Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
RavenM  o σκύλος ήταν ελεγμένος ιατρικά?
Σε ποια γωνία καθόταν?
Είχε μήπως κανένα πόδι όρθιο?
oσο ελενχετε αυτος ελενχοντε και αυτες. με μια συριγκα καρφομενη στο χερι......απορειας αξιων αφου θελει ελεγμανες τι ψαχνει στο δρομο :think: :think:
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές.
Πήρα μια Μαρίνα Αλβανίδα από Λαυρίου και πέρασα καλά.
Κοντή με ωραίο κωλαράκι.Χαμογελαστή, ευγενική και χαλαρή σχετικά με το χρόνο.
Έχει καλό βυζάκι και εποίσης ωραίο δέρμα.
Αυτάαααααααααααααα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λαυρίου  Σήμερα
Μικρή (ίσως  κάτω  από 25) ,ξανθή , κοντούλα  γωνία  3ης Σεπ. Καποδιστρίου  και  Μελαχροινή  .ψηλή  .μαυρομάλα  με  κότσο και ωραίο κορμί , ξέρει κανείς  τι  παίζει
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
489
Κριτικές
17
Like
1.058
Πόντοι
6.760
oσο ελενχετε αυτος ελενχοντε και αυτες. με μια συριγκα καρφομενη στο χερι......απορειας αξιων αφου θελει ελεγμανες τι ψαχνει στο δρομο :think: :think:
Σίλβια να υποθέσω ότι έχεις τσακωθεί με την ορθογραφία ???
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια οταν λετε πλατεια Λαυριου, εννοειτε καποιο συγκεκριμενο σημειο η εννοειτε στην ευρυτερη περιοχη του αριστερου μερους της 3ης Σεπτεμβριου απο Ομονοια μεχρι Καποδιστριου?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Όπως γυρνάγαμε με την μηχανή απο την Καποδιστρίου βλέπω στο φανάρι μια κοπέλα με τζινάκι, καρέ καστανό μαλλί ύψος 1,65 και εμφανισιακά δεν είχε καμία σχέση με τα ζάκια,τις Ρομά και τις Βαλκάνιες που εκδίδονται εκεί.Λέω δεν μπορεί θα έχω κάνει κάποιο λάθος αυτή κοπέλα έχει συνηθισμένη εμφάνιση που έχει μια κοπέλα που εργάζεται σε γραφείο.Έρχεται απο μόνη της κοντά μας και μας κάνει μια γύρα με ένα χαμόγελο που έσταζε όλο μέλι.Λέω ΤΕΛΟΣ πουτανάκι πιάτσας είναι που κάνει αρπαχτή.Με το που πάω να πιάσω λίγο κουβέντα σκάει σφήνα ένας μεσήλικας και της δίνει επι τόπου 100 ευρώ για να την καβατζώσει πρώτος.Θα ξανακάνω καταδρομική μπας και την ξαναπετύχω γιατί δεν είχα και ελεύθερο χρόνο.  :-
 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές.
Πήρα μια Μαρίνα Αλβανίδα από Λαυρίου και πέρασα καλά.
Κοντή με ωραίο κωλαράκι.Χαμογελαστή, ευγενική και χαλαρή σχετικά με το χρόνο.
Έχει καλό βυζάκι και εποίσης ωραίο δέρμα.
Αυτάαααααααααααααα

Ειναι πρωτη και τελευταια που εχω παρει απο αυτες του πεζοδρομιου γιατι τις φοβαμαι λογω ασ8ενειων...Η μαρινα ετων 19 μου εχει δειξει διαβατηριο πολυ καλο βυζι πολυ καλο κορμι ειναι οπως τα λες πολυ χαμογελαστη... (εχει μυτογκα ομως φιλε ετσι?)

p.s.Kαποιος πηρε την Αννα ακριβως της 5 το απογευμα σημερα!Ακουσα το ονομα γιατι εκεινη την ωρα ειμουνα διπλα ακριβως...η ερωτηση ειναι αν ο συναγωνιστης ειναι και μελος μας? ετσι για την ιστορια!Του εκανε τρελα τσαλιμια στο δρομο....πολυ γελιο
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Χτες το βραδυ στην γνωστη καντινα της Συγγρου με τα βρωμικα απεναντι απο Διογενη ηταν δυο μαυρουλες τρελα (πολυ καυλιαρικα αν και δεν παω τις μαυρες) αλλα ειμουν με το ντοπερμαν μαζι και δεν μπορουσα να κανω παιχνιδι ξερει κανεις κατι? εχει γινει πιατσα η καντινα?
 

msex

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές και από μένα,

Δυο ερωτησούλες θέλω να κάνω σας παρακαλώ
επειδή είμαι νέος αναρωτιέμαι αν χωράει διαπραγμάτευση τόσο στις τιμές όσο και στο να κανονίσεις πως θα σου φερθούν μέσα, αν, δηλαδή θα είναι υπομονετικές, χαλαρές στο χρόνο,
ή παίρνεις μία στην τύχη και ότι γίνει;

Ευχαριστώ
 

tasosstr

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους και όλες. Είμαι καινούριος εδώ. Ψάχνω για πιάτσες γνήσιων γυναικών πάνω από 40. Ξέρω ότι υπάρχουν στην Βουκουρεστίου. ΄#Εχετε υπόψη σας και άλλες περιοχές; Καθώς και για bar που συχνάζουν ηλικιωμένες Κυρίες.
Σας ευχαριστώ
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Χθες βόλταρα στην Ομο(υ)νια.. και είπα να ξεδιπλώσω το φωτογραφικό μου ταλέντο.. Ώρα περίπου 12.30 με 13.00

Πλατεία Λαυρίου είχε τα παρακάτω πουτανάκια και άλλες 2 που ήταν μελαχρινές ψιλομέτριες.





Αυτή λες και το ήξερε μου γύρισε τη φάτσα της απ'την άλλη.. ήταν περίπου στο 1.80 πάνω στις μπότες.

 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Οταν λέμε πλ.ΛΑυρίου εννοούμε την πλατεία! Δηλ. το χώρο πίσω από τα λεωφορεία. ΄
Επίσης, στη διασταύρωση Καποδιστρίου και 3ης Σεπτεμβρίου θα βρεις κοπέλες ενθεν και ενθεν (συνηθως οι μαυρες πιανουν την Καποδιστριου και οι ανατολικες απεναντι).
Το hotel ειναι 15Ε (μαλλον πολλα) και αυτες ζητουν 30. Μπορείς να διαπραγματευτείς:
α) φορτώνεις σε αμάξι την κοπέλα (γλυτώνεις το hotel)
β) συνήθως με τις μαύρες, που ρίχνουν την τιμη αλλα στο ξενοδοχειο μπορει να ζητουν και αλλα π.χ. για να βγαλουν την μπλουζα
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ρε παιδια τα φωτα απο τους περπατημενους.
Γυρνωντας χτες βραδυ γυρω στις 11,30 απο συναντηση με φιλους απο εδω μεσα περασα αναγκαστικα απο Γ Σεπτ, στη γωνια του Οκανα ηταν ενα εκφυλο, πολυ καβλοφατσα με πλατινε μαλι τζην και μαυρο δερματινο, και δεν εδειξε ζακι.
Να διευκρινησω οτι ημουν σε κινηση με το αυτοκινητο και δεν ειδα καλα αντιδρασεις αλλα απο περιεργεια ποιος απο εσας τη ξερει;
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Ενταξει, η πρωτη ειναι η Καρμεν το εχουμε πει ουκ ολιγες φορες που μ αρεσει πολυ αλλα φοβαμαι να παω μαζι της επειδη ειναι λιγο βρομικη και ξεπετα .Την δευτερη δεν τη ξερω.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Αγαπητοί συναγωνιστές. χθές κατά τις 2 μια εξόρμηση, περισσότερο για να κόψω κίνηση μιάς και έλειπα καιρό.
Παρατήρησα:
1. Πεθαμένη αγορά γύρω από το χημείο στη Σόλωνος
2. Εμφάνιση συμπαθητι΄κών πορνιδίων χαμηλά στη Σόλωνος, μάλλον ζάκια.
3. Εμφάνιση λευκής στη βόρεια Καποδιστρίου. 30 μαύρες στη γνωστή πλευρά και 1 λευκή απέναντι.
4. Τα λευκά πορνίδια στην νότια Καποδιστρίου είχαν αλλάξει πεζοδρόμιο.
5. Μεγάλη διασπορά στα γύρω στενά.
Παρατήρησα στη Καποδιστρίου ένα κοκκινοομάλλικο πορνίδιο, ντυμένο στυλ Λάρα Κρόφτ, με κοντό παντελονάκι, με πιασήματα. Ήταν η μόνη κοκκινομάλλα.
Γνωρίζει κάποιος συνάδελφος κάτι σχετικά;
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες οσοι ψαχνουν πορνιδια σε περιοχες περιξ λαυριου - καποδιστριου - 3η σεπτεμβριου, σταθερη αξια ειναι η μαρινα, ενα μικρο πορνιδιο ηλικιας 19 ετων, μου εχει δειξει και τα χαρτια της με πολυ καλο σωμα, φοβερο απαλο δερμα, βλεπετε πιπινι ειναι ακομη και βυζι σχετικα μεγαλο φυσικο αλλα πεσμενο για την ηλικια της.
στο δωματιο ειναι πολυ καλη με τα ηχητικα της εφε και προπαντον δεν βιαζεται, δεν ειναι της ξεπετας οπως οι περισσοτερες στις περιοχες αυτες.
ειναι αλβανακι, ομως τα ελληνικα τα μιλα πολυ καλα παρα το μικρο χρονικο διαστημα που βρισκεται στην ελλαδα.
στα συν της ειναι και το πολυ καλο ποδι με την λεπτη της γαμπα που σε συνδιασμο με τα ψιλοτακκουνα που φορει, σου ερχεται να την γλυξεις ολοκληρη.
παιρνει 30 ευροπουλα και 15 το ξενοδοχειο.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ενταξει, η πρωτη ειναι η Καρμεν το εχουμε πει ουκ ολιγες φορες που μ αρεσει πολυ αλλα φοβαμαι να παω μαζι της επειδη ειναι λιγο βρομικη και ξεπετα .Την δευτερη δεν τη ξερω.
φίλε η πρώτη δεν είναι η κάρμεν.. μια γαλανομάτα ψιλο-μιλφιά ήταν..δεν έχει σχέση με αυτήν που λες..
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Παντως μοιαζουνε πολυ σαν δυο σταγονες νερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom