Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Η Λίλη δίνει και κώλο νομίζω και η Μίμα
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
την εχεις παρει τυπε?
URL]]
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
η Μιμα νομιζω το αποφευγει
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
παιδια ξερετε καποια που να δινει πισω πορτα στο γνωστο τριγωνο?
μια κινεζα κοντυλο που στην μουρη ειναι σαν την αποβολη του μαο τυπε
θα μεινεις πολυ ευχαριστημενος
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
την εχεις παρει τυπε?http://[URL unfurl="true"]www.cosmopolitan.gr/forum/chat/img/emoticons/monkey.png[/img[/URL]]
[/quote]
Στο τσακ ημουνα να το παρω το ξεκωλάκι τυπε μου [img]http://[URL unfurl="true"]www.cosmopolitan.gr/forum/chat/img/emoticons/monkey.png[/img[/URL]]

Εχει και χαλια δοντια που με φτιαχνουν  :headbang3: :headbang3:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Στο τσακ ημουνα να το παρω το ξεκωλάκι τυπε μου http://[URL unfurl="true"]www.cosmopolitan.gr/forum/chat/img/emoticons/monkey.png[/img[/URL]]

Εχει και χαλια δοντια που με φτιαχνουν  :headbang3: :headbang3:
[/quote]τυπε εγω το χα παρει μια φορα με το αμαξι(ειπα για αλλαγη να παρω καμια απο πιατσα)...και της εσκασα 50 για γαμησι στο παρκιν...της εκανα παζαρια για 50 χοτελ αλλα δε δεχοταν...

κι οπως παρκαρουμε γδυνομαι...βγαζει κι αυτη την κιλοτα...χαιδευω λιγο μουνακι,τη φιλαω λιγο στο λαιμο κι αυτη καθοταν σα νεκρη...
τρωω μια φρικη και καλα οτι πεταξα το 50αρι για το κομοδινο(δεν ειχα διαβασει και σχολια για τη λιλη εδω)

και της λεω οτι δε μπορω και θελω πισω το 50αρι...εμεινε καγκελο αυτη,μιλαγε στα βουλγαρικα...επεμενα εγω,πηρε το νταβα και μιλαγε στο τηλ αυτη...βαζω μπρος,αρπαζω και το 50αρι κατω απ το κινητο στο καπο(δεν ειπε τιποτα)...κι εγινα λουης :dancing:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
τυπε εγω το χα παρει μια φορα με το αμαξι(ειπα για αλλαγη να παρω καμια απο πιατσα)...και της εσκασα 50 για γαμησι στο παρκιν...της εκανα παζαρια για 50 χοτελ αλλα δε δεχοταν...

κι οπως παρκαρουμε γδυνομαι...βγαζει κι αυτη την κιλοτα...χαιδευω λιγο μουνακι,τη φιλαω λιγο στο λαιμο κι αυτη καθοταν σα νεκρη...
τρωω μια φρικη και καλα οτι πεταξα το 50αρι για το κομοδινο(δεν ειχα διαβασει και σχολια για τη λιλη εδω)

και της λεω οτι δε μπορω και θελω πισω το 50αρι...εμεινε καγκελο αυτη,μιλαγε στα βουλγαρικα...επεμενα εγω,πηρε το νταβα και μιλαγε στο τηλ αυτη...βαζω μπρος,αρπαζω και το 50αρι κατω απ το κινητο στο καπο(δεν ειπε τιποτα)...κι εγινα λουης :dancing:
Σιγουρα για Λιλη μιλας?30 +10 παιρνει για χοτελι.
Η ξανθια ψηλη λευκη με τα ανοιχτοχρωμα ματακια  :pipa1:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Σιγουρα για Λιλη μιλας?30 +10 παιρνει για χοτελι.
Η ξανθια ψηλη λευκη με τα ανοιχτοχρωμα ματακια  :pipa1:
λιλη τη λεγανε...πολυ αδυνατουλα...ασχημα δοντια...μακρια μαυρα σγουρα μαλλια...γαλαζιο νομιζω(αν οχι γαλαζιο,χακι) φορεμα...νυχτα στη σολωνος στη στροφη...τον ιουλιο αυτα...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
λιλη τη λεγανε...πολυ αδυνατουλα...ασχημα δοντια...μακρια μαυρα σγουρα μαλλια...γαλαζιο νομιζω(αν οχι γαλαζιο,χακι) φορεμα...νυχτα στη σολωνος στη στροφη...τον ιουλιο αυτα...
Η Λιλη στην Σολωνος ???  :think: :think: :think:
Μαλλον αλλη ειναι !!!
 

Επισκέπτης
Να ρωτησω,εσεις που ξερετε...αφηνουν γενικα να τραβήξεις βιντεο με το κινητο οταν τις πας στο δωματιο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom