Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε "legalos" λες στο παραπάνω Post ότι "και από την δεξία 3 Ελληνοζάκια"!! Ούτε την εθνικότητά μας, την χώρα μας δεν μπορείς να γράψεις σωστά? Ελεος πια.Δεν χρειάζεται να χεις τελειώσει καποιο Πανεπιστήμιο, ούτε καν το λύκειο, για να γράψεις 2 σειρές σωστά!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Φίλε "legalos" λες στο παραπάνω Post ότι "και από την δεξία 3 Ελληνοζάκια"!! Ούτε την εθνικότητά μας, την χώρα μας δεν μπορείς να γράψεις σωστά? Ελεος πια.Δεν χρειάζεται να χεις τελειώσει καποιο Πανεπιστήμιο, ούτε καν το λύκειο, για να γράψεις 2 σειρές σωστά!

ShowLover, μην παίρνεις φόρα και ξεχέζεις κόσμο χωρίς να είσαι σίγουρος, γιατί εσύ εκτίθεσαι. Σκέψου πριν πατήσεις το "Αποστολή".

"Ελληνοζάκια" δε προέρχεται από το "ελληνοκινεζάκια", αλλά από το "Ελληνοπρεζάκια", και καλά το έγραψε ο συνάδελφος, τρώγοντας τη συλλαβή "-πρε-"....
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
ShowLover, μην παίρνεις φόρα και ξεχέζεις κόσμο χωρίς να είσαι σίγουρος, γιατί εσύ εκτίθεσαι. Σκέψου πριν πατήσεις το "Αποστολή".

"Ελληνοζάκια" δε προέρχεται από το "ελληνοκινεζάκια", αλλά από το "Ελληνοπρεζάκια", και καλά το έγραψε ο συνάδελφος, τρώγοντας τη συλλαβή "-πρε-"....
Απο το Ελληνομπαζακια προερχεται. :boobies:
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Παντως και μπαζακια και πρεζακια και Ελληνακια ηταν! :2funny:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
δηλαδή ... Ελληνμπραζάκια  ??!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Xθες περι ωρα 23.30', η Ευριπιδου,παντελως αδεια απο  μαυρο "πληθυσμο", ειτε ειχε προηγηθει επιχειρηση-σκουπα ειτε εχει αλλαξει το ωραριο.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε να εισαι σιγουρος οτι το ωραριο στα μαυρακια δεν αλλαζει.
σιγουρα επεσες πανω σε συναγερμο.
που να τις δεις πως τρεχουν πισω απο το δημαρχειο που μαζευονται κατα μιλιουνι.
σαν γαζελες οι ατιμες.
εχουν φαση.
πηγενε απο εκει και εαν μπορεις να κανεις την σειρηνα περιπολικου, να δεις πως πιανουν τα 100μετρα σε 9 δευτερολεπτα, και οχι μονο αυτο αλλα τρεχουν ολες μαζι!!!!!
αεεεεεεεερααααααα!!!!!!
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
428
Κριτικές
2
Like
82
Πόντοι
1
καλησπέρα
παιδια παιζει καμια πιατσα στον πειραια? η καπου κοντα
 

the player

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ναι ρε παιδια νοτια δε παιζει τιποτις? πρεπει να τραβιομαστε στο κεντρο που θα παει αυτο???

απαιτω πιατσες παντου
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Ερώτηση: αρκετά ψηλή μελαχροινή με κάτι ξανθές αντάυγειες στην πλ. Λαυρίου την έχει πα΄ρει κανείς?
Κόκκινες μπότες, τζην και σκουλαρικάκι στη μύτη. Εθνικότητα άγνωστη - ΄'ισως ρουμάνα.
Περνούσα από εκέι και την έπιασε το μάτι μου - ξεχώριζε από τις άλλες. Μικρή, ίσως και κάτω από 25.

Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
αναφορα απο βερανζερου.μαυρουλα καλη με πολλη ωραιο σωμα μετριο βυζι και ωραιο σφιχτο κωλαρακι.παιρνει 40Ε συν 10Ε το ξενοδοχειο.πολλη καλη πιπα με καποτα.στο σεξ την στηνεις οπως θελεις εγω προσωπικα στα 4 την εβαλα.υπεροχο κωλαρακι και δεν βιαζεται καθολου,θα την ξανατιμησω λιαν συντομως.  Εξω απο χοτελ αφαια μελαχροινο μωρακι αδυνατο με 3 βυζι ωραιο σωματακι και αδυνατο κωλαρακι,δεν ρωτησα τιμη αλλα εμοιαζε αλβανακι αν και τα ελληνικα του ηταν καλα.και αλλη μερα παλι εξω απο το αφαια στρουμπουλο μωρο με μεγαλο στηθος εμφανισημο παλι δεν ρωτησα τιμη.
 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Ερώτηση: αρκετά ψηλή μελαχροινή με κάτι ξανθές αντάυγειες στην πλ. Λαυρίου την έχει πα΄ρει κανείς?
Κόκκινες μπότες, τζην και σκουλαρικάκι στη μύτη. Εθνικότητα άγνωστη - ΄'ισως ρουμάνα.
Περνούσα από εκέι και την έπιασε το μάτι μου - ξεχώριζε από τις άλλες. Μικρή, ίσως και κάτω από 25.

Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Φανταζομαι ποια λες μια αρκετα ομορφη...Ρουμανα ειναι την ειχα ρωτησει μονο που δεν την πηρα αν και την γουσταρα τρελα...φοβαμαι τις αρρωστιες με αυτες του πεζοδρομιου...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Kι εγώ ξέρω για ποια λέτε- την έχει πάρει φίλος μου δυο φορες- ωραία αλλά επικίνδυνη
μάλλον ζάκι- έχει " μεγαλώσει"  ..10  χρόνια    μέσα σε 10 μηνες- τον  περασμενο μάρτιο φαινόταν σαν ανηλικη
μιλάει συνεχώς  στο κινητό  τηλέφωνο  στο δωμάτιο και δίνει αναφορά στον νταβατζη της
είναι σχεδόν κάθε μέρα εκει /  παίρνει όποιον πακιστανό  , γερο κλπ
πχ μπροστά μου  την άνοιξη -το έχω ξαναγράψει νομίζω-
πήρε 80χρονο  πανβρώμικο , ξεδοντιάρη, καμπούρη- ανάπηρο γέρο στο " αρτεμισιο"
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
πήρε 80χρονο  πανβρώμικο , ξεδοντιάρη, καμπούρη- ανάπηρο γέρο στο " αρτεμισιο"

To βλέπει σα "λειτούργημα".΄
Όχι επάγγελμα.
Δε κάνει διακρίσεις.

Κάνει διακρίσεις ένας γιατρός?
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Ερώτηση: αρκετά ψηλή μελαχροινή με κάτι ξανθές αντάυγειες στην πλ. Λαυρίου την έχει πα΄ρει κανείς?
Κόκκινες μπότες, τζην και σκουλαρικάκι στη μύτη. Εθνικότητα άγνωστη - ΄'ισως ρουμάνα.
Περνούσα από εκέι και την έπιασε το μάτι μου - ξεχώριζε από τις άλλες. Μικρή, ίσως και κάτω από 25.

Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

και εμένα εχει καυλώσει αυτο το πιπινι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom