Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Συμπολεμιστές μερικές απορίες:
α. Στη πιάτσα της Γ Σεπτεμβρ. πηγαίνεις με το αμάξι σου και τις μαζεύεις; ή με τα πόδια και μετά ξενοδοχείο.
β. Η όλη φάση πόσο στοιχίζει; συν ξενοδοχειο.
γ. Από απαιτήσεις τι μπορείς να έχεις;

Αυτά και ευχαριστώ!
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Συμπολεμιστές μερικές απορίες:
α. Στη πιάτσα της Γ Σεπτεμβρ. πηγαίνεις με το αμάξι σου και τις μαζεύεις; ή με τα πόδια και μετά ξενοδοχείο.
β. Η όλη φάση πόσο στοιχίζει; συν ξενοδοχειο.
γ. Από απαιτήσεις τι μπορείς να έχεις;

Αυτά και ευχαριστώ!
λοπιπον φιλε μου...με την σειρα που ρωτας.....κυριως με τα ποδια...το ξενοδοχειο ειναι στο μεσα στο στενο ακριβως κολλητα του οκανα...απο 30-50...το ξενοδοχειο+15...ΑΠΟΛΥΤΩς ΤΙΠΟΤΑ,και αν θελεις την γνωμη μου οι περισσοτερες ειναι αρπαχτη....γαμησετα!!!(μονο η αννα ξεχωριζει καπως)....
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
λοπιπον φιλε μου...με την σειρα που ρωτας.....κυριως με τα ποδια...το ξενοδοχειο ειναι στο μεσα στο στενο ακριβως κολλητα του οκανα...απο 30-50...το ξενοδοχειο+15...ΑΠΟΛΥΤΩς ΤΙΠΟΤΑ,και αν θελεις την γνωμη μου οι περισσοτερες ειναι αρπαχτη....γαμησετα!!!(μονο η αννα ξεχωριζει καπως)....

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Οπότε προφανώς κατεβαίνεις με τρένο για να γίνει η δουλειά; Από τι ώρα είναι "ανοιχτά"?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Οπότε προφανώς κατεβαίνεις με τρένο για να γίνει η δουλειά; Από τι ώρα είναι "ανοιχτά"?

απο 10-11 το πρωι, εως 2-3 τα ξημερωματα....
αυτα κατα κανονα, γιατι υπαρχουν και μεγαλα κενα κατα χρονικα διαστηματα....
περνας ας πουμε στις 3 το μεσημερι και ειναι πανηγυρι, και ξαφνικα χανονται για κανενα διωρο ή μπορει να μην ξαναβγουνε και καθολου για μια μερα....
 

yannis_79

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
είναι αλήθεια εύκολες οι γκόμενες στην επαρχία; εντυπωσιάζονται από τους Αθηναίους μαλακοκάβληδες;
 

yannis_79

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλό μου ακούγεται και δεν το έχω εκμεταλευτεί...
 

yannis_79

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
πρέπει πάντως να πέφτει τρελό θέμα με τις παντρεμένες
 

nikkin30

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
για πρεζόνια άλλο τίποτα. Μακριά από τι Σοφια -μελαχρινή με στητό βυζί - αλλα πολύ βρόμα η κατάσταση. Μου χρωστάει  2 νοίκια και άφησε ένα σπίτι μπουρδέλο. Έδωσα 2 χιλιαρικάκια για να το συνεφέρω. οποιος τι δει ας τις δώσει και ένα κλότσο και από εμενα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για πρεζόνια άλλο τίποτα. Μακριά από τι Σοφια -μελαχρινή με στητό βυζί - αλλα πολύ βρόμα η κατάσταση. Μου χρωστάει  2 νοίκια και άφησε ένα σπίτι μπουρδέλο. Έδωσα 2 χιλιαρικάκια για να το συνεφέρω. οποιος τι δει ας τις δώσει και ένα κλότσο και από εμενα.

κατι εχω χασει..... δε γινεται αλλιως..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....τιποτα νεο εχουμε απο πιατσες....????
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Την περασμενη εβδομαδα περναγα κατα τις 2 το βραδι απο τη γνωστη Σολωνος!Ηταν μια ξανθια γεματουλα αλβανιδα και ενα τραβελι!Το γελιο ηταν οτι ηταν 2 πιτσιρικαδες 16-17 χρονων και κανα παζαρι με το τραβελι!Για το πουτσο πολυ η Σολωνος!Εχει κανενας κανα αλλο νεο?
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Νεο κομματι στην Γ'Σεπτεμβριου .ΣΗΜΕΡΑ
MONIKA
Το πετυχα εξω απο τα JOYS .
20-22 αδυνατη καστανη οραιο προσοπακι 40 ( με το hotel) .
Καυλιαρικο γενικα .
Ολοφρεσκο στο σπορ.
Μεχρι που πλενεται με betadine και στον πλενει και εσενα.

Δοκιμαστε πριν μαθει τα κολπα .
 

spicer

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις παίζει να μην καταλάβεις αν είναι τρβ ή τρν? Γιατι με όλα αυτά που έχω ακούσει όλα τα περιμένω..
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
εξω απο το ξενοδοχειο ΑΚΤΙΟΝ στην ομονοια εκανε πιατσα μια γεματουλα με μαυρο μαλλι μακρυ....ξερει κανεις τιποτα?
 

lautrec

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
gatoulis 0025 έγραψε:

"Ρε παιδιά προχθες εκανα βόλτα με ενα φιλαρακι και γυρω στις 2 το βραδυ ηταν ένα φοβερο πιπινι εξω απ το ΟΚΑΝΑ.Ελλην ιδα,οχι πρεζονι με σπαστα καστανα μαλλια και ειπε πηγαινε 50 +15 το ξενοδοχειο.Σας λεει τιποτα η περιγραφη?Δεν τη πηρα κανεις αλλα μας εκανε πολυ εντυπωση γιατι ηταν φοβερο πιπινι"

Εννοείς την Κατερίνα, σχετικά αδύνατη που καπνίζει συνεχώς?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
εξω απο το ξενοδοχειο ΑΚΤΙΟΝ στην ομονοια εκανε πιατσα μια γεματουλα με μαυρο μαλλι μακρυ....ξερει κανεις τιποτα?
φιλε μου επειδη κολλησα ασχημα τωρα...το ακτιο το ξενοδοχειο που ειναι ακριβως στην ομονοια...?
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
oxi πισω απο το εθνικο θεατρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom