Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Η αριστερή είναι μέσα στη καύλα η μεσαία μάλλον είναι τράβελος
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Mοιάζει και με την Ελενα απο το trash- TV  &  to High  Channel  :2funny: :2funny: :headbang:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Οπως είχα πει πριν από μερικές ημέρες είχα μπλέξει και πραγματικά δεν ήξερα αν θέλω να ξεμπλέξω ή όχι. Τέσπα, όπως και άλλοι που ασχολούνται με το σπορ, μπορεί να μπλέξουν με έρωτες και μαλακίες. Ετσι έμπλεξα και εγώ με τάνα, και μάλιστα με πιατσόβια.

Δεν πρόκειται φυσικά να αναφέρω ονόματα μιας και υπάρχουν πολλοί καλοθελητές, αλλά οι τελευταίες δύο εβδομάδες με βρήκαν ελαφρύτερο κατά 8 κιλά. Η ιστορία ξεκίνησε όταν πρωτοπήγα μαζί της σε ξενοδοχείο και είχαμε μία αρκετά μπορώ να πω καλή χημεία. Μου είπε κάποιες πληροφορίες για την ίδια και ξεκινήσαμε μία επικοινωνία μέσω υπολογιστή.

Την 2η φορά έγινε το μοιραίο. Ανοίχθηκα και εγώ λίγο στο τέλος της πέταξα μακάρι να είμασταν μαζί όλο το βραδύ εεεε και μείναμε χωρίς βέβαια λεφτά καμία ώρα ακόμα μέσα στο δωμάτιο. Απο εκεί ξεκίνησαν τα καλά. Την έπαιρνα με το αμάξι όταν τελείωνε τη δουλειά και γαμιόμασταν όπου να' ναι. Επί δύο εβδομάδες έχω περάσει απίστευτες στιγμές. Τελικά αποφάσισα πως είναι αρκετά ψυχοφθόρο όλο αυτό και της είπα ότι δεν μπορούμε εμείς οι δύο να προχωρήσουμε.

Τουλάχιστον πήγα με εξαιρετικό μούναρο, τον οποίο βέβαια έχει γαμήσει η μισή Αθήνα, αλλά αυτό είναι μία άλλη ιστορία.
τυπε μαλακια εκανες
αφου την περιμενες να σχολασει στο αμαξι κιολας επρεπε να το παιξεις pimp :2funny:
pimp3x600.jpg
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.436
Κριτικές
514
Like
70.107
Πόντοι
41.129
κανα ξεκωλο καινουριο παιζει πουθενα ξερει κανεις?
 

CG_Lover

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. έχετε καμία πρόταση για σήμερα?
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Τί έγινε βρε λεβέντες? Σταμάτησε η ενημέρωση από τις πιάτσες? Τι γίνεται στή Γερανίου και στα άλλα μέρη?  :hmm: Ο Benny μας στα πήρε όλα τα λεφτά? Περιμένω. Thx. . .
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
τυπε μαλακια εκανες
αφου την περιμενες να σχολασει στο αμαξι κιολας επρεπε να το παιξεις pimp :2funny:
pimp3x600.jpg

Έίσαι μέγιστος απόλυτε. . . .που τις βρίσκεις αυτες τις φωτογραφίες? Είσαι πολύ ψαγμένος δικέ μου. Τα σέβη μου.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες. Επίσκεψη κατά τις 7.30 με 8 από Γερανίου και Ζήνωνος. Τα κορίτσια πλέον κάθονται έξω από το ξενοδοχείο τους, στη γωνία δεν υπάρχει τίποτα αξιοπρόσεκτο, παρά μόνο κάτι φρικοπουρά και γυφτόνια τελευταίας κατηγορίας που ούτε ο απόλυτος δεν θα πλησίαζε  :2funny:. Έξω από το γνωστό χοτέλ ήταν 6-7 κορίτσια, η Αλεξάνδρα, μια άλλη ξανθιά πιο μικρόσωμη που της μοιάζει και η Μιραμπέλα η οποία, λόγω και του ότι έφυγε η Λαβίνια για Ρουμανία, θα γίνει η συμπάθειά μου. Κοντούλα, με κάποια κιλάκια παραπάνω, όχι πολλά, πεταχτό κωλαράκι και βυζάρες τρελές  :tits2:. Κι από πρόσωπο καλή είναι, μελαχρινή, με μια δόσης κινεζοποίησης. Επάνω, όχι κάτι φανταστικό αλλά φιλότιμη, μου πέταξε και τις βυζάρες στη μάπα και τα είδα όλα. Το κακό είναι ότι γαργαλιούνται τα δαχτυλάκια της και δεν αφήνει πολλά πολλά. Αν ξεπεράσουμε και αυτό τον σκόπελο θα γίνει η επίσημη αγαπημένη μου. Πριν πέρασα στα βιαστικά δύο φορές από Αριστοτέλους αλλά πολύ μπίχλα και γυφτιά ρε παιδιά. Γουστάρω τσιγγάνες, αλλά να βλέπεις καρατσιγγαναριό με ψηλές μπότες, δωδεκάποντες, και στιλάκι γυφτοχόλιγουντ πάει πολύ. Βάλε τουλάχιστον ένα τσεμπέρι βρε παιδί μου  :2funny:.

ΥΓ. Για λόγους ανωτέρω βίας  :lheel:  :s&m_1: δεν μπαίνω πολύ συχνά. Την καλησπέρα μου σε όλους.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom