Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.816
Κριτικές
126
Like
7.996
Πόντοι
7.885
Αρε πούστη μου,πόσο άτυχος μπορεί να είμαι  :uglystupid: :headbang: :headbang:.Χθες πέρασα κατά τις 00:30 πίσω από την Βαρβάκειο και είδα ένα τσούρμο μαύρες να τρέχουν σαν τρελές προς Μοναστηράκι μεριά :rockon: :rockon:.Ακολουθώ την οδηγία του Απόλυτου και βγαίνω Πατησίων.Κι εκεί πάλι τα ίδια,περιπολικά και ΔΙ.ΑΣ :jerking: :jerking:.Δεν είδα πάνω από 3-4 μαύρες σε όλη την διαδρομή.Οι 2 ήταν καλές,αλλά απλώς έκοβαν βόλτες πάνω κάτω μέσα από πολλούς πατριώτες τους :huh: :rolleyes:.Έπηξα και δεν σταμάτησα(έχω και καινούριο αμάξι :headbang:).Μετά έπιασα πάλι Αχαρνών,όπου είδα μία μόνο μαύρη-μπάζο  :jerking: και κατέληξα κλασσικά να γαμάω στην Φώκαιας :2funny: :2funny:.Στο γυρισμό πέρασα από Καποδιστρίου όπου εθεάθη ένα πολύ δυνατό μωρό με κόκκινο φόρεμα,γύρω στο 1.70,ξανθό με 2,5αρι βυζάκι.Επιφυλάσσομαι για δοκιμή :grin: :grin:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
περασμα χθες απο σολωμου οπου ηταν η γνωστη ντιντι με ενα μαυρο κολαν...γνωριζει κανεις τιμες;;εχουν αλαξει με το παρελθον;;ολα τα λεφτα η κολαρα της την οποια δε την εχω ρωτησει αν τη δινει...
ρε τη μανια ειναι αυτο με το αττικι χοτελ
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινοβραδυνη εφοδος σε διαφορα μερη.
Καβαλας εχει διαφορους τραβελους...αλλα δεν ειναι του γουστου μου... Στην σταση πριν τους κοτοπουλαδες δεξια κατεβαινοντας ειναι ενας τραβελος ....χαλια....δεν εχω δει να την ψωνιζει κανεις ποτε και ειναι εκει με τις ωρες. Για ρεπορταζιακους λογους σταματησα και ρωτησα τιμη. Μπαζουκλα τρελη, απλα φανταστητε εναν αντρα με περουκα και μου λεει 30€!!!!!! Ρε εχουν καταλαβει οτι δεν παιζουν αυτα.....Μολις της λεω οχι το παει στο 20ρικο...αλλα αυτα τα χαλια για 5 λεπτα στο αμαξι...πανε καλα?Μετα τα ΚΤΕΛ στο παραδρομο του κηφισου ενας τραβελος εδιωχνε δυο κοπελιτσες που θελαν να βγαλου εκει το μεροκαματο. Χαλια ηταν και οι δυο κοπελιτσες και τελικα εφυγαν απο κει.
Στη ΒP δεν υπηρχε τιποτα απολυτως οπως και σε ολο τον παραδρομο απο Πετρου ραλλη μεχρι και λενορμαν. Σολωνος χαμηλα ο απιστευτος ψηλος μουναρος το μελαχρινο αλλα γινοταν της πουτανας και δεν μπορουσα να σταματησω (εχει ψωνισει κανεις σαναγωνιστης?)κατι γιαγιαδες παραπανω..Στο δημαρχειο κατα τισ 3 εμφανιστηκαν καποιες μαυρουκες οχι πολλες αλλα καποια καλα κομματια. επειδη ομως μαυρουκες φορτωνω για το σπιτι εκεινη την ωρα δεν ημουν για κολπα οποτε μαζευτηκα σπιτι απραγος.....
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
Mega AB Ελληνικου...δειτε το χαρτη στο νεο thread
 

pastitsio

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστή τι ώρες είναι το τεμάχιο :uglystupid: :think:.Που θα βρούμε κανα καλό μαυράκι ρεεεε :rolleyes:,έχω τρελαθεί :rockon: :rockon:
στην παράλληλη της αθηνάς όπως ανεβαίνεις την αριστο τέλους περνάς κάθετα την τσαλδάρη έχει πολλά μαυρα
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
περασμα χθες απο σολωμου οπου ηταν η γνωστη ντιντι με ενα μαυρο κολαν...γνωριζει κανεις τιμες;;εχουν αλαξει με το παρελθον;;ολα τα λεφτα η κολαρα της την οποια δε την εχω ρωτησει αν τη δινει...
ρε τη μανια ειναι αυτο με το αττικι χοτελ
 

wolf7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
μια βυζαρου πισω απο τον αγ. διονυση στον πειραια ειναι καθε βραδυ εκει,ξερει κανεις τι παιζει?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
σημερα το βραδυ νεκρα χαμηλα σολωνος
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Τὶς ἐχουσι σπιτώσει αἳ συναγωνισται, ἐπαναλάβουσι τᾶς ἀναγνωριστικᾶς κάθε εἰκοσάλεπτον..
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Τὶς ἐχουσι σπιτώσει αἳ συναγωνισται, ἐπαναλάβουσι τᾶς ἀναγνωριστικᾶς κάθε εἰκοσάλεπτον..

αρχηγέ μου ! σε παραδέχομαι !! εσένα και τον φίλτατο μπακάλη, διότι γράφετε σε πολυτονικό !! εύγε ! ελπίζω να βρω το χρόνο και να εγκαταστήσω πληκτολόγιο και γραμματοσειρές ώστε να σας μιμηθώ...
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
338
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
1
Μετά απο πολλές σβούρες στο κρεβάτι τελικά δεν κατάφερα να κοιμηθω και βγήκα για...περπάτημα...και ημουνα τοσο μπριζομένος( υπερένταση κλπ κλπ ) που ήθελα να σκίσω κωλαράκι.....τελικά λίγο πριν τις 2.00 παίρνω την απόφαση και βγαίνω.....ξεκινάω αχαρνών μέχρι αγ.ελευθέριο....νέκρα...ούτε καν μαύρες...ανεβαίνω για πατησίων.....ψυχή....προχοράω όλη την πατησίων και λίγο πριν τα κτελ στη στάση...2 μωρά ρουμανάκια με γόβα και καυτά μίνι...κάνω να περάσω απέναντι...και σκάει μυτηο νταβάς και τις παίρνει....απο κει και πέρα μέχρι μάρνη - 3η σεπτεμβρίου ΝΕΚΡΑ... κλασικά 4-5 μαυρούλες 3η σεπτ μετά τη χαλκοκονδύλη και κατεβαίνω σωκράτους...πολλά πρεζάκια και στην ALPHA μπροστά....νέο μωρό( τουλάχιστον εγω πρώτη φορά το βλέπω) μακρύ καστανό μαλλί φουστίτσα τέλεια πόδια αν και κοντά και σεχυ προσωπάκι....40 το μαλλί....ξέρει κανείς τιποτα?????  επίσης ακριβώς απέναντι στο ξενοδοχείο οι κλασικές βουλγάρες των 50-60 ευρώ και στην απέναντι γωνία...ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά τη βλέπβ κάθε μέρα αλλα ακομα δεν εχω παει απο περιεργια να ρωτησω....είναι μια γεματούλα οχι πολυ χοντρη μαυρομάλλα με ύψος κοντά στο 1.70 που κουτσαίνει....ενώ όλες οι κοπέλες κάθοντε αυτη έχει ξεσκιστεί στην κυριολεξία....η ωρα 3.30 και ενω εχω κάτσει για ενα τσιγάρο και να χαζέψω για τιιποτα καλό....σε ένα μισάωρο πηρε 2 πελάτες....Ξέρει κανείς τι παίζει και προπάντων τί τους λέει????
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.436
Κριτικές
514
Like
70.107
Πόντοι
41.129
απορεις που η κουτση επαιρνε πελατες? εγω πριν κανα χρονο ειχα δει δει μια βουλγαρα αν θυμαμαι καλα που ηταν εγκυος και μαλιστα σε προχωρημενο μηνα και την παρακολουθουσα με το που εβγαινε απο το χοτελ καποιος την περιμενε απ'εξω και την ξαναπαιρνε ..μα την εγγυο ?
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
338
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
1
χαχαχα και γω το θυμαμαι.....αλλα αυτη βλεπότανε ρε φιλε.....αυτη η χοντρη κουτση δεν λέω αλλα δεν βλέπεται ρε φιλλε...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυποι μου τι ηλικιας ηταν η κουτση?
περιγραφη της?
απλα κουτσαινε ή ειχε και καμια δυσμορφια στο ποδι? :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.436
Κριτικές
514
Like
70.107
Πόντοι
41.129
εγω δεν την εχω δει την κουτση που περιγραφει ο συναδελφος !!
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
  επίσης ακριβώς απέναντι στο ξενοδοχείο οι κλασικές βουλγάρες των 50-60 ευρώ και στην απέναντι γωνία...ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά τη βλέπβ κάθε μέρα αλλα ακομα δεν εχω παει απο περιεργια να ρωτησω....είναι μια γεματούλα οχι πολυ χοντρη μαυρομάλλα με ύψος κοντά στο 1.70 που κουτσαίνει....ενώ όλες οι κοπέλες κάθοντε αυτη έχει ξεσκιστεί στην κυριολεξία....η ωρα 3.30 και ενω εχω κάτσει για ενα τσιγάρο και να χαζέψω για τιιποτα καλό....σε ένα μισάωρο πηρε 2 πελάτες....Ξέρει κανείς τι παίζει και προπάντων τί τους λέει????
  Τελικά ο απόλυτος δεν είναι απλά μέλος..
  δεν ειναι απλά ενας τύπος..
  είναι εμπνευστής κινήματος  :rockon:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Εδώ και κάποιες εβδομάδες τύποι μου έχω μπλέξει και απέχω από τις πιάτσες. Αντε να δω που θα μας βγάλει αυτη η ιστορία, τουλάχιστον να το ευχαριστηθούμε όσο μπορούμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom