Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Mε τα πρε  ζακια γινονται παντα διαφορα .
Πχ
να σου κοιμηθει στο σεχ.
Να βρομαει και να ζεχνει και τα γαμοξενοδοχεια της ομονοιας να μην εχουν ουτε ντουζ
Να ανεβειτε και να σου πει περιμενε λιγο και τραβαει γραμμη κοκα και απο εκει που ηταν οκ να ειναι λιομα
Να μην εχουν ποτε μαζι τους καποτες ( γιαυτο παντα στο πορτοφολι)
Εαν σε πανε σε καλο ξενοδοχειο (πχ των 15-20 ευρο) και μπεις στο μπανιο την εχασες μαζι με το πορτοφολι σου.
Τεσπα ολες ειναι για λυπηση και οχι για γαμησι.
Εαν σε πιασει το κλαψιαρικο απλα δοσε μονο 1 τσιμπουκι.


ΕΓΩ παντως τα εκοψα τα ζακια γιατι σε χαλανε γενικα

 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
κυριοι...κυριοι...ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΚΡΙΑ απο τετοιες καταστασεις.... :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
τη παρασκευη στην 3η σεπτεμβριου ειδα ενα ενδιαφερον ξανθο αλλα δεν σταματησα να μιλησω. απογευματακι ηταν
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
μάγκες προτιμότερο είναι να πας σε κανά μπουρδέλο με 20? παρά με τέτοιες περιπτώσεις :ak:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
τι πιπινόμουνα θα βλέπει ....  8);)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Γειά σας συνάδελφοι, όπως είπα και στην πρώτη τοποθέτησή μου, εδώ και δυο χρόνια έχω κόψει τα πουτανάδικα λόγω αγάπης και αφοσίωσης, κάποια ποστ για τις πιάτσες, όμως, με έκαναν να γυρίσω μια βόλτα τις τελευταίες ημέρες και θα σας δώσω μια περιγραφή, καθώς επίσης θα σας διηγηθώ και μια ιστορία του παρελθόντος.
Τα ξημερώματα, κατά τις 5 το πρωί, πέρασα από Σοφοκλέους. Καμιά 10αριά μαύρες, 30 ευρώ στο ξενοδοχείο, 20 η πίπα στο αμάξι το σκέφτηκα, αλλά κρατήθηκα). Την προηγούμενη πέρασα από Γ Σεπτεμβρίου, γύρω στις 12 το μεσημέρι, μια κοντούλα γύρω στα 20, Αλβανό μου φάνηκε, όχι πολλά πράγματα. Πέρασα κι από Γερανίου, δεν υπήρχε ψυχή.
Και τώρα πάμε στην ιστορία. Πάνε περίπου 4-5 χρόνια. Είχα ψωνίσει ένα ζακιπρέ πολύ περιποιημένο από Σόλωνος, με συμφωνία για 2 φορές στο ξενοδοχείο (δεν θυμάμαι καλά, γύρω στα 60 ευρώ το σύνολο). Ωραίο γκομενάκι, το πολύ στα 22, δεν έκανε μπαμ για ζακιπρέ. Κάποιους μήνες αργότερα τη βλέπω στο μπουρδελοξενοδοχείο στη Βερανζέρου, κοντά στη Γ Σεπτεμβρίου. Δεν ήταν και... σε πολύ καλή κατάσταση, αλλά μπήκα γιατί είχα τις προηγούμενες θύμησες... Λίγο βρώμικη μου είχε φανεί, τεσπά λέω, γύρνα στα τέσσερα που είχε και ωραίο κωλαράκι. Εκεί που ίδρωνα, λοιπόν, αισθάνομαι κάτι καυτό στα παπάρια μου και στη συνέχεια να τρέχει στα πόδια μου... Είναι γεγονός, της είχανε φύγει, η γκόμενα με είχε κατουρήσει και μου ζήταγε συγνώμη... Δραματική η ιστορία συναγωνιστές, ζητώ συγνώμη από όσους αηδίασαν, θα επανέλθω σύντομα με άλλες εμπειρίες... 8)

αντε μετα να μην το ριξεις σε αγαπη κι αφοσιωση...και παλι καλα να λες!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
και αυτο ΤΙ ειναι?

"Επειδή τυχαίνει να είμαι και καθηγητής στο ΤΕΙ Πειραιά και έχω πηδ**** ό,τι κινείται σε διαβεβαιώ ότι δεν παίζει τίποτα τέτοιο..."

Η εμεις δεν διαβαζουμε καλα η εσυ ανασκευαζεις για να μην εκτεθεις. Εννοειται πως δεν εισαι καθηγητης, ποιος θα εστελνε τετοιο μηνυμα με τετοια ιδιοτητα και θα ειχε σωας τα φρενας?...και για οσους απογοητευτηκαν απο το οτι δεν υφισταται Καθηγητης-αρχιγαμικουλας φοιτητριων, μπορουμε να τον αποκαλουμε και κ. Βοηθο!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: 
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
οκ! κ. Συνεργατης λοιπον! (αλλα και οτι κινειται ρε συναδελφε??? ασε και για κανεναν αλλο ΕΕΣ κανενα κοκαλακι!!!)  :dancing:
ΥΓ. παντως πολλα θεματα-βομβες που βγαινουν στα δελτια, τα εχω διαβασει εδω μηνες πριν (πχ. βιντεο-σοκ απο σχολεια κτλ.). Οποτε φανταζομαι τον Ευαγγελατο καθιδρο να ανακοινωνει ασθμαινοντας την πρωτη ειδηση: "καθηγητης σατυρος διαφθειρει τα παιδια μας που σπουδαζουν" και πρωτη μουρη τον kinky να περιγραφει την σαπιλα της κοινωνιας μας  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

prekass

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Γειά σας συνάδελφοι, όπως είπα και στην πρώτη τοποθέτησή μου, εδώ και δυο χρόνια έχω κόψει τα πουτανάδικα λόγω αγάπης και αφοσίωσης, κάποια ποστ για τις πιάτσες, όμως, με έκαναν να γυρίσω μια βόλτα τις τελευταίες ημέρες και θα σας δώσω μια περιγραφή, καθώς επίσης θα σας διηγηθώ και μια ιστορία του παρελθόντος .
Τα ξημερώματα, κατά τις 5 το πρωί, πέρασα από Σοφοκλέους. Καμιά 10αριά μαύρες, 30 ευρώ στο ξενοδοχείο, 20 η πίπα στο αμάξι το σκέφτηκα, αλλά κρατήθηκα). Την προηγούμενη πέρασα από Γ Σεπτεμβρίου, γύρω στις 12 το μεσημέρι, μια κοντούλα γύρω στα 20, Αλβανό μου φάνηκε, όχι πολλά πράγματα. Πέρασα κι από Γερανίου, δεν υπήρχε ψυχή.
Και τώρα πάμε στην ιστορία. Πάνε περίπου 4-5 χρόνια. Είχα ψωνίσει ένα ζακιπρέ πολύ περιποιημέν ο από Σόλωνος, με συμφωνία για 2 φορές στο ξενοδοχείο (δεν θυμάμαι καλά, γύρω στα 60 ευρώ το σύνολο). Ωραίο γκομενάκι, το πολύ στα 22, δεν έκανε μπαμ για ζακιπρέ. Κάποιους μήνες αργότερα τη βλέπω στο μπουρδελοξε νοδοχείο στη Βερανζέρου, κοντά στη Γ Σεπτεμβρίου . Δεν ήταν και... σε πολύ καλή κατάσταση, αλλά μπήκα γιατί είχα τις προηγούμενε ς θύμησες... Λίγο βρώμικη μου είχε φανεί, τεσπά λέω, γύρνα στα τέσσερα που είχε και ωραίο κωλαράκι. Εκεί που ίδρωνα, λοιπόν, αισθάνομαι κάτι καυτό στα παπάρια μου και στη συνέχεια να τρέχει στα πόδια μου... Είναι γεγονός, της είχανε φύγει, η γκόμενα με είχε κατουρήσει και μου ζήταγε συγνώμη... Δραματική η ιστορία συναγωνιστέ ς, ζητώ συγνώμη από όσους αηδίασαν, θα επανέλθω σύντομα με άλλες εμπειρίες.. .

Ρε φιλε δεν φοβασαι τις αρρωστιες που κουβαλανε τα πρεζακια? Μαγκες μακρυα από Γ Σεπτεμβρίου και Σωκρατους. Πρεπει να παιζει πολυ AIDS και Ηπατίτιδα από τις μαύρες και τις Αλβανές. Οπως είπε και ένας φίλος πριν καλύτερα μπουρδελο παρά με αυτές. Μην ξεχνάμε ότι η Ηπατίτιδα κολλάει και με την στενή επαφή ανεξαρτητως χρήσης προφυλακτικού. Ειδικά οι Αλβανές της Γ Σεπτεμβρίου είναι πολύ επικίνδυνες για Ηπατίτιδα.  Γι αυτό προσοχή. Πάντα θα πηδάμε πρώτα με το πάνω κεφάλι.
 

prekass

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Ρε φιλε δεν φοβασαι τις αρρωστιες που κουβαλανε τα πρεζακια? Μαγκες μακρυα από Γ Σεπτεμβρίου και Σωκρατους. Πρεπει να παιζει πολυ AIDS και Ηπατίτιδα από τις μαύρες και τις Αλβανές. Οπως είπε και ένας φίλος πριν καλύτερα μπουρδελο παρά με αυτές. Μην ξεχνάμε ότι η Ηπατίτιδα κολλάει και με την στενή επαφή ανεξαρτητως χρήσης προφυλακτικ ού. Ειδικά οι Αλβανές της Γ Σεπτεμβρίου είναι πολύ επικίνδυνες για Ηπατίτιδα.  Γι αυτό προσοχή. Πάντα θα πηδάμε πρώτα με το πάνω κεφάλι. 
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
οκ! κ. Συνεργατης λοιπον! (αλλα και οτι κινειται ρε συναδελφε??? ασε και για κανεναν αλλο ΕΕΣ κανενα κοκαλακι!!!)  :dancing:
ΥΓ. παντως πολλα θεματα-βομβες που βγαινουν στα δελτια, τα εχω διαβασει εδω μηνες πριν (πχ. βιντεο-σοκ απο σχολεια κτλ.). Οποτε φανταζομαι τον Ευαγγελατο καθιδρο να ανακοινωνει ασθμαινοντας την πρωτη ειδηση: "καθηγητης σατυρος διαφθειρει τα παιδια μας που σπουδαζουν" και πρωτη μουρη τον kinky να περιγραφει την σαπιλα της κοινωνιας μας  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
εμενα??????????????? ;)
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παιδες εχω να δω την αννα πολυ καιρο...ξερει κανεις κατι...?
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Μαλον εχει ξανα ανεβει βουλγαρια .
ή εχει τα ρουχα της και τριγυρνα στα μαγαζια της καλιθεας ;)
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
μετα την βραδυνη μου εξοδο το σαββατο βραδυ σε ΒΑΒΥ ΓΟΛΝΤ (της πουτανας γινοταν παλι)και μετα το ασχημο συμβαν με το τροχαιο στην συγγκρου(οσοι το ακουσαν)με καποιο 25 χρονο ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ που σκορπησε το θανατο........τελςπαντων.....συνεχιζω.....κατεβαινοντας τον παραδρομο της συγγρου λιγο μετα το σκυλαδικο το μαγαζι και λιγο πριν την καντινα με τα χοτ ντογκ,σε ενα πεζουλη μιας εκθεσης αυτοκινητων(τωρα εχει κλεισει)καθοταν μια κοπελα που με κοιτουσε επιμονα....εκανα το γυρω παλι με το αυτο και περασα παλι απο μπροστα της και την ρωταω τι εχει το προγραμμα και να δω αν ειναι τραβε....και το πρωτο πραγμα που μου ειπε ειναι οτι ειμαι γυναικα και το κονε εχει 50 ευρο στο αυτοκινητο η σε χοτελ.νοστιμουλα ηταν,αλλα σαν λιγο πρεζακι(δεν ειμαι σιγουρος).απο σωμα ολοκληρο δεν ειδα γιατι καθοταν.
δεν την πηρα λογω κακης ψυχολογιας πριν με το τροχαιο.
αυταααααα!!!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συναγωνιστές πριν μία ώρα πέρασα απο 3ης Σεμπτεμβρίου και σόλωνος , ήταν ένα τρελό μώρο :o :o καστανόξανθο με γαλάζια μάτια κορμί άψωγο βυζί στητό γύρω στα 25-28 χρονών και φοραγε μια μίνι φούστα και γώβα- ψιλή, μιλάμε μουνάρα για πολλά :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
συναγωνιστές πριν μία ώρα πέρασα απο 3ης Σεμπτεμβρίου και σόλωνος , ήταν ένα τρελό μώρο :o :o καστανόξανθο με γαλάζια μάτια κορμί άψωγο βυζί στητό γύρω στα 25-28 χρονών και φοραγε μια μίνι φούστα και γώβα- ψιλή, μιλάμε μουνάρα για πολλά :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:


και εσυ τι εκανες τι μαμησες?????????????η :jerking: :jerking: :jerking: για το σπιτι?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εγω χθεσ απογευμα γ σεπτεμβριου  μονο 2 αλβανα χαλια και το βραδυ  1 πρεζου τρισχαλια,  αναλυστε το θεμα...
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδιά συγνώμη κιόλας ... αλλά νομίζω ότι η 3ης Σεμπτεμβρίου και η Σόλωνος δεν συναντιούνται ... μήπως ήταν Καποδιστρίου (η συνέχεια της Σολωνος περίπου);
Εκτός κι αν ο φίλος rodman έπαθε με΄γαλη πλάκα από το μωρό και ξέχασε που βρίσκεται :)

Πάντως σε εκείνη την περιοχη έχω δει 1-2 πολύ καλές (μοιάζουν και στην περιγραφή του rodman) σχεδόν έξω από τον ΟΚΑΝΑ .... αλλά δεν έχω δοκιμάσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom