Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά τί έχει γίνει στις πιάτσες; Όντας φαντάρος είχα 20 μέρες να έρθω Αθήνα και βγήκα βόλτα χθες και σήμερα το βράδυ και έφαγα φρίκη... Και καλά σήμερα είναι Κυριακή, χθες όμως; Ξεκίνησα τη γνωστή διαδρομή από Σόλωνος λίγο πριν το Χημείο. Χθες ήταν στο Χημείο μόνο 4-5 τελειωμένες από 45 - 55 ετών και σήμερα επιπλέον λίγο πριν το Χημείο η γνωστή κάβλα με τα γυαλιά και η φίλη της η παχουλή... Χαμηλά στη Σόλωνος νέκρα. Στην αρχή της Καποδιστρίου ούτε ψυχή, Σωκράτους χαμηλά μόνο 2-3 μπαζάκια και μετά την Πειραιώς που είναι οι μαύρες επίσης 5-6 μπαζάκια. Και τις δυο μέρες τα ίδια χάλια. Λόγω εποχής αυτό ή συν τοις άλλοις παρήκμασε κι η πορνεία; Θα πάω αύριο μια βόλτα κι από Γερανίου να δω τί παίζει κι εκεί.
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
της μαζεύουν οι μπάτσοι τύπε μέρα παρά μέρα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
της μαζεύουν οι μπάτσοι τύπε μέρα παρά μέρα.

Όντως έχει αρχίσει να παίζει τέτοιο σκηνικό; Η σούπερ πιάτσα στη Γερανίου τί γίνεται; Πείτε μου ότι δε μάζεψαν και τη Μίμα, δε θα το αντέξω, την έχω βάλει στο στόχαστρο...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Όντως έχει αρχίσει να παίζει τέτοιο σκηνικό; Η σούπερ πιάτσα στη Γερανίου τί γίνεται; Πείτε μου ότι δε μάζεψαν και τη Μίμα, δε θα το αντέξω, την έχω βάλει στο στόχαστρο...
Φιλε αν και αυτο που θα γραψω, ειναι off topic, σου ευχομαι καλη θητεια και καλος πολιτης !!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Ημουν Ομονοια -- και  πέρασα   από  Γερανίου  το μεσημερι για να ενημερώσω
-- Στις  τρεις παρά =  νεκρα..../ ειχε γινει ντου προφανως
εξω απο το Ανδρονικη τιποτα- καθόταν  μονο  με εναν τυπο μια πολυ μικροσωμη--  που είναι απο χρονια εκει- πανω κατω στην Γερανιου
με μεγαλη μυτη ,  μαλια αλογοουρα -- και ...πολυ μικροσωμη- πιο πολυ απο Κατερινακι Φ66  :o-- guiness πετιτ .... :cheesy:
Πηγαίνοντας μπρος  Ομονοια- ειδα παλι  την γνωστή εντυπωσιακη πλατινε μαλλί - ελεκτρικ μπλε μινι φορεμα -- με μια αλλη αδιάφορη  που
(ξανα)κατέβαιναν   προς Γερανίου   για να τσεκαρουν πιθανη    ληξη συναγερμου ---  η ώρα ήταν 14.47  :)
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα σε όλους. Κατά τις 7.30 Καποδιστρίου και Γ Σεπτεμβρίου είχε 5-6 ενοχλητικές μαύρες, οι οποίες τρέχουν πίσω από το αμάξι και φωνάζουν να σταματήσεις  :tickedoff:. Τι περιμένουν; Να γαμήσει κανείς με το στανιό; Στο τρίγωνο και πέριξ μηδέν ή, πιο σωστά, υπό του μηδενός, με 4-5 τουρκογύφτισσες που για να πας μαζί τους πρέπει να είσαι πολύ μερακλής. Ζήνωνος και Γερανίου η Αλεξάνδρα, μια άλλη ξανθιά με τα χοντρά μπούτια, δυο τρεις ακόμα που δεν βλέπονταν και η Μαρία, η πιο πιτσιρίκα και μάλλον η πιο όμορφη απ' όλες. Στα του αγώνα πάντως τίποτα το σπουδαίο. Αλλά το χειρότερο όλων ήταν τη ρώτησα αν δουλεύει σήμερα η Λαβίνια  :humpleg: και μου απάντησε (με υφάκι, πρέπει να πω) ότι δεν ξέρει καμία Λαβίνια. Μήπως σταμάτησε;  :headbang: Ξέρει κανείς;

ΥΓ. Δεν είχα σκοπό να πάω, αλλά έχω μια καβλιάρα συνάδελφο στη δουλειά η οποία τα είχε πετάξει όλα έξω. Όλο έσκυβε και έβλεπα τα βυζιά της, αλλά το τελειωτικό χτύπημα ήταν όταν έσκυψε με πλάτη και είδα το βρακί της!  :kissass2:

ΥΓ. Άντε ρε womanholic, τώρα που φυλάς εσυ τα σύνορα θα μπορούμε να γαμάμε με την ησυχία μας  :2funny:
Καλή θητεία, φίλε  :rockon:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
ΟΚ---επίσης  την ιδια  μεσημεριανη  ώρα  περiπου ---    μετά  τις  15.ΟΟ,  
Πλατεια Λαυριου  νεκρα,   πιάτσα Γιουρομπανκ   νέκρα ... (νο Ινδες) και μονο στην   γωνια Καποδιστρίου  Οκανα δυο απτόητες, αλλά   χαλια μπαζα, ντυμενες και βαμενες σαν  καρνάβαλοι
Σημερα μετα απο χρονια είδα οτι το γωνιακο καφέ  διπλα  στην   πιάτσα Γιουρομπανκ   λέγεται "Van Cafe"
πως... λέμε ,, van Βeethoven .....  :headbang: :2funny:
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες πριν απο λιγη ωρα (01.40) φιλος συναγωνιστης πηρε απο Σολωνος χαμηλα ενα πολυ αξιολογο οσο μπορεσα να δω, ψηλο ξανθοκαστανο ομορφο καβλαστερι (δεν το εχω ξαναπετυχει) μεσα απο ενα μικρο μποτιλιαρισμα συναγωνιστων με αυτοκινητα, μηχανακια, ποδηλατα, και λοιπα μεσα, ενας προσωρινος χαμος γινοταν εκεινη τη στιγμη. Αν καποιος την πετυχε πιο χαλαρα ας ενημερωσει!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά δε μου απαντήσατε, η Μίμα είναι στο πόστο της;;;
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
ΥΓ. Δεν είχα σκοπό να πάω, αλλά έχω μια καβλιάρα συνάδελφο στη δουλειά η οποία τα είχε πετάξει όλα έξω. Όλο έσκυβε και έβλεπα τα βυζιά της, αλλά το τελειωτικό χτύπημα ήταν όταν έσκυψε με πλάτη και είδα το βρακί της!  :kissass2:

φίλε αμα είδες τα βυζια της μια φορά οκ να υποθέσω πως έγινε τυχαία, αλλά αφού έγινε πολλές φορές και κέρασε και μπούρωμα για βρακάκι, τότε μόνο τυχαίο δεν ήταν.  η ηθική όλων μας στο σαιτ επιβάλει στρίμωγμα και καπάκι κριτική στο παρων θρεντ  :rockon:
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
εκει ειναι αδελφε , αλλα θα προτεινα μακριά απο αυτη , με τις ασθενειες που κοβαλα μαζι της  
Πως ειναι αυτη εμφανισιακα να την αποφυγω, αν θυμαμαι απο προηγουμενο ποστ ειναι Σωκρατους και Χαλκοκονδυλη?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.816
Κριτικές
126
Like
7.996
Πόντοι
7.885
Στην Καποδιστρίου σήμερα κατά τις 05:00(ξημερώματα) μία μόνο μαύρη,με παρακάλαγε από μακριά να την γαμήσω :2funny: :2funny:.Ένα ξανθό ξέκολλο λίγο πιο κάτω και 3-4 ζάκια  :rockon: :rockon:.Ελευθερώστε τις μαύρες ρε αλήτες  :headbang: :headbang:
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
Καλημερα ι οδος γερανιου μια νεκρα γιατι ξερει κανεις? Ας ενημερωσει
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ΥΓ. Δεν είχα σκοπό να πάω, αλλά έχω μια καβλιάρα συνάδελφο στη δουλειά η οποία τα είχε πετάξει όλα έξω. Όλο έσκυβε και έβλεπα τα βυζιά της, αλλά το τελειωτικό χτύπημα ήταν όταν έσκυψε με πλάτη και είδα το βρακί της!  :kissass2:


πες μας κ τι βρακι φοραγε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom