Νέα

Κομψή απομάκρυνση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
η παράνοια η ίδια ρε φίλε.... η κοπέλα είναι για ψυχοθεραπευτή....
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.480
Πόντοι
1.706
ΑΝΕΜΟΣ

ΑΙΘΕΡΑΣ

ΑΛΟΓΟ

Εσκισες την γατα
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.887
Like
1.418
Πόντοι
216
η παράνοια η ίδια ρε φίλε.... η κοπέλα είναι για ψυχοθεραπευτή....

Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις.... ειναι ψυχιατρος!
Υποτιθεται, κανει καλα τους αλλους, τους ψυχικα διαταραγμενους.
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
η παράνοια η ίδια ρε φίλε.... η κοπέλα είναι για ψυχοθεραπευτή....

Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις.... ειναι ψυχιατρος!
Υποτιθεται, κανει καλα τους αλλους, τους ψυχικα διαταραγμενους.

όχι φίλε, τι λες τώρα... ψυχίατρος κιόλας και όχι απλά ψυχοθεραπευτής;;;; Με συγχωρείς, είχα διαβάσει τα αρχικά post πολύ πριν τα Χριστούγεννα και δεν θυμόμουν όλη την ιστορία, ότι δηλαδή είναι ψυχιατρος... Αυτοί υποτίθεται ότι πρέπει να πηγαίνουν σε ψυχίατρο/ψυχοθεραπευτή και να είναι και οι ίδιοι ισορροπημένοι, τι σκατά γίνεται εκεί πέρα;


 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
η παράνοια η ίδια ρε φίλε.... η κοπέλα είναι για ψυχοθεραπευτή....

Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις.... ειναι ψυχιατρος!
Υποτιθεται, κανει καλα τους αλλους, τους ψυχικα διαταραγμενους.
-------------
Γιατι κουραζεις το μυαλο σου χωρις λογο, και σκεψου αν δεν την γουσταρες δεν θα ειχες κανενα θεμα, εχει μπει ο εγωισμος να την γαμησεις εστω 1 φορα, για μενα κ αν ποτε σου δοθει η ευκαιρια μην το κανεις γιατι ανοιγεις αλλη "πορτα".....που δεν ξερεις που οδηγει.
οκ σεπαιρνει τηλεφωνο...μην ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙΣ τοσο απλο απαντα με1 μυνημα εχω δουλεια, ειμαι εξω...ειμαι σε αλλο σπιτι κτλ κτλ...
γιατι κουραζεις το μυαλο σου με το ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ??? δεν εχει σημασια ΑΝ ηθελε εξ αρχης σε καποια φαση θα σε εβρισκε face2face....
για αυτην το τηλεφωνο ειναι η SAFE-ZONE γιατι σε εχει σε αποσταση ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ.....
ΣΤΙΣ γυναικες ΑΣΧΕΤΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ γουσταρουν το τηλεφωνο, ισως αλλοι την αποφευγουν η βαρεθηκαν και λακισαν, ισως να σου εχει καποια εμπισοσυνη.
ομως ξαναγραφω θες να κοψεις επειδη την θελεις οχι επειδη "στα ζαλιζει"....π.χ για αυτο σου ειπα αν δοθει η ευκαιρια μην την γαμησεις....γιατι αν της ειχες ριξει ενα ---να εισαι σιγουρος οτι τα τηλεφωνα δεν θα σε πειραζαν δεν στο λεω υποτιμητικα στο λεω οτι θα σκεφτοσουν μετα αλλιως....
φιλε χανεις χρονο, ειτε σου αρεσει ειτε οχι η φαση λειτουργει σαν υποκαταστατο...+ο εγωισμος....αποτελεσμα θα χασεις μελλοντικες ευκαιριες που θα βρεις σιγουρα κ αυτο ειναι η πραγματικη ηττα..τιποτα αλλο.
στο ξαναγραφω εγω με παιδικη φιλη η φιλη απο γυμνασιο μετα απο χρονια δεν θα την γαμουσα δεν θα την εβλεπα ερωτικα....θα ηταν ΦΙΛΗ ΜΟΥ. -
τι θα εκανα στην θεση σου και κλεινω.....
θα απανταγα συντομα....εκει που μιλαγα 20λεπτο θα το εκανα 10λεπτο μετα 5λεπτο......οσπου δεν θα σηκωνα τηλεφωνο θα απαντουσα σε μυνηματα μετα απο ωρες η 1 μερα η 2 μερες...ακομη και ΧΑΖΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.
Υπαρχει κ η αλλη λυση, λες εχεις δικα σου προβληματα κ θες χρονο και χωρο..και θα τα πειτε οταν εισαι καλα-
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.887
Like
1.418
Πόντοι
216
η παράνοια η ίδια ρε φίλε.... η κοπέλα είναι για ψυχοθεραπευτή....

Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις.... ειναι ψυχιατρος!
Υποτιθεται, κανει καλα τους αλλους, τους ψυχικα διαταραγμενους.

όχι φίλε, τι λες τώρα... ψυχίατρος κιόλας και όχι απλά ψυχοθεραπευτής;;;; Με συγχωρείς, είχα διαβάσει τα αρχικά post πολύ πριν τα Χριστούγεννα και δεν θυμόμουν όλη την ιστορία, ότι δηλαδή είναι ψυχιατρος... Αυτοί υποτίθεται ότι πρέπει να πηγαίνουν σε ψυχίατρο/ψυχοθεραπευτή και να είναι και οι ίδιοι ισορροπημένοι, τι σκατά γίνεται εκεί πέρα;

Ναι, ετσι ειναι υποχρεωμενοι να κανουν.
Να πηγαινουν κι οι ιδιοι σε αλλον ψυχιατρο και να λενε τα δικα τους!!!
Κι εγω οταν το ειχα ακουσει, ειχα παθει πλακα...

 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.887
Like
1.418
Πόντοι
216
η παράνοια η ίδια ρε φίλε.... η κοπέλα είναι για ψυχοθεραπευτή....

Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις.... ειναι ψυχιατρος!
Υποτιθεται, κανει καλα τους αλλους, τους ψυχικα διαταραγμενους.
-------------
Γιατι κουραζεις το μυαλο σου χωρις λογο, και σκεψου αν δεν την γουσταρες δεν θα ειχες κανενα θεμα, εχει μπει ο εγωισμος να την γαμησεις εστω 1 φορα, για μενα κ αν ποτε σου δοθει η ευκαιρια μην το κανεις γιατι ανοιγεις αλλη "πορτα".....που δεν ξερεις που οδηγει.
οκ σεπαιρνει τηλεφωνο...μην ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙΣ τοσο απλο απαντα με1 μυνημα εχω δουλεια, ειμαι εξω...ειμαι σε αλλο σπιτι κτλ κτλ...
γιατι κουραζεις το μυαλο σου με το ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ??? δεν εχει σημασια ΑΝ ηθελε εξ αρχης σε καποια φαση θα σε εβρισκε face2face....
για αυτην το τηλεφωνο ειναι η SAFE-ZONE γιατι σε εχει σε αποσταση ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ.....
ΣΤΙΣ γυναικες ΑΣΧΕΤΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ γουσταρουν το τηλεφωνο, ισως αλλοι την αποφευγουν η βαρεθηκαν και λακισαν, ισως να σου εχει καποια εμπισοσυνη.
ομως ξαναγραφω θες να κοψεις επειδη την θελεις οχι επειδη "στα ζαλιζει"....π.χ για αυτο σου ειπα αν δοθει η ευκαιρια μην την γαμησεις....γιατι αν της ειχες ριξει ενα ---να εισαι σιγουρος οτι τα τηλεφωνα δεν θα σε πειραζαν δεν στο λεω υποτιμητικα στο λεω οτι θα σκεφτοσουν μετα αλλιως....
φιλε χανεις χρονο, ειτε σου αρεσει ειτε οχι η φαση λειτουργει σαν υποκαταστατο...+ο εγωισμος....αποτελεσμα θα χασεις μελλοντικες ευκαιριες που θα βρεις σιγουρα κ αυτο ειναι η πραγματικη ηττα..τιποτα αλλο.
στο ξαναγραφω εγω με παιδικη φιλη η φιλη απο γυμνασιο μετα απο χρονια δεν θα την γαμουσα δεν θα την εβλεπα ερωτικα....θα ηταν ΦΙΛΗ ΜΟΥ. -
τι θα εκανα στην θεση σου και κλεινω.....
θα απανταγα συντομα....εκει που μιλαγα 20λεπτο θα το εκανα 10λεπτο μετα 5λεπτο......οσπου δεν θα σηκωνα τηλεφωνο θα απαντουσα σε μυνηματα μετα απο ωρες η 1 μερα η 2 μερες...ακομη και ΧΑΖΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.
Υπαρχει κ η αλλη λυση, λες εχεις δικα σου προβληματα κ θες χρονο και χωρο..και θα τα πειτε οταν εισαι καλα-

Τα θετεις πολυ σωστα πιστευω.
safe zone το τηλεφωνο, αλλα εγω δεν την ηθελα για τηλεφωνικη φιλεναδα...
Θα κοιταξω να μειωσω τον χρονο των τηλεφωνηματων της οταν με παιρνει, αυτο θα το κανω σιγουρα.
Και επομενο βημα πρεπει να ειναι αυτο
"οσπου δεν θα σηκωνα τηλεφωνο θα απαντουσα σε μυνηματα μετα απο ωρες η 1 μερα η 2 μερες...ακομη και ΧΑΖΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ."
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.887
Like
1.418
Πόντοι
216
Εγω δεν κανω καμια κρουση προς αυτην.

Μονο εκεινη κανει.
Και τι κανει;
Μου τηλεφωνει απο το εξωτερικο,
περιπου δυο φορες τη βδομαδα.
Μιλω μαζι της, συνηθως μια ωρα τη φορα.

Προσοχη: μονο αυτη τηλεφωνει. Εγω ποτε. Εχω κοψει εντελως.
Αφου καποια στιγμη εκανε καποια παραπονα του στυλ 'ε μα δεν κανεις και συ κανενα τηλεφωνο',
κι εγω δεν εδωσα συνεχεια,
αυτη το συνεχιζει καλωντας μονη της, μονο αυτη.


Πως την βλεπετε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom