Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Ρε τύπε Λεμπρόν πολλές δεν θέλουν αλλά υπάρχουν αρκετές όπως η Γκάμπι πιο παλιά που αν σε μάθουν αφήνουν και βίντεο και φωτό
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866

Mirag3

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Ρε τύπε Λεμπρόν πολλές δεν θέλουν αλλά υπάρχουν αρκετές όπως η Γκάμπι πιο παλιά που αν σε μάθουν αφήνουν και βίντεο και φωτό


Καλα κανω και τραβαω κρυφα τοτε........... ;)
 

Επισκέπτης
Αθορυβο παντα ομως!  ;)
 

Συνημμένα

  • n.jpg
    n.jpg
    32,5 KB · Εμφανίσεις: 14

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.244
Κριτικές
81
Like
8.044
Πόντοι
7.865
Για να πώ και εγώ λοιπόν τη μαλακία που έκανα και να την αποφύγετε και εσείς...Εχθές το απογευματάκι περνούσα απο την 3ης Σεπτεμβρίου και στη γωνία με την Καποδοστρίου βλέπω την κωλαρού Κάρμεν,απο τα παλιά!Λέω ότι έχει να εμφανιστεί καιρό και είχα και μερικές τάσεις σαβουρογαμίας,βάλε και το γεγονός ότι βαριόμουν να ψάξω και πήραμε στον παρακείμενο γαμιστρώνα.Καταρχάς με το που ξεβρακώθηκε με πήρε μια ποδαρομασχαλοκωλίλα και της είπα να πάει να πλυθεί.Μετά απο μανούρες πήγε και μετά όταν άνοιξε τα μπούτια της,με πήρε ψαρίλα.Είχε και μύκητες και κονδυλώματα.Όταν της είπα να ντυθεί και να μου δώσει τα λεφτά,έκανε την κινέζα και όταν την απείλησα πως όχι μόνο θα την καταγγείλω για πορνεία και απόπειρα κλοπής(αυτό μου ήρθε),αλλά και θα την καταγγείλω και για τις αρρώστιες της και ότι ηθελημένα το κάνει για να κολλήσει τον κοσμάκη.Εκεί πήγε να μου πεί πίπες ότι ξέρει μπάτσους και της είπα την ιδιότητά μου και της πήρα τα λεφτάκια.Στην έξοδο του ξενοδοχείου απαίτησα τα λεφτά μου,καθώς ούτε στο κρεβάτι δεν ξάπλωσα και δεν μου τα έδιναν.Πήρα και εγώ τον κολλητό μου στο ΣΔΟΕ για να ρωτήσω τι γίνεται σε περίπτωση που δεν μου δίνουν απόδειξη ενώ τη ζητάω (λές και δεν ξερω τι προβλέπεται...) και χέστηκαν πάνω τους και μου έδωσαν πίσω το 10άρικο.Και όλα αυτά όχι γιατί δεν είχα 40 ευρά για πέταμα.Στα παπάκια μου!Το ζήτημα είναι ότι η κάθε συφιλιάρα πάει να ας πεθάνει και επίσης η Αλβανίδα στη ρεσεψιόν μου είχε κάνει παλιά μαλακία,οπότε της είχα άχτι!Και για να ξέρουν κιόλας ότι με την φτώχεια που έπεσε δεν πετάμε λεφτά και διεκδικούμε.Μην αφήσετε ποτέ καμία καριόλα να σας πάρει λεφτά.Και αμα σας πούν για νταβάδες και μαλακίες,μη μασήσετε.Δεν σας πειράζει κανείς.Μόνο την αστυνομία να αναφέρεις γίνονται λούης!Για να μην μας περνάνε και για μαλάκες!!
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.558
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
περασα χθες απο χαλκοκονδυλη και ειχε 3 τεμαχια μετξυ ρων οποιων και ενα μιλφ που το γλυκοκοιταζα..αλλα η περιοχη που κανουν πιατσα μ βγαζει μια σιχαμαρα δυστυχως..εσεις τι λετε?να ψωνισω αφοβα?η θα τρεχω μετα?
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
περασα χθες απο χαλκοκονδυλη και ειχε 3 τεμαχια μετξυ ρων οποιων και ενα μιλφ που το γλυκοκοιταζα..αλλα η περιοχη που κανουν πιατσα μ βγαζει μια σιχαμαρα δυστυχως..εσεις τι λετε?να ψωνισω αφοβα?η θα τρεχω μετα?
Θα τρεχεις αφοβα!!!!!. Βρε παλικαρι μου, τοσοι και τοσοι την κανουν εκει. Ψαξε, ρωτα, κοιτα, διαπραγματευσου και κανε το κεφι σου με προφυλαξεις....
Αντε και καλο βολι
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
περασα χθες απο χαλκοκονδυλη και ειχε 3 τεμαχια μετξυ ρων οποιων και ενα μιλφ που το γλυκοκοιταζα..αλλα η περιοχη που κανουν πιατσα μ βγαζει μια σιχαμαρα δυστυχως..εσεις τι λετε?να ψωνισω αφοβα?η θα τρεχω μετα?
γιατι σιχαμαρα τυπε? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom