Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
για αρχή, από που κι ως που θεωρείς ότι μπορείς να έχεις άποψη ποιες και τι είδους σεξεργάτριες πηδάει το κάθε μέλος;
Δευτερον, ανταλλάσσουμε πληροφορίες για τις υπηρεσίες που προσφέρουν, κόστος κλπ
τελικά αν είσαι γυναίκα, όπως υπονοεί το παρατσούκλι σου, το θεωρείς νορμάλ να συμμετέχεις σε ένα νήμα με τίτλο Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες);
Σε ευχαριστω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δηλαδή ζηλευεις που δεν γαμαει εσενα κοπελιά ???? Ξεκινα να πίνεις πρέζα, και κατεβα ομονοια......και που ξερεις ????? μπορει να σου χαμογελασει η τυχη......θα τσεπωσεις και κανα δεκαρικο......:wink:
Εγραψες χαχα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Δηλαδή ζηλευεις που δεν γαμαει εσενα κοπελιά ???? Ξεκινα να πίνεις πρέζα, και κατεβα ομονοια......και που ξερεις ????? μπορει να σου χαμογελασει η τυχη......θα τσεπωσεις και κανα δεκαρικο......:wink:
Εγραψες χαχα
και βέβαια έχεις πρόβλημα, αφού ενδιαφέρεσαι ποιος γαμάει ποια. Μήπως στεναχωριέσαι που προτιμάνε να γαμούν πρεζάκια, από να γαμούν εσένα; Και για να πλατύνω τις μηδαμινές γνώσεις σου για το θέμα, τα πρεζάκια γαμιούνται χωρίς φρένα, κι οποιοσδήποτε καταφέρει και περάσει την άμυνά τους (την οποία έχουν όλες οι σεξεργάτριες), ανταμείβεται πλουσιοπάροχα. Ουρλιαχτά, γρατζουνιές, σκίσε με, τις βλέπεις να σπαρταράνε σαν να έχουν πάθει επιληψία. Κάτι που δεν θα νιώσεις εσύ ποτέ. Και περιμένω την απάντηση τι δουλειά έχεις σε αυτό το νήμα
Ωραιος
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.587
Κριτικές
19
Like
13.767
Πόντοι
3.246
Ποιός ξέρει τι έγινε με τη Μαρία τη Ρουμάνα? Ήμουν τακτικός πελάτης όλα καλά και τώρα που γύρισε με αποφεύγει
Τύπε, και σε μένα τα ίδια κάνει! Την άλλη φορά καθόταν στην κλασσική καφετέρια και τσεκαρε κόσμο. Μόλις της λέω να πάμε στο δωμάτιο μου αντιλέγει ότι έχει περίοδο! Έλεος!:2funny::jerking:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
Τύπε, και σε μένα τα ίδια κάνει! Την άλλη φορά καθόταν στην κλασσική καφετέρια και τσεκαρε κόσμο. Μόλις της λέω να πάμε στο δωμάτιο μου αντιλέγει ότι έχει περίοδο! Έλεος!:2funny::jerking:
Απαξίωση και μόνο!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
157
Like
330
Πόντοι
21
Τύπε, και σε μένα τα ίδια κάνει! Την άλλη φορά καθόταν στην κλασσική καφετέρια και τσεκαρε κόσμο. Μόλις της λέω να πάμε στο δωμάτιο μου αντιλέγει ότι έχει περίοδο! Έλεος!:2funny::jerking:
Εμένα μου είπε περιμένω ραντεβού μιας ώρας , και όσο βόλτα έκανα ήταν εκεί και δεν κοιτάμε καν, χθες την βλέπω λέω πάμε και μου λέει όχι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
Εμένα μου είπε περιμένω ραντεβού μιας ώρας , και όσο βόλτα έκανα ήταν εκεί και δεν κοιτάμε καν, χθες την βλέπω λέω πάμε και μου λέει όχι.
Απαξιώστε την εντελώς και θα πέσει στο δεκάρικο!!!
 

Bone67

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
1
Like
3
Πόντοι
0
Παιδια κοκκινομαλα μεσης ηλικιας με κοκκινο φορεμα συνηθως πιατσαρει εξω απο το lito καππδιστριου βραδινες ωρες ξερουμε τιποτα;;
 

arniogatos1973

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
115
Like
68
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες θελω μια μικρη βοηθεια κοινος τα φωτα σας.Ψαχνω για granny απο 60 και επανω να κανει τα παντα!!!!!!!!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
Καλησπερα συναγωνιστες θελω μια μικρη βοηθεια κοινος τα φωτα σας.Ψαχνω για granny απο 60 και επανω να κανει τα παντα!!!!!!!!!!
Χαλκοκονδύλη από πρώην τράπεζα μέχρι γωνιά 3ης Σεπτεμβρίου.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
4
Like
1.861
Πόντοι
266

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
13
Like
5.911
Πόντοι
2.046
Χρωστάω μια κριτική για την Άντζελα, την επωνομαζόμενη Αλβανοκωλαρα.
Ημερομηνία πριν από κάποιο καιρό.. δεν θυμάμαι ποτέ διότι μετά έμπλεξα με το forum.. και τις κοπέλες του χώρου.
Ποτέ δεν έβγαλε το σουτιέν
Φιλιά δεν δίνει..
Μηχανικές κινήσεις θα έλεγα.. στο πισωκολλητο έβαλα τα γέλια, αφού οι κραυγές ήταν ψεύτικες. Στοματικό σεξ όχι βαθύ, με την χρήση χεριού. Σήκωμα των ποδιών και τοποθέτηση τους, στους ώμους μου.Ακολουθησε δυνατό σφυροκόπημα. Τελείωμα στο προφυλακτικό.
Πρόκειται για μια κοπέλα που ανοίγεται περισσότερο στο χρόνο. Είναι πολλά χρόνια στο επάγγελμα.. έχω ακούσει ότι κάνει δυνατό ντούο με Μαρία Ρουμάνα.
Πρωκτικό έκανε , τώρα δεν κάνει.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Χρωστάω μια κριτική για την Άντζελα, την επωνομαζόμενη Αλβανοκωλαρα.
Ημερομηνία πριν από κάποιο καιρό.. δεν θυμάμαι ποτέ διότι μετά έμπλεξα με το forum.. και τις κοπέλες του χώρου.
Ποτέ δεν έβγαλε το σουτιέν
Φιλιά δεν δίνει..
Μηχανικές κινήσεις θα έλεγα.. στο πισωκολλητο έβαλα τα γέλια, αφού οι κραυγές ήταν ψεύτικες. Στοματικό σεξ όχι βαθύ, με την χρήση χεριού. Σήκωμα των ποδιών και τοποθέτηση τους, στους ώμους μου.Ακολουθησε δυνατό σφυροκόπημα. Τελείωμα στο προφυλακτικό.
Πρόκειται για μια κοπέλα που ανοίγεται περισσότερο στο χρόνο. Είναι πολλά χρόνια στο επάγγελμα.. έχω ακούσει ότι κάνει δυνατό ντούο με Μαρία Ρουμάνα.
Πρωκτικό έκανε , τώρα δεν κάνει.
με λίγα λόγια, σκέτο κελεπούρι. Περιμένω τώρα και τους προμότορες που θα αρχίσουν να σου ζητάνε να τους δώσεις το τηλέφωνό της σε πμ
 

Vyzomaster

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Μια που βλέπω έξω από τον Ορφέα χοντρούλα με τεράστια βυζιά
Και φοράει συνέχεια κάτι κροκς
Έχουμε γνώμη για αυτήν
Πώς την λένε και τλπ
Καλησπέρα φίλε όταν λες στον Ορφέα που είναι διεύθυνση ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom