Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Δεν νομήζω εδω πάνω να γίνονται τέτοια..περνάω καθε μέρα και μένω εκει κοντά - δεν εχω δεί ποτέ κατι
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδια τι εγινε ανεβηκε η ταριφα?Εγω ειχα μεινει στι 30+15,οι συναδελφοι πιο πανω γιατι μιλανε για 60?

Άτιμη ακρίβεια...

Παντού ανατιμήσεις. Και σου λέει μετά ο Παπαθανασίου ότι ελέγχει τις τιμές.
Μήπως να κάνουμε ένα παρατηρητήριο ταριφών; Μπορεί να βάλουμε τις τιμές και στο καλάθι του καταναλωτή...
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Στο παρελθόν έίχα πετύχει κάνα 2 φορές μια πιτσιρίκα  (δεν δοκίμασα) Λεωφόρο Αθηνών και Θηβών με κατεύθυνση προς Χαϊδάρι ακριβώς στο φανάρι  ξέρει κανείς κάτι??? 

Προσοχή στη Λ. Αθηνών. Μόνο τραβέλια παίζουν. Ναι κάπου εκεί στη Βιαμάξ παίζουν κατά καιρούς διάφορα, αλλά με τσουτσουνάκι.
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Προσοχή στη Λ. Αθηνών. Μόνο τραβέλια παίζουν. Ναι κάπου εκεί στη Βιαμάξ παίζουν κατά καιρούς διάφορα, αλλά με τσουτσουνάκι.

Έχουν δίκιο οι συναγωνιστές .. επειδή κι εγώ περνάω από Λ. Αθηνών όταν πέφτει λίγο το φώς εμφανίζονται τραβέλια ... δεν θυμάμαι να είχα δει κανονικές κοπέλες .. εκτός ίσως από 1-2 φορές κοντά στην αρχή της Λεωφόρου μόλις κατεύεις από την πρώτη γέφυρα μετά την Αχχιλέως που έχει και ένα βαμζινάδικο.
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Έχουν δίκιο οι συναγωνιστές .. επειδή κι εγώ περνάω από Λ. Αθηνών όταν πέφτει λίγο το φώς εμφανίζονται τραβέλια ... δεν θυμάμαι να είχα δει κανονικές κοπέλες .. εκτός ίσως από 1-2 φορές κοντά στην αρχή της Λεωφόρου μόλις κατεύεις από την πρώτη γέφυρα μετά την Αχχιλέως που έχει και ένα βαμζινάδικο.

Ένα ξανθό αλογάκι και ένα πιο κοντό μελαχρινό. Τσεκαρισμένο ότι είχαν λίγο μεγαλύτερη "κλειτορίδα" από τα άλλα κοριτσάκια. Πάντως αν τις δεις δεν ξεχωρίζουν από γυναίκες. Επίσης, στη πεζογέφυρα Λ. Αθηνών και Κηφισού στο φανάρι έπαιζε ένα τρελό μελαχρινό άλογο
α π ι σ τ ε ύ τ ο
αλλά και αυτό με τσουτσουνάκι. Ωστόσο, όποιος την έχει δει σίγουρα λέει "αν είναι έτσι τα τραβέλια, οι γυναίκες πως πρέπει να είναι ;"
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Όταν λες μεγαλύτερη κλειτοριδα τι εννοεις?Το άλλο το φοβερο στη γεφυρα ξερεις τι ωρεσ και μερεσ παιζει?
 

mafiaboy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
για τραβελια μιλαει τι λες να ενωει...οτι ειχαν αρχιδια.....
τελωσπαντον αν και εχω ψιλοσοκαριστει με αυτα τα σκηνικα..
εγω οσες γνωρισα πουτανες ηταν αλλα δεν τις πληρωνα...εχει διαφορα?
πως ξεχωριζουμε μια αληθηνη πουτανα που τα περνει τελοςπαντων απο μια που απλα σε γουσταρει?γιατι τωρα με αυτα που ειδα θα βγω στο δρομο και οποια μου την πεσει θα σκεφτομε μηπως πρεπει να την πληρωσω! :-X :grin: :grin: btw ειμαι 19
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Και πάλι καλησπέρα σας,
Έχει κανεις τσιμπήσει 2 κοριτσια από την πιάτσα της Γ' Σεπτεμβρίου για παρτούζα? Εμπειρίες?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Πριν τη ΒΙΑΜΑΧ παιζει μια τυπισσα με ενα βυσινι toyota corolla.Aρκετα καλη και φυσικα ...γυναικα.Σε παει λιγο πια πανω και το κανετε στο αμαξι.
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Άντε να αρχίσουν να κατεβαίνουν και η φοιτητριες στη Σολωνος γιατί βαρεθήκαμε τα ίδια και τα ίδια!
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0
Αν μιλάμε για την ίδια είναι πολύ καλό.Την επαιρνα παλαιότερα. είναι μία 35αρα, με ωράιο φυσικό μεγάλο βυζί και ψιλοπιασιματάκια.Το εκπληκτικό όμως είναι ότι την βρίσκει απίστευτά που την πηδάνε και ουρλιάζει με ατάκες του στυλ ' πηδάτε την πουτάνα σας αγόρια μου!!!'.Ηταν πηγαίνοντας από αθήνα ελευσίνα στην καβάλας με το που περνάς την γέφυρα της εθνικής δεξια.Τωρα δεν ξερω αν είναι εκεί ή πού είναι αλλά ήταν με βυσσινί κορόλα. Α και φυσικά 100%γυναίκα.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Ναι αυτη ειναι,μονο που ηταν 35αρα τωρα μαλλον εχει 40ρισει αλλα ειναι με διαφορα η καλυτερη επιλογη εκει σε σχεση με τα γαιδουροτραβελλα της περιοχης.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Άντε να αρχίσουν να κατεβαίνουν και η φοιτητριες στη Σολωνος γιατί βαρεθήκαμε τα ίδια και τα ίδια!
σκατα και στην σολωνος...εγω παλιοτερα ημουν τακτικος πελατης με 1-2 γκομενες που ηξερα...τωρα πλεον ουτε το σκεφτομαι...
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
σκατα και στην σολωνος...εγω παλιοτερα ημουν τακτικος πελατης με 1-2 γκομενες που ηξερα...τωρα πλεον ουτε το σκεφτομαι...
Υποθέτω μιλάς προ διετίας!!!!! Από τότε έχω να δω κατι καλό!
Άσχετο, είναι κανείς για μια πεζή περιπολία για τσεκάρισμα στις γνωστές πιάτσες?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Υποθέτω μιλάς προ διετίας!!!!! Από τότε έχω να δω κατι καλό!
Άσχετο, είναι κανείς για μια πεζή περιπολία για τσεκάρισμα στις γνωστές πιάτσες?
σιγουρα προ διετιας...να μην σου πω παραπανω....χτες το βραδυ περασα και για αλλη μια φορα απολυτως τιποτα.....κατι ακυρες....αισχος...!!!!!!!!
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
σιγουρα προ διετιας...να μην σου πω παραπανω....χτες το βραδυ περασα και για αλλη μια φορα απολυτως τιποτα.....κατι ακυρες....αισχος...!!!!!!!!
Τι να κάνουμε. Υπομονή και επέλαση σε άλλες πιάτσες!
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Καλημέρα συναγωνιστές,
Χθες το βράδυ έκανα ένα πέρασμα από την πιάτσα της Γ' Σεπτεμβριου, γύρω στις 23:30 με 00:00. Δεν έπαιζε τίποτα το ιδιαίτερο για τα δικά μου γούστα. Σε γενικές γραμμές όμως έπαιζε ξανθό μικρού ύψους το οποίο μου φάνηκε άκωλο για τα γούστα μου, και ένα μελαχροινό στο 1,70 - 1,75 του οποίου με χαλούσε η φάτσα του.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Ενα μαυράκι παίζει στη Λ.Ελευθερίας στο ύψος περίπου νούμερο 26-28 στη γωνία στον Αλιμο. (Λ.Ελευθερίας είναι η συνέχεια της Αμφιθέας προς την παραλία) την πέτυχα περίπου 23.15 είχαν κάνει ουρά τα αμάξια και την ρωτάγανε...
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ρε τι γινεται με τις μαυρες....εχουν πλυμμηρισει την αθηνα...οριστε και μεχρι νοτια παιζουν μπαλα....παντως εγω ειμαι τελειως αντιθετοις με τις μαυρες..... :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Σαν τις κατσαρίδες πλακώσανε οι  :ak:σκατοαφρικάνες. Μόνο που τις βλέπω ανακατέβομαι αν δε πάει κάποιος πίσω απο το δημαρχείο στο ΞΒ (ξενοδοχείον 'βασιλικόν') θα νομίζει ότι είναι στην αντίστοιχη Ιάσωνος της Νιγηρίας :cussing:.
...μια απο τα δια...ειναι απο τις λιγες φυλες που δεν θα πηδαγα  :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:....αντιστοιχα ομως οι μαυροι ειναι απο τα καλθυτερα παιδια που εχουμε στην ελλαδα...εν συγκρισοι με ολους τους υπολοιπους.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom