Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Χαιρετω το φορουμ! Παιδες θελω την αποψη σας για τις εν λογω κορασιδες

Beatriz Verdello εχει παει κανεις? δεν καταφερα να βρω εστω μια κριτικη :( . Φαινεται ωραια απο τις φωτο και δεν εχει μεγαλο πολυ μεγαλο εργαλειο απο τις φωτο, πραγμα που ειναι καλο αφου ειμαι πρωταρης.

Katy (βλεπε εσκορτ νιους). Φαινεται δυνατο , εχει κανεις εμπειρια? το εργαλιο ξερουμε ποσο περιπου ειναι?

Ειμαι μεταξυ αυτων των δυο καιτης Lohany


Όπως είπε και ο φίλος και από όσα έχω διαβάσει, η Beatriz είναι παραπάνω για ενεργητική αλλά διάβασα και κάπου αλλού σε αυτό το thread ότι και άλλοι πέρασαν καλά όταν πήγαν. Τώρα αυτό με τον χρόνο είναι τεράστια μαλακία

Η Katy νομίζω είναι για να είναι πιο παθητική.

Lohany είναι και για τα 2 και έχει όρεξη σχεδόν πάντα.

 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Χαιρετω το φορουμ! Παιδες θελω την αποψη σας για τις εν λογω κορασιδες

Beatriz Verdello εχει παει κανεις? δεν καταφερα να βρω εστω μια κριτικη :( . Φαινεται ωραια απο τις φωτο και δεν εχει μεγαλο πολυ μεγαλο εργαλειο απο τις φωτο, πραγμα που ειναι καλο αφου ειμαι πρωταρης.

Katy (βλεπε εσκορτ νιους). Φαινεται δυνατο , εχει κανεις εμπειρια? το εργαλιο ξερουμε ποσο περιπου ειναι?

Ειμαι μεταξυ αυτων των δυο καιτης Lohany
την πρώτη την έχει επισκεφτεί φίλος μου. Το καβλί της που το βλέπεις; Στην σελίδα δεν υπάρχει
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Χαιρετω το φορουμ! Παιδες θελω την αποψη σας για τις εν λογω κορασιδες

Beatriz Verdello εχει παει κανεις? δεν καταφερα να βρω εστω μια κριτικη :( . Φαινεται ωραια απο τις φωτο και δεν εχει μεγαλο πολυ μεγαλο εργαλειο απο τις φωτο, πραγμα που ειναι καλο αφου ειμαι πρωταρης.

Katy (βλεπε εσκορτ νιους). Φαινεται δυνατο , εχει κανεις εμπειρια? το εργαλιο ξερουμε ποσο περιπου ειναι?

Ειμαι μεταξυ αυτων των δυο καιτης Lohany
την πρώτη την έχει επισκεφτεί φίλος μου. Το καβλί της που το βλέπεις; Στην σελίδα δεν υπάρχει

Εδώ έχει τα πάντα.
 

giannisdob313

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2016
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
0
Παιδιά η τυπισα είναι επικίνδυνη προσοχή,της έστειλα να την ρωτήσω για προγραμμα και με έπαιρνε συνέχεια τηλέφωνο μετά που δεν απαντούσα μου έστελνε ότι θα βρει το σπίτι μου και τέτοια.
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
20
Παιδιά η τυπισα είναι επικίνδυνη προσοχή,της έστειλα να την ρωτήσω για προγραμμα και με έπαιρνε συνέχεια τηλέφωνο μετά που δεν απαντούσα μου έστελνε ότι θα βρει το σπίτι μου και τέτοια.

Είχα πανομοιότυπη εμπειρία. Δεν κλείσαμε κανένα ραντεβού, απλά ρώτησα προγράμματα και κόστος, την ευχαρίστησα, της λέω αν είναι θα την ξανακαλέσω και μετά έστελνε απειλητικά μηνύματα.. Καμένη τελείως..
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
20
γεια σας παιδιά μήπως ξερει κανείς τιποτα για αυτήν; ειναι πολυ πιστόλι και δεν εχει αναφερθει κάτι..

Πριν τις εκτεταμένες πλαστικές δεν έλεγε και πολλά πάντως.. Σε ξένα φόρουμ μάλλον διφορούμενες οι κριτικές..
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Παιδιά η τυπισα είναι επικίνδυνη προσοχή,της έστειλα να την ρωτήσω για προγραμμα και με έπαιρνε συνέχεια τηλέφωνο μετά που δεν απαντούσα μου έστελνε ότι θα βρει το σπίτι μου και τέτοια.

Είχα πανομοιότυπη εμπειρία. Δεν κλείσαμε κανένα ραντεβού, απλά ρώτησα προγράμματα και κόστος, την ευχαρίστησα, της λέω αν είναι θα την ξανακαλέσω και μετά έστελνε απειλητικά μηνύματα.. Καμένη τελείως..

Και όπως είχα γράψει και στο παρελθόν που την είχα συναντήσει, το καρπούζι δεν λέει και πολλά στην πράξη...
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
γεια σας παιδιά μήπως ξερει κανείς τιποτα για αυτήν; ειναι πολυ πιστόλι και δεν εχει αναφερθει κάτι..

Πριν τις εκτεταμένες πλαστικές δεν έλεγε και πολλά πάντως.. Σε ξένα φόρουμ μάλλον διφορούμενες οι κριτικές..

Φίλε @Ludovici Armstrong, είσαι βέβαιος ότι πρόκειται για την ίδια; Γιατί αυτή στα βίντεο φαίνεται να έχει κάπως πιο σκούρο δέρμα...
 

bighooks

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2016
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
248
Πόντοι
280
Καλησπέρα παιδιά, μήπως υπάρχει κάποια πληροφορία για αυτήν εδώ;


Μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει καν το προφίλ της εδώ (αν δεν κάνω λάθος), δεδομένου και του ότι πρέπει να είναι μια από τις ομορφότερες Βραζιλιάνες αυτή τη στιγμή στην Αθήνα... Την έχει δοκιμάσει κανείς;
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
20
γεια σας παιδιά μήπως ξερει κανείς τιποτα για αυτήν; ειναι πολυ πιστόλι και δεν εχει αναφερθει κάτι..

Πριν τις εκτεταμένες πλαστικές δεν έλεγε και πολλά πάντως.. Σε ξένα φόρουμ μάλλον διφορούμενες οι κριτικές..

Φίλε @Ludovici Armstrong, είσαι βέβαιος ότι πρόκειται για την ίδια; Γιατί αυτή στα βίντεο φαίνεται να έχει κάπως πιο σκούρο δέρμα...

99%.. Το προφιλ στο ashemaletube το βρήκα από σχόλια για αυτήν σε ξένα φόρουμ. Κοίταξε πρόσωπο-μάτια και θα δεις τεράστια ομοιότητα παρά τις πλαστικές.. Ψήνομαι και εγώ να πάω αλλά τώρα είμαι Θεσσαλονίκη για λίγες μέρες.. Αν την προλάβω ίσως..
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Απογοήτευση η ενημέρωση εδώ μέσα σε παιδιά... πάλι εγώ θα φάω τη φόλα όπως με την Elena μου φαίνεται για να μάθουμε τίποτα :(
 

TonyErd

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
0
Είχα γράψει μια κριτική για την Victoria Shayk αλλά δεν δημοσιεύτηκε ποτέ. Την είχα πάρει προ τετραετίας σε ξένη χώρα. Εκπληκτικό σωμα, ειδικά ο κωλος ήταν ποίημα. Τα προσόντα της ήταν οπτικώς καλά αλλά ήμουν μόνο ενεργητικός οπότε δεν μπορώ να πω περισσότερα. Στην συμπεριφορά της ούτε κρύο ούτε ζέστη, επαγγελματίας ήταν και δεν έφερνε αντίρρηση σε αλλαγές στάσης αλλά δεν κάψαμε και το Κούγκι. Λόγω εμφάνισης την ξαναεπισκεφτομουν πάντως. Από γλωσσα λίγα πράγματα, ίσως να έχει μάθει λίγα Αγγλικά από τοτε
 

georst

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
1
χαλια μαυρα...τσαμπα τα λεφτα που θα δωσετε..ουτε να την αγγιξεις δεν αφηνει.οτι να ναι...
 

bighooks

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2016
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
248
Πόντοι
280
χαλια μαυρα...τσαμπα τα λεφτα που θα δωσετε..ουτε να την αγγιξεις δεν αφηνει.οτι να ναι...

Μπορείς να μας δώσεις παραπάνω λεπτομέρειες; Το σκεφτόμουν εδώ και μέρες να την πάρω, αλλά με είχε προβληματίσει ότι δεν υπάρχει η παραμικρή πληροφορία για αυτήν εδώ μέσα. Το σίγουρο είναι ότι στην επικοινωνία η τύπισσα βρίσκεται στα όρια της αγένειας... πολλές φορές απαντάει μονολεκτικά κτλ και γενικά σε στυλ «χάρη σου κάνω που ασχολούμαι μαζί σου». Καβαλημένο καλάμι....
 

Theodysseu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Από εμφάνιση ότι βλέπουμε στις φωτό? Γιατί τέτοιο μωρό, εάν είναι λίγο σνομπ, συγχωρείται!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom