Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες..επειδη λογω δουλειας δεν θα μπορω να κυκλοφορω πειραια-αθηνα παρα μονο την μερα μηπως μπορει κανεις να  βοηθησει την κατασταση βασικα ψαχνω το γκομενακι που κανει πιατσα στον αγιο διονυση απεναντι απο τα κρητικα βαπορια..επειδη ειναι απεναντι μηπως εχει κανεις το τηλ να μου το δωσει η γενικα βιζτιους στον πειραια..με το αζημιωτο βεβαια :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.816
Κριτικές
126
Like
7.996
Πόντοι
7.885
καλησπερα παιδες..επειδη λογω δουλειας δεν θα μπορω να κυκλοφορω πειραια-αθηνα παρα μονο την μερα μηπως μπορει κανεις να  βοηθησει την κατασταση βασικα ψαχνω το γκομενακι που κανει πιατσα στον αγιο διονυση απεναντι απο τα κρητικα βαπορια..επειδη ειναι απεναντι μηπως εχει κανεις το τηλ να μου το δωσει η γενικα βιζτιους στον πειραια..με το αζημιωτο βεβαια :rockon:

Δυστυχώς πατριώτη το αλβανιδάκι πίσω από τον Αγ.Διονύση έχει χαθεί τις τελευταίες μέρες :idiot: :uglystupid: :think:.Ο Πειραιάς γενικά είναι η απόλυτη νέκρα :headbang: :headbang:.Πέρνα μια βόλτα από Παραλιακή (αν μπορείς μόνο μέρα),όλο και κάτι γαμήσιμο μπορεί να βρεις :sunglasses: :sunglasses:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.436
Κριτικές
514
Like
70.107
Πόντοι
41.129
Δυστυχώς πατριώτη το αλβανιδάκι πίσω από τον Αγ.Διονύση έχει χαθεί τις τελευταίες μέρες :idiot: :uglystupid: :think:.Ο Πειραιάς γενικά είναι η απόλυτη νέκρα :headbang: :headbang:.Πέρνα μια βόλτα από Παραλιακή (αν μπορείς μόνο μέρα),όλο και κάτι γαμήσιμο μπορεί να βρεις :sunglasses: :sunglasses:


αυτη που εχω παρει εγω πισω απο τον αγιο διονυση ειναι βουλγαρα και την λενε σουζυ...το αλβανιδακι ειναι καινουριο τεμαχιο?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
καλησπερα παιδες..επειδη λογω δουλειας δεν θα μπορω να κυκλοφορω πειραια-αθηνα παρα μονο την μερα μηπως μπορει κανεις να  βοηθησει την κατασταση βασικα ψαχνω το γκομενακι που κανει πιατσα στον αγιο διονυση απεναντι απο τα κρητικα βαπορια..επειδη ειναι απεναντι μηπως εχει κανεις το τηλ να μου το δωσει η γενικα βιζτιους στον πειραια..με το αζημιωτο βεβαια :rockon:
για λεγε ποσα δινεις να αρχισει η...δημοπρασια :2funny: :2funny: :2funny:
 

pastitsio

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ρε μάγκες αυτές κάνουν κανα μπάνιο η αρχίδια?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
31
Like
4.202
Πόντοι
5.595
Ρε μαγκες, εντελως φιλικα, ξεκολλατε με το μπανιο. Με το μπανιο δε φευγουν τα αφροδισια. Κι εγω παω μαζι τους, και μου τον παιρνουν και ακαποτα στο στομαστα μπουρδελα κλπ, αλλα δεν εχω ψευδαισθησεις οτι ειναι καθαρες μονο οσες πλενονται.Τωρα αν ειναι μονο θεμα βρωμιας, ενταξει, καλο ειναι να κανουν, αλλα στο ξενοδοχειο που θα μπουν , ζητησε το! Παιδια , παντως δεν φευγουν τα αφροδισια με νερο και σαπουνακι, μιας και το σπορ δεν το κοβουμε, ας κανουμε μια στο τοσο καμια εξεταση.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
4
Like
2.026
Πόντοι
266
..ΜΙΛΕΝΑ...Βουλγάρα 45άρα νταρντάνα, σκυλόφατσα...6άρια (!!) μαστάρια...καλό τσιμπούκι και γαμήσι (με καπότα), χύσιμο στις βυζάρες...30 ευρώ σύνολο (20+10 hotel)...πιάτσα Σωκράτους και Χαλκοκονδύλη μπροστά στην Eurobank...Μόνο για βυζολάτρεις...υπάρχει και τηλ...
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
Καλημερα ρε γαμωτο τι κυνηγητο πεφτει στα τανακια γιατι σε λιγο αρχιζει το real estate?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.816
Κριτικές
126
Like
7.996
Πόντοι
7.885
..ΜΙΛΕΝΑ...Βουλγάρα 45άρα νταρντάνα, σκυλόφατσα...6άρια (!!) μαστάρια...καλό τσιμπούκι και γαμήσι (με καπότα), χύσιμο στις βυζάρες...30 ευρώ σύνολο (20+10 hotel)...πιάτσα Σωκράτους και Χαλκοκονδύλη μπροστά στην Eurobank...Μόνο για βυζολάτρεις...υπάρχει και τηλ...

Συναγωνιστή τι ώρες είναι το τεμάχιο :uglystupid: :think:.Που θα βρούμε κανα καλό μαυράκι ρεεεε :rolleyes:,έχω τρελαθεί :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
..ΜΙΛΕΝΑ...Βουλγάρα 45άρα νταρντάνα, σκυλόφατσα...6άρια (!!) μαστάρια...καλό τσιμπούκι και γαμήσι (με καπότα), χύσιμο στις βυζάρες...30 ευρώ σύνολο (20+10 hotel)...πιάτσα Σωκράτους και Χαλκοκονδύλη μπροστά στην Eurobank...Μόνο για βυζολάτρεις...υπάρχει και τηλ...
μια με γυαλια ειναι τυπε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Συναγωνιστή τι ώρες είναι το τεμάχιο :uglystupid: :think:.Που θα βρούμε κανα καλό μαυράκι ρεεεε :rolleyes:,έχω τρελαθεί :rockon: :rockon:
κανε μια βολτα ολη την πατησιων μετα τις 12 τυπε
οποια μαυρη δεις και σαρεσει πεστης για γαμησι
σιγουρα θα πει ναι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.816
Κριτικές
126
Like
7.996
Πόντοι
7.885
κανε μια βολτα ολη την πατησιων μετα τις 12 τυπε
οποια μαυρη δεις και σαρεσει πεστης για γαμησι
σιγουρα θα πει ναι

Πέρασες πρόσφατα από εκεί και γάμησες απόλυτε :think:.Γιατί εγώ ξημερώματα Τρίτης,κατά τις 03:00 έκανα βόλτα όλη την  Αχαρνών και δεν βρήκα σχεδόν τίποτα :o :huh: :rolleyes:.Και μάλιστα έκοβαν συνεχώς κίνηση περιπολικά και μηχανές ΔΙ.ΑΣ.  :headbang: :headbang:.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Πέρασες πρόσφατα από εκεί και γάμησες απόλυτε :think:.Γιατί εγώ ξημερώματα Τρίτης,κατά τις 03:00 έκανα βόλτα όλη την  Αχαρνών και δεν βρήκα σχεδόν τίποτα :o :huh: :rolleyes:.Και μάλιστα έκοβαν συνεχώς κίνηση περιπολικά και μηχανές ΔΙ.ΑΣ.  :headbang: :headbang:.
τυπε λαθος μερος βολταρισες
για μαυρες πατησιων σκασε μυτη
απο π.αμερικης μεχρι π.κολιατσου εχει πολλες μαυρες που γυρνανε
οχι μονο στην πατησιων αλλα και στα στενα
 

Επισκέπτης
τυπε λαθος μερος βολταρισες
για μαυρες πατησιων σκασε μυτη
απο π.αμερικης μεχρι π.κολιατσου εχει πολλες μαυρες που γυρνανε
οχι μονο στην πατησιων αλλα και στα στενα
εχτεσ ειχε μαυρεσ  απο πατησιων μεχρι τον αγιο λουκα ηταν και 50 τεμαχια καποια μουναρεσ
 

Επισκέπτης
τυπε ναι κατεθεσα 60 και πηρα 2 :2on1: παντωσ τυπε εχουν βελτιωθει αρκετα οι μαυρουκεσ οτι κανονισαμε εξ αρχησ εγινε.  ουτε μα ουτε μου.  και τυπε το βασικοτερο  κσεχνανε τα παλια  τα κολπα  που ελεγαν τα βυζια ειναι μονο για τον αντρα τουσ η για τα παιδια τουσ.ντουζακι ολοι μαζι και γαμηση χορταστικο.αλιωσ ρε τυπε να πηδασ 2 και αλιωσ στα μπουρδελα  αντε τελειωνε και να χτυπα την πορτα η τσατσα καικαι. τα τιμουσα τα μπουρδελα  και ημουν πολυ φανατικοσ μπουρδελιαρησ  απο το 1989 εωσ και 2000  μετα τυπε φρουτακια στου μπεκα ιουλιανου και φυλησ :) :)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυπε ναι κατεθεσα 60 και πηρα 2 :2on1: παντωσ τυπε εχουν βελτιωθει αρκετα οι μαυρουκεσ οτι κανονισαμε εξ αρχησ εγινε.  ουτε μα ουτε μου.  και τυπε το βασικοτερο  κσεχνανε τα παλια  τα κολπα  που ελεγαν τα βυζια ειναι μονο για τον αντρα τουσ η για τα παιδια τουσ.ντουζακι ολοι μαζι και γαμηση χορταστικο.αλιωσ ρε τυπε να πηδασ 2 και αλιωσ στα μπουρδελα  αντε τελειωνε και να χτυπα την πορτα η τσατσα καικαι. τα τιμουσα τα μπουρδελα  και ημουν πολυ φανατικοσ μπουρδελιαρησ  απο το 1989 εωσ και 2000  μετα τυπε φρουτακια στου μπεκα ιουλιανου και φυλησ :) :)
τυπε τι ρατσα ηταν? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom