Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Ενώ ανέβαινα φεύγοντας πό τον Ορφέα, στην αριστερή μεριά του δρόμου, είδα ένα πανέμορφο πιπινάκι, μπουκιά και συγχώριο. Κοντούλι και αδυνατούλι, με εξαίσιες αναλογίες, τουλάχιστον με τα κολλητά ρούχα που φορούσε, καστανό μαλλί, μεγάλο τατού στο αριστερό χέρι, δήλωσε Σάρα από Βουλγαρία.
Προφανώς δεν μιλάς για την Σάρα την κοκκινομάλλα έτσι; Απλά να επιβεβαιώσω.
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
Προφανώς δεν μιλάς για την Σάρα την κοκκινομάλλα έτσι; Απλά να επιβεβαιώσω.
Ναι για αυτη λεει . Σε εμένα στα 10 λεπτά είχε φυγει απο το hotel και μου ελεγε κατι χαζομάρες οτι τις φωνάζουν , και ήθελε να την παρω όπως της αρεσει κιόλας και να μου τον παίξει και να χυσω στο πάτωμα . Ασε που από τα κολλητά που φοράει είχε σιγάει ολη από κάτω. Κωλο έδωσε για 10 δευτερόλεπτα. Μαρεσει κιολας που ήθελε να μου δώσει και τα τηλέφωνο της εχει και δυο νούμερα. Σύμπτωση που επαναλαμβάνεται παύει να είναι σύμπτωση. Μακριά και αγαπημένοι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Προφανώς δεν μιλάς για την Σάρα την κοκκινομάλλα έτσι; Απλά να επιβεβαιώσω.
αν έκανα λάθος στο χρώμα του μαλλιού, συγχώρεσέ με. Η περιγραφή μου ήταν σαφής, αποκλείεται να κυκλοφοράνε στο ίδιο σημείο δύο Βουλγάρες με όμορφο πρόσωπο, κοντές, με μεγάλο τατού στο αριστερό χέρι. Εσύ έχεις άλλη άποψη για το άτομο που περιέγραψα;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Χτεσινή Καταδρομική στο τρίγωνο, η Εικόνα δεν είχε αλλάξει καθόλου. Ενώ ανέβαινα φεύγοντας πό τον Ορφέα, στην αριστερή μεριά του δρόμου, είδα ένα πανέμορφο πιπινάκι, μπουκιά και συγχώριο. Κοντούλι και αδυνατούλι, με εξαίσιες αναλογίες, τουλάχιστον με τα κολλητά ρούχα που φορούσε, καστανό μαλλί, μεγάλο τατού στο αριστερό χέρι, δήλωσε Σάρα από Βουλγαρία. Κάνω τη γνωστή προσέγγιση,
- τι κάνεις στο κρεβάτι;
- τα κάνω όλα (κόκκινη σημαία υψώθηκε)
- θέλω πίπα, μουνάκι, κωλαράκι
-Ναι
-Πόσα θέλεις;
-20€ για μένα, χωριστά ξενοδοχείο.
κι εκεί που από μέσα μου άρχισα να ζητωκραυγάζω, συνεχίζω τη διαπραγμάτευση. Θα βγάλεις όλα τα ρούχα σου (με κοίταγε με το σπινθηροβόλο βλέμμα της Αγελάδας), θα γδυθείς εντάξει; το βλέμμα δεν άλλαξε. Θα κλείσεις το τηλέφωνο, μου τη σπάει να με διακόπτουν. Α, όχι δεν το κλείνω. Δηλαδή θέλεις σεξ για μισή ώρα;
Γύρισα επί τόπου την πλάτη κι έφυγα. Μάλλον θα ήθελε σεξ του δεκάλεπτου, και μετά θα άρχιζε τις γκρίνιες. Για άλλη μια φορά αποδείχτηκε ο κανόνας. Πριν ανεβείς επάνω, ξεκαθάρισε ΠΛΗΡΩΣ τι ζητάς. Αν δεις μουτσουνιάσματα, φύγε, δεν αξίζει

Χτεσινή Καταδρομική στο τρίγωνο, η Εικόνα δεν είχε αλλάξει καθόλου. Ενώ ανέβαινα φεύγοντας πό τον Ορφέα, στην αριστερή μεριά του δρόμου, είδα ένα πανέμορφο πιπινάκι, μπουκιά και συγχώριο. Κοντούλι και αδυνατούλι, με εξαίσιες αναλογίες, τουλάχιστον με τα κολλητά ρούχα που φορούσε, καστανό μαλλί, μεγάλο τατού στο αριστερό χέρι, δήλωσε Σάρα από Βουλγαρία. Κάνω τη γνωστή προσέγγιση,
- τι κάνεις στο κρεβάτι;
- τα κάνω όλα (κόκκινη σημαία υψώθηκε)
- θέλω πίπα, μουνάκι, κωλαράκι
-Ναι
-Πόσα θέλεις;
-20€ για μένα, χωριστά ξενοδοχείο.
κι εκεί που από μέσα μου άρχισα να ζητωκραυγάζω, συνεχίζω τη διαπραγμάτευση. Θα βγάλεις όλα τα ρούχα σου (με κοίταγε με το σπινθηροβόλο βλέμμα της Αγελάδας), θα γδυθείς εντάξει; το βλέμμα δεν άλλαξε. Θα κλείσεις το τηλέφωνο, μου τη σπάει να με διακόπτουν. Α, όχι δεν το κλείνω. Δηλαδή θέλεις σεξ για μισή ώρα;
Γύρισα επί τόπου την πλάτη κι έφυγα. Μάλλον θα ήθελε σεξ του δεκάλεπτου, και μετά θα άρχιζε τις γκρίνιες. Για άλλη μια φορά αποδείχτηκε ο κανόνας. Πριν ανεβείς επάνω, ξεκαθάρισε ΠΛΗΡΩΣ τι ζητάς. Αν δεις μουτσουνιάσματα, φύγε, δεν αξίζει
Φιλε Ιωαννη η κοπελα ( Σαρα απο Βουλγαρια ) ειναι αυτη που κανει πιατσα στην Μεζωνος εξω απο το ξενοδοχειο Μινιον , και τα κανει ολα αμα θες ακαποτα , μια φορα την πειρα με κρανος αλλα δεν λεει τιποτα !! η πιπα αερος αερος.πεταμενα χρηματα ,Καλημερα και κουραγιο με την ζεστη !!!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.972
Like
4.969
Πόντοι
506
εννοείς πως είναι στο αντίθετο ρεύμα όμως προς Πειραιά Νικαια
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Φιλε Ιωαννη η κοπελα ( Σαρα απο Βουλγαρια ) ειναι αυτη που κανει πιατσα στην Μεζωνος εξω απο το ξενοδοχειο Μινιον , και τα κανει ολα αμα θες ακαποτα , μια φορα την πειρα με κρανος αλλα δεν λεει τιποτα !! η πιπα αερος αερος.πεταμενα χρηματα ,Καλημερα και κουραγιο με την ζεστη !!!
κι άλλος συναγωνιστής μίλησε με τα χειρότερα λόγια για την εν λόγω. Κρίμα. Με την εμφάνιση που έχει αν έκανε μέτριο γαμήσι θα μάζευε όλο το χαρτί. Αν δεν έχει πελατεία όμως, θα αναγκαστεί να αλλάξει τροπάριο
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
κι άλλος συναγωνιστής μίλησε με τα χειρότερα λόγια για την εν λόγω. Κρίμα. Με την εμφάνιση που έχει αν έκανε μέτριο γαμήσι θα μάζευε όλο το χαρτί. Αν δεν έχει πελατεία όμως, θα αναγκαστεί να αλλάξει τροπάριο
Φιλε Ιωαννη η κοπελα ( Σαρα απο Βουλγαρια ) ειναι αυτη που κανει πιατσα στην Μεζωνος εξω απο το ξενοδοχειο Μινιον , και τα κανει ολα αμα θες ακαποτα , μια φορα την πειρα με κρανος αλλα δεν λεει τιποτα !! η πιπα αερος αερος.πεταμενα χρηματα ,Καλημερα και κουραγιο με την ζεστη !!!
Γνωστή σάπια με ΣΜΝ. Δίνει ακάποτα σε όλους για να τελειώσουν πιο γρήγορα. Την είχα πάρει πέρυσι τέτοια εποχή στο Μινιόν και μου λέει μην βάλεις καπότα, είμαι καθαρή. Σίγουρα ωραία γκομενα σε σχέση με ναυάγια εκεί,αλλά έχει πάνω της όλες τις αρρωστιες,πλέον.Απλά την γάμησα και έχυσα σε 2 λεπτά και μέχρι να βγάλω καπότα και να πάω μπάνιο να πλυθώ είχε ήδη ετοιμαστεί και έφυγε. Αγχωτική φάση και σίγουρα επικίνδυνη.Τότε δεν ήξερα περί τίνος πρόκειται,αλλά εχει αναφερθεί πολλάκις εδώ.
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
κι άλλος συναγωνιστής μίλησε με τα χειρότερα λόγια για την εν λόγω. Κρίμα. Με την εμφάνιση που έχει αν έκανε μέτριο γαμήσι θα μάζευε όλο το χαρτί. Αν δεν έχει πελατεία όμως, θα αναγκαστεί να αλλάξει τροπάριο
Και με αυτο το τροπάριο μέσα σε μια μέρα δεν παίρνει 5 άτομα για πλάκα? Αυτή βγάζει πολλά παραπάνω από εμάς και μενει μεσα στο ξενοδοχείο λέτε να μην έχει να το πληρώσει?
Μήπως να την λυπηθουμε κιόλας?
Δεν έχετε καταλάβει ότι μας κοροϊδεύουν. Λίγες είναι οι τίμιες.
Ξέρετε πόσοι δεν διαβάζουν εδώ και την έχουν πατήσει ασε και όλοι αυτοί οι Άμπου Ντάμπι εκεί που την βλέπουν σαν ξερολουκουμο δεν θα έχουν πάει μαζί της? Το Ξέρει καλά το έργο δεν θα αλλάξει.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Και με αυτο το τροπάριο μέσα σε μια μέρα δεν παίρνει 5 άτομα για πλάκα? Αυτή βγάζει πολλά παραπάνω από εμάς και μενει μεσα στο ξενοδοχείο λέτε να μην έχει να το πληρώσει?
Μήπως να την λυπηθουμε κιόλας?
Δεν έχετε καταλάβει ότι μας κοροϊδεύουν. Λίγες είναι οι τίμιες.
Ξέρετε πόσοι δεν διαβάζουν εδώ και την έχουν πατήσει ασε και όλοι αυτοί οι Άμπου Ντάμπι εκεί που την βλέπουν σαν ξερολουκουμο δεν θα έχουν πάει μαζί της? Το Ξέρει καλά το έργο δεν θα αλλάξει.
ΥΠΟΘΕΤΩ ότι αν κάποιος πάει μαζί της μια φορά δεν θα ξαναπάει, με τις υπηρεσίες που προσφέρει. Σίγουρα για τους Αμπου Ντάμπι είναι Άγγελος Εξ Ουρανού, και θα την παίρνουν συνεχώς, αλλά αναρωτιέμαι πόσοι από αυτούς έχουν 25€ να δώσουν. Ο Χρόνος είναι ο απόλυτος κριτής πάντως, θα δείξει
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
ΥΠΟΘΕΤΩ ότι αν κάποιος πάει μαζί της μια φορά δεν θα ξαναπάει, με τις υπηρεσίες που προσφέρει. Σίγουρα για τους Αμπου Ντάμπι είναι Άγγελος Εξ Ουρανού, και θα την παίρνουν συνεχώς, αλλά αναρωτιέμαι πόσοι από αυτούς έχουν 25€ να δώσουν. Ο Χρόνος είναι ο απόλυτος κριτής πάντως, θα δείξει
Εγω όταν την πήρα 15 +5 έδωσα δεν ξέρω αν το ανέβασε..Όπως τα λες για ένα στα γρήγορα είναι για τα πακια!!Δεν αξίζει για δεύτερη ούτε για τα χοντρά.
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Συμβαίνει τώρα Ευγενία Ουκρανεζα .ακυρο επειδή την ταλαιπωρίσα σε ρυθμό λίγο παραπάνω μου ζήταγε 5 ευρω παραπάνω .μια βουληαρα απέναντί απο ρον οπαπ.
Στον Ορφέα η Κασσάνδρα και 2 Βουλγαράκια αδύνατα με πράσινο φορεματάκι και κάτι Ινδές ποιό πέρα. Μάλλον πάω για Κασσάνδρα :fuck2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.000
Πόντοι
17.885
Συμβαίνει τώρα Ευγενία Ουκρανεζα .ακυρο επειδή την ταλαιπωρίσα σε ρυθμό λίγο παραπάνω μου ζήταγε 5 ευρω παραπάνω .μια βουληαρα απέναντί απο ρον οπαπ.
Στον Ορφέα η Κασσάνδρα και 2 Βουλγαράκια αδύνατα με πράσινο φορεματάκι και κάτι Ινδές ποιό πέρα. Μάλλον πάω για Κασσάνδρα :fuck2:
πριν από λίγο της όργωσα ΒΑΘΙΑ και ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΑ το μαύρο της κωλάντερο! Γουστάρω ΤΡΕΛΑ ανοιχτά κωλοτρυπίδια! Να την βλέπω να χτυπιέται στον καθρέφτη....
το ασανσέρ στον ορφέα είχε χαλάσει, να στε έτοιμοι για περπάτημα αν πάτε σήμερα
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
πριν από λίγο της όργωσα ΒΑΘΙΑ και ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΑ το μαύρο της κωλάντερο! Γουστάρω ΤΡΕΛΑ ανοιχτά κωλοτρυπίδια! Να την βλέπω να χτυπιέται στον καθρέφτη....
το ασανσέρ στον ορφέα είχε χαλάσει, να στε έτοιμοι για περπάτημα αν πάτε σήμερα
Η Κασσάνδρα είναι μια από τις ποιο τίμιες επιλογές δεν κλαις ποτέ τα λεφτα σου στανταρακι. Μην νομίζεις ότι την πόνεσες κιόλας . Όταν βγάζεις την τσαπου από τον κωλος της και βλέπεις το άνοιγμα είναι σαν την τρυπα του Καραμανλή.
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.425
Πόντοι
201
Συμβαίνει τώρα Ευγενία Ουκρανεζα .ακυρο επειδή την ταλαιπωρίσα σε ρυθμό λίγο παραπάνω μου ζήταγε 5 ευρω παραπάνω .μια βουληαρα απέναντί απο ρον οπαπ.
Στον Ορφέα η Κασσάνδρα και 2 Βουλγαράκια αδύνατα με πράσινο φορεματάκι και κάτι Ινδές ποιό πέρα. Μάλλον πάω για Κασσάνδρα :fuck2:
Την ταλαιπώρησες ? Κωλο έδωσε η Ευγενία από ευγένεια?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Συμβαίνει τώρα Ευγενία Ουκρανεζα .ακυρο επειδή την ταλαιπωρίσα σε ρυθμό λίγο παραπάνω μου ζήταγε 5 ευρω παραπάνω .μια βουληαρα απέναντί απο ρον οπαπ.
Στον Ορφέα η Κασσάνδρα και 2 Βουλγαράκια αδύνατα με πράσινο φορεματάκι και κάτι Ινδές ποιό πέρα. Μάλλον πάω για Κασσάνδρα :fuck2:
το έγραψα και παραπάνω. Η Ευγενία από την Ουκρανία μου έκανε τη χειρότερη ξεπέτα που έφαγα εδώ και πολλά χρόνια, ποτέ δεν είχε φερθεί έτσι. Αυτονόητο ότι δεν θα την ξαναπάρω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
  • Like
Αντιδράσεις: f21
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Άλλη μια περιήγηση στο τρίγωνο. Ψόφια πράγματα, όπως πάντα. Είχα μια αρκετά διασκεδαστική προσέγγιση. Σεξεργάτρια γύρω στα 45, κολάν και σουτιέν αθλήτριας. Με ρώτησε το συνηθισμένο ... Πάμε;..., .......Τι κάνεις στο κρεββάτι;......, .....πίπα, μουνί, κώλο..., Πόσα θέλεις; 60€. ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ. Καλά κάνει όμως η γυναίκα, αν της τα δίνουν. Στη συνέχεια με εξυπηρέτησε μια Μελαχροινή Μιλφ Ρωσίδα ονόματι Αλίνα, λίγο πιο πάνω από τον Ορφέα, δεν ήταν δα και κάτι το ιδιαίτερο, αλλά τα 15€ που πήρε τα άξιζε. Αρκετά συναισθηματικό σεξ με κραυγούλες, αγκαλιές κλπ
 

Snake23

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2023
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
επειδη βαρεθηκα να αναζητω καλτεριμιτζουδες στην αθηνα ειπα να 'ξανοιχτω στο αμερικα εκει που εχει αυθεντικες μαυρουλες αλλα και ασπρουλες για ολα τα γουστα
παρτε μια γευση λοιπον απο σιατλ


Εντάξει φίλε μοντέλα, τι να λέμε τώρα, αυτές τώρα είναι σαν της εσκορτ εδώ στην Ελλάδα που της πληρώνουν κάποιοι 150€-200€ εγώ πάντως κάθε μέρα εκεί θα ήμουν πάντως
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
684
Κριτικές
3
Like
877
Πόντοι
366
Παιδια τιποτα καλο και καινουργιο αλιμο-γλυφαδα λεωφορο βουλιαγμενης γιατι απο οτι ειδα ψοφια τα πραγματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom