εδινε γλωσσοφιλα δεν το ρωτησα και ουτε το αποπειραθηκα, το καταλαβα γιατι οταν σηκωσα το κεφαλι μου απο το στηθος της, γυρισε το κεφαλι της γιατι πιθανως νομιζε οτι θα την φιλησω η πιο απιθανο να γουσταρε φιλια στο λαιμο οπως και της εδωσα.
Αννα ε? Ο επομενος στοχος! Με αυτα τα χαρακτηριστικα που αναφερεις νομιζω οτι ηταν εκει στη γωνια χθες.

 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες συναθλητες χαιρετω,
χθες κατα της 11 το βραδυ με το γνωστο κοληταρι μου ειπαμε να πιτσιλισουμε κανα μικρο τσαχπινουλικο πορνιδιο. καταφυγαμε στις γνωστες πιατσες της αθηνας και οφειλω να ομολογησω οτι ειχε αρκετη κινηση συναθλητων αλλα και πορνιδιων. οσο ανοιγει ο καιρος τοσο ξεμειτουν και τα πορνιδιακια. περιφερομουν για καμια ωρα περιξ της λαυριου - σωκρατους - βαθης - καποδιστριου αλλα παρα τα αναριθμητα πορνιδια, δεν σκαναρισα καποιο αξιολογο πιπινοηδες που ηθελε το κοληταρι μου για πιτσιλισμα. επι της καποδιστριου ολες οι γνωστες της ξεπετας, βρωμιαρες, γνωστες - αγνωστες,  πλατεια βαθης γεματο στα ζακια (ουστ!!), σωκρατους στο υψος του χριστιανα γεματο με βουλγαρες και οχι τιποτα το ιδιαιτερο. εκει δεν βρηκα την αννα που τα δινει ολα και τιμα το 40ρι δεοντος.
τεσ πα για να μην μακρυλογο, λιγο ηθελα να καταφυγω σε κανα πορνοχαουζ στην πορνοντηζνεηλαντ φυλης ή μεταξουργιου, αλλα στο υψος την eurobank πετυχαινω το γνωστο και αξιολογο πορνιδιο απο ρουμανια μερια την μικαελα. μπορει να μην ειναι πιπινοηδες, αλλα το ολο στυλ της σε οδηγει οτι ειναι γραμματεας της δουλειας σου και σε παρανομες στιγμες γινεται το ελα να δεις. στυλακι και ντυσηματακι γραμματεας, παντελονακι λιγο καπρι με γοβα στυλετο και μακρια ποδια, λευκη επιδερμιδα, μακρι μαλι, και ματια που σε οδηγουν στο παρανομο εργασιακο.
καταληξαμε σε ξενοδοχειο της βαθης οπου για 45 περιπου λεπτα τα δωσαμε ολα.
οπως παντα πολυ καλη με τελεια συμετοχη, το μονο αρνητικο οτι δεν δινει κουλουρι.
βεβαια της το εχω προτεινη με το παραπανω οικονομικα, αλλα δυστηχως ηταν ανενδοτη.
παντος αξιζει και εθεαθει ξανα στην πιατσα μετα απο μια μικρη αποχη που ειχε.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Θυμάται κανείς μία κούκλα την Κάτια (Ρωσίδα) που είχε έναν νταβατζή με ένα smart και έκανε πιάτσα σε μία κάθετη της Σκουφά κοντά στα 3 γουρουνάκια? Έπερνε 50.000 δρχ και όταν μπήκαν τα ευρώ 150. Ήταν άπαιχτη και στο κρεβάτι!
την ειχα παρει κ εγω τη χριστινα 3-4 φορες!!

πολυ καλη!

μου ειχε πει οτι ηταν φοιτητρια κ τα ειχς παρατησει φυσικα

ειχς μπλεξει με ναρκωτικα κ μετα χαθηκε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom