Νέα

Ακάλεστος σε πάρτυ - Το φλογερό λάτιν χορού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pussy wagon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
μαυρα, μελαχροινη το ειπα μελανουρι μαυρισμενη 9αρακι
σκουλαρηκια δε ξερω δε θυμαμαι κατι πρεπει να φοραγε τωρα πιρσινγκ ηταν αυτο ολα ειναι μπερδεμενα  :S
Παλι καλα που απο τον μπαφο δεν ειδες και την αδελφη του Μεγαλεξανδρου με πιρσινγκ στο μουνοχειλο τύπε
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
ακριβως. Τέτοιοι μαλακες και άλλοι που κερνάνε σφηνάκια ολο το βράδυ τις γκομενες και άλλοι που τις γλειφουν συνεχως και τους κάνουν συνεχεια σχολια του τυπου ευχαριστω που με δεχτηκες και τα αστερια του ουρανου στο προφιλ σου και ολες αυτές τις σαχλαμάρες τις έχουν κάνει να κοιτάνε στο θεο και να μην λογαριάζουν κανεναν.
Δεν υπάρχει σωτηρία τύπε. Το μόνο θετικό σε όλη αυτή την ιστορία είναι ότι νομοτελειακά σε μερικές γενιές θα εξαφανιστεί το πιρφοριστάν, καθώς οι ελλεηνίδες θα πεθάνουν γεροντοκόρες μαζί με τα σκυλιά και τα γατιά τους.
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
λοιπον καληνυχτιζω για αποψε

οσοι δειτε παρτυ να χωθειται μονο καλα μπορουν να συμβουν


αντε γεια  :hi:
 

peosporos07

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
..Πορπάτα σε μια στράσσε στας Ευρώπας και ρίξε κοπλιμέντο σε κοράσσιο που πέρασε...αν δεν σε αγνοήσει και αυτό από ευπρέπεια και ιδιοσυγκρασία..θα σου χαμογελάσει...κάνε φάρο-καρφί το μάτι σου σε πορνάρα από το Παγκράτι που βγήκε για αλάτι χιμαλαίων στον σκλαβενίτη και θα εισπράξεις τικοιταρεμαλάκα..και ρομπέτο στο διάδρομο με τα φασολάκια..
θεραπεία=Γρέζι από ντουραλουμίνιο στη μούνα και δονητάρι στην τελευταία σκάλα δόνησης..


Θα πει και ένα "Thank you for the compliment and for making up my day"






Τί σκατά πάνε σχολείο τόσα χρόνια; Ούτε από το σπίτι τους έχουν παιδεία και μετά απορούμε που συμπεριφέρονται σα νταλικέρηδες οι κοπελάρες μας!
Ο ΒΠ πού χάθηκε;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Η Ντορα δεν θα μου λυσει την απορια πώς γραφει στο μπου κομ απο καταστημα με 30 αντρες αφου δεν εχει αιφον?

Eχει βγει το fairphone 2 πλεον κυριε ,οικολογικο και πιστοποιημενο fair trade. Που ζειτε;
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
στη βράση κολλάει μέχρι την κυριακή των βαίων πρέπει να έχεις βάνει το πετσούρι σου...αναμένουμε πλούσιο ρεπορτάτζιο.. :orchestra:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Eχει βγει το fairphone 2 πλεον κυριε ,οικολογικο και πιστοποιημενο fair trade. Που ζειτε;
Το οποιο θυμισε μου που κατασκευαζεται, γιατι πριν ειπες οτι το "κακο" αιφον κατασκευαζεται στην κινα?

 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
Το οποιο θυμισε μου που κατασκευαζεται, γιατι πριν ειπες οτι το "κακο" αιφον κατασκευαζεται στην κινα?
φέρ-φορζέ μαστρο-Άλεξ να πούμε...δεν είμαστε και τίποτα κορόιδα δικέ μου..
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
κάποτε ο αείμνηστος(μα ζωντανός στις καρδιές μας)Απόλυτος...είχε πει...ότι..''οι ελλεηνίδες θα γίνουν άνθρωποι..όταν θα το δίνουν για ένα πιάτο μακαρόνια...''...ε προτιμούν να το δώσουν στο χάρο παρά στον γιακουμή τον γκαραζιέρη..δεν φταίει το βιοτικό επίπεδο...φταίει ο οικογενειακός περίγυρος και ο γαμιάς του Λαλιώτη με τις κωλοφυλλάδες του που χάλασε μια γενιά που αυτές με την σειρά τους γαλουχήσανε τις επερχόμενες..

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Συνημμένα

  • Kouragio Petran_.jpg
    Kouragio Petran_.jpg
    70,7 KB · Εμφανίσεις: 78

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Πώς πάμε σε πάρτυ ακάλεστοι λοιπόν;

Μου έχει τύχει σε κλαμπ της Παραλιακής να πάω μέσα, αλλά έφαγα πόρτα με την πρόφαση ότι δεν έχω πρόσκληση για το πάρτι. Αλήθεια ψέματα δε ξέρω...
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Πώς πάμε σε πάρτυ ακάλεστοι λοιπόν;

Μου έχει τύχει σε κλαμπ της Παραλιακής να πάω μέσα, αλλά έφαγα πόρτα με την πρόφαση ότι δεν έχω πρόσκληση για το πάρτι. Αλήθεια ψέματα δε ξέρω...

υπαρχουν παρτυ που γινονται σε

σπιτια
μαγαζια
πανεπιστημια
η αλλους χορους οπως αιθουσα χορου γυμναστηριου κλπ

τα παρτυ που γινονται απο μαγαζια μπορει να εχουν καποιο στην εισοδο και εννοουμε μαγαζια τυπου παραλιακης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom