Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αυτη τη Λιλι σε ποιο σημειο την βρισκουμε?. . .
 

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
6
Πόντοι
1
8:10 το πρωί σήμερα...

στην αρχη της Χαλκοκονδύλη (αληθεια, αυτο λετε "τριγωνο"? Εκει που ειναι οι σφραγιδες?)
Τεσπα, εκει απ εξω...
Κοντη, ξανθια με καμμενο μαλλι μακρυ, το φορεμα στα μισα απο τα κωλομερια, τα ματια μου ξυπνησαν αποτομα, ο κωλος της φορα παρτιδα, οι περαστικοι με το πουλι ανα χειρας...
η κυτταριτιδα στο φουλ, πλατφορμα παπουτσι 10ποντο, κοκκινο-ματζεντα φορεμα...

δεν την ξερω και δε θελω να τη μαθω! Για οσους ενδιαφερονται το λεω!  :2funny:
 

Επισκέπτης
8:10 το πρωί σήμερα...

στην αρχη της Χαλκοκονδύλη (αληθεια, αυτο λετε "τριγωνο"? Εκει που ειναι οι σφραγιδες?)
Τεσπα, εκει απ εξω...
Κοντη, ξανθια με καμμενο μαλλι μακρυ, το φορεμα στα μισα απο τα κωλομερια, τα ματια μου ξυπνησαν αποτομα, ο κωλος της φορα παρτιδα, οι περαστικοι με το πουλι ανα χειρας...
η κυτταριτιδα στο φουλ, πλατφορμα παπουτσι 10ποντο, κοκκινο-ματζεντα φορεμα...

δεν την ξερω και δε θελω να τη μαθω! Για οσους ενδιαφερονται το λεω!  :2funny:

Μπαζόλα δηλαδη!. . .για κανεναν αραπακο καλη θα ειναι!
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Βόλτα Χαλκοκονδύλη χθες το βραδάκι.

Σορίνα Ρουμάνα, κοντοπούτανο που κατέχει το άθλημα. Εχει μία συμπεριφορά ξεπέτας, αλλά κάνει φιλότιμες προσπάθειες και αυτό το εκτίμησα δεώντος όταν έχυσα πάνω στην κοιλίτσα της και έπιασα μέχρι πρόσωπο.

Μετά από μερικές βόλτες σκέφτηκα να κάνω τον κασκαντέρ και να βατεύσω ένα ακόμα μωρό με το όνομα Αννα από Βουλγαρία. Ψηλή, ψιλοπαχουλή με μακρύ μαύρο μαλλί. Το σκυλομετάνοιωσα η επιτομή του μην αγγίζετε. Κόστος βόλτας 100 ευρώ.

Η Λίλη έλειπε σήμερα. Σκέφτομαι σοβαρα μία αξιοπρεπή παρτούζα, αλλά δεν ταιριάζουν τα ωράρια των κοριτσιών χαχαχαχα Λίλη (μέρα) και Αννα (νύχτα)


Μία μικρή σημείωση τύποι μου για να προσέχετε λίγο. Σήμερα παραλίγο να μου ανοίξουν το αμάξι (όχι πως είχε τπτ μέσα), αλλά μου γάμησαν την κλειδαριά του οδηγού. Ευτυχώς μπορώ να κλειδώσω από την άλλη πόρτα. Το αμάξι στην Καποδιστριου στο φανάρι, αλλά και πάλι δεν κώλωσαν τα μουνιά
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
file fidebora pes mas perigrafh apo tis kopeles kai times
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Βόλτα Χαλκοκονδύλη χθες το βραδάκι.

Σορίνα Ρουμάνα, κοντοπούτανο που κατέχει το άθλημα. Εχει μία συμπεριφορά ξεπέτας, αλλά κάνει φιλότιμες προσπάθειες και αυτό το εκτίμησα δεώντος όταν έχυσα πάνω στην κοιλίτσα της και έπιασα μέχρι πρόσωπο.

Μετά από μερικές βόλτες σκέφτηκα να κάνω τον κασκαντέρ και να βατεύσω ένα ακόμα μωρό με το όνομα Αννα από Βουλγαρία. Ψηλή, ψιλοπαχουλή με μακρύ μαύρο μαλλί. Το σκυλομετάνοιωσα η επιτομή του μην αγγίζετε. Κόστος βόλτας 100 ευρώ.

Η Λίλη έλειπε σήμερα. Σκέφτομαι σοβαρα μία αξιοπρεπή παρτούζα, αλλά δεν ταιριάζουν τα ωράρια των κοριτσιών χαχαχαχα Λίλη (μέρα) και Αννα (νύχτα)


Μία μικρή σημείωση τύποι μου για να προσέχετε λίγο. Σήμερα παραλίγο να μου ανοίξουν το αμάξι (όχι πως είχε τπτ μέσα), αλλά μου γάμησαν την κλειδαριά του οδηγού. Ευτυχώς μπορώ να κλειδώσω από την άλλη πόρτα. Το αμάξι στην Καποδιστριου στο φανάρι, αλλά και πάλι δεν κώλωσαν τα μουνιά

το κέντρο κομμένο... αλλιώς δώσε 6-7€ για πάρκινγκ
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Η στάνταρ τιμές είναι σχεδόν για το 97% των κοριτσιών στη συγκεκριμένη πιάτσα 30 + 10 ευρώ για ξενοδοχείο. Τώρα για οτιδήποτε έξτρα συννενόηση με την κοπέλα σρο δωμάτιο

Σορίνα = 1μ.60, Καστανό προς κόκκινο μαλλι. Βυζάκι ψηλομεγάλο αν και πεσμένο. αξιοπρεπής αχλαδωτός κώλος. Μεγάλη μυτούλα όπως όλες οι τσιγγανορουμάνες, ωραία μάτια και γενικά δεκτική κοπέλα. Αλλα επαναλαμβάνω μπορεί κάποιος να ξενερώσει γιατί σε κάπια σημεία φάνηκε σαν να θέλει να ξεπετάξει. απλά δεν της έδωσα αυτό το περιθώριο.

Αννα = Βουλγάρα 1μ.75. Τσιμπουκόχειλα, νταρντάνα, αλλά χαλάστηκα με το μουνί της που ήταν ίδιο με τον Αμαζόνιο  :booty:. Στα συν η καυλιάρικη έκφραση που παίρνει κατά τη διάρκεια της πράξης, αλλά η κοπέλα δεν αξίζει. Είναι ξεπέτα. φαινόταν ότι απλά ήθελα να ξεμπερδεύει. Προσωπικά μία φορά ήταμ αρκετή δεν το ξανακάνω. Σημείωση: στα πλευρά έχει αρκετές χαρακιές μάλλον από νταβατζήδες.

Σχεδόν ένα χρόνο τώρα που το παρκάρω εκεί δεν αντιμετώπισα πρόβλημα γιατί ήταν σε κεντρικά σημεία, αλλά πλέον δεν κολλάνε πουθενά τα μουνιά.  
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
Ρε σεις μια καινουρια ξανθια (ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΧΙ Η ΓΝΩΣΤΗ) στη στροφη Αμφιθεας προς Ποσειδωνος πριν το Οστρια τι λεει?
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
τι ωρες βγαινει και θα σου πω...
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
καλημερα συναγωνιστες γυρισε η αννα απο ρουμανια τιν τιμησα χτες πιο οικονομικη απο παλλια και πιο ορεξατη χα χα χα
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
παιδια ξερετε καποια που να δινει πισω πορτα στο γνωστο τριγωνο?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
καλημερα συναγωνιστες γυρισε η αννα απο ρουμανια τιν τιμησα χτες πιο οικονομικη απο παλλια και πιο ορεξατη χα χα χα
Ποσο πιο οικονομικη, ειναι τωρα η Αννα ???
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
εψαξα καιρο να το βρω............. :dancing: :dancing: :dancing:καποια δοκημασμενη ελεγα αν ξερετε.
 

Επισκέπτης
καμια τετοια κανει πιατσα ρε παιδια?
 

Συνημμένα

  • Gothic_cyber_club_chick_by_AgonyInEcstasy_large.jpg
    Gothic_cyber_club_chick_by_AgonyInEcstasy_large.jpg
    325,5 KB · Εμφανίσεις: 55

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
καλημερα με 30ευρω η ανουλα τα κανει ουλα εκτος απο πισω νομιζω
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
χθες κατα τι 12.30 το βραδυ καθοταν νεο κορμι(ξανθια,ψιλη με κοντο μαλι) απεναντι απο
τις αλλες που ειναι μετα τα κτελ(στο ρευμα για πειραια στη γωνια) δοκιμασε κανενας φιλοσ την εν λογω κυρια???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom