Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
856
Πόντοι
81
Παντως αν κατεβει κανεις τριγωνο τωρα η απογευμα ας μας γραψει τι παιζει

Θα κατέβω το Σάββατο μιας και θέλω να κάνω ένα διάλειμμα από Φυλής. Θα πάρω μαζί μου και ένα παλιό κινητό ώστε αν φάω φέρμα να μην χάσω κάτι πολύτιμο.
Θα βγάλω στη ζούλα καμιά φώτο, άλλο να μιλάς για τα κρέατα και άλλο να τα βλέπεις. Διότι όποιος δεν ξέρει τι παίζει, ώρες ώρες περιγράφετε σαν κουκλάρες κάτι τελειωμένα σκατοπρέζονα.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Θα κατέβω το Σάββατο μιας και θέλω να κάνω ένα διάλειμμα από Φυλής. Θα πάρω μαζί μου και ένα παλιό κινητό ώστε αν φάω φέρμα να μην χάσω κάτι πολύτιμο.
Θα βγάλω στη ζούλα καμιά φώτο, άλλο να μιλάς για τα κρέατα και άλλο να τα βλέπεις. Διότι όποιος δεν ξέρει τι παίζει, ώρες ώρες περιγράφετε σαν κουκλάρες κάτι τελειωμένα σκατοπρέζονα.
Μα υπαρχουν καποιες που ειναι αξιες αναμεσα στην συνολικη σαπιλα.Οκ αν πας κατσε οση ωρα μπορεις να μας ενημερωσεις,εγω καθομαι 2ωρα+ ακομη κ αν δεν κανω κατι τριγυρνω να βλεπω τι παιζει.Εχω παει σε καθημερινες και Σκ απο 6 ως 11 δηλαδη εχω δει τι παιζει σε 6-8 7-9 9-11 τωρα θελω να δω τι παιζει μεσημερια 12-3 και 3-6 σε καθημερινες και σκ,εσυ τι ωρες θα πας?
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Πέρασμα από πιάτσα για να παω σε ένα φίλο για τραπέζι. Έκανα 3 γύρους δεν είχε τίποτα χωρίς υπερβολές.ουτε οι Ινδές ούτε Κινέζες Εκτός από κάτι τραβελους απέναντι από christiana.
 

mirmidonas1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
85
Like
201
Πόντοι
0
Αυτή τη στιγμή 4(!) κοπέλες στο τριγωνάκι του Αλίμου λίγο μετά τη shell με κατεύθυνση από Γλυφάδα
προς Αθήνα. Πήρα στο αμάξι την Άντα με το κόκκινο φόρεμα. Ζητάνε 30 για πίπα με καπότα 40 για πίπα-γαμήσι , 50 για πίπα χωρίς προφυλακτικό και 100 ξενοδοχείο.
Δεν μας είπες όμως εντυπώσεις και που έγινε το σκηνικό στο αμάξι η σε παγκάκι παραλία, δώσε λίγο φως!!!
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.966
Πόντοι
3.246

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
143
Like
195
Πόντοι
1
Ψάχνω να βρω σε περιοχές Μενίδι, Λιόσα, ζοφρια. Δεν έχω εντοπίσει κάτι. Όλο φήμες αλλά ουσία τίποτα.
Το Μενιδι θελει τύχη και υπομονή φίλε μου!!!Εχει πολυ πραμα το χειμώνα ειδικά
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.966
Πόντοι
3.246
Πώς θα την προσεγγίσω?...περιγραφή αν μπορεις
είναι μία κατσαρομάλλα μελαχρινή που φοράει μόνο μαύρα μακριά ρούχα και έχει τρία δόντια… θα πας και θα της πεις θέλω να παίξω την Ουντινέζε over και θα της κλείσεις το μάτι… μετά θα σε κατευθύνει εκείνη
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Αυτή νομίζω κάνει συνέχεια θεραπεία για μολυσματική ασθένεια, είναι ισόβια ανίατη φορέας, μεταδιδει μεν αλλά την θεραπεια την κάνει για να μην νοσήσει βαρειά. Πολλοί την έχουν πατήσει. Πάντα με μεγαλη προφυλαξη. Οι πληροφορίες έρχονται από άλλη κοπέλλα του χώρου, συνάδελφος Δηλ.
Aids εννοείς φίλε ;;
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Mαλλον,... έτσι μου είπε η άλλη, όπως περιέγραψα Δηλ και εγώ. Νομίζω το εητζ δεν μεταδίδεται από τον ισόβιο φορέα αν παίρνει τα φάρμακα του συστηματικά. Προληπτικά όμως δεν έχω πάει μαζί της για αυτό το λόγο, δεν ξέρω τι αρρώστια είναι αυτή. Ίσως φυματίωση?

Να παίρνετε προφύλαξη. Καλό είναι να ενημερώνουμε εδώ είναι σοβαρό θέμα.
Το θέμα είναι τα παίρνει τα φάρμακα της ;; ή παίρνεις και συ μαζί της όλα τα παράσημα ;; Το aids πάντως δεν μεταδίδεται αν κάποιος φορέας παίρνει αγωγή !
Σε τέτοιες περιπτώσεις μακριά και αγαπημένοι ποτέ δεν ξέρεις ακόμα και με προφύλαξη ποτέ δεν ξέρεις τι είδους ασθενιες μπορει να κουβαλάει η άλλη
Πάντως καλό είναι σε τέτοιες κατατάσσεις να ενημερώνουμε ο ένας τον άλλο και από κει και πέρα ο καθένας μας κάνει ότι θέλει !
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
17:00 πέρασμα από Ορφέα Κασσάνδρα και Χριστίνα (αδύνατη που έγραψε ο μποκολος ποιό πίσω.) Κάτι χοντρές απέναντι και 2 Κινέζες χάλια.
Η Μαρία στην γ Σεπτεμβρίου εξω απο το κουλουραδικο.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Το Μενιδι θελει τύχη και υπομονή φίλε μου!!!Εχει πολυ πραμα το χειμώνα ειδικά
Πραμα αυτη τη στιγμη εχει μονο στην δημοκρατιας κ αυτες οχι υπολογισιμες αφου σπανια ειναι μονες κ εξαφανιζονται αμεσα,μονο οταν ειναι να φυγουν οποιος ειναι τυχερος ας κανει πεσιματα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
17:00 πέρασμα από Ορφέα Κασσάνδρα και Χριστίνα (αδύνατη που έγραψε ο μποκολος ποιό πίσω.) Κάτι χοντρές απέναντι και 2 Κινέζες χάλια.
Η Μαρία στην γ Σεπτεμβρίου εξω απο το κουλουραδικο.
Κασσανδρα μια χαρα σε καλη ωρα,χριστινα αυτα,τα,σπυρια που γραφτηκαν ακουστγκαν επικινδυνα,αν δε παραπαταει χαχα.Κινεζες δεν εχω ποτε ωραιες.Η Μαρια φορουσε γυαλια ηλιου?Ποσα σου ζητησε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

17:00 πέρασμα από Ορφέα Κασσάνδρα και Χριστίνα (αδύνατη που έγραψε ο μποκολος ποιό πίσω.) Κάτι χοντρές απέναντι και 2 Κινέζες χάλια.
Η Μαρία στην γ Σεπτεμβρίου εξω απο το κουλουραδικο.
Κασσανδρα μια χαρα σε καλη ωρα,χριστινα αυτα,τα,σπυρια που γραφτηκαν ακουστγκαν επικινδυνα,αν δε παραπαταει χαχα.Κινεζες δεν εχω ποτε ωραιες.Η Μαρια φορουσε γυαλια ηλιου?Ποσα σου ζητησε
Κράτα μικρό καλάθι... Και προφύλαξη 3πλη
Γαμησε τα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!! ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

Υπάρχει ένα ψευδώνυμο εδώ μέσα, δηλώνει άντρας, δεν ξέρω αν είναι, το οποίο γράφει συνεχώς τρολιές, μαλακίες και ψεύδη. ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΡΑΦΕΙ. Δεν γνωρίζω τα πραγματικά του κίνητρα, ίσως ούτε ο ίδιος τα γνωρίζει. Είναι εύκολα αναγνωρίσιμο, πετάγεται συνεχώς και γράφει παπαριές, ζητώντας επεξηγήσεις σε θέματα που ΤΑΧΑ δεν κατάλαβε. Στη συνέχεια δίνει πληροφορίες, τάχα για να μας προστατέψει. Όποιος δίνει βάση σε τέτοια άτομα, είναι άξιος της μοίρας του
 

SmartAssasin

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2024
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα! Έχει δοκιμάσει κανείς παρτούζα με Μαρία Ρουμάνα και αλβανιδοκωλάρα να μας πει εντυπώσεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom