Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Σε σχέση με τους άλλους συνάδελφε Kinky είναι όντως λιγότερο :ak: :ak: σκατά... Χτές το πρωϊ που πέρασα απο Γ'Σεπτεμβρίου πέτυχα 3 κορίτσια ξανθά έντονα προκλητικά και κάνανε πιάτσα απέναντι απο τον οκανά, επειδή είχα δουλειά δεν μπόρεσα να μάθω περισσότερα. Το απόγευμα που πετάχτηκα πάλι με τη μηχανή δεν υπήρχε κανίου τόπος γιατί είχανε σκάσει μπάτσοι και χτενίζανε την περιοχή.
να υπολογισεις οτι σχεδον παντα οταν εχει κλουβα στην περιοχη δεν εχει και πολλα πραγματα...να μην σου πω τιποτα απολυτως....
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Έχεις δίκιο η κλούβα παίζει κυρίως για τα βρωμοπρέζονα και τα λοιπά σκουπίδια της περιοχής. Πάντως επειδή έχω κάνει περατζάδα αρκετές φορές και έχω πάρει και κοπέλα απο αυτό το σημείο η καλύτερη ώρα είναι κατα της 11 το πρωϊ γιατί είχε αρκετές στην πιάτσα και ομορφούλες πιπίνια.
ακριβως...συνηθως ωρες εκτος αιχμης..που βγαινου κατι καλα κομματια...και κυριως αν πετυχεις την αννα...τοπ εκει μεσα....
 

Επισκέπτης
αννουλα??για πειτε και σε μενα!!τι παιζει?
 

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Έχεις δίκιο η κλούβα παίζει κυρίως για τα βρωμοπρέζονα και τα λοιπά σκουπίδια της περιοχής. Πάντως επειδή έχω κάνει περατζάδα αρκετές φορές και έχω πάρει και κοπέλα απο αυτό το σημείο η καλύτερη ώρα είναι κατα της 11 το πρωϊ γιατί είχε αρκετές στην πιάτσα και ομορφούλες πιπίνια.
τα πιπινακια ομως μπορει να ειναι και πρεζακια?η απλα πιπινια που θελουν εχτρα χαρτζηλικι?Τι ειδους πουτανες ειναι?  :)
 

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Αυτές που κάνουν πιάτσα εκεί δεν είναι κατ'ανάγκη πρεζόνια. Παίζει και αυτό που είπες για το χαρτζιλίκι. Αυτές τουλάχιστον που πήρα εγώ ήταν κυριλέ πιπίνια που μάλλον θα γουστάρανε εύκολο χρήμα και ήταν καθαρότατες. Φυσικά αυτές είναι λίγες μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού και θέλουν λίγο ψάξιμο και παίζουν σε συγκεκριμένες ώρες.
Δηλαδη πρεπει να μαθεις να τις ξεχωριζεις και να εισαι και τυχερος..χμ οκ ευχαριστω.
 

Επισκέπτης
Panompos, ποιες ειναι οι "συγκεκριμενες" ωρες ? Ξερεις εαν υπαρχουν αξιολογες "κοπελλες" γυρω στα μεσανυκτα ?
Ευχαριστω.
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
παρακαλω  το τηλ της αννουλας  :boobies:
 

lasernick

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΑΝΝΟΥΛΑ?ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΤΗΛ..
 

con1

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
θα ηθελα και εγω το τηλ παρακαλω ειμαι απο επερχια και κατεβαινω την δευτερα οποτε...........
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
αντε ρε αννουλα....εισαι πραγματικα....BBIS(Best Babe In Town)!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
273
Κριτικές
117
Like
2.061
Πόντοι
8.360
Έχω ακούσει για μια πιάτσα η οποία παίζει στο Τ.Ε.Ι. του Πειραιά και παίζουνε φοιτήτριες,ξέρει κανείς τίποτα,αν ισχύει και σε πιο σημείο?
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
414
Πόντοι
36
Έχω ακούσει για μια πιάτσα η οποία παίζει στο Τ.Ε.Ι. του Πειραιά και παίζουνε φοιτήτριες,ξέρει κανείς τίποτα,αν ισχύει και σε πιο σημείο?


Αφου εχεις ακουσει...ΠΕΣ μας ρε μαστορα...
 

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Καθηγητης-σατυρος λοιπον?? ;) ;)Τι λεει η νεα γενια των φοιτητριων?Το παει το γραμμα? :grin:
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Ρε παιδιά προχθες εκανα βόλτα με ενα φιλαρακι και γυρω στις 2 το βραδυ ηταν ένα φοβερο πιπινι εξω απ το ΟΚΑΝΑ.Ελληνιδα,οχι πρεζονι με σπαστα καστανα μαλλια και ειπε πηγαινε 50 +15 το ξενοδοχειο.Σας λεει τιποτα η περιγραφη?Δεν τη πηρα κανεις αλλα μας εκανε πολυ εντυπωση γιατι ηταν φοβερο πιπινι
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Ρε παιδιά προχθες εκανα βόλτα με ενα φιλαρακι και γυρω στις 2 το βραδυ ηταν ένα φοβερο πιπινι εξω απ το ΟΚΑΝΑ.Ελληνιδα,οχι πρεζονι με σπαστα καστανα μαλλια και ειπε πηγαινε 50 +15 το ξενοδοχειο.Σας λεει τιποτα η περιγραφη?Δεν τη πηρα κανεις αλλα μας εκανε πολυ εντυπωση γιατι ηταν φοβερο πιπινι

Την έχω πετύχει κ εγώ 1 φορά και είμαι σίγουρος οτι μιλάμε για την ίδια...πραγματικά ωραίο μουνάκι αλλα δεν σταμάτησα να την ρωτήσω λεπτομέρειες
 

loucas

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
παρακαλω  το τηλ της αννουλας
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Γειά σας συνάδελφοι, όπως είπα και στην πρώτη τοποθέτησή μου, εδώ και δυο χρόνια έχω κόψει τα πουτανάδικα λόγω αγάπης και αφοσίωσης, κάποια ποστ για τις πιάτσες, όμως, με έκαναν να γυρίσω μια βόλτα τις τελευταίες ημέρες και θα σας δώσω μια περιγραφή, καθώς επίσης θα σας διηγηθώ και μια ιστορία του παρελθόντος.
Τα ξημερώματα, κατά τις 5 το πρωί, πέρασα από Σοφοκλέους. Καμιά 10αριά μαύρες, 30 ευρώ στο ξενοδοχείο, 20 η πίπα στο αμάξι το σκέφτηκα, αλλά κρατήθηκα). Την προηγούμενη πέρασα από Γ Σεπτεμβρίου, γύρω στις 12 το μεσημέρι, μια κοντούλα γύρω στα 20, Αλβανό μου φάνηκε, όχι πολλά πράγματα. Πέρασα κι από Γερανίου, δεν υπήρχε ψυχή.
Και τώρα πάμε στην ιστορία. Πάνε περίπου 4-5 χρόνια. Είχα ψωνίσει ένα ζακιπρέ πολύ περιποιημένο από Σόλωνος, με συμφωνία για 2 φορές στο ξενοδοχείο (δεν θυμάμαι καλά, γύρω στα 60 ευρώ το σύνολο). Ωραίο γκομενάκι, το πολύ στα 22, δεν έκανε μπαμ για ζακιπρέ. Κάποιους μήνες αργότερα τη βλέπω στο μπουρδελοξενοδοχείο στη Βερανζέρου, κοντά στη Γ Σεπτεμβρίου. Δεν ήταν και... σε πολύ καλή κατάσταση, αλλά μπήκα γιατί είχα τις προηγούμενες θύμησες... Λίγο βρώμικη μου είχε φανεί, τεσπά λέω, γύρνα στα τέσσερα που είχε και ωραίο κωλαράκι. Εκεί που ίδρωνα, λοιπόν, αισθάνομαι κάτι καυτό στα παπάρια μου και στη συνέχεια να τρέχει στα πόδια μου... Είναι γεγονός, της είχανε φύγει, η γκόμενα με είχε κατουρήσει και μου ζήταγε συγνώμη... Δραματική η ιστορία συναγωνιστές, ζητώ συγνώμη από όσους αηδίασαν, θα επανέλθω σύντομα με άλλες εμπειρίες... 8)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom