Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Από μια άποψη αυτή είναι και μια δικαιολογία για την πολυγαμία στο ισλάμ.
Σου λέει αφού δεν βλέπει τι παίρνει, άμα φάει φόλα ο άντρας να μην έχει μια δεύτερη (μέχρι τέταρτη) λύση;
Οχι μόνο αυτή τύπε. Αν το μόνο που βλέπεις στη ζωή σου είναι ένας μπόγος με δύο μάτια, όταν γδυθεί, δεν πα να είναι θεόχοντρη / γεμάτη κυτταρίτιδα / βλογιοκομμένη, εσύ θα πέσεις πάνω της σαν πεινασμένος καρχαρίας και θα την γκαστρώσεις. Αυτό θέλουν. Πολλούς πιστούς / στρατιώτες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Σωστά όλα τα παραπάνω για την εν λόγω σεξεργάτρια . Επίσης σαν άνοιγμα κωλοτρυπιδας η Κασσάνδρα από ολες αυτές που εχω πάρει εχει την μεγαλύτερη σαν 2ευρώ.
επιβεβαιώνω. Σπάνια οι μαύρες γαμιούνται από τον κώλο. Αυτή πρέπει να άρχισε το άθλημα από τη χώρα της, και οι πούτσες των μαύρων της ξεχείλωσαν την κωλοτρυπίδα
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
Είναι και τίμια γιατί αυτό που λέει το κανει χωρίς να κλέβει στο στήσιμο όταν τον παίρνει απο πίσω .
 

Bill1995

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Like
96
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά και να έχετε ένα ωραίο Σαββατοκύριακο θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς αν δουλεύει η Μαρία Ρουμάνα από τρίγωνο καταιβενω εδώ και μια εβδομάδα κάθε μέρα πρωί Μεσημέρι απόγευμα και δεν την πετυχαίνω μήπως την έχει πετύχει κανείς αυτή την εβδομάδα?? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Καλησπέρα παιδιά και να έχετε ένα ωραίο Σαββατοκύριακο θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς αν δουλεύει η Μαρία Ρουμάνα από τρίγωνο καταιβενω εδώ και μια εβδομάδα κάθε μέρα πρωί Μεσημέρι απόγευμα και δεν την πετυχαίνω μήπως την έχει πετύχει κανείς αυτή την εβδομάδα?? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
Δεν πρέπει να δουλεύει αυτόν τον καιρό .Ούτε εγώ την έχω πετύχει
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
162
Like
154
Πόντοι
1
Καλησπερα εχει δει την αλβανιδοκολαρα?εχει χαθει τελευταια βδομαδα τιποτα
 

Εκλεκτός

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
36
Like
114
Πόντοι
0
Λοιπόν οποιος ενδιαφερετε για καλες γυφτισες μεσημέρι και βράδυ εχει στην Αγ. Μελετιου 115 στο φαναρι δίπλα στην εθνικη ,εχει 2 νεαρες σχετικα καλες που σου καθαρίζουν τα τζαμιά με θρασσος και εκεί τις κάνεις παζάρι για το τι θες.

Επίσης γυφτισες εχει οταν ερχεσαι απο Πειραιά Θηβων περνας απο το village και κατω απο τη γεφυρα του πετρου ραλλη εχει ενα μικρο καταβλισμο με τσιγγάνους σε σκηνές , εκει εχει νεαρες καλες απλα παρκάρεις επάνω στο πεζοδρόμιο βραδυνες ωρες και παίζεις τα φωτα , οταν έρθουν κανεις παζάρι αλλα τους δινεις και ενα αφρόλουτρο να πλυθούν σε ενα λάστιχο που έχουν εκει και για να κάνεις τη δουλειά σου πας σε καβαντζα απεναντι κοντα στο νεκροταφειο που δεν εχει ψυχη το βραδυ
Το έχεις δοκιμάσει ; Έχει καλό πράγμα περνάω συνέχεια από εκεί κι τους βλεπω
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
513
Πόντοι
81
Καλησπέρα υπάρχει κάτι καλό να κυκλοφορεί έξω; Οι κοπέλες στα ΚΤΕΛ ξέρετε αν είναι καλές;
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Επίσκεψη μεσημέρι προς απόγευμα και η μόνη καλή που βρήκα ήταν η Άννα.
Μελαχρινή Βουλγάρα με μέτριο ανάστημα ωραίο σώμα και πρόσωπο και μαλλιά σε στυλ Κλεοπάτρας.
Το σίγουρο σημάδι είναι ένα περιδέραιο που έχει τατουάζ στην βάση του λαιμού.
Ήθελε 25+5. Κώλο δεν ήθελε να μου δώσει παρότι προσφέρθηκα να την ανταμείψω.
Στο δωμάτιο καλή για αυτά που ήθελα, δηλαδή τα τυπικά:
Πίπα, γαμήσι ιεραποστολικά και στα τέσσερα μέχρι να τελειώσω.
Δεν έκλαψα τα λεφτά μου και σκοπεύω να την ξαναπάρω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.981
Πόντοι
1.336
Πολλές φορές μετα τις 23:00 βλέπω μια τύπισσα να χορεύει μόνη της συνήθως στην Πέτρου Ράλλη, πηγαίνοντας για Αθήνα αριστερά πριν τη γέφυρα..

Τι παίζει με αυτή, ήθελα τις προάλλες να προσεγγίσω για καμία πίπα στο αμάξι αλλά μου έφερνε λίγο σε τρανσφορμερ.

Ξέρουμε τίποτα παραπάνω όπως υπηρεσίες τιμές και γένος;
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Καλησπέρα υπάρχει κάτι καλό να κυκλοφορεί έξω; Οι κοπέλες στα ΚΤΕΛ ξέρετε αν είναι καλές;
Ποια ΚΤΕΛ; Εγώ στου Κηφισσού όποτε έχω πάει (νορμάλ ώρες όμως) δεν έχω βρει τίποτα!
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
513
Πόντοι
81
Ποια ΚΤΕΛ; Εγώ στου Κηφισσού όποτε έχω πάει (νορμάλ ώρες όμως) δεν έχω βρει τίποτα!
Έχει συνήθως μετά τις 22:00 δύο κοπέλες. Την προηγούμενη φορά πέρασα αλλά δεν σταμάτησα.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Πολλές φορές μετα τις 23:00 βλέπω μια τύπισσα να χορεύει μόνη της συνήθως στην Πέτρου Ράλλη, πηγαίνοντας για Αθήνα αριστερά πριν τη γέφυρα..

Τι παίζει με αυτή, ήθελα τις προάλλες να προσεγγίσω για καμία πίπα στο αμάξι αλλά μου έφερνε λίγο σε τρανσφορμερ.

Ξέρουμε τίποτα παραπάνω όπως υπηρεσίες τιμές και γένος;
Περσινές εμπειρίες συναγωνιστών ήταν μπερδεμένες με τη ζυγαριά να γέρνει προς το αρνητικό.
Αν είναι η ίδια κοπέλα.
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
513
Πόντοι
81
Πέρασα χθες. Μια κοπέλα με καμπύλες μαυρομαλλα,όχι χοντρή και μια ξανθιά αδύνατη. Ξένες φαινόντουσαν αλλά δεν με εψησαν.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Χτεσινή Καταδρομική στο τρίγωνο, η Εικόνα δεν είχε αλλάξει καθόλου. Ενώ ανέβαινα φεύγοντας πό τον Ορφέα, στην αριστερή μεριά του δρόμου, είδα ένα πανέμορφο πιπινάκι, μπουκιά και συγχώριο. Κοντούλι και αδυνατούλι, με εξαίσιες αναλογίες, τουλάχιστον με τα κολλητά ρούχα που φορούσε, καστανό μαλλί, μεγάλο τατού στο αριστερό χέρι, δήλωσε Σάρα από Βουλγαρία. Κάνω τη γνωστή προσέγγιση,
- τι κάνεις στο κρεβάτι;
- τα κάνω όλα (κόκκινη σημαία υψώθηκε)
- θέλω πίπα, μουνάκι, κωλαράκι
-Ναι
-Πόσα θέλεις;
-20€ για μένα, χωριστά ξενοδοχείο.
κι εκεί που από μέσα μου άρχισα να ζητωκραυγάζω, συνεχίζω τη διαπραγμάτευση. Θα βγάλεις όλα τα ρούχα σου (με κοίταγε με το σπινθηροβόλο βλέμμα της Αγελάδας), θα γδυθείς εντάξει; το βλέμμα δεν άλλαξε. Θα κλείσεις το τηλέφωνο, μου τη σπάει να με διακόπτουν. Α, όχι δεν το κλείνω. Δηλαδή θέλεις σεξ για μισή ώρα;
Γύρισα επί τόπου την πλάτη κι έφυγα. Μάλλον θα ήθελε σεξ του δεκάλεπτου, και μετά θα άρχιζε τις γκρίνιες. Για άλλη μια φορά αποδείχτηκε ο κανόνας. Πριν ανεβείς επάνω, ξεκαθάρισε ΠΛΗΡΩΣ τι ζητάς. Αν δεις μουτσουνιάσματα, φύγε, δεν αξίζει
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
Χτεσινή Καταδρομική στο τρίγωνο, η Εικόνα δεν είχε αλλάξει καθόλου. Ενώ ανέβαινα φεύγοντας πό τον Ορφέα, στην αριστερή μεριά του δρόμου, είδα ένα πανέμορφο πιπινάκι, μπουκιά και συγχώριο. Κοντούλι και αδυνατούλι, με εξαίσιες αναλογίες, τουλάχιστον με τα κολλητά ρούχα που φορούσε, καστανό μαλλί, μεγάλο τατού στο αριστερό χέρι, δήλωσε Σάρα από Βουλγαρία. Κάνω τη γνωστή προσέγγιση,
- τι κάνεις στο κρεβάτι;
- τα κάνω όλα (κόκκινη σημαία υψώθηκε)
- θέλω πίπα, μουνάκι, κωλαράκι
-Ναι
-Πόσα θέλεις;
-20€ για μένα, χωριστά ξενοδοχείο.
κι εκεί που από μέσα μου άρχισα να ζητωκραυγάζω, συνεχίζω τη διαπραγμάτευση. Θα βγάλεις όλα τα ρούχα σου (με κοίταγε με το σπινθηροβόλο βλέμμα της Αγελάδας), θα γδυθείς εντάξει; το βλέμμα δεν άλλαξε. Θα κλείσεις το τηλέφωνο, μου τη σπάει να με διακόπτουν. Α, όχι δεν το κλείνω. Δηλαδή θέλεις σεξ για μισή ώρα;
Γύρισα επί τόπου την πλάτη κι έφυγα. Μάλλον θα ήθελε σεξ του δεκάλεπτου, και μετά θα άρχιζε τις γκρίνιες. Για άλλη μια φορά αποδείχτηκε ο κανόνας. Πριν ανεβείς επάνω, ξεκαθάρισε ΠΛΗΡΩΣ τι ζητάς. Αν δεις μουτσουνιάσματα, φύγε, δεν αξίζει
Οι Καλοί λογαριασμοί όπως λέμε. Ήταν Ξεκάθαρο οτι η κορασίδα ήθελε να τα πάρει γλήγορα τα λεφτα όπως λέμε και όχι να ευχαριστήσει τον πελάτη για να ξαναπάει μαζί της.
και όταν τις ξαναβλέπεις σε άλλη τσάρκα απλος τις προσπερνάς και σε κοιτάνε σαν χάνοι με ένα βλέμμα αγελάδας.
Η πιτα είναι μεγάλη και μόνο ελάχιστες αξίζουν , οι ποιο πολλές κοιτάνε να στα πάρουν και μόλις καταλαβενεις ότι έχεις χάσει τα λεφτα σου , σου ζητάνε και εξτρα. Βρε ουστ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom