Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
καλα ρε τυπε ολη η οικογενεια ειναι κουτσαυλοι? :2funny:
ρε τι γινεται
τι ηλικια εχει αυτη δικε μου?

Απόλυτε  ;) δεν είναι για εσένα αυτά . . . αφού είναι κάτω από 70 χρονών και ΟΧΙ τσιγγάνες  :grin: :grin: :grin: Τα σέβη μου.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
είχανε ενα ατυχημα αυτοκινητιστικο....και ηταν στο ιδιο αυτοκινητο...ηλικια της να σ πω την αληθεια δεν ρωτησα...αλλα οπως την εκοψα ειναι καμια 30αρα...
καλα και χτυπησαν στο ποδι και οι 2?και εβαλαν λαμες και στις 2?και τους εμεινε η κουτσαμαρα και στις 2? :2funny:
τυπε μαλλον γενετικη ανωμαλια θα ειναι η φαση :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Απόλυτε  ;) δεν είναι για εσένα αυτά . . . αφού είναι κάτω από 70 χρονών και ΟΧΙ τσιγγάνες  :grin: :grin: :grin: Τα σέβη μου.
τυπε ειναι ευκολο νομιζεις να βρεις 60-70αρες?
αναγκαστικα ριχνω τα στανταρ μου :S
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.817
Κριτικές
126
Like
7.996
Πόντοι
7.885
Παιδια χτες βραδυ περνουσα από Γ’ Σεπτεμβριου και ειπα να στριψω προς Χαλκοκονδυλη. Εστριψα αριστερα στην Καποδιστριου και περιμενα το φαναρι. Εκει, επι της Σωκρατους, ηταν 3 γκομενες. Η μια μονη της, απεναντι από το φαναρι και δεξια, ψηλη λεπτη.

Οι άλλες 2 απεναντι και αριστερα από το φαναρι. Η μια ειχε και γυαλακια αν ειδα καλα. Η άλλη μελαχρινουλα πιο στρουμπουλη, που μ’αρεσε πολύ η φατσα της. Δεν βγηκα καθολου να ρωτησω. Ξερετε εσεις από υπηρεσιες και ποιες είναι ??

Εκει περα αν κατεβω με το αμαξι, τι πιθανοτητες εχω να το βρω ? (να το βρω γενικως :Ρ)

Φίλε μην αγχωνεσαι για το αμάξι :sunglasses: :sunglasses:,εγώ είχα παρκάρει Σαββάτο κατά τις 03:00 γωνία Αριστοτέλους και Καποδιστρίου,μιας και τσίμπησα :knockinb: ένα μαυράκι :grin: :grin:.Το άφησα για καμια ώρα εκεί(δεν γαμούσα τόσο,απλά περίμενα έναν φίλο που πήρε μετά από μένα άλλο μαυράκι :2funny: :2funny:) και δεν έπαθε τίποτα,το πρόσεχαν οι νταβάδες :2funny: :2funny:.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Φίλε μην αγχωνεσαι για το αμάξι :sunglasses: :sunglasses:,εγώ είχα παρκάρει Σαββάτο κατά τις 03:00 γωνία Αριστοτέλους και Καποδιστρίου,μιας και τσίμπησα :knockinb: ένα μαυράκι :grin: :grin:.Το άφησα για καμια ώρα εκεί(δεν γαμούσα τόσο,απλά περίμενα έναν φίλο που πήρε μετά από μένα άλλο μαυράκι :2funny: :2funny:) και δεν έπαθε τίποτα,το πρόσεχαν οι νταβάδες :2funny: :2funny:.
Υπαιθριο parking,χωρις μισθωμα και με φυλαξη ???  :2funny: :2funny: :2funny:
Πολυ καλο !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
31
Like
4.202
Πόντοι
5.595
Το φοβαμαι πολυ ρε γαμωτο να το αφησω εκει περα...
 

Επισκέπτης
:dancing:Εγώ την κόλλησα απο τον τύπο με τον Μουστάκα!. . . :dancing:
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Μεγαλη απραξια βλεπω στις πιατσες, μας τα πηρε ολα ο Βενιζελος
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Τοσο  ακριβώς νομιζω   δηλ     15 Ε (ή 20)    συν   5Ε  στο Ανδρονικη
παιρνει  η  Μαρια-- μια κοντη  αφρατο- χοντρη  γυφτοειδης με γλυκο προσωπο
(την έβλεπα  και προ ετων εκει πιο   πανω= πισω προς την Αγ Κων/ νου)
απλα την ρωτησα προ ημερων για την τιμη ---δεν το τολμησα ... :)
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.452
Like
803
Πόντοι
96
Eπίσκεψη στο κέντρο , όπου λόγω της απεργίας , πήγαινα με τα πόδια.Πέρασα από Χαλκοκονδύλη , Καποδιστρίου αλλά δυστυχώς είχε λίγα πράγματα .Μόνο δύο ή τρία Αλβανάκια. Οι Ασιάτισσες εξαφανισμένες (και τα πουρά). Ώρα 2-4 το απόγευμα. :-
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Οπως είχα πει πριν από μερικές ημέρες είχα μπλέξει και πραγματικά δεν ήξερα αν θέλω να ξεμπλέξω ή όχι. Τέσπα, όπως και άλλοι που ασχολούνται με το σπορ, μπορεί να μπλέξουν με έρωτες και μαλακίες. Ετσι έμπλεξα και εγώ με τάνα, και μάλιστα με πιατσόβια.

Δεν πρόκειται φυσικά να αναφέρω ονόματα μιας και υπάρχουν πολλοί καλοθελητές, αλλά οι τελευταίες δύο εβδομάδες με βρήκαν ελαφρύτερο κατά 8 κιλά. Η ιστορία ξεκίνησε όταν πρωτοπήγα μαζί της σε ξενοδοχείο και είχαμε μία αρκετά μπορώ να πω καλή χημεία. Μου είπε κάποιες πληροφορίες για την ίδια και ξεκινήσαμε μία επικοινωνία μέσω υπολογιστή.

Την 2η φορά έγινε το μοιραίο. Ανοίχθηκα και εγώ λίγο στο τέλος της πέταξα μακάρι να είμασταν μαζί όλο το βραδύ εεεε και μείναμε χωρίς βέβαια λεφτά καμία ώρα ακόμα μέσα στο δωμάτιο. Απο εκεί ξεκίνησαν τα καλά. Την έπαιρνα με το αμάξι όταν τελείωνε τη δουλειά και γαμιόμασταν όπου να' ναι. Επί δύο εβδομάδες έχω περάσει απίστευτες στιγμές. Τελικά αποφάσισα πως είναι αρκετά ψυχοφθόρο όλο αυτό και της είπα ότι δεν μπορούμε εμείς οι δύο να προχωρήσουμε.

Τουλάχιστον πήγα με εξαιρετικό μούναρο, τον οποίο βέβαια έχει γαμήσει η μισή Αθήνα, αλλά αυτό είναι μία άλλη ιστορία.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
86
Γειά σου ρε άρχοντα φιδεμπορα . Έτσι μπράβο ρε φίλε
 

Επισκέπτης
Διαλεξτε ποια θα περνατε απο αυτες αν εκαναν πιατσα στην Αθηνα?...χ0αχ0α0χ0αχ0α  :dancing:
 

Συνημμένα

  • 40688.jpg
    40688.jpg
    374,3 KB · Εμφανίσεις: 51

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom