Νέα

Ήρθε η ώρα μου, την πάτησα κι εγώ σαν παντρέμενος και τώρα τρέχω...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 40_xronia_epityxies
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931

Eδω ειμαστε,σημερινο δημοσιευμα.
Ρε τι καθυστερημένοι υπάρχουν εκει εξω... τωρα αμα παει ο νυν συζυγος και τον στειλει στο νοσοκομείο απο το ξυλο θα φταιει;;
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.657
Κριτικές
99
Like
14.441
Πόντοι
25.186

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.656
Like
10.859
Πόντοι
3.556
Πάντως το θέμα είναι ότι ο τύπος 40 χρόνια επιτυχίες έχει τρομοκρατηθεί και το σκατό έχει φτάσει στη κάλτσα, η λεγαμενη τσιριμπιμ τσιριμπομ έχει αρχίσει να κελαηδαει και αυτό δεν είναι καλό!
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
10
Like
1.541
Πόντοι
506
Παίζει να είναι όπως τα λέει....
Υπάρχουν πολλοί τρίχαζοι βητάδες ανάμεσα μας....
εγω δεν τον κατακρινω, ολοι μπορει να κανουμε βλακιες η να φερθουμε οπως ο τυπος, τον επιασε εξ απηνης.
Καλος εγραψε για να μαθαινουμε
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.451
Like
1.466
Πόντοι
216

Eδω ειμαστε,σημερινο δημοσιευμα.
Λες να είναι ο δικός μας και να ξέχασε να μας πει ότι του είχαν κάνει ασφαλιστικά μέτρα;;;;;:confused:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
2
Like
20.936
Πόντοι
6.236
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Μα κάθεστε και συζητάτε το α ενδεχόμενο, προτείνετε το β γ δ και μάλλον που σας διαφεύγει η μια και μοναδική αλήθεια.
Τον δικό μας τον έχει πάρει χαμπάρι η γυναίκα του και μάλλον αυτή του την έχει στημένη.....:coffee:
οχι ακομα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
εγω δεν τον κατακρινω, ολοι μπορει να κανουμε βλακιες η να φερθουμε οπως ο τυπος, τον επιασε εξ απηνης.
Καλος εγραψε για να μαθαινουμε
μεγαλειο το μπου.κομ, στον διαμοιρασμο σκεψεων
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Μικρο το κακο τυπε.. θα μπορουσε να τη συναντουσες και να ελεγε τη βιασες.. αυτο ειναι πταισμα τωρα απλα δε ξαναενοχλεις..
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Μικρο το κακο τυπε.. θα μπορουσε να τη συναντουσες και να ελεγε τη βιασες.. αυτο ειναι πταισμα τωρα απλα δε ξαναενοχλεις..
ετσι ακριβως. διδαγμα κιολας για τις επομενες παρανομιες.
μας εφαγαν τα metoo-δια...
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.363
Πόντοι
4.615
Κάποιες σκόρπιες σκέψεις γιατί όλο αυτό δε βγάζει νόημα:
-Όταν καλεί αστυνομικός, αναφέρει ονοματεπώνυμο και κυρίως το βαθμό του και από πού καλεί: είμαι ο υπαστυνόμος Μαλάκας Παπαδόπουλος και σας καλώ από το ΑΤ Καρδιτσομαγούλας.
-"Καταγγελία'' δε νοείται ως έννοια εδώ: είτε θα κάνει έγκληση η τύπισσα (αφού αυτή είναι παθούσα) είτε δεν υπάρχει τίποτα. Αν πας στον αξιωματικό υπηρεσίας, θα κοιτάξει να σε διώξει εάν δεν υπάρχει αυτεπάγγελτο αδίκημα να επιληφθεί η Υπηρεσία του.
-Το να καλέσει αστυνομικό όργανο από το ατομικό του τηλέφωνο μου έχει τύχει, αλλά και πάλι καλώντας ανέφερε όνομα, βαθμό, υπηρεσία και το λόγο που με καλούσε (έψαχνε το τηλέφωνο πελάτη μέσω εμού).
Κατά τα λοιπά, είτε ο νέος γκόμενος κάλεσε, είτε όντως κάποιος αστυνομικός προσπαθεί να πουλήσει εκδούλευση (ή γαμάει/ προσπαθεί να γαμήσει).
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
όχι ρε δεν αναφέρουν όνομα ούτε τίποτα, μια φορά με πήρε ένας αστυνομικός όλο νεύρα στο κινητό

-Κύριε έχετε κλείσει την έξοδο του πάρκινγκ της εκκλησίας και δεν μπορούν να βγουν οι άνθρωποι να πάνε στο νεκροταφείο να θάψουν τον νεκρό τους ( είχα παει να ψωλοαρμενισω σε μια καφετέρια μια γκαρσόνα και το ειχα παρατήσει όπου να ναι).

χτύπησαν τις πινακίδες στο σύστημα και βρήκαν το κινητό μου, όταν γύρισα να το πάρω, μόνο ο νεκρός δεν με έβριζε που να ξερα εγώ ότι τόσο μικρό στενάκι ήταν έξοδος των χριστιανοταλιμπάν
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Κάτι μου λέει ότι αυτός ο...
"αστυνομικός", θα ξαναπάρει τηλ (εκτός αν έχει ήδη πάρει στις σελίδες που δε διάβασα) και με βάση αυτό το, "κρίμα να κλείσουμε δύο σπίτια", θα κλιμακώσει τα λεγόμενά του και θα ζητήσει χρήμα για να κλείσει η υπόθεση αναίμακτα.

Αν έχει ήδη διατυπωθεί το σενάριο, σόρρυ!!! Είπαμε δεν τα διάβασα όλα.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.276
Κριτικές
1
Like
35.299
Πόντοι
6.256
Κάνε ένα εταιρικό τηλέφωνο και δήλωσε το σε έναν υπάλληλο σου,
Το πολύ πολύ να την παρετε παρτουζα την παντρεμένη, αλλο που δεν θέλει και αυτή.
Θα χει γερασει , δε θα βλεπεται πια.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Κάτι μου λέει ότι αυτός ο...
"αστυνομικός", θα ξαναπάρει τηλ (εκτός αν έχει ήδη πάρει στις σελίδες που δε διάβασα) και με βάση αυτό το, "κρίμα να κλείσουμε δύο σπίτια", θα κλιμακώσει τα λεγόμενά του και θα ζητήσει χρήμα για να κλείσει η υπόθεση αναίμακτα.

Αν έχει ήδη διατυπωθεί το σενάριο, σόρρυ!!! Είπαμε δεν τα διάβασα όλα.
εμεις μαλακες είμαστε που τα διαβάζουμε όλα;

spoiler:
πηρε ξανά τηλέφωνο ή έστειλε sms;
η ανατρχιαστική σοκαριστική εξέλιξη

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΗΜΑ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Κάτι μου λέει ότι αυτός ο...
"αστυνομικός", θα ξαναπάρει τηλ (εκτός αν έχει ήδη πάρει στις σελίδες που δε διάβασα) και με βάση αυτό το, "κρίμα να κλείσουμε δύο σπίτια", θα κλιμακώσει τα λεγόμενά του και θα ζητήσει χρήμα για να κλείσει η υπόθεση αναίμακτα.

Αν έχει ήδη διατυπωθεί το σενάριο, σόρρυ!!! Είπαμε δεν τα διάβασα όλα.
φραγκο δεν θα παρει. και τους παω ολους στα δικαστηρια για εκβιασμο να βγαλω κανενα 1000ρικο. και ας μαθει η συζυγος. σιγα τωρα για λιγα αθωα κωλο-SMS που αν δεν το παραδεχτω εγω, δεν αποδεικνυουν κανενα πηδημα. απο τη στιγμη που οτι εχει κανει ως τωρα, συμφωνα με ολα οσα αντιλαμβανομαι, ειναι εντελως παρανομος.
 

EZclap

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
75
Like
98
Πόντοι
0
φραγκο δεν θα παρει. και τους παω ολους στα δικαστηρια για εκβιασμο να βγαλω κανενα 1000ρικο. και ας μαθει η συζυγος. σιγα τωρα για λιγα αθωα κωλο-SMS που αν δεν το παραδεχτω εγω, δεν αποδεικνυουν κανενα πηδημα. απο τη στιγμη που οτι εχει κανει ως τωρα, συμφωνα με ολα οσα αντιλαμβανομαι, ειναι εντελως παρανομος.
Θα ρισκαρεις διαζυγιο που θα φας τρελο φεσι για ενα 1000ρικο?

ωραια σκηνικα......
 
OP
OP
4

40_xronia_epityxies

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
169
Like
97
Πόντοι
1
Θα ρισκαρεις διαζυγιο που θα φας τρελο φεσι για ενα 1000ρικο?

ωραια σκηνικα......
διαζυγιο για της πλακας SMS? διατροφες δεν παιζουν, περιουσιακα, κλπ ολα ειναι μοιρασμενα, δανεια δεν εχουμε στο ονομα μας, παιδια δεν εχουμε. λες να σκασω ?
 

EZclap

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
75
Like
98
Πόντοι
0
διαζυγιο για της πλακας SMS? διατροφες δεν παιζουν, περιουσιακα, κλπ ολα ειναι μοιρασμενα, δανεια δεν εχουμε στο ονομα μας, παιδια δεν εχουμε. λες να σκασω ?
πολυ τα απλοποιεις,γνωστος μου μεγαλοδικηγορος εχασε το σπιτι του(ς) οταν τον χωρισε η γυναικα του και πιστεψε με αυτος ειχε βαλει ολα τα λεφτα.

Ποτε δεν ξερεις ποσο εκδικητικη θα θελησει να ειναι και αν θα το παρει στο χαλαρο οπως φαινεται να πιστευεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom