Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36464

Επισκέπτης
δεν καταλαβα το υφος σου , λεγοντας μου τις ανοησιες και τους δηθεν εξυπνακισμους με το ποιος πηδαει την δικια μου κλπ..
εαν δεν μπορεις να δεχτεις την πραγματικοτητα, η ισως σε φοβιζει,το μονο που εχεις να κανεις ειναι να μην  γινεσαι αγενης. δεν ειναι κακο να ακους μια συμβουλη στην ζωη σου. δεν απεχουν απο την πραγματικοτητα αυτα που σας εγραψα, ουτε συμβαινουν μονο σε ταινιες.και αληθεια, οταν λες συναθλητης μικρε μου πηδηχταρα τι εννοεις;οτι οι υπολοιποι στην σελιδα εχουν την δικη σου νοοτροπια, και σκεπτικο;ευτυχως που υπαρχουν και φιλοι που μπορουν να ανταλλαξουν αποψη, περα απο την δικη σου σαθρη και φτωχη συμπεριφορα.
φιλικά Αστάρης.
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις  μην τσακωνεστε.
Οποιοι παντως θελουν να δινουν συμβουλες περι επικινδυνοτητας της πουτανας του δρομου κ.λ.π. (και σωστα το κανουν), ας ανοιξουν ενα ξεχωριστο θεμα.
Δεν χρειαζεται να γραφουν εδω και να κανουν σαν τις γυναικες μας :uglystupid: (Γι αυτο πηρε τον πουλο η δικια μου :dancing:).
Εχουμε ομως και κινδυνο απο τα διαφορα ιδρυματα οπου οι τανες παιρνουν απειρους την ημερα, ενω στο δρομο τυχαινουν και απειρες με την αλλη σημασια της λεξης.
 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας συμπολεμιστές, θα μοιραστώ μαζί σας τις δύο εμεπιρίες μου της τελευταίας εβδομάδας. Εμπειρία πρώτη η Κάρμεν, στην πλατεία Λαυρίου, εκεί που περνάνε τα λεωφορεία και κινδυνεύεις να σε δούνε οι μισές γκόμενες από τη δουλειά. Η Κάρμεν είναι και σε φωτογραφία πιο πάνω, 40 το σύνολο, μπόχα, δυσωδία και μια τεράστια πληγή στο πόδι με έβαλαν σε σκέψεις μήπως και δεν ξαναγαμήσω ποτέ στη ζωή μου. Αναθεωρώντας έπειτα από τρεις - τέσσερις μέρες, πέρασα βόλτα και εντόπισα τρελό μουνάκι, ρουμανάκι ονόματι Έλενα, στη γωνία του ΟΚΑΝΑ. 22 μου είπε το έκανα για 19, ψιλοξεπέτα, 60 ευρώ, αλλά θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως! Καλό βόλι!

Φιλε δουλευω  κοντα καποδιστριου 7 χρονια και ξερω τι παιζει πολυ καλα...ο φιλος οντως υπερβαλει με τα μαχαιρωματα μιας και οι περισσοτερες πουτανιτσες δεν εχουν νταβατζη...παντως μια μανουρα 8α γινει  κα8ημερινα, για να φας  μαχαιρια ομως που λεει ο λογος πρεπει να εισαι σουπερ ατυχως,οπως την αλλη πρεπει να εισαι και σουπερ τυχερος αν δεν σου εχει κανει καποιο ΄΄δωρακι΄΄ η Καρμεν....
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Ρε Βάμος, τι είναι αυτά που λες; Εννοείται με καπότα γάμησα, λες να είχε τίποτα μουνόψειρες; Ο, ρε πούστη μου, άρχισα να τρώγομαι...

 

ANON123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ,ξέρει κανείς που πηγε μια Ρωσίδα -Αλβανίδα που ηταν αρχες Συγγρού? Συνήθως την έβρισκες σε μια στάση λεωφορείου στο παράδρομο... :helpplea:







*Παρακαλω οχι greeklish..Μονο Ελληνικούς χαρακτήρες

 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Η Κάρμεν είναι και σε φωτογραφία πιο πάνω, 40 το σύνολο, μπόχα, δυσωδία και μια τεράστια πληγή στο πόδι με έβαλαν σε σκέψεις μήπως και δεν ξαναγαμήσω ποτέ στη ζωή μου

τι να σου πω φιλαρακι...εσυ εννοουσες για μουνοψιρες οταν λες δεν 8α ξαναγαμησεις ποτε?Αν ειναι φιλε να πηδαμε οτι να΄νε απο πρεζακια-γυφτισες μεχρι βρομιαρες αλβανιδες-ρουμανες που παιρνουν και τον κα8ε βρομιαρη ινδοπακιστανο που στην καλυτερη περιπτωση εχει υπαττιτιδα c και η μονη σου απαντηση ειναι οτι ''ρε βαμος γαμησα με καποτα'' τι να σου πω?Ισως το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι εσυ μπορει να μην  ενδιαφερεσαι για την υγεια σου και την παιζεις κορονα γραματα για ενα πηδημα αλλα σιγουρα διαβαζουν και παιδακια 18-20 χρονων και σιγουρα αυτα που γραφεις δεν ειναι και το καλυτερο παραδειγμα που μπορεις να δωσεις.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
  :headbang:  :idiot:  :2funny: Χωρίς λόγια...
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
η Κάρμεν, στην πλατεία Λαυρίου, . Η Κάρμεν είναι και σε φωτογραφία πιο πάνω, 40 το σύνολο, μπόχα, δυσωδία και μια τεράστια πληγή στο πόδι με έβαλαν σε σκέψεις μήπως και δεν ξαναγαμήσω ποτέ στη ζωή μου.
Κατι ξερω και δεν την παιρνω. :blowup:
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ψαχνω πληροφοριες για την Τανια,μαυρομαλλα Ελληνιδα μιλφ που κανει πιατσα συνηθως Βουκουρεστιου και Σολωνος με ενα μαυρο Renault clio...πιο συγκεκριμμενα εντυπωσεις απο καποιον εδω μεσα που την εχει παρει και ξερει...ειναι value for money η ειναι καμμια ξεπετα?Ειναι καθαρη η η μποχα απο την απλυσια της σου κλεινει τη μυτη?
 

ou re

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ σωστή η ερώτηση. Οποιος έχει πληροφορίες ας απαντήσει γιατί φαίνεται πολύ καλό νιμου
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξέρω αν λέμε την ίδια αλλά Σόλωνος με αμάξι που είχα πάρει ήταν ξεπέτα..
 

Διαγραμμένο μέλος 15257

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
2
Like
2.808
Πόντοι
456
Η Τάνια είναι φίλη μου και την ξέρω πάνω από 10 χρόνια. Δεν ξέρω τι λεφτά ζητάει τώρα γιατί όποτε βρισκόμαστε της δίνω ό,τι γουστάρω και κάνουμε ό,τι γουστάρουμε. Είναι πεντακάθαρη και το ίδιο θα πρέπει να είσαι κ εσύ. Έχει απίστευτη κωλάρα αλλά πολύ δύσκολα θα στην δώσει. Κάνε όμως την προσφορά σου άμα σε παίρνει. Επειδή είναι πολύ απαιτητικός χαρακτήρας θα πρέπει να την πας λάου λάου. Πιάσε κουβέντα και να είσαι φιλικός. Γενικά είναι πολύ ξηγημένο άτομο και ανεξαρτήτως χρημάτων αξίζει να την πάρεις γιατί είναι κατά την άποψή μου η πιο μουνάρα της πιάτσας και πολύ καλό παιδί. Αυτά.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Η Τάνια είναι φίλη μου και την ξέρω πάνω από 10 χρόνια. Δεν ξέρω τι λεφτά ζητάει τώρα γιατί όποτε βρισκόμαστε της δίνω ό,τι γουστάρω και κάνουμε ό,τι γουστάρουμε. Είναι πεντακάθαρη και το ίδιο θα πρέπει να είσαι κ εσύ. Έχει απίστευτη κωλάρα αλλά πολύ δύσκολα θα στην δώσει. Κάνε όμως την προσφορά σου άμα σε παίρνει. Επειδή είναι πολύ απαιτητικός χαρακτήρας θα πρέπει να την πας λάου λάου. Πιάσε κουβέντα και να είσαι φιλικός. Γενικά είναι πολύ ξηγημένο άτομο και ανεξαρτήτως χρημάτων αξίζει να την πάρεις γιατί είναι κατά την άποψή μου η πιο μουνάρα της πιάτσας και πολύ καλό παιδί. Αυτά.
Οταν λες οτι της δινεις ο,τι γουσταρεις τη εννοεις?..Απαιτητικος χαρακτηρας?Δηλαδη τι απαιτει παραπανω απο το αντιτιμο της?Και υστερα τι λαου λαου μου λες?Δεν καταβαινω...συνηθως σ αυτες τις περιπτωσεις τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα... ρωτας τιμη,συμφωνεις και μετα βουρ...οσο για την  καθαριοτητα, σιγουρα ειμαι πιο καθαρος εγω...
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Η Τάνια είναι φίλη μου και την ξέρω πάνω από 10 χρόνια. Δεν ξέρω τι λεφτά ζητάει τώρα γιατί όποτε βρισκόμαστε της δίνω ό,τι γουστάρω και κάνουμε ό,τι γουστάρουμε. Είναι πεντακάθαρη και το ίδιο θα πρέπει να είσαι κ εσύ. Έχει απίστευτη κωλάρα αλλά πολύ δύσκολα θα στην δώσει. Κάνε όμως την προσφορά σου άμα σε παίρνει. Επειδή είναι πολύ απαιτητικός χαρακτήρας θα πρέπει να την πας λάου λάου. Πιάσε κουβέντα και να είσαι φιλικός. Γενικά είναι πολύ ξηγημένο άτομο και ανεξαρτήτως χρημάτων αξίζει να την πάρεις γιατί είναι κατά την άποψή μου η πιο μουνάρα της πιάτσας και πολύ καλό παιδί. Αυτά.

Και αυτό το "ανεξαρτήτως χρημάτων" μου κάνει εντύπωση.
 

Διαγραμμένο μέλος 15257

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
2
Like
2.808
Πόντοι
456
Ρε παιδιά είναι απλό το πράγμα. Όταν βρίσκομαι με την κοπέλα, σε ξενοδοχείο ή στο σπίτι της (και μην αρχίσετε να ρωτάτε αν δέχεται στο σπίτι της, δεν το κάνει. ακόμα και με τους φίλους της σαν κ μένα πολύ δύσκολα το κάνει) τις δίνω ότι γουστάρω, λίγα ή πολλά, 100, 200, 300 euro και κάνουμε ό,τι γουστάρουμε. Έγω για παράδειγμα έχω βίτσιο με τα δερμάτινα και τις μπότες και η Τάνια το ξέρει και φροντίζει να είναι κατάλληλα ντυμένη. Αν γουστάρω να της βάλω ένα δονιτή στου μουνί και να την γλύψω δεν θα μου φέρει αντίρρηση. Δεν τα κάνει αυτά με τους πελάτες της εκ΄τος και αν πληρώσουν αρκετά, πόσα δεν ξέρω.Με το "ανεξαρτήτως χρημάτων" εννοώ πως δεν ξέρω αν είναι καλό value for money γιατί έχω πάψει να την βλέπω σαν μια πουτάνα που την πληρώνω για να γαμίσω. Έγω βρίσκομαι με μια φίλη και ρίχνουμε και 2-3 μανίκια. Στο τέλος ξεχνάω μερικά χρήματα πάνω στο κομοδίνο. Αυτό είναι όλο. Και το λέω ξανά. Σαν γυναίκα αξίζει να την γαμίσεις γιατί είναι η καλύτερη απο όσες κυκλοφορούν στο δρόμο. Σαν αξία για τα χρήματα που θα δώσεις, δεν ξέρω να σας απαντήσω.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ρε παιδιά είναι απλό το πράγμα. Όταν βρίσκομαι με την κοπέλα, σε ξενοδοχείο ή στο σπίτι της (και μην αρχίσετε να ρωτάτε αν δέχεται στο σπίτι της, δεν το κάνει. ακόμα και με τους φίλους της σαν κ μένα πολύ δύσκολα το κάνει) τις δίνω ότι γουστάρω, λίγα ή πολλά, 100, 200, 300 euro και κάνουμε ό,τι γουστάρουμε. Έγω για παράδειγμα έχω βίτσιο με τα δερμάτινα και τις μπότες και η Τάνια το ξέρει και φροντίζει να είναι κατάλληλα ντυμένη. Αν γουστάρω να της βάλω ένα δονιτή στου μουνί και να την γλύψω δεν θα μου φέρει αντίρρηση. Δεν τα κάνει αυτά με τους πελάτες της εκ΄τος και αν πληρώσουν αρκετά, πόσα δεν ξέρω.Με το "ανεξαρτήτως χρημάτων" εννοώ πως δεν ξέρω αν είναι καλό value for money γιατί έχω πάψει να την βλέπω σαν μια πουτάνα που την πληρώνω για να γαμίσω. Έγω βρίσκομαι με μια φίλη και ρίχνουμε και 2-3 μανίκια. Στο τέλος ξεχνάω μερικά χρήματα πάνω στο κομοδίνο. Αυτό είναι όλο. Και το λέω ξανά. Σαν γυναίκα αξίζει να την γαμίσεις γιατί είναι η καλύτερη απο όσες κυκλοφορούν στο δρόμο. Σαν αξία για τα χρήματα που θα δώσεις, δεν ξέρω να σας απαντήσω.
κι αν ξεχασω ας πουμε 50 ευρω στο κομμοδινο τησ ποιε θα ειναι οι παρεχομενες υπηρεσιες της Τανιας?
 

Veli

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Για να ασχοληθεί μαζί σου ετοιμάσου να ξηλωθείς 150Ε. Είναι ευγενική και προγραμματισμένη.

Σχετικά.... πεντακάθαρη.

Είναι στο χώρο πάνω από 10 χρόνια, και αφού και σήμερα μετράειπάρα πολυ καταλαβαίνεις τότε πόσο μέτραγε.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom