Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Σκεφτομαι για καταδρομικη μεταξυ 3-6,εχει παει κανενας τωρα η τι πρωι να μας πει αν ειχε κινηση?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Καλημέρα! Έχει δοκιμάσει κανείς παρτούζα με Μαρία Ρουμάνα και αλβανιδοκωλάρα να μας πει εντυπώσεις;
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ. Ένας προμότορας που γράφηκε σήμερα, και προσπαθεί να κάνει τη δουλειά του με το να δημιουργήσει εντυπώσεις, να του ζητήσουν τηλέφωνο σε πμ, και να πάρει κάποια προμήθεια. Η Δουλειά δεν είναι ντροπή
 

SmartAssasin

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2024
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ. Ένας προμότορας που γράφηκε σήμερα, και προσπαθεί να κάνει τη δουλειά του με το να δημιουργήσει εντυπώσεις, να του ζητήσουν τηλέφωνο σε πμ, και να πάρει κάποια προμήθεια. Η Δουλειά δεν είναι ντροπή
Φίλε μου καταλαβαίνω την καχυποψία αφού το σάιτ είναι γεμάτο από τέτοιους, ωστόσο εγώ δεν είμαι προμότορας. Προφανώς αν θες με πιστεύεις αν θες όχι. Στο θέμα μας τώρα, αν κάποιος έχει εμπειρία ας μας ενημερώσει.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Φίλε μου καταλαβαίνω την καχυποψία αφού το σάιτ είναι γεμάτο από τέτοιους, ωστόσο εγώ δεν είμαι προμότορας. Προφανώς αν θες με πιστεύεις αν θες όχι. Στο θέμα μας τώρα, αν κάποιος έχει εμπειρία ας μας ενημερώσει.
τι να σου πω. Έχουν υπάρξει άτομα τα οποία εγγράφηκαν, κι έστειλαν 6 μηνύματα (ένα κάθε μέρα) ζητώντας να τους στείλουν το τηλέφωνο της Αλβανιδοκωλάρας. Η οποία, από ότι λένε τα μέλη που την έχουν πάρει, έχει πάψει πια να δίνει τον κώλο της, μούφα η ονομασία με την κατάληξη κωλάρα
 

SmartAssasin

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2024
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
τι να σου πω. Έχουν υπάρξει άτομα τα οποία εγγράφηκαν, κι έστειλαν 6 μηνύματα (ένα κάθε μέρα) ζητώντας να τους στείλουν το τηλέφωνο της Αλβανιδοκωλάρας. Η οποία, από ότι λένε τα μέλη που την έχουν πάρει, έχει πάψει πια να δίνει τον κώλο της, μούφα η ονομασία με την κατάληξη κωλάρα
Έγινε! Όλα καλά!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Φευγω απο τριγωνο,ηρθα 12 φευγω 4 το χαραμα,ενημερωνω αυριο για οσα εγιναν.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
τι να σου πω. Έχουν υπάρξει άτομα τα οποία εγγράφηκαν, κι έστειλαν 6 μηνύματα (ένα κάθε μέρα) ζητώντας να τους στείλουν το τηλέφωνο της Αλβανιδοκωλάρας. Η οποία, από ότι λένε τα μέλη που την έχουν πάρει, έχει πάψει πια να δίνει τον κώλο της, μούφα η ονομασία με την κατάληξη κωλάρα
Αλλαξαν κι αυτες οπως σχεδον ολες,ειδικα η Μαρια με την αδικαιολογητη ψυχροτητα της ακομη κ αν τη γνωρισει καποιος πρωτη φορα δε φαινεται "καλη" πλεον πιστευω κ χανει σιγουρα πελατεια αλλα φταινε ξεκαθαρα γτ εμεις θα βρουμε αλλες,σε αυτο συμφωνω πολυ με τα παιδια που λενε να μην ειμαστε αγαπουληδες κ να μην τις δινουμε την εντυπωση οτι μας εχουν στανταρ πελατες.Αλλα οποιο ευνοηθουν δεν θα ενδιαφερθουν για το συνολο κλασσικα.Φτυσιμο η καλυτερη λυση και η ακομη καλυτερη απαντησεις με αληθειες,εμενα μ λεει μια πηγες στην αλλη κ τωρα ηρθες σε μενα τις λεω ναι κανω βολτες να δω τι παιζει ολοι αυτο κανουν,τοσο απλα κ μια χαρα ειπε τιμη κτλ,την επιβιωση τους κοιτανε μην ψαρωνετε.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Οσοι ξενυχτησατε η Κασσανδρα σχεδον μονη ανετη γτ ηταν ελαχιστες οποτε ειναι μονη της και ανετη Ορφεα,αν τη βρειτε να παιρνει τον υπνακο της ξυπνηστε τη ετσι εκανα κι εγω κ δικαιωθηκα γιατι τα παμε κ φοραει ενα σορτς φωτια!Οσοι ξερετε πως ειναι καταλαβατε!Οσοι δε ξερετε ενα σας λεω,η κωλαρα της βρισκεται εξω με αυτο το σορτς δυσκολα θα αντισταθειτε οι ξενυχτηδες χαχαχα!
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
1
Like
2.621
Πόντοι
456
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!! ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

Υπάρχει ένα ψευδώνυμο εδώ μέσα, δηλώνει άντρας, δεν ξέρω αν είναι, το οποίο γράφει συνεχώς τρολιές, μαλακίες και ψεύδη. ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΡΑΦΕΙ. Δεν γνωρίζω τα πραγματικά του κίνητρα, ίσως ούτε ο ίδιος τα γνωρίζει. Είναι εύκολα αναγνωρίσιμο, πετάγεται συνεχώς και γράφει παπαριές, ζητώντας επεξηγήσεις σε θέματα που ΤΑΧΑ δεν κατάλαβε. Στη συνέχεια δίνει πληροφορίες, τάχα για να μας προστατέψει. Όποιος δίνει βάση σε τέτοια άτομα, είναι άξιος της μοίρας του
Να σου πω εγώ τα κίνητρα του.
Πούστης είναι και ψάχνει γκόμενο.
Μπαίνει σε θρεντ για μάτι σε γκομενάκια και τάζει πάρτυ τάχα με γκόμενες μόνο που είναι 30 πούστηδες που περιμένουν το αθώο αγοράκι που θα την πατήσει.
Μπαίνει σε θρεντ για πουτάνες και διώχνει τον κόσμο από αυτές και προσφέρεται για παρτούζα με ανυποψίαστα μέλη:gay:

Δυστυχώς ο χώρος πάντα είχε και πάντα θα έχει πούστηδες που περικυκλώνουν και ψάχνουν καβλωμένους.
Όποιος είναι παλιός το ξέρει και έχει αποφύγει πολλές κακοτοπιές.
Όποιος είναι νέος ας προσέχει να μην καταλήξει γιουσουφάκι.
Εγώ χάρη σε αυτό το φόρουμ έχω γλυτώσει πολλά γιαυτό και προειδοποιώ τους νέους να προσέχουν. :hi:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Ελπίζω να έλαβες αυστηρά μέτρα προστασίας της υγείας σου διότι είναι βραδυφλεγης βομπα όπως ξέρεις.
ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙΣ, και κατηγορείς την σεξεργάτρια, η οποία κατέχει μακράν το κορυφαίο πακέτο από άποψη ομορφιάς, σώματος, σεξουαλικότητας, δοσίματος . Best Value For Money
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Είστε προστάτης νταβατζης της κοπέλας η νταβατζης των μελων ;..(.πολύ πρεμουρα έχετε κύριε...το μεροκάματο σας στηρίζετε;)

Δηλαδή να μην προσέχει κανείς με τις αρρώστιες? Αυτό προτείνετε;

Οκ εσείς να πηγαινετε χύμα , και όλα τα παράσημα δικα σας
( σύφιλη κονδυλώματα σηψαιμία και ειντς θερίζουν)

Και εμείς μπορούμε να φωναξουμε με κεφαλαία και μεγάλη σειρα, αλλά δεν το κάνουμε.

Δεν είμεθα αγχωμενες η υστερικές κατινες

Νευρακια νευρακια; ..λίγο ξύδι θα σας κάνει καλο
Μόνο ψυχασθενής θα πάει με σεξεργάτρια χωρίς προφύλαξη. Μόνο κακιασμένη αδελφή θα κατηγοράει σεξεργάτριες ότι έχουν AIDS, ελπίζοντας να πάνε μαζί του. Και μόνο ότι έδωσες σαν πηγή πληροφοριών άλλη σεξεργάτρια, η οποία ακόμα κι αν δεν είναι δημιούργημα της φαντασίας σου, έχει κάθε λόγο να προσπαθεί να εξαλείψει τον ανταγωνισμό, δείχνει τι άτομο είσαι
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Πραγματικά μερικές κατηγορίες πρέπει να λέγονται οταν είμαστε σίγουροι και οχι ραδιο αρβύλα, ειδικά οταν αναφερόμαστε σε μη πρεζακι που κανει και την πίπα με προφύλαξη και εχει ενα σώμα που απαιτεί κόπο κατι ,που κάποιος με προβλήματα υγείας τόσο σοβαρά δεν θα μπορούσε εχει το σθένος που χρειάζεται.

Τι να πω λιγο σεβασμό στον κόπο που εχει κάνει για να χτίσει το ονομα της η καθε κοπέλα. Θα σας άρεσε να πήγαινε καποιος στην εργασία σας και να εβγαζε φήμη οτι ειστε κλέφτης?

Εγω πάντως αν και αφραγκος σημερα ίσως τιμήσω την εν λογο κοπέλα μονο και μονο απο αντίδραση στην αδικία!!!
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
856
Πόντοι
81
Έλα, πολύ ασχοληθήκατε με το καθυστερημένο.
Μ'αρέσει που βρήκε και το Μπρόκολο να του πει για καπότα, αυτός που αν μπορούσε θα φορούσε ολόσωμη και πλένεται μετά το γαμήσι με betadine.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Πραγματικά μερικές κατηγορίες πρέπει να λέγονται οταν είμαστε σίγουροι και οχι ραδιο αρβύλα, ειδικά οταν αναφερόμαστε σε μη πρεζακι που κανει και την πίπα με προφύλαξη και εχει ενα σώμα που απαιτεί κόπο κατι ,που κάποιος με προβλήματα υγείας τόσο σοβαρά δεν θα μπορούσε εχει το σθένος που χρειάζεται.

Τι να πω λιγο σεβασμό στον κόπο που εχει κάνει για να χτίσει το ονομα της η καθε κοπέλα. Θα σας άρεσε να πήγαινε καποιος στην εργασία σας και να εβγαζε φήμη οτι ειστε κλέφτης?

Εγω πάντως αν και αφραγκος σημερα ίσως τιμήσω την εν λογο κοπέλα μονο και μονο απο αντίδραση στην αδικία!!!
Συνυπογράφω τα παραπάνω. Είναι η πιο προσεκτική και καθαρή σεξεργάτρια που έχω πάρει. Δεν είχα δει άλλη σεξεργάτρια να έχει μαζί της πάντα ΚΥ, Έξτρα προφυλακτικά. Πάντα άλλαζε προφυλακτικό, όταν της έλεγα να το πάρει στο στόμα. Της το είχα επισημάνει, και μου είχε πει ότι πρέπει να είναι πολύ προσεκτική σε αυτή τη δουλειά. Είναι 34 χρονών, κι έχει γεννήσει δύο παιδιά. Το σώμα της θα το ζήλευαν 20χρονες δασκάλες του Αερόμπικ, κι ο άλλος διαδίδει ότι πάσχει από AIDS
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Ελπίζω να έλαβες αυστηρά μέτρα προστασίας της υγείας σου διότι είναι βραδυφλεγης βομπα όπως ξέρεις.
Δεν πηγα,την εχω στο προγραμμα απο οταν την ειχα πρωτοδει,τον Αυγουστο δεν την πετυχαινα κ χθες ηταν αναπαντεχο λεω δ εγαμιεται αλλη μια γυρα πριν την κανω κ να τη να κοιμαται με την ανεση της χωρις πολυκοσμια στο παγκακι χαχα,επειδη ηταν ηρεμη μιλησε και πιο ανετα,οι μαυρες θελουν προχοη οπως κ ολες αλλωστε.Αλλα πρωτη φορα την ειδα με τετοιο σορτσακι,ηταν δυναμιτης η ατιμη.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Χθεσινο ξενυχτι αφου προηγηθηκε βολτα βς να βρεθω τριγωνο 12 το βραδυ με 4.30 το πρωι.Γενικα δεν πολυαξιζε αν κ Σαββατο περιμενα κατι καλυτερο και ακουγα απο μειρκες οτι ερχονται αργα η οτι ερχονται οι ιδιες αργα,μαλακιες καμια δεν ειδαπαρκαρα χαλκοκονδυλη και αρχισα βαδην.Συνοψιζοντας:

Ακουμινατου:Περασα λογω λαθους στροφης και τρομαξα,παρακμιακη μα παρατηρησα κ μια δυνατη κι πιθανον αλλο ενα δυνατο που απορησα γτ δεν βγαινουν στην πιατσα πιο περα που ισως πανε η ειχαν παει πριν.Στεκονταν ξεχωρα απο το μπουγιο.Πρωην στουνιτομπουρδελοκοριτσα ισως.

Αριστοτελους κενη
Καματερου κενη
3η Σεμπτεμβριου κενη κ στο γαλαξια κ στην μετεπειτα γωνια αλλα και στην γωνια των στασεων απεναντι απ τη πλατεια
Βεραντζερου κενη
Ξουθου κενη
Σατωνβριανδου κενη

Χριστιανα κενη απ εξω
Easy Access κενο απ εξω
Mansion κενο
Λητω κενο

Μενανδου θυμαστε για μια κοκκινομαλλα που σας ελεγα με γυαλια και με σωματακι?Νομιζω ηταν εκει αλλα ηταν καθιστη κατ με 2 τυπους χαχανιζε απλα δεν ειμαι σιγουρος γτ εγω ειχα δει που χ επροβλημα αι ρκατουσε μαγκουρε τωρα μου φαινοταν πολυ καλυτερα κια κατω εκτος αν υπαρχει νεοτερη κοπελα που μοιαζουν γτ οτνως φαινοταν νεοτερη η χθενιση,εκει μπερδευτηκα,τους παρακολουθησα χαχαζιε δε φαινοταν μαστουρομενο περιμενα περιμενα με κοιταζε δεν σηκωνοταν λεω μπας κ δεν εισαι της δουλειας κ χεις πχ αδελφο πρεζονι η κατι αλλο (κ εγω καποτε ξεμεινα απο συγκοινωνιες και ειχα μεινει εκει και χαχανιζα).Ολα τα σκεφτομαι πλεον αλλα κ οι αλλοι δεν κοιταξαν περεργα σαν μερικους,μπερδεμα η φαση,με ασπρο σορτσακι ηταν και φορουσε γυαλακια μυωπιας μου φανηκε σαν κατσανομαλλο η κοκκινομαλλα που κ η αλλη ειχε γυαλια κ ηταν κοκκινομαλλα και στον ιδιο δρομο!Με τελειως διαφορετικα ατομα κ εκει μπερδευτηκα κ δεν μιλησα απλα εκανα πουτανιες μπας κ σηκωθει δεν σηκωθηκε βαρεθηκε εφυγα με υποσχεση στον εαυτο μου οτι αν ειναι της δουλειας θα τιμηθει.Τελος στην τελευταια μου γυρα παρατηρησα μαυρη να καθεται στο παγκακι του ορφεα να κοιμαται,τσεκαρα τους γυρω δρομους επιστρεφω λεω μεσα μου ενα ''κασσανδρα?'' παω στον αυτοματο πολιτη πεταω μια μαλακια ξυπναει και αρχιζω την παρλα,της λεω εισαι η κασσανδρα ναι μου λεει της λεω δεν σε περιμενα τετοια ωρα εσενα εδω,σε βλεπα μερα απογευματα,μου λεει ερχομαι σερι στην ουσια αυτο εννοουσε,μπιρι μπιρι χαμογελα ρωταιε παμε της λεω θα φυγω (ειχα καταθεσει) φορουσε σορτσακι με κωλομερια εξω μου πε 25 και +5 προφανως.Ερχεται πακι δεχτηκε σηκωθηκε εκει ειδα τηον πατο και οταν ειδα τον πατο της επιβεβαιωθηκε οτι ειναι αυτη.Πριν μπει μεσα την ξανασταματησα ρωτωντας ωρε μου πε ερχεται 7 η ωρα ως 2 και οντως ηταν 2 και βαλε.

Χακλοκονδυλη κενη στην πλευρα των γιαγιαδων και με καποια ψιλοκινηση απο την αλλη ως γωνια μονο 2 κοπελες η μια πιο σταθερα ορφεα μα πριν φυγω παρατηρω ενα δυνατο να μιλα με τυπο κ καποια στιγμη μπηκε μεσα στο κτιριο που ειναι για να μενει ο κοσμος εκει περα.Απεναντι δηλαδη απο το μαγαζι που τρωνε ολες,δεν ξαναβγηκε ξενερωσα,ισως σκεφτηκα ειναι απο εντελως αλλου γτ δεν τριγυρισε στην περιοχη αυτηη κ μιλουσε σερι εμ τυπου που αραξε εξω απο το κριτιο ακομη κ οταν εφυγε αυτη.Αρα λεω θα ναι απ αλλες γειτονιες-σεξομαγαζια πολυ ωραια μελαχρινη με φορεμα αν την δειτε φαινεται γτ ξεπερνα σε ομορφια παρα πολλες εκει περα δνε την εχω ξαναδει κ δε φανηκε για καθημερινο κοριτσι.Στο φαναρι ειδα την ελληνιδα που σας εχω πει οτι μοιαζει πολυ με επαρχιωτισσα με τα βυζια χαιρετηθηκαμε,ανεβοκατεβαινει σωκρατους χαλκοκονδυλη καματερου αριστοτελους.

Σωκρατους παρακμη ολο κ παραμαζει,ακομη χειροτερη σε αυτες τις ωρες,τραβαλια υπερτερουσαν φανερα,Σαντυ μεταξυ ξυπνιου και υπνου της ειπα ενα γεια ενα καληνυχτα απαντουσε με κλειστα ματια χαχα.Παραδιπλα αλλη μιλφ να κοιμαται,ειναι αυτη που βαφεται που σας ελεγα,πολυ ομορφη αλλα αυτη με την επισης μιλφ φιλη της κοιμουνται.Στις γωνιες η πρωτη ψοφια η δευτερη τραβελια.Στο τελος της παλι τραβελι η μια γωνια η αλλη κενη.Ειδα κ την ελληνιδα που μοιαζει πολυ σε επαρχιωτισσα ειπαμε ενα γεια στα γρηγορα αυτη που ανεβοκατεβαινει ως χαλκοκονδυλη αριστοσοτελους καματερου με τις βυζαρες.Μετα προσεξα στο περιπτερο του πακι ενα μωρο περιμενα εγω κ ενας ινδος πακιστανος τι στο πουτσο ηταν,βγαινει καποια στιγμη το μωρακι της μιλαει πρωτος δεν προχωρανε την ακολουθω να την προλαβω της φωναζω σταματησε τα ειπαμε επιβεβαιωσα και απο κοντα οσα εβλεπα.Βερονικα τουμπανακι πραγματικη τουμπανιαρα με τατουαζ φορουσε σορτς που φαινονταν κωλομερια μοντελε 35 ετων συμφωνησαμε στα 20+5 και παρολογο που ηταν αργα και παορλου που θα ετρωγε συζητησαμε για ολα πολιτισμενα,πηγαμε στο easy access αφου καταληξαμε εκει αναμεσα στα αλλα ωστε να το δω κιολας.Μια χαρα ουτε βιαζοταν τα λεγαμε κτλ ,επειδη την εβλεπα πρωτη φορα μου ειπε δεν παταει αν δεν ειναι κατι κανονισμενο μενει κοντα συγρου κ οτνως εφεγυε με τα ποδια.Στο δωματιο δεν ζητησε τα λεφτα μπροστα μπηκε για μπανιο κ με φωναξε να κανουμε μαζι κιολας.Πολυ καλη περιπτωση δεν βρωμουσε,απο το δρομο της ειπα καποια πραγματα οπως να μη μου αρχισει να ποναω εδω ποναω εκει μου πε μαλακιες λενε να μη κανουν γενικα οτι ελεγα μου λεγε κ αυτη τις αληθειες που επικρατουν κ τις ξερουμε με οσα εχουμε ζησει με τις πορνοκοπελες.Ευτυχως ολα αυτα εγινα καθφετρης και στο δωματιο που δνε εκλεψε,ουτε εκλεβε χρονο,ουτε προσπαθησε πονηριες τιποτα,Βουλγαρα ειναι κ για Βουλγαρα εξαιρετικα σπανιο να μη ειναι πονηρη.Με αυτα που ελεγε συμβαδιζε ολη συμπεριφορα της.Μου πε οτι δουλειυε εσκορτ και οντως ισχυει λογω τετοιου σωματος γτ κινουσε υποψιες λογω σωματος εχει μια Α εικονα η τυπισσα.Στη φατσα τα χαλαει οχι σε ασχημο βαθμο,δε μαρεσιε που χε κοντο μαλλι γτ με μακρυ ηταν πολυ πιο ωραια,δεν μου πε ομως να μοιρασω τηλεφωνο κτλ αυτο μου εκανε εντυπωση γτ της λεω δεν σε βλεπω εδω περα οσο εχω ερθει κ ερχομαι διαφορες ωρες δε φαντηστηκα οτι θα σ εβρω η θα βρω καποια τετοια ωρα που ειναι ψοφιος ο δρομος.Θελω να πω δεν εδειχνε ταση να εχει πολυ πελατεια.Απο μονη σφιχτη εξαιρετικη αισθηση και εικονα.Ηταν γκολ στο 90 που πραγματικα αν δεν περνουσα θα την ειχα χασει γτ οπως εβλεπα τους δρομους νεκρους βαριομουν να κανω καταδρομικη αφου φαινοταν σαπιοι κ αυτη ηταν και μεσα στο μαγαζακι οποτε που να την ειχα δει,πολυ καλη εμφανισιακα αδυνατη οχι χοντρη ουτε κοκκαλο και κυριως φαινοταν μη χρηστης ενα τσιγαρο καπνισε δεν ηταν σε παρακμη ουτε ειδα σημαδια να ειναι παρακμιακη,ειχε τατου στα ποδια μπουτια ως πανω στην αρρχη των ισχυων.Στο δωματιο ειμασταν κατα τις 1 γτ οταν θα ξεκινουσαμε μου πε 1 παρα 5 αρα ειχαμε παει ηδη αντε να χαμε μπει παρα δεκα η παρα τεταρτο κ γω δεν εχω την ταση των ξενοδοχειων να βιαζομαι να φυγω αυτοι κανουν σαν μαλακες που δεν ειχαμε προβλημα.Την πηρα με αυτη απο πανω κια αυτην στα 4 και ολα καλα,απο το πουθενα ολα ομορφα.Ναι καθαρη τυχη!

Ορφεας με το ζορι ειχε καποιες,στην ουσια ηταν 1 πολυ καλη που χαιρετηθηκαμε και κακως δεν μιλησα επειδη τελικα οσο την παρατηρουσα μαρεσε,μιλφονι η προς μιλφονι με κοκκινο φορεμα θα την επαιρνα αν δεν ειχα προχωρησει πριν καλη σωματικα και καλλιγραμη ομολια νορμαλ δεν μου ακουγοταν να χει περιεργες προφορες,εισως κατι μεταξυ βουλγαρας η ελληνιδας η βουλγαρογυφτισσα ποιος ξερει,δεν ηταν καταλευκη αλλα δεν μπορουσα να διακρινω ανετα,λογω ηρεμιας και αγοριων παντως ευχαριστη ητανε θα την τιμησω καποια στιγμη.Συνομιλικη μου φανηκε και ειμαι 36.Α ειδα κ Ελενη Ουκρανη με τα μπλιατ εβγαινε ενω μιλουσα με Κασσανδρα πεταω ενα ω καλως την ελενη γελασαμε κ οι τρεις

Καποδιστριου ξεπαρκαρω απο χαλκοκονδυλη βγαινω 3η στριβω καποδιστριου και αυτη τη φορα το λητω δεν ηταν κενο,ενα μιλφακι στεκοταν με τυπο κ μονη δε πολυκαταλαβα περασα κοιταξε κατευθειαν εμενα και εγω αυτην κορναρα και απο μακρια βλεπω στον καθφερτη οτι χαιρετησε στο κορναρισμα μου,φτανω φαναρι πριν την αχαρνω με τρωγαν σκεψεις γυρισα πισω χαχα ξαναπαρκαρω χαλκοκονδυλη παω ποδαρατο καιτ τι να δω η Ελλη με τυπο που παει να μπει στο λητω την βρηκα τελευταια στιγμη πανω στην πορτα κ περνω πισω της ανταποκριθηκε ευτυχως ελειπε η υπηρεσια υποδοχης κ δνε τους ανοιξε χαχα ετσι την εκοψα και μιλησαμε χαμηλοφωνα και νοηματικα να μην ενοχλει και ο αλλος χαχα,με λιγα λογια μου πε 30+10 και φευγωντας ξανακανω χαλαστρα να μου πει ονομα μου λεει Ελλη,μου φανηκε καπου 40-45 αν ειναι απραπανω τοτε εχει γονιδια.Φορουσε ασπρο φορεμα με καλλιγραμο σωμα πολυ ευχαριστη καμια σχεση με τις ξυνες.Θα τιμηθει.Νομιζω μου πε ερχεται μονο αργα ξεχασανα ρωτησω για μερες,περασε το καστινγκ.

ΥΓ:Οταν εφτασα στην πρωτη γυρα πρατηρω ζευγαρι ξενων ειτε συγγενεις δεν με νοιαζει,μαλακες η κοπελα ηταν Ω ΝΑ ΣΟΥ!Νεαρη ιδανικα ολα και φορωντας μινι οσο δεν παει τραβωντας το που ειδα κωλομερια ξετρελαθηκα!Ο αλλος φλωρος,εφεραν ενα πατινι το αφησαν στο λητω διπλα δεν καταλαβα γιατι τους παρακολουθησα με κοιτουσε την κοιτουσε σκεφτομαι καλα δε φοβουνται?Τες πα εψαχναν ταξι απ τοι αποδειχτηκε και το παντιι παρατημενο λεω τοσο ευγενικα ατομα ρε πουστη?Τες πα το κοριτσι ηταν Ω ΝΑ ΣΟΥ αξεχαστη θα μου μεινει κ αυτες μας στελνουν και στις πιατσες θελωντας και μη.Εχω δει κ εχω δει εκει ξενεες αλλα αυτη μου γαμησε τον εγκεφαλο οπως κ εσας σιγουρα θα σας εχουν ξερελανει τουριστριες!Ειναι μια κατηγορια μονες τους οι τουριστριες.Μιλαμε ηταν για να τρελενεσαι κ οσο κ αν προσπαθησα να μην χασω τον χρονο δεν αντεξα και πηγαινα να την ξαναδω,ητνα να τρελενεσαι.Αποχωρησα πολυ αργοτερα απο την πορνοπεριπετεια και επειδη ειχα καιρο να το ξενυχτησω εκει κατω θυμηθηκα οτι το ειχα ξακανακει το 2019 οποτε θα θυμαμαι την πορνοπεριπετεια.Χειμωνα δεν επαιζε να παρκαρα εκει,μαλλον πριν την βαθης θα το αφηνα αλλιως στο κομματι ηπειρου προς βαθης η στη χειροτερη γυρω απο σταθμο λαρισης.

Τελικο συμπερασμα:
Παντα να σαμποταρουμε τις τρελες εκει περα που μας λενε 40+5 και 50+5 για μιση και 100/120+10 για μια ωρα ειναι παραλογες!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Καλά έκανες... Αύριο λέω να περάσω περίπολο από μποσδα. Αν έχεις να προτείνεις κάτι, ριξτο.
Μποσδα χμ,γενικα δεν βλεπω ενδιαφεροντα εκει,βασικα ειναι ανυπαρκτες σχεδον παντα,μονο αν τυχει να επιστρεφουν απο εκει η να πηγαινουν καπου απο εκει.Παντα ομως με παρεα,δυσκολα να πετυχεις κατι,σου προτεινω αν χρησιμοποιεις εφαρμογες να δεις τι ωρα θα ερθει λεωφορειο ωστε να στηθειος μποσδα πχ για δυο δρομολογια λεωφειων για να δεις τι θα περασει και αν θα ναι μονες τους.Περνουν και δυαδες γυναικων,εχω δει κ μετα τις πετυχαινω στις στασεις.Αν σε ικανοποιουν στα γουστα πιασε κουβεντα νορμαλ να δεις που φτανουν,εγω οσο δοκιμασα τιποτα,πιο πολυ μιλησα στην σταση παρα στην μποσδα,η τελευταια στη γωνια μποσδα με δημοκραιας ηταν και ποντια οπως εγω οπτοε ηταν πολυ πιο ευκολο γτ οι ποντιες κ οι ρωδιες μιλανε πο πιο ευκολα κατ εμε.Εχω δει δυο φανταστικα μωρακια κατω στη τελωνειο.Γενικα ολα εκει περα ειναι θεμα χωρου κ χρονου γτ τρως και ζεστη,μποσδα εχεις δυο επιλογες,η στηνεσαι στην πλατεια να δεις τι θα περασει η στηνεσαι στην επομενη πλατεια την τριγωνικη να δεις τι θα γυρισει.Στην πρωτη εισαι πολυ πιο ασφαλης και φυσικα τις βλεπεις ολες ειτε πανε ειτε γυρνανε γτ το θεμα ειναι να βλεπεις οσες γυρνουν εκει εχεις τις πιθανοτητες επειη οταν πανε κανουν βαδην κ δεν τις νοιαζει τιποτα αλλο.Αν κανονισεις κατι κ σου πουν οτι θα ρχθουν κτλ μην τις πιστευεις ολες τους κανουν τα παντα παρα πολυ αργα κοιτωντας μονο τους εαυτους τους.Επειδη εχω βαρεθει να περιμενω στα λεω.Μεσημερι θα χει γυφταρια να προσεχεις,απογευμα ετσι κ ετσι,βραδυ πιο ανετα.Κινδυνος υπαρχει παντα,αν σου κακοφανεται κανε κυκλους που κ που η παρκαρε στο πλαι της πλατειας απο τον δρομο που ερχεται απο πανω απο το φαναρι οαεδ ως κατω και οχι πανω στην μποσδα για περισσοτερη ασφαλεια.Στην μποσδα μετα την πλατεια αριστρερα σου εχει εγκαταλελλειμενα σπιτια που εκει πξγαινουν σχεδον παντα και πολλες φορες φευωγουν απο κει κ πανε μεσα στο ''δασος'' παραδιπλα.Στα σπιτια εχει αρκετες φορες ατομα τσεκαρε κ εκει κ ισως βγουν απο κει κιολας γενικα.Ως εκει σου συνητσω παραπερα ειναι οι γυφτοι.Ετσι κ αλλιως ολες περνουν αναγκαστηκα απο μποσδα οσες αγοραζουν απο την εκει γυφτοπεριοχη.Μπορεις να τσεκαρεις κ απο το τελος της μποσδα προς μορνου ως πανω συνηθως δε βλεπω τις λιγοτερες εχω δει σε αυτον τον δρομο.Εχω μαθει για μια τρελογυφτισσα αποφυγε την ειναι κοκκαλιαρα και βρωμα.Καλη σου τυχη!(Απο μποσδα ανεβαινε παντα η γνωστη Ηλιαννα που περιμενουμε!)
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom