Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Τελευταία παίζουνε και δύο μελαχρινές αδύνατες πολύ καλές έξω από το Λιτό. Μόνο που ζητάνε 60 και 55 ακατέβατα. Μιλάνε ελληνικά αλλά δεν είναι Ελληνίδες. Ξέρει κανεις περισσότερα?
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Συναγωνιστές, την περασμένη Τετάρτη κατά τις 11:30, χαμηλά στη Σόλωνος ήταν και πάλι η μελαχροινη΄μέτριας εμφάνισης Ελληνίδα, η οποίαζήταγε 30 και 50 σε parking. Ναυαρίνου δεν κουνιόταν φύλλο ενώ προς Καποδιστρίου ήταν 4 μαυρούλες (όχι κάτι το ιδιαίτερο). Στην απέναντι πλευρά ήταν 2 ζάκια και ένα καλό ξανθό με καρέ μαλλι. Πρώτη φορά το είδα στην περιοχή. Γενικά όμως δεν ήταν εύκολη η κυκλοφορία λόγω πολλών περιπολικών.
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Τι τα θέλετε τα ζάκια?
Χριστίνα (Αλβανία) με την γνωστη ταρίφα...
Καλη συμμετοχη αλλα βιαστική as usual
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
πιατσες με τιποτα πιο μεγαλες ηλικιες 40 και+ υπαρχουν φιλοι και συναγωνιστες?
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
στην πλ. λαυριου κοβουν βολτες κατι πουρα αλλα απο υπηρεσιες δεν ξερω
 

Επισκέπτης
χαιρετο ολι τιν μπουρδελοκοινοτιτα!σιμερα περνοντας το προι μια βολτιτσα απο τισ πιατσες τις ιεροδουλισ αθινας...διαπιστοσα ποσ τα πραγματα γινονται ολο και χειροτερα....!που ειναι οι πορνες οεο?
ι καποδιστριου σχεδον αδεια,το ιδιο και ι λαυριου και ι σοφοκλεους και ι ξουθου!ειχαν μεινει στιν πιατσα τισ σοφοκλεουσ κατι απομιναρια..χοντρες πρεζουδες...παλι στιν καποδιστριου μερικες χοντρες προσπαθουσαν να κεντρισουν τον ενδιαφερον καθε ανιποψιαστου μπουρδελιαρι !
στιν λαυριου κατι ξεβρακοκεφαλες κατο του μετριου εδιναν κινισι στιν ζοι!
σιμερα γενικα μουφα ι πορνοκαταστασι!
εγινε το εξισ γεγονος ομοσ...
καθος ιμουν στα φαναρια τον τζοισ κανο εναν ελιγμο να μπο μεσα στιν λαυριου με το λαγνο οχιμα μου  και περναο διπλα απο εναν ανιποψιαστο οριμο κιριο!
ταρασετε απο τιν μπουρδελιαρα αυρα του λαγνου οχιματος μου και βγαζι μια σιοπιλι και ερεθισμενι κραυγι.!
σταματαο και αντικριζο ενα οριμο δροσερο και φανταχτερο κιριο!
αμεσος το αινστικτο του πορνορεπορτερ μου εδοσε να καταλαβο ποσ αυτο το αγορι ανικι στιν δροσερι ιδονι!
τον χερεταο και ανταποκρινετε!
με ροταει λοιπον τι γιρευο εδο....
και χορις σκεψι του απανταο:ψαχνο να τιμορισο ατακτες κορασιδες κουκλε μου!εσι τι κανεις ?βολτουλα παιδαρε μου?
και μου απανταει ποσ βγικε για βολτουλα και αυτος...
τον ροταο το ονομα του και εκινος επισισ το ιδιο..
ι σιζιτισι σινεχιζε...και ο οριμος δροσερος κομις εβραζε απο ιδονι καθος τον ερεθιζα με τα λαγνα στιχακια ιδονις που του εκφονιζα!
του ειπα επισις οτι θελο να χινο σινεχεια και να πιτσιλαο τα παντα και τους παντες χορις διακρισεις και ταμπου!ενα ριγος ιδονις διαπερασε το κορμι του ακουγοντας τιν απολογια μου...
γενικα φενοταν πολι πονιροσ και ιθελε να μαθει τα παντα για μενα...με ροτισε που μενο...αν μενο μονος..το τιλεφονο μου..
επισις μου ειπε που σιχναζει και αν θελο να περασο να τα πουμε!
επιπλεον ο πονιρος δροσερος κιριος μου ειπε πος εχι μεσο στο στρατο και οτι μπορει να με φερει αθινα ιπο ορους!μπουαχχχαχαχαχα!!!!
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Γεια σου πιτσι μεγιστε.......αντε και συντομα καλος πολιτης.Τα ατιθασα κορμια,αμαρτωλων κορασιδων σε περιμενουν...
 

Επισκέπτης
Γεια σου πιτσι μεγιστε.......αντε και συντομα καλος πολιτης.Τα ατιθασα κορμια,αμαρτωλων κορασιδων σε περιμενουν...
τα σεβοι μου σινεμπουρδελιαρι!ανιπομονο να επιστρεψο στιν απροσμενι γοιτια τον παλιον καλον στιγμον!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
5/2 και ώρα 12.30

Περιοχή.. Ομούνια


Ένα άτακτο πορνίδιο στη λαυρίου




άλλα τρία πορνίδια.. η μεσαία πείναγε και είπε να σαβουριάσει κάτι..




και για το τέλος τα μπούτια της κάρμεν..

 

Επισκέπτης
αψογι πορνοενιμεροσι απο το σινεμπουρδελιαρι γκανκ!!!!
ευγε εροτοκριτε!αναμενο σαφαρι ιδονις στα μαυρα σοκακια τισ βαρβακειου!!!
 

Επισκέπτης
χαχααχαχ το report του πιτσι κλασικα ολα τα λεφτα!!Για αλλη μια φορα έγραψες!!!!χααχαχχααχχααχαχ ελιωσα μιλαμε!

"tαρασετε απο τιν μπουρδελιαρα αυρα του λαγνου οχιματος μου και βγαζι μια σιοπιλι και ερεθισμενι κραυγι.!" :dancing:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
αψογι πορνοενιμεροσι απο το σινεμπουρδελιαρι γκανκ!!!!
ευγε εροτοκριτε!αναμενο σαφαρι ιδονις στα μαυρα σοκακια τισ βαρβακειου!!!

έτσι!Μη φάμε κάνα τσόκαρο μόνο στο κεφάλι όπως την άλλη φορά :2funny:

κράτα καλά την αύρα!
..στο λάγνο όχημά σου
με το ψωλοχυμά σου..
λούσε πορνίδια μαύρα!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Γεια σας συμπολεμιστές, θα μοιραστώ μαζί σας τις δύο εμεπιρίες μου της τελευταίας εβδομάδας. Εμπειρία πρώτη η Κάρμεν, στην πλατεία Λαυρίου, εκεί που περνάνε τα λεωφορεία και κινδυνεύεις να σε δούνε οι μισές γκόμενες από τη δουλειά. Η Κάρμεν είναι και σε φωτογραφία πιο πάνω, 40 το σύνολο, μπόχα, δυσωδία και μια τεράστια πληγή στο πόδι με έβαλαν σε σκέψεις μήπως και δεν ξαναγαμήσω ποτέ στη ζωή μου. Αναθεωρώντας έπειτα από τρεις - τέσσερις μέρες, πέρασα βόλτα και εντόπισα τρελό μουνάκι, ρουμανάκι ονόματι Έλενα, στη γωνία του ΟΚΑΝΑ. 22 μου είπε το έκανα για 19, ψιλοξεπέτα, 60 ευρώ, αλλά θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως! Καλό βόλι!
 

Επισκέπτης
5-2-08...ο ιλιος ελουζε τα μαλια τον αβασταχτον κορασιδον στα γνοστα στεκια τις ποθιτις και μπουρδελιαρας αθινας μασ.!ο λαγνος σιφουνας εκαψε τους 'περιεργους' δρομουσ στο διαβα του.!το μεσιμερι εφυγε με μια ομορφι και ισιχι βολτα στα σοκακια τις ομονιας...και το απογευμα πλισιαζε αφου ειχε κανονιστι  ιμεγαλι σιναντισι με τον πανμεγιστο ιποτι τισ ιδονις σκιντο...ενα διαστροφικο ρεπορταζιστικο αιμοφορο προιον του σεξ!ι παρεα ομος απαρτιζετε και απο ενα αλλο τιτανιο προσοπο που εχει γραψει και αυτο τιν δικι του ξεχοριστι ιστορια...τον μπουρδελιαρι 1984..ενασ καψουρις μιας ταλαντουχασ πορνις που εχει κλεψει τιν καρδια του και του εχει αναστατοσι τα σοθικα του!μια μικρι θεα που κικλοφορει στα αιμοφορα αγγεια του φιλτατου σκιστι και χιστι μπουρδελιαρι..!
ι καυλα μου να δουμε ξεβρακοκεφαλες στουσ δρομουσ τις αθινασ παρεσιρε τουσ σιναδερφουσ και μασ οδιγισε που αλου?καποδιστριου και περιξ!
απογευματακι μετα τις 7 ...οι πορνες σιντεταγμενες στο πεζοδρομιο προσπαθουσαν να σαλεψουν τους απανταχου γκαυλιαριδες..ολες ντιμενες πορνιαρικα και καυλοτικα εριχναν λαγνες ματιες προς τα πανο μασ με σκοπο να μας ριξουν στα διχτια τους!οι χιρονομιες ακομα πιο καυλιαρικες και ειδικα οταν βλεπισ μια πορνι με το κουνιμα τισ να σε προκαλι για μια γουλια σπερμα!
ανουλα....αλβανεζακι γεματουλικο με τις μπουταρες εξο..αρχισε να πολιορκι τον ψιχικο πιτσιλισμενο κοσμο μου!
ι κουβεντα αρχισε μεταξι σιναγονιστον εναντιον ιεροδουλον..
το καυλι μου ομος δεν αντεξε στις ανιθικες και βρομερες προτασεις τις τσουλας και δοσαμε σιναντισι στιν πλατεια λαυριου στο ξενοδοχειο αρτεμισιον(καπος ετσι)
με βουταει λοιπον και μπενουμε μεσα.10 ευρο το ξενοδοχειο.!+30 ι πορνι!
μπενουμε στο ανσανσερ και αρχειζει να μου τρειβει τιν κολαρα τις στο φλογισμενο απο καυλα εργαλειο μου...τις εγλιφα ανελειτα  τα μπουτια και τιν χουφτονα στιν κολαφρα τις..το γλεντι ομος αρχιζι μολις το ανσανσερ σταματαει στον τριτο οροφο!
ενα εχο να πο...ι εν λογο πορνι πιτσιλιετε με τρελα!γουσταρει και αγαπαει το πιτσιλισμα!
για τουσ λατρισ τον γεματουλιδον πουτανιδιον ειναι μια καλι προτασι!
ξεντινομαστε και ξαπλονουμε στο κρεβατι τισ λαγνιας!
εκινι λοιπον ξεκινισε μια διαδικασια ιποβολις στιν παλινδρομικι ιδονι με μανια να κουναει το πεοντα μου πανο κατο...τον κουναγε τοσο γλικα που δεν αντεξα και τις ειπα να μου ντισι τον ψολοσαυρο με το καποτιδιο...!μου βαζει τι καποτα και μου περνει ενα σιμπαθιτικο τσιμπουκλοβερ..και ενο ιμουν τοσο ερεθισμενος τιν διεταξα να τον βαλει μεσα στον χοντροειδες μουνακι τις!
ιταν πολι αυθαδες ι πορνι!εβριζε πολι και γουσταρε το καυυλι μεσα τις!μου ελεγε ποσ αυτο το μουνακι το εχουν γαμισει πολοι και οτι ειμαι ο κερατας τισ!
εγο ανταποζα τα πυρα ομος με αναλογες στιχουργιες οπος
'θα σε τιμορισο ατιμι πορνι'...και αλλα πολλα καυλολογια τις στιγμις!
μολις το εβαλα στο ζουμερο τις μουνακι μετα απο 1 λεπτο δεν αντεξα και αδειασα το χιμοδες σπερμα μου μεσα στο καποτιδιο!
δινατι εμπιρια !το πππορνιδιο ειναι value for money!
αν και εχει λιγα κιλακια παραπανο!το σινιστο ανεπιφιλακτα στους λατρισ τον νταρντανοπορνιδιον!!!!πιτσιλοαξιζει!!!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
...εντόπισα τρελό μουνάκι, ρουμανάκι ονόματι Έλενα, στη γωνία του ΟΚΑΝΑ. 22 μου είπε το έκανα για 19, ψιλοξεπέτα, 60 ευρώ, αλλά θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως! Καλό βόλι!

60 E  για ενα πουτανακι του δρομου βρε συναγωνιστη...Σα πολλα δεν ειναι?   
Ποση ωρα εκατσε στο δωματιο?


 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
60 E  για ενα πουτανακι του δρομου βρε συναγωνιστη...Σα πολλα δεν ειναι? 
Ποση ωρα εκατσε στο δωματιο?

μα, τι ερωτηση ειναι αυτη ?

αφου λεει κι ο ιδιος οτι περι ξεπετας προκειται.. (και οτι θα ξαναπηγαινε ευχαριστως να δωσει τα 60 γιουρακια)..  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Αδέλφια, τα 60 γιουρόνια είναι πολλά για σκάρτο δεκάλεπτο, αλλά και λίγα για το κάλλος της εν λόγω δεσποινίδος, σύμφωνα πάντα με τα γούστα μου. Σάμπως είναι καλύτερες οι ξεπέτες των στούντιο; Τεσπά, περί ορέξεως...

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36464

Επισκέπτης
προβληματιζομαι βλεποντας το γεγονος του να αναζητουν ως απελπισμενοι καποιοι φιλοι το σεξ αγνοωντας βασικα θεματα οπως.
την καθαριοτητα. αληθεια γνωριζετε τι σημαινει ψευδομοναδες, συφιλη, ψωρα, δερματικη κακοηθεια κλπ;
την ποιοτητα. οταν μπορεις σημερα να απολαυσεις γυναικες χωρις το εκχυδαισμενο περαστε σκουπιστε τελειωσατε, γιατι να καταφευγουν σε πουτανακια του δρομου;
τον κινδυνο. υποθεσατε ποτε εαν στα σημεια που σας πανε καραδοκει ο νταβατζης και βρεθειτε ξαφνικα με ενα μαχαιρι η ενα πιστολι στο προσωπο;
ποιοτητα φιλοι μου, ποιοτητα
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
προβληματιζομαι βλεποντας το γεγονος του να αναζητουν ως απελπισμενοι καποιοι φιλοι το σεξ αγνοωντας βασικα θεματα οπως.
την καθαριοτητα. αληθεια γνωριζετε τι σημαινει ψευδομοναδες, συφιλη, ψωρα, δερματικη κακοηθεια κλπ;
την ποιοτητα. οταν μπορεις σημερα να απολαυσεις γυναικες χωρις το εκχυδαισμενο περαστε σκουπιστε τελειωσατε, γιατι να καταφευγουν σε πουτανακια του δρομου;
τον κινδυνο. υποθεσατε ποτε εαν στα σημεια που σας πανε καραδοκει ο νταβατζης και βρεθειτε ξαφνικα με ενα μαχαιρι η ενα πιστολι στο προσωπο;
ποιοτητα φιλοι μου, ποιοτητα
Τι έγινε ρε μάγκες μας την πέσανε
Φιλαράκο εμεις ξέρουμε που πηγαινουμε
Κοιτα να μάθεις με ποιον πηγαίνει αυτή που πηδάς εσυ και μην ασχολείσαι με τα δικά μας πουλάκια
Τώρα αν εσένα δεν σου αρέσουν τα περάστε σκουπίστε τελειώσατε .... μην σκουπίζεσαι μεγάλε ...προβλημα σου
Συμβουλες από μη συναθλητές δύσκολο να δεχτούμε πόσο μάλλον από άσχετους που μιλανε για νταβατζήδες μαχαιρώματα και αηδίες ....μπας και δεν πλήρωσες άρχοντα ? ... ή ήθελες να παντρευτεις καμιά τους ?
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Τι έγινε ρε μάγκες μας την πέσανε
Φιλαράκο εμεις ξέρουμε που πηγαινουμε
Κοιτα να μάθεις με ποιον πηγαίνει αυτή που πηδάς εσυ και μην ασχολείσαι με τα δικά μας πουλάκια
Τώρα αν εσένα δεν σου αρέσουν τα περάστε σκουπίστε τελειώσατε .... μην σκουπίζεσαι μεγάλε ...προβλημα σου
Συμβουλες από μη συναθλητές δύσκολο να δεχτούμε πόσο μάλλον από άσχετους που μιλανε για νταβατζήδες μαχαιρώματα και αηδίες ....μπας και δεν πλήρωσες άρχοντα ? ... ή ήθελες να παντρευτεις καμιά τους ?
Kοιτα να δεις φιλε ο ασταρις τα λεει σαν συμβουλη σε εσενα σε οποιοδηποτε.Ειτε θελει να τα ακουσεις ειτε οχι, σκασιλα του μηπως σε ξερει?Αν και υπερβαλει λιγο λεγοντας  για νταβατζηδες και μαχαιρωματα αυτα συμβαινουν μια στο εκατομμυριο.Οπως υπαρβαλλει κιολας για το πουτανακια του δρομου πρεπει να καταλαβει με τον καιρο οτι οσοι δεν εχουν κοπελα ειναι στο περαστε σκουπιστε τελειωσατε.τι να κανουμε ετσι ειναι τα πραγματα αστεριξ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom