Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Οκ θα πάω Δευτέρα κατά τις 230 μεσημέρι...κάποιο άλλο έξτρα χαρακτηριστικό?...γιατί είμαι λίγο ντροπαλος
13 Αυγούστου, ντάλα μεσημέρι, μην περιμένεις και πολλά πράγματα!!!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Αυτες απλα καθονται στη σταση λεωφορειων φορώντας κοκκινο κραγιον
Και χωρις κραγιον (σημερα πηγα δεν εχω γραψει ακομη) αλλα διαφερουν σιγουρα απο τις αλλες κανουν μπαμ ποιες ειναι ακομη και απο τις κινησεις τους (Επειδη σηκωνονται κυκλοφορουν πανε και στον κεντρικο).
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Σημερινη καταδρομικη Τριγωνου:

Σταση λεωφορειων 3ης Σεπτεμβριου γωνια Μαρια 50€ η φορα και Ιωαννα ρουμανα μελαμψη ωραια νταρντανουλα με γλυκια φατσα με βυζαρες αφου περιμενα αρκετη ωρα επειδη συζητουσε στο περιπτερο μιλησαμε μου πε 20+10 η φορα και 30/40 +10 για μια ωρα,μου εδωσε τηλεφωνο.

3η Σεπτεμβριου Γαλαξιας και περιξ ολα νεκρα

Λιτο καποδιστριου 3 γυναικες κανω επιθεση χαχανιζαν οι 2 πιο ευδιαθετες η τριτη ξυνομουρα μιλησα κ για τις 3 αφου ειπαν να διαλεξω,μιλησε πιο πολυ η κοντιτερη Μαρια μου πε 20+10 μια φορα κ ρωτησα αν ισχυει για ολες που ισχυει απλα για το τυπικο.Ρωτησα κ ονομα της ωραιοτερης κ δεν απαντουσε ειρωνικα μπροστα μου σαν να μην της μιλησα με αγνοησε 2 φορες!Αυτη ηταν η ωραια γτ ηταν σωμα δυνατο με το παρα πολυ κοντο σουπερ μινι.Υστερα σκεφτηκα και θυμηθηκα οτι πρεπει να ηταν η Ρωσιδα που τριγυριζει απεναντι στον κεντρικο κ ειχα ξαναεπιτεθει εμοιαζε παρα πολυ.Φευγωντας καυλαντιζα κ απο μακρια μιλουσαμε ακομη φωναχτα ελεγα μπραβο στη Μαρια κ εριχνα ακυρα στην ξυνη κ της ελεγα εσυ δεν θα χεις πελατες γτ εισαι ξυνη χαχαχσ κ μπραβο στα κοριτσια αλλα,εσυ εισαι ξυνομουρα μπουχαχαχα

Αριστοτελους τιποτα
Ξουθου νεκρη

Μενανδρου σαπιλα εκτος απο 1 κοκκιμαλλα φουλ αδυνατη με τατου πισω ωμοπλατη σουπερ μινι φορεματακι ολο σκυφτη σηκωνοταν το φορεματακι κ με κοιτουσαν οι μαλακες καπως,εκανα πουτανια πηγα αρκετα κοντα χαλαρωσαν κ βλεπα,δυστυχως αν κ νεα εχει προβλημα κρατουσε μαγκουριτσα να στηριζεται βηματιζε αργα κατι θα ειχε παθει η γυναικα,αν μπορουσε θα την επαιρνα ηταν αρκετα ωραια δεν την ειχα ξαναδει

Βερανζερου περασα 3 φορες,η πρωτη αναγνωριστικη η δευτερη σιγουριας κ η τριτη επιβεβαιωσης,ειχε 4 ατομα,ενα με αντρα κ γυναικα που μιλουσαν κ με κοιτουσαν,στην τριτη περασα διπλα τους κ ο αντρας μιλησε χιουμοριστικα κ πεταχτηκε η γυναικα γυρνω κ γω μιλουσαμε για παντρειες μου λεει η γυναικα ελα εδω σε παντρευομαι χαχα καλη ηταν ψιλομιλφακι δεν ρωτησα περισσοτερα κ 2 φιλες που μια ειναι η μιλφ που ολο κοιμαται και συναγωνιζεται την σαντυ αλλα ειναι πολυ ομορφη με σωμα,μαζι μια ακομη με σωμα ξανθια βαφοταν οσο πηγαινοερχομουν μετα ειδα γυναικα γωνια με σωκρατους με γυαλια ωραιο κορμι κ λεω θα χει πλακα να ταν αυτη που βαφοταν δεν μου φανηκαν ιδιες,κ οι 3 αυτες ηταν ομορφες πολυ

Σατωβριανδρου Ινδες πακιστανες ξενες χαμογελα ως εκει

Χαλκοκονδυλη
Γιαγιαδες 3 αν θυμαμαι καλα που η μια εφτασε στις στασεις της 3ης Σεπτ. καποια στιγμη με μπλε φορεμα ηταν σωματικα η καλυτερη οι αλλες κατωτερες κ ειδα κ 4η να ερχεται οταν εφευγα συν τραβελο

Ορφεας
Ελενη Ουκρανη απο τις αγαπημενες καποτε,ινδες πακιστανες 4αδα αραχτες πεζοδρομιο κ 1 πολυ γλυκια που εχω ξαναδει περπατουσε μιλησαμε χαμογελαστα,μπουκαρω μεσα δεν ειχε σαλιο ρωτω εναν μου λεει αραξε περιμενε του λεω για ποια μου λεει μαρια λεω τη ξερω 3 φορες συνολικα μιλησαμε για μαρια κ τις αλλες για πληροφοριες,η μαρια με τα τατου στους ωμους και το 777 με σετακι γαλαζιο πως κρατηθηκα.Απεναντι στημενη μια που με προβληματισε,δεν εμοιαζε τραβελι το λεω επειδη ολοι οι τραβελοι ηταν εξω κ δεν ηταν σαν αυτους αλλα δεν ειμουν και σιγουρος,δεν ρισκαρα μιλησαμε χαμογελαστοι το προσπαθησε μου εδωσε και τηλεφωνο,σωματικα αριστη αλλα αριστη σωματικα ως τι?Σαμουελα το ονομα,ξερετε τι παιζει?

Καματερου σταματω στο φαναρι μια που λεγοταν η Μαρια η Μιχαελα κατι απο Μ,κοντουλα βυζια δυναμιτες ψιλοατσουμπαλο σωμα αλλα ευχαριστη,μιλουσε καθαρα κ ειχε εμφανιση επαρχιωτισας μου πε 20+10 και αυτη και οτι ειναι απο 4 ως 8.Οχι εμφανισιμη αλλα με κερδισε και μιλαμε για δυναμιτη βυζι.

Σωκρατους
Σαντυ ξυπνια λεμε τωρα,Τραβελια,παω σε Ελενη μιλφ προς γκιλφ χωρις δοντια που ομως εχει σωμα της το δινω απο οσες εχω δει ειναι τοπ 5 οτι κι αν φορεσει,αραζω διπλα της στο σκαλοπατι κ μου λεει 15+5 για το easy κουβεντιασαμε ευχαριστα κ την εκανα.Υστερα ξαφνικα βλεπω την πιο γλυκια απο ολες την Σονια,σκαει μυτη κ η Σονια με φορεματακι κοτσο και ηρεμη της λεω γεια σου Σονια η Σονια δεν εισαι ναι μου λεει γεια σου κ κοιτιομασταν οσο προχωρουσα φτανω χαμηλοτερα κοιταζω κοιταζομασταν,μαρεσει.

Συνοψη
Αποφασιζω κ ψαχνω Ελενη την Ουκρανη/Αμερικανη την βρισκω και λεμε σε ποιο χοτελ να παμε,πηγαμε στο Μινιον παιδια το πιο μαλακια εβερ,μας δινει δωματιο με βρωμικα σεντονια κ σκουπιδι απο καποτα στο πατωμα φανερα,μου λεει εχει νερο κ δεν ειχε,η Ελενη τα ειδε πρωτη κ πηγε κατω να μας αλλαξει δωματιο μπραβο της.Εδωσα 20 σε αυτη κ 5 στο Minion με προοπτικη ωρας αν.Τελικα δεν εκανα την επεκταση γιατι δεν θα την αξιζε.Γδυνομαστε μου πλενει τον πουτσο ηταν καθαρη θετικοτατο εκανε κ μπανιο πριν φυγουμε,καθιστη πιπα μετρια με χερι που την καθοδηγησα δεν αντεχει πνιγεται εδειξα κατανοηση γτ δεν εχει ευρος,στηνεται στα 4 την γαμαω νιωθω οτι θα χυσω κοβω την θελω να καβαλησει μου λεει ελα εσυ την παιρνω απο πανω καλο μουνι ως εκει που εγω βελτιωνα την αισθηση,με καβαλησε γυρισμενη για 15 δευτερολεπτα κ βγηκε ξενερωμενη λογω του κρεβατιου δεν μπορουσε και ισχυε,αρχισε παραπονα να τελειωσω γενικα δεν φανηκε να ναι ανετη αλλα ουτε κ να βιαζεται με μπερδευε,την ξαναβαλα κατω κ της το ξεσκιζα αλλα διορθωνα οσο την ξεσκισα.Μου αρεσε που αφησε να χυσω ανετα,με αφησε να την γαμησω οσο χρειαστηκε γιατι εχυνα παραλληλα και χρειαστηκα περισσοτερα για να χυσω πληρως.Εκει σιωπηλη γουσταρε δεν με ενοχλησε,(της) αφησα αφησα πολλα παιδια χαχα,συνεχιστηκε αυτο ως να μην εχω τιποτε,Δεν ειπε κουβεντα χαμογελουσε.Κουβεντα μπανιο κ φυγαμε χαιρετουρες στο δρομο κ αντιο σε ενα απο τα καλυτερα σωματα του τριγωνου.Πληρως ξυρισμενη.Δεν φιλα.Δαχτυλα δεν.

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ
Οταν η Ελενη πηγε να αλλαξει το δωματιο μας εβαλαν στο διπλανο το οποιο ηταν για οικογενειες κ ΔΕΝ ειχε διπλο κρεβατι αλλα 4 μονα ξεχωριστα ελεος!Επισης τα κρεβατια βυθιζονταν γι αυτο δεν με καβαλησε περισσοτερο αλλα φαουλ το οτι δεν ηθελε να ξανακαβαλησει γυρισμενη απο μπροστα κανονικα να τη βλεπω συν την ψιλοβιασυνη της,με εχασε.Και το καλυτερο για το τελος,πριν ξεκινησουμε μου δινει το μπουκαλι της προς τιμην της,της λεω θα σου παρω κατω αλλο μου λεει οχι μωρε προς τιμη της.Αλλα μου ρχεται ιδεα να παω στο προηγουμενο να δω αν ειχε νερα οπως ειπαν,παω κατευθειαν καθως ηταν το 62 ενω ειμασταν 61 κ τι να δω?Ο ρεσεψιονιστ κατουρουσε με ανοιχτες πορτες δωματιου και μπανιου στην τουαλετα του δωματιου που θα γαμουσα!Λεω σορυ την κανω ξενερωσα.Κριστιανα και Μινιον ταφοπλακα.Οντως ειναι των 5 ευρω που κ ο Ορφεας σκουπιδαριο ειναι,σκουπιδαρια ξενοδοχεια ταφοπλακες.Λιτο και Λιμπερτι 5αστερα σε σχεση με τα αλλα της περιοχης.

ΥΓ1:Εαν παρετε την Ελενη την ουκρανη να ξερετε πως οταν την δειτε πρεπει να πατε γτ μπορει να εξαφανιστει η να μην επιστρεφει πχ για 1-2 ωρες κ ας πει πχ σε μιση,μενει εκει γυρω μου το ειπε οποτε παει σπιτι της και την χανετε.Πολλες φορες αραζει απο Ορφεα προς Βαθης ο δρομος ο λοξος.
ΥΓ2:Πηγα 6 ως 8
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Bend it

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
Φαινονται.Προτεινω διαφορετικους τροπους οπως πρωτον πας εκει κ αραζεις παρακολουθεις αρκετη ωρα να δεις ποιες τριγυρνουν υποπτα κ δεν φευγουν με τα λεωφορεια ποτε,επισης μιλανε μεταξυ τους κ με αλλες που κανουν πιατσες,δευτερον χαμογελα κ δες ανταποκριση διοτι κοιτουν επιμονα οταν τις κοιτας γιατι κ αυτες αναγνωριση κανουν,τριτον μιλας πες γεια σας ολα καλα κ θα απαντησουν,ειδικα με απαντησεις τυπου γεια σου μωρο μου η πλησιαζουν,δε θα το κανει αυτο καμια αλλη μονο οποια κανει πιατσα,τεταρτον παςαρκετες φορες να δειςοτι ειναι οι ιδιες Πεμπτον Καθονται στις στασεις η στεκονται κ περπατανε τριγυρω μονο,εκτον κοψε φατσες ειναι ανατολικες συνηθως,εκτον σου προτεινω μια που φοραει γυαλια ειναι η πιο ωραια και νεοτερη απ ολες,εγω την εβλεπα κυριλλε ντυμενη με μακριες φουστες ωραια ομιλια ξανθια ανατολικ μπλοκ καθεται και στην σταση κ αλλη μιαειναι αρκετα ομορφη λιγο πιο κοντη,αυτες οι 2 ειναι οι τοπ εκει κατα πολυ νεοτερες.
Καλημέρα αρχικά , καινούργιος στην παρέα σας
Αξίζουν τον κόπο? από υγιεινή καταρχήν, εμφανισιακά .. περί ορεξεως
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Καλημέρα αρχικά , καινούργιος στην παρέα σας
Αξίζουν τον κόπο? από υγιεινή καταρχήν, εμφανισιακά .. περί ορεξεως
Καλησπερα,και ναι και οχι,οτι ισχυει σε ολες,μονος σου θα τα ζυγισεις οταν τις δεις,πρεπει να ταλαιπωρηθεις πηγαινωντας σε διαφορετικες ωρες και μερες ωστε να τις βλεπεις να τα ζυγισεις μονος σου.Θεμα χρηματων ειναι,εαν υπηρχαν συχνα περισσοτερα δεν θα πηγαιναμε εκει εκτος απο συγκεκριμενες αναλογως γουστων.Ειναι σαπιαη περιοχη γι αυτο θελεις αρκετες καταδρομικες,εγω κουβεντιαζω με ολες τους.
 

mirmidonas1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
85
Like
201
Πόντοι
0
Συνεύρεση με Κασάνδρα όπως ορθά έχει πληροφορήσει ο Μπόκολος έξω από το Ορφέας. Ξανθία περούκα με τέλεια οπίσθια. Πήρα πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και όλες τις τρύπες. Ανεβήκαμε στο χοτέλ σαπούναδα στα επίμαχα σημεία και ξεκινήσαμε με μία βαθιά πίπα, τα χείλια της ακουμπούσαν αρχίδια με πίεση χωρίς διαμαρτυρία. Στα τέσσερα μετά με αργό ρυθμό και ένιωθα ότι κούμπωνα κάθε φορά που τερμάτιζε όλος μέσα της. Βεβαίως ήρθε η ώρα του κώλου που τον άνοιξα με τα χέρια μου και καρφώθηκα μέσα στην αρχή σιγά αλλα μετά έπεσε σφυρί. Την κρατούσα από την πλάτη γιατί την τίναζα μπροστά ενώ με το άλλο χέρι κράταγα σφιχτά το ένα κωλομέρι και η Κασάνδρα κράταγε κόντρα στό κρεββάτι. Ανελέητο γαμήσι από το κώλο όπου ήρθε και το τέλος. Φοβερή η γυναίκα αν και δεν ξέρει καλά ελληνικά. Της είπα ότι στη αρχή νόμιζα ότι ήταν κινέζα με μιγάδα στην πρώτη ματιά μου είπε ότι είναι μισή Γαλλίδα και μισή Καμερούν, σύνολο 50 ευρώ για μισή ώρα.
 
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα. Μπορείτε να δώσετε τα φώτα σας συναγωνιστές; γιατί είμαι από επαρχεία και δεν έχω ιδέα για τους δρόμους της Αθήνας. Ένα στίγμα μια οδο κάτι να τις βρω; κάτι είδα για ξενοδοχείο Ορφέας
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Παιδιά καλημέρα. Μπορείτε να δώσετε τα φώτα σας συναγωνιστές; γιατί είμαι από επαρχεία και δεν έχω ιδέα για τους δρόμους της Αθήνας. Ένα στίγμα μια οδο κάτι να τις βρω; κάτι είδα για ξενοδοχείο Ορφέας
Βρες την Γ'Σεπτεμβρίου στην Ομόνοια και περπάτα στο αριστερό πεζοδρόμιο. Μόλις φτάσεις στην πρώτη πλατεία,200 μέτρα δηλαδή (Λαυρίου) άνοιξε μάτια και κοίτα αριστερά δεξιά. Στους δρόμους αριστερά σου πχ Χαλκοκονδύλη, κάνε αριστερά. Στη μέση περίπου θα βρεις το καφέ "πορτοκάλι" παντού γύρω σου θα δεις *κορίτσια. Στο τέλος του δρόμου είναι ο Ορφέας.
Όλα αυτά εννοείται ότι κινείσαι με τα πόδια!!!
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
13
Like
6.075
Πόντοι
2.046
Βρες την Γ'Σεπτεμβρίου στην Ομόνοια και περπάτα στο αριστερό πεζοδρόμιο. Μόλις φτάσεις στην πρώτη πλατεία,200 μέτρα δηλαδή (Λαυρίου) άνοιξε μάτια και κοίτα αριστερά δεξιά. Στους δρόμους αριστερά σου πχ Χαλκοκονδύλη, κάνε αριστερά. Στη μέση περίπου θα βρεις το καφέ "πορτοκάλι" παντού γύρω σου θα δεις *κορίτσια. Στο τέλος του δρόμου είναι ο Ορφέας.
Όλα αυτά εννοείται ότι κινείσαι με τα πόδια!!!
Μπράβο!!! Γαμαω με τις Κάλτσες, που Βοηθάς τον Αθανάσιο Διάκο.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Συνεύρεση με Κασάνδρα όπως ορθά έχει πληροφορήσει ο Μπόκολος έξω από το Ορφέας. Ξανθία περούκα με τέλεια οπίσθια. Πήρα πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και όλες τις τρύπες. Ανεβήκαμε στο χοτέλ σαπούναδα στα επίμαχα σημεία και ξεκινήσαμε με μία βαθιά πίπα, τα χείλια της ακουμπούσαν αρχίδια με πίεση χωρίς διαμαρτυρία. Στα τέσσερα μετά με αργό ρυθμό και ένιωθα ότι κούμπωνα κάθε φορά που τερμάτιζε όλος μέσα της. Βεβαίως ήρθε η ώρα του κώλου που τον άνοιξα με τα χέρια μου και καρφώθηκα μέσα στην αρχή σιγά αλλα μετά έπεσε σφυρί. Την κρατούσα από την πλάτη γιατί την τίναζα μπροστά ενώ με το άλλο χέρι κράταγα σφιχτά το ένα κωλομέρι και η Κασάνδρα κράταγε κόντρα στό κρεββάτι. Ανελέητο γαμήσι από το κώλο όπου ήρθε και το τέλος. Φοβερή η γυναίκα αν και δεν ξέρει καλά ελληνικά. Της είπα ότι στη αρχή νόμιζα ότι ήταν κινέζα με μιγάδα στην πρώτη ματιά μου είπε ότι είναι μισή Γαλλίδα και μισή Καμερούν, σύνολο 50 ευρώ για μισή ώρα.
Τι ωρα την βρηκες?Για μια τρυπα ποσα σου ειπε?
 

cartepillas23

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
173
Like
40
Πόντοι
1
Συνεύρεση με Κασάνδρα όπως ορθά έχει πληροφορήσει ο Μπόκολος έξω από το Ορφέας. Ξανθία περούκα με τέλεια οπίσθια. Πήρα πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και όλες τις τρύπες. Ανεβήκαμε στο χοτέλ σαπούναδα στα επίμαχα σημεία και ξεκινήσαμε με μία βαθιά πίπα, τα χείλια της ακουμπούσαν αρχίδια με πίεση χωρίς διαμαρτυρία. Στα τέσσερα μετά με αργό ρυθμό και ένιωθα ότι κούμπωνα κάθε φορά που τερμάτιζε όλος μέσα της. Βεβαίως ήρθε η ώρα του κώλου που τον άνοιξα με τα χέρια μου και καρφώθηκα μέσα στην αρχή σιγά αλλα μετά έπεσε σφυρί. Την κρατούσα από την πλάτη γιατί την τίναζα μπροστά ενώ με το άλλο χέρι κράταγα σφιχτά το ένα κωλομέρι και η Κασάνδρα κράταγε κόντρα στό κρεββάτι. Ανελέητο γαμήσι από το κώλο όπου ήρθε και το τέλος. Φοβερή η γυναίκα αν και δεν ξέρει καλά ελληνικά. Της είπα ότι στη αρχή νόμιζα ότι ήταν κινέζα με μιγάδα στην πρώτη ματιά μου είπε ότι είναι μισή Γαλλίδα και μισή Καμερούν, σύνολο 50 ευρώ για μισή ώρα.
Καλησπέρα σας που βρίσκω την Κασσάνδρα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
Βρες την Γ'Σεπτεμβρίου στην Ομόνοια και περπάτα στο αριστερό πεζοδρόμιο. Μόλις φτάσεις στην πρώτη πλατεία,200 μέτρα δηλαδή (Λαυρίου) άνοιξε μάτια και κοίτα αριστερά δεξιά. Στους δρόμους αριστερά σου πχ Χαλκοκονδύλη, κάνε αριστερά. Στη μέση περίπου θα βρεις το καφέ "πορτοκάλι" παντού γύρω σου θα δεις *κορίτσια. Στο τέλος του δρόμου είναι ο Ορφέας.
Όλα αυτά εννοείται ότι κινείσαι με τα πόδια!!!
Είσαι τεράστιος αδερφέ και για να γαμας με τις κάλτσες έχει πολλά χιλιόμετρα το κοντέρ Να είσαι καλά σύντροφε βλέπω λέτε καλά λόγια για Κασσάνδρα περούκα!! Τι φάση περούκα ρε παιδιά;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Καμμία σχέση με αγόρι!! Απλά φοράει μια εντυπωσιακή περούκα!! Σχεδόν όλες οι μαύρες, ακόμα και οι χοντρές φοράνε περούκα!!! Έχουν δύσκολο μαλλί ώστε να το αφήσουν μακρύ!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Καμμία σχέση με αγόρι!! Απλά φοράει μια εντυπωσιακή περούκα!! Σχεδόν όλες οι μαύρες, ακόμα και οι χοντρές φοράνε περούκα!!! Έχουν δύσκολο μαλλί ώστε να το αφήσουν μακρύ!!
μου φαίνεται παράξενο που δεν έχει καταλάβει ότι το άτομο τρολάρει ΣΥΝΕΧΩΣ και αδιαλείπτως. Πετάει συνεχώς μπαρούφες ώστε να προκαλέσει προσοχή
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
μου φαίνεται παράξενο που δεν έχει καταλάβει ότι το άτομο τρολάρει ΣΥΝΕΧΩΣ και αδιαλείπτως. Πετάει συνεχώς μπαρούφες ώστε να προκαλέσει προσοχή
Δεν είχα δώσει σημασία!!! Τώρα που το είπες, πρόκειται για κλώνο κάποιου μπανιαρισμένου!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom