Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Παίδες, είχα χάσει επισόδεια ..

Έχοντας μετακομίζει εδώ κ 1 χρόνο από τα Νότια Προάστια, βρέθηκα σήμερα στην Γλυφάδα κ κατά τις 23:15  το βράδυ γυρνόντας από τν παραλιακή προς την Αθήνα,είδα 2 μωρά να ¨ψωνίζονται" ανάμεσα στο ΚΡΕΟΛΗ & το ΕΜΜΑΤΤΙΝΑ, το ένα θα το χαρακτήριζα ως καλό (ενα μιλφ με γυαλιά κ κοντό μίνι και ένα άλλο ψιλοξενέρωτο), καθώς επίσης κ ενα 3ο, στο βενζινάδικο (νομίζω Shell) πρίν την Υ.Π.Α., αρκετά μάχιμο θα έλεγα (ξανό κάπου στα 25-27 σαν ρωσίδα μου φάνηκε) ..

Λόγω του γεγονότος ότι αιφνιδιάστηκα από το σκηνικό, μια κ δεν περίμενα ώρα αιχμής κ σε τέτοιο σημείο να είναι έτσι απροκάλυπτα 3 βιζιτούδες, δεν μπόρεσα να κρατησω λεπτομέριες από τις περιγραφές κ να σας το περιγράψω με άνεση, ούτε μπορούσα να ξαναγυρίσω πίσω γιατί δεν ήμουν μόνος στο αμάξι ..

Στην δε πιάτσα του Μαρμαρίδη στον άλιμο ... άπαντες κορασίδες παρούσες !!

Αναδουλεία σήμερα .. λέτε λόγω του παγωμένου αέρα ?
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
ΜΠΑ μαλλον λογο της εκτακτης εισφορας
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
4
Like
2.026
Πόντοι
266
ΛΟΙΠΟΝ, ΜΑΛΑΚΕΣ...Ο,ΤΙ ΓΑΜΗΣΑΤΕ, ΓΑΜΗΣΑΤΕ...ΤΕΡΜΑ...ΕΡΧΕΤΑΙ ΧΡΕΩΚΟΠΙΑ...
 

pastitsio

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Μετά απο πολλές σβούρες στο κρεβάτι τελικά δεν κατάφερα να κοιμηθω και βγήκα για...περπάτημα...και ημουνα τοσο μπριζομένος( υπερένταση κλπ κλπ ) που ήθελα να σκίσω κωλαράκι.....τελικά λίγο πριν τις 2.00 παίρνω την απόφαση και βγαίνω.....ξεκινάω αχαρνών μέχρι αγ.ελευθέριο....νέκρα...ούτε καν μαύρες...ανεβαίνω για πατησίων.....ψυχή....προχοράω όλη την πατησίων και λίγο πριν τα κτελ στη στάση...2 μωρά ρουμανάκια με γόβα και καυτά μίνι...κάνω να περάσω απέναντι...και σκάει μυτηο νταβάς και τις παίρνει....απο κει και πέρα μέχρι μάρνη - 3η σεπτεμβρίου ΝΕΚΡΑ... κλασικά 4-5 μαυρούλες 3η σεπτ μετά τη χαλκοκονδύλη και κατεβαίνω σωκράτους...πολλά πρεζάκια και στην ALPHA μπροστά....νέο μωρό( τουλάχιστον εγω πρώτη φορά το βλέπω) μακρύ καστανό μαλλί φουστίτσα τέλεια πόδια αν και κοντά και σεχυ προσωπάκι....40 το μαλλί....ξέρει κανείς τιποτα?????  επίσης ακριβώς απέναντι στο ξενοδοχείο οι κλασικές βουλγάρες των 50-60 ευρώ και στην απέναντι γωνία...ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά τη βλέπβ κάθε μέρα αλλα ακομα δεν εχω παει απο περιεργια να ρωτησω....είναι μια γεματούλα οχι πολυ χοντρη μαυρομάλλα με ύψος κοντά στο 1.70 που κουτσαίνει....ενώ όλες οι κοπέλες κάθοντε αυτη έχει ξεσκιστεί στην κυριολεξία....η ωρα 3.30 και ενω εχω κάτσει για ενα τσιγάρο και να χαζέψω για τιιποτα καλό....σε ένα μισάωρο πηρε 2 πελάτες....Ξέρει κανείς τι παίζει και προπάντων τί τους λέει????
έκανες όλη την διαδρομή αυτή με τα πόδια και δεν σε κλέψανε???!Συγχαρητήρια κερδιζεις ένα μασαζοκαλσόν!!!
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
Παίδες, είχα χάσει επισόδεια ..

Έχοντας μετακομίζει εδώ κ 1 χρόνο από τα Νότια Προάστια, βρέθηκα σήμερα στην Γλυφάδα κ κατά τις 23:15  το βράδυ γυρνόντας από τν παραλιακή προς την Αθήνα,είδα 2 μωρά να ¨ψωνίζονται" ανάμεσα στο ΚΡΕΟΛΗ & το ΕΜΜΑΤΤΙΝΑ, το ένα θα το χαρακτήριζα ως καλό (ενα μιλφ με γυαλιά κ κοντό μίνι και ένα άλλο ψιλοξενέρωτο), καθώς επίσης κ ενα 3ο, στο βενζινάδικο (νομίζω Shell) πρίν την Υ.Π.Α., αρκετά μάχιμο θα έλεγα (ξανό κάπου στα 25-27 σαν ρωσίδα μου φάνηκε) ..

Λόγω του γεγονότος ότι αιφνιδιάστηκα από το σκηνικό, μια κ δεν περίμενα ώρα αιχμής κ σε τέτοιο σημείο να είναι έτσι απροκάλυπτα 3 βιζιτούδες, δεν μπόρεσα να κρατησω λεπτομέριες από τις περιγραφές κ να σας το περιγράψω με άνεση, ούτε μπορούσα να ξαναγυρίσω πίσω γιατί δεν ήμουν μόνος στο αμάξι ..

Στην δε πιάτσα του Μαρμαρίδη στον άλιμο ... άπαντες κορασίδες παρούσες !!

Αναδουλεία σήμερα .. λέτε λόγω του παγωμένου αέρα ?
Καλα ρε φιλε τι σκατα κανεις στα Νοτια Προαστια ενα χρονο τωρα??ολο σπιτι τη βγαζεις?
:grin: :grin: :grin:
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Μαγκες να κοψουμε τα 40ρια και τα 50ρια , ερχονται πιο δυσκολες μερες. Να τις προσαρμοσουμε στα νεα δεδομενα , να τα ξεχασουνε οι πουτανες αυτα που ξερανε.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
εγω παντως αν πετυχω τιποτα που να μ'αρεσει προτεινω με 20ευρω αν θελει, αν δεν θελει καλυτερα να τον παιξω. τερμα τα 40αρια και τα 50αρια εδω και κανα μηνα
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
Ασχετο το μελαχρινο ψηλα στη Σολωνος λιγο μετα τη Μασσαλιας  τι φοραει σημερα?
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
338
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
1
έκανες όλη την διαδρομή αυτή με τα πόδια και δεν σε κλέψανε???!Συγχαρητήρια κερδιζεις ένα μασαζοκαλσόν!!!

Φίλε μου πολύ καλή η παρατήρηση!!! ¨οχι δεν με κλέψανε αλλά π΄ρωτη φορά όσο καιρό είμαι στην αθήνα πήγαν να με κλέψουν και ενώ περίμενα να γίνει κανα σκηνικό τέτοια ώρα πατησίων με τους νηγηριανούς...έγινε στη Σωκράτους..Δηλαδή ΕΛΕΟΣ...Στη Σωκράτους το φεγγάρι που δούλευα στο μαγαζί που είχαμε με ξέρανε ( και ακόμα με ξέρουν) ακόμα και οι πέτρες...2 τυχαίοι??? με ακολουθούσαν απο σατοβριάανδου για σωκράτους....και πήγαν να μου αρπάξουν το κινητό....με το οποίο μιλούσα αλλα τους πήρα πρέφα οτι με ακολουθούσαν και ξαφνικα γυρναω και ο τυπάκος κοκκάλωσε....κλείνω το κινητό και σηκώνω το χέρι....έκατσε ακίνητος μερικά δευτερόλεπτα και έφυγε( ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι σε τέτοιες περιοχές δεν πρεπει κανεις να κυκλοφορεί άνετα και εγω πάντα έχω ενα σουγιά πάνω μου)

Ευχαριστώ και συγγνώμη για το spam αλλα είναι καιαυτό ένα φαινόμενο των πιατσών
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
338
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
1
εγω παντως αν πετυχω τιποτα που να μ'αρεσει προτεινω με 20ευρω αν θελει, αν δεν θελει καλυτερα να τον παιξω. τερμα τα 40αρια και τα 50αρια εδω και κανα μηνα


Και γώ μαζί σου είμαι....και ήδη κάποιες έχουν αρχίσει και προσαρμόζοντε...θυμάστε που σας έλεγα για την κουτσή χοντρή??? ε χθες είδα την αδερφή της....μισοκουτσή και πιο αδύνατη...καταρχην και οι 2 κουτσαίνουν γτ μετά απο ατυχημα....είχαν βάλει  λάμες στο ένα τους πόδι...απο κει και πέρα η τύπισα παίρνει 10ευρώ + χατέλι....στήθος 3άρι με πιασήματα...πίπα πολύ μέτρια και συμμετοχή οχι κατι ιδιαίτερο...καλό μαμήσι με στενό μουνάκι...το μόνο αρνητικό....μιλούσε πάρα πολύ....και δεν είναι μονο οτι μιλούσε αλλα έλεγε και για τις κοπέλες που δούλευαν χθες το βράδυ και ζητούσαν 40 και 50 ευρώ....Τέλος εντύπωση μου έκανε οτι πρώτη φορά συνάντησα κοπέλα να περιμένει να κάνω μπάνιο...να ντυθώ ...να φύγω...για να κάνει μετά αυτη μόνη της μπάνιο...τι να πώ....όπως βολεύεται ο καθένας...τέλος να πώ οτι χθες βράδυ δεν υπήρχε ιδιαίτερη κίνηση...πέρα απο τη χριστίνα την ελληνίδα που εμφανίστηκε κατα τις 10...απο εκι καιπέρα μια σητεμένη γιαγιά καθόταν στη στάση στη χαλκοκονδύλη στο τέρμα του Β9 μπάς και τη μαζέψει κανείς...ακριβώς απέναντι....στο μπακάλικο...οι 3 απο τις 6-7 κινεζολυλες και σωκράτους στο χριστιάνα απέναντι...είχαν συγγέντρωση οι πρεζούδες...


Είμαι....ο νίκος.....και....μώωωωωωλις...Τελείωσα!!!!
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Έχει δει κανείς την Λίλη (Βουλγάρα) :zfuck: τελευταία? :pipa2:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
31
Like
4.202
Πόντοι
5.595
Παιδια χτες βραδυ περνουσα από Γ’ Σεπτεμβριου και ειπα να στριψω προς Χαλκοκονδυλη. Εστριψα αριστερα στην Καποδιστριου και περιμενα το φαναρι. Εκει, επι της Σωκρατους, ηταν 3 γκομενες. Η μια μονη της, απεναντι από το φαναρι και δεξια, ψηλη λεπτη.

Οι άλλες 2 απεναντι και αριστερα από το φαναρι. Η μια ειχε και γυαλακια αν ειδα καλα. Η άλλη μελαχρινουλα πιο στρουμπουλη, που μ’αρεσε πολύ η φατσα της. Δεν βγηκα καθολου να ρωτησω. Ξερετε εσεις από υπηρεσιες και ποιες είναι ??

Εκει περα αν κατεβω με το αμαξι, τι πιθανοτητες εχω να το βρω ? (να το βρω γενικως :Ρ)
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Έχει δει κανείς την Λίλη (Βουλγάρα) :zfuck: τελευταία? :pipa2:
Στην θεση της μαχιμη! Απλα συνηθως αραζει απεναντι στην Αλφα Μπανκ! Σημερα επειδη με το αερακι κρυωνανε τα μπουτακια της ειχε βαλει τζην παντελονι!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Και γώ μαζί σου είμαι....και ήδη κάποιες έχουν αρχίσει και προσαρμόζοντε...θυμάστε που σας έλεγα για την κουτσή χοντρή??? ε χθες είδα την αδερφή της....μισοκουτσή και πιο αδύνατη...καταρχην και οι 2 κουτσαίνουν γτ μετά απο ατυχημα....είχαν βάλει  λάμες στο ένα τους πόδι...απο κει και πέρα η τύπισα παίρνει 10ευρώ + χατέλι....στήθος 3άρι με πιασήματα...πίπα πολύ μέτρια και συμμετοχή οχι κατι ιδιαίτερο...καλό μαμήσι με στενό μουνάκι...το μόνο αρνητικό....μιλούσε πάρα πολύ....και δεν είναι μονο οτι μιλούσε αλλα έλεγε και για τις κοπέλες που δούλευαν χθες το βράδυ και ζητούσαν 40 και 50 ευρώ....Τέλος εντύπωση μου έκανε οτι πρώτη φορά συνάντησα κοπέλα να περιμένει να κάνω μπάνιο...να ντυθώ ...να φύγω...για να κάνει μετά αυτη μόνη της μπάνιο...τι να πώ....όπως βολεύεται ο καθένας...
καλα ρε τυπε ολη η οικογενεια ειναι κουτσαυλοι? :2funny:
ρε τι γινεται
τι ηλικια εχει αυτη δικε μου?
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Στην θεση της μαχιμη! Απλα συνηθως αραζει απεναντι στην Αλφα Μπανκ! Σημερα επειδη με το αερακι κρυωνανε τα μπουτακια της ειχε βαλει τζην παντελονι!

Thx krotalia!!!  :zfuck: ταχέως . . . . .
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
338
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
1
καλα ρε τυπε ολη η οικογενεια ειναι κουτσαυλοι? :2funny:
ρε τι γινεται
τι ηλικια εχει αυτη δικε μου?

είχανε ενα ατυχημα αυτοκινητιστικο....και ηταν στο ιδιο αυτοκινητο...ηλικια της να σ πω την αληθεια δεν ρωτησα...αλλα οπως την εκοψα ειναι καμια 30αρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom