Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Το έχω ξαναρωτήσει, απάντηση δεν πήρα (πιθανότατα επειδή κανείς δεν γνωρίζει) αλλά δεν χάνω τίποτα να ξαναρωτήσω......

Οι κοπέλες που έκαναν πιάτσα στην Ιερά Οδό, έξω από το πλυντήριο αυτοκινήτων ακριβώς μετά το κέντρο "Βοτανικός" (πηγαίνοντας προς Κιφησσό) που έχουν "μετακομίσει" (αν έχουν "μετακομίσει") τώρα που λειτουργεί το κέντρο και ο χώρος εκεί γίνεται parking;

Πέρυσι ας πούμε μεταφέρονταν ακριβώς ένα στενό παρακάτω αλλά φέτος εκεί συχνάζουν μόνο τραβελάκια και μάλιστα κακής ποιότητας..... Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας απαντήσει γιατί τρώω τζάμπα βενζίνη όταν κάθε φορά που βγαίνω "τσάρκα" περνάω σταθερά από εκεί μπας και πετύχω καμία.....
Κανένα ίχνος τους πρέπει να σκόρπισαν
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Το έχω ξαναρωτήσει, απάντηση δεν πήρα (πιθανότατα επειδή κανείς δεν γνωρίζει) αλλά δεν χάνω τίποτα να ξαναρωτήσω......

Οι κοπέλες που έκαναν πιάτσα στην Ιερά Οδό, έξω από το πλυντήριο αυτοκινήτων ακριβώς μετά το κέντρο "Βοτανικός" (πηγαίνοντας προς Κιφησσό) που έχουν "μετακομίσει" (αν έχουν "μετακομίσει") τώρα που λειτουργεί το κέντρο και ο χώρος εκεί γίνεται parking;

Πέρυσι ας πούμε μεταφέρονταν ακριβώς ένα στενό παρακάτω αλλά φέτος εκεί συχνάζουν μόνο τραβελάκια και μάλιστα κακής ποιότητας..... Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας απαντήσει γιατί τρώω τζάμπα βενζίνη όταν κάθε φορά που βγαίνω "τσάρκα" περνάω σταθερά από εκεί μπας και πετύχω καμία.....

Φιλε μου επειδη περναω καθημερινα απο Ιερα Οδο, εχω να σου πω οτι τα τελευταια χρονια στο σημειο που λες κανουν πιατσα αποκλειστικα τραβελια.Γυναικα εγω προσωπικα δεν εχω πετυχει ποτε (τουλαχιστον μεχρι τις 11-12 το βραδυ που περναω).Και τα τραβελια δεν εχουν σταθερες ωρες και μερες (συνηθως μετα τις 10 Παρασκευοσαββατοκυριακα η αργιες).Το Σαββατο που μας περασε πχ. γυρνωντας σπιτι μου απο το ΟΑΚΑ που πηγα να δω τον Παναθηναικο, πετυχα ενα τραβελι κατα τις 10 στο σημειο.Βεβαια επειδη μου αρεσουν αποκλειστικα οι γυναικες ουτε εχω ασχοληθει ποτε, ουτε εχω ρωτησει.Αν υπαρχει καποιος που εξασκει το σπορ, ας απαντησει για να βοηθησει...
 

rogue

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
28
Like
36
Πόντοι
0
Για πριν τις 11 το βράδυ δεν γνωρίζω φίλε μου γιατί περνούσα και περνάω σταθερά μετά τις 00:30 - 01:00.....

Από τα λόγια σου και από το γεγονός ότι πέτυχες ένα τραβέλι καταλαβαίνω ότι αναφέρεσαι στην δεύτερη πιάτσα η οποία είναι ένα στενό παρακάτω από το πλυντήριο αυτοκινήτων 50 μέτρα παρακάτω..... Εγώ αναφέρομαι σε αυτήν που είναι ακριβώς δίπλα στο κέντρο Βοτανικός.....

Πάντως μπορώ να σου εγγυηθώ (από συχνή προσωπική εμπειρία) ότι στην πιάτσα του πλυντηρίου αυτοκινήτων (και όχι παρακάτω στο επόμενο στενό), τουλάχιστον από πέρυσι το καλοκαίρι μέχρι να ανοίξει η Βίση στο Βοτανικό και από τότε που το έκλεισαν το μαγαζί μέχρι να ανοίξει φέτος με άλλο σχήμα, σύχναζαν γυναίκες (έχω δει κατά καιρούς 3-4 διαφορετικές - πιθανότατα τσιγγάνες) και έχω πάρει τις 3..... Η μαλακία είναι ότι δεν φρόντισα να τις ρωτήσω ο ίδιος........

Μάλλον θα έχουν εξαφανιστεί......
 

stavros36

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ξέρει κανείς καμμιά καλή πιάτσα με γυναίκες?
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
...ναι, και θα σου τα πούμε όλα από το πρώτο σου κιόλας μήνυμα! Ε, ρε κόσμος...!
 

Επισκέπτης
Πολύ απλά δεν υπάρχει πιάτσα. Στις Πιάτσες της Αθήνας παίζουν:

1)Γριές που δεν θα πλήρωνες να τις γαμήσεις ούτε όταν ήταν νέες.
2)Πρεζόνια που για να τις γαμήσεις θα έπρεπε να φοράς καπότα από λάστιχο τρακτέρ.
3)Τραβέλια και με πούτσες και με μουνί. Από πουτάνες που έγιναν γυναίκες κατόπιν χειρουργικής επέμβασης θα βρεις ποικιλία.
4)Αραπίνες. Αν σκεφτείς ότι το AIDS στις χώρες τους είναι συχνότερο από τη γρίππη, σου φεύγει κάθε επιθυμία.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Να ενημερώσω τους φαν της πιάτσας οτι πρίν μια ώρα περίπου μπροστά στα μάτια μου περάσανε χειροπέδες σε 4 κοπέλες (για Αλβανάκια μου φάνηκαν) στην Πλατεία Βάθης και τις πήγανε με τα πόδια στο τμήμα της Ομόνοιας...μάλλον τα παιδιά που είχαν βάρδια στο τμήμα βαρέθηκαν και είπαν να ρίξουν ένα γρήγορο... δωρεάν...
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
παιζει αρκετα καλο απο καζακσταν στην πλ. βαθης, εχω το κινητο της, οποιος θελει ας στειλει pm, να του το δωσω.
 

Επισκέπτης
Να ενημερώσω τους φαν της πιάτσας οτι πρίν μια ώρα περίπου μπροστά στα μάτια μου περάσανε χειροπέδες σε 4 κοπέλες (για Αλβανάκια μου φάνηκαν) στην Πλατεία Βάθης και τις πήγανε με τα πόδια στο τμήμα της Ομόνοιας...μάλλον τα παιδιά που είχαν βάρδια στο τμήμα βαρέθηκαν και είπαν να ρίξουν ένα γρήγορο... δωρεάν...
συνηθως αυτα τα αλβανακια κανουν πιατσα απεναντι απο ενα ξενοδοχειο μινιον νομιζω λεγετε απεναντι απο το πρωην κισσος αλλα ολες αυτες ειναι ικανες να σε κανουν στρατηγο ακομα και με τρεις καποτες
 

barmy73

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
γυρίζοντας από μασαζάκι στη Γ Σεπ 25 είδα στην ευρύτερη περιοχή γκομενάκια που μου φάνηκαν νέες αφίξεις, αν και περνάω σχετικά συχνά δεν τις είχα ξαναδεί. Επειδή δεν είμαι φαν του ψωνίσματος από το δρόμο δεν μπήκα σε διαδικασία αναγνώρισης...
Πάντως έπαιζαν 2 ξανθά, 1 κοντούλι ντυμένο στ λευκά με τακούνια τρελά και 1 ψηλότερο με κολητό τζινάκι και μπότες. Επίσης 1 μελαχρινή με κοντό μαλλί, μπότες, καυτό μίνι και δερμάτινο παλτό...
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
φιλε kostasf16 σε παρακαλω στειλτο γιατι εχω χωρο στην συγκεκριμενη περιοχη και το χρειαζομαι ευχαριστω
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
τελικά μόνο στην αθήνα περνάτε καλά
 

koukos70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
χρονια πολλα φιλε.
Αν μπορεισ στειλε το και σε μενα. ευχαριστω.
 

FINTEL

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
χρονια πολλα σε ολους
μεγαλη προσοχη στα ακαποτα
φιλια  σταγονιδια κλπ
ειδικα απο καζακσταν
η φυματιωση ειναι σε εξαρση
στο σωτηρια κατεβασαν τη διαμετρο της θετικης ματου απο 2 εκατοστα στο 1 1/2 λογω καζακσταν
προσοχη φιλοι
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.255
Κριτικές
4
Like
1.923
Πόντοι
266
Μάγκες ΜΗΝ πηγαίνετε με αυτά τα γκομενάκια γύρω απ'την πλατεία Λαυρίου ή τη Γ Σεπτεμβρίου. Πρώτον, διότι συνήθως είναι κοροιδία-παίρνουν πολλά-κάνουν λίγα. Δεύτερον είναι παντελώς ανεξέλγκτες από άποψη υγείας.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Και τρίτον αν τις γαμήσετε σε αμάξι πολύ πιθανό να σας πιάσουν μπάτσοι :P
 

greenstratos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
διαβασα κανα δυο posts για καποια Αννα. Μπορει καποιος να με πληροφορήσει για την συγγεκρημενη κοπελα?

Ευχαρηστω προκαταβολικά!
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Νέα άφιξη
Aριστοτέλους & Χαλκοκονδύλη ψιλό μελαχρινό με λίγα χιλιόμετρα
Ακόμα ψιλοκάνει επιλογές χρώματος και ηλικίας
Όσοι πιστοί βιαστείτε απογευματάκι 7 με 8 περίπου  πριν την πάρουν όλες οι φυλές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom