Νέα

Λογική vs αγαμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ftoxos ergatis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Ημίγυμνη δεν τη λες,γιατί φαίνεται κανονικά το βυζάκι της,στητό και ωραίο,όπως το πεταχτό κωλαράκι της.Βέβαια δεν ξέρω τι θα συμβεί αν και άλλοι πιτσιρικάδες είναι μέλη του μπου και τη δουν τώρα.Πόσο μάλλον ο φίλος σου
αυτοι που την εχουν, δλδ 2 ατομα, δεν ασχολουντε με φορουμ. δε νομιζω να ξερουν καν τη σελιδα
Η άποψη μου είναι να μη χαλάσεις μια καλή φιλία για ένα πήδημα.Όμως,κράτα φιλία με το πιπίνι και θα σου γνωρίσει φίλες της από τη σχολή.Σχέση δεν το κόβω να κάνεις με τόσο πιτσιρίκια.Τι κοινό έχετε άραγε;Όμως κάποια καλά γαμησάκια θα κάνεις
μαλλον αυτο θα γινει. θα δω τι θα κανει οταν τη μεθυσω. χαλαρα και οτι βγει
 
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Ωπ!!! Φάουλ!!! Σκληρό και κόκκινη κάρτα!!! ΌΧΙ ΝΑ ΜΕΘΎΣΕΙ!!!! Είπαμε ένα ποτό ίσα για το κέφι!!! Αν μεθύσει, θα σε καταγγείλει για βιασμό!!! Πρέπει να είναι σε καλή κατάσταση, ΌΧΙ κόκκαλο!!!!
ε να τη πιασει. οχι να γινει βρετανιδα στα μαλια
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Ημίγυμνη δεν τη λες,γιατί φαίνεται κανονικά το βυζάκι της,στητό και ωραίο,όπως το πεταχτό κωλαράκι της.Βέβαια δεν ξέρω τι θα συμβεί αν και άλλοι πιτσιρικάδες είναι μέλη του μπου και τη δουν τώρα.Πόσο μάλλον ο φίλος σου

Η άποψη μου είναι να μη χαλάσεις μια καλή φιλία για ένα πήδημα.Όμως,κράτα φιλία με το πιπίνι και θα σου γνωρίσει φίλες της από τη σχολή.Σχέση δεν το κόβω να κάνεις με τόσο πιτσιρίκια.Τι κοινό έχετε άραγε;Όμως κάποια καλά γαμησάκια θα κάνεις
Δε βρέθηκε το ποστ λέει, χάθηκε η φώτο; :P
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.741
Κριτικές
3
Like
9.593
Πόντοι
1.336
δε δειχνει ερωτικα σημαδια παντως. της κανω που κ που ερωτικα σχολια του τυπου ΄΄μωρο μου΄΄ ΄΄ τι καυλακι εισαι κτλ΄΄ , και τετοια, δεν ανταποδιδει, αλλα ουτε και αντιδραει αρνητικα για να με φρεναρει. μπορει και τα βλεπει αθωα και φιλικα τα σχολια...
Δηλαδή τί περίμενες να σου πει η 19χρονη που την γαμούσε ο κολλητός σου και άρα ξέρει ότι ξέρεις πώς τον έπαιρνε κλπ; "Έλα ψώλωνά μου να μου σκίσεις τον κλανιά" ;

Από αυτά που λες το σίγουρο είναι ότι η μικρή ξέρει ότι ξερογλείφεσαι για πάρτη της (10000%) και ότι εσύ έχεις αρχίσει να πιστεύεις ότι βγαίνετε, λίγο επειδή της κάνεις εξυπηρετήσεις, λίγο επειδή βαριέται. Δίνεις την εντύπωση ότι αισθάνεσαι λίγο ο μαλάκας της υπόθεσης.

Άσε τα μεθύσια και κάνε σαφές ότι αυτό που θέλεις από αυτήν είναι να την πηδήξεις, καθαρά και ξάστερα και ασ'την να αποφασίσει. Ως τότε σταμάτα να της κάνεις θελήματα. Αν σου πει να ξαναβγείτε, λογικά γαμάς
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
λοιπον. αξιοτιμα και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΑ μελη του σαιτ, θελω τα φωτα σας. αυτο το καιρο στο χωριο βολταρω τις νυχτες στις ερημιες με το αμαξι, με ενα μουνακι, η οποια ειναι ΠΡΩΙΝ γκομενα φιλου (χωρισαν εδω και εναμιση χρονο περιπου. ειχαν σχεση για μερικους μηνες ). με συμπαθει ιδιαιτερα γιατι ταιριαζουμε πολυ. και εκτος αυτο , παρεα μαυτην και με μια φιλη της ειχαμε αρχησει να κανουμε πριν δυο χρονια. ο φιλος ειχε αυτην εγω τη φιλη της. αλλα για λιγο καιρο. μετα χωρισα εγω γιατι δε παλευοταν το ατομο, και μετα απο λιγο αυτος. αυτες οι δυο δε μιλανε τωρα ειναι μαλωμενες για ασχετο λογο. λοιπον..... μαυτη που λετε... κανουμε βολτες τα βραδυα διοτι δεν εχει και που αλλου να πας εδω, ολα τα μαγαζια μονο με αντρες ειναι. σαυτην, αν της πω ελα δω για αγκαλια θα ερθει προθυμη. αν της πω ελα για μια πιπα δε ξερω πως θα αντιδρασει. εκει που καθομαστε μεσα στο αμαξι στα σκοταδια και κοιταει το κινητο της, οταν βλεπουμε αστειες μαλακιτσες στο τικ τοκ, εγω κοιταω το στοματακι της που φωτιζεται απο την οθονη και σκεφτομαι ποσο θελω να μου το ρουφιξει λιγο:lipsrsealed: να το εχεις το μουνακι τοσο κοντα στο πιο καταλληλο μερος, αλλα ταυτοχρονα να ειστε και τοσο μακρια...... απτη μια ειναι η ηθικη και ο αγραφος νομος ΄΄δε βλεπουμε σεξουαλικα γκομενες και πρωιν γκομενες κοντινων φιλων΄΄ απτην αλλη η αγαμια που εχει βαρεσει κοκκινο και θολωνει το μυαλο, και η ελειψη επιλογων, και αυτα τα δυο συγκρουοντε συνεχεια. και απτη θολωση λες, ελα μωρε και τι εγινε αν γαμηθουμε ποιος θα το μαθει κτλ.... δε ξερω τι να κανω, αν και νομιζω οτι δε θα κανω τιποτα.... θα νικησει το πανω κεφαλι.... και εκτος αυτο, καποιοι θα πουν............ καλα ρε μαλακα........ ερχετε μαζι σου τη νυχτα στις ερημιες...... φως φαναρι ειναι οτι σου καθετε αμα κανεις κινηση........ και ομως..... μπορει να ερχετε απλα για να περασει η ωρα.
Υ.Γ. εγω ειμαι 32 αυτη 19
Υ.Γ. 2 ο φιλος δε ζει πλεον στο χωριο αλλα στη πολη και ψαχνετε για αλλα μουνακια.
Υ.Γ. 3 αυτη ειναι φοιτητρια και σε λιγες μερες φευγει
Πες στα ίσα αν θα ήθελε να δοκιμάσει κάτι πιο έμπειρο από τα καγκουροειδη που συναντάει έξω η φοιτήτρια...θα ψηθεί.Τολμα το!
 
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
λοιπον. το νημα κλεινει. χθες πηγα στο εμποροπανηγυρι του αργους ορεστικου. μετα τα ψωνια, πηγα στο κλαμπ της καστοριας και εκει γνωρισα ενα μουνακι που απο οτι φαινεται θα παει καλα το πραμα. οσο για αυτην στο νημα, αντε γεια, δε προλαβαινω.... :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
λοιπον. το νημα κλεινει. χθες πηγα στο εμποροπανηγυρι του αργους ορεστικου. μετα τα ψωνια, πηγα στο κλαμπ της καστοριας και εκει γνωρισα ενα μουνακι που απο οτι φαινεται θα παει καλα το πραμα. οσο για αυτην στο νημα, αντε γεια, δε προλαβαινω.... :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Της είπες πως είσαι φτωχός εργάτης;
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
λοιπον. αξιοτιμα και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΑ μελη του σαιτ, θελω τα φωτα σας. αυτο το καιρο στο χωριο βολταρω τις νυχτες στις ερημιες με το αμαξι, με ενα μουνακι, η οποια ειναι ΠΡΩΙΝ γκομενα φιλου (χωρισαν εδω και εναμιση χρονο περιπου. ειχαν σχεση για μερικους μηνες ). με συμπαθει ιδιαιτερα γιατι ταιριαζουμε πολυ. και εκτος αυτο , παρεα μαυτην και με μια φιλη της ειχαμε αρχησει να κανουμε πριν δυο χρονια. ο φιλος ειχε αυτην εγω τη φιλη της. αλλα για λιγο καιρο. μετα χωρισα εγω γιατι δε παλευοταν το ατομο, και μετα απο λιγο αυτος. αυτες οι δυο δε μιλανε τωρα ειναι μαλωμενες για ασχετο λογο. λοιπον..... μαυτη που λετε... κανουμε βολτες τα βραδυα διοτι δεν εχει και που αλλου να πας εδω, ολα τα μαγαζια μονο με αντρες ειναι. σαυτην, αν της πω ελα δω για αγκαλια θα ερθει προθυμη. αν της πω ελα για μια πιπα δε ξερω πως θα αντιδρασει. εκει που καθομαστε μεσα στο αμαξι στα σκοταδια και κοιταει το κινητο της, οταν βλεπουμε αστειες μαλακιτσες στο τικ τοκ, εγω κοιταω το στοματακι της που φωτιζεται απο την οθονη και σκεφτομαι ποσο θελω να μου το ρουφιξει λιγο:lipsrsealed: να το εχεις το μουνακι τοσο κοντα στο πιο καταλληλο μερος, αλλα ταυτοχρονα να ειστε και τοσο μακρια...... απτη μια ειναι η ηθικη και ο αγραφος νομος ΄΄δε βλεπουμε σεξουαλικα γκομενες και πρωιν γκομενες κοντινων φιλων΄΄ απτην αλλη η αγαμια που εχει βαρεσει κοκκινο και θολωνει το μυαλο, και η ελειψη επιλογων, και αυτα τα δυο συγκρουοντε συνεχεια. και απτη θολωση λες, ελα μωρε και τι εγινε αν γαμηθουμε ποιος θα το μαθει κτλ.... δε ξερω τι να κανω, αν και νομιζω οτι δε θα κανω τιποτα.... θα νικησει το πανω κεφαλι.... και εκτος αυτο, καποιοι θα πουν............ καλα ρε μαλακα........ ερχετε μαζι σου τη νυχτα στις ερημιες...... φως φαναρι ειναι οτι σου καθετε αμα κανεις κινηση........ και ομως..... μπορει να ερχετε απλα για να περασει η ωρα.
Υ.Γ. εγω ειμαι 32 αυτη 19
Υ.Γ. 2 ο φιλος δε ζει πλεον στο χωριο αλλα στη πολη και ψαχνετε για αλλα μουνακια.
Υ.Γ. 3 αυτη ειναι φοιτητρια και σε λιγες μερες φευγει
Ποτέ δεν λέμε όχι σε κάτι καλό νόμος .
Τώρα από φλυαρία και παπαρολογια άλλο τίποτα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
Μην ξηγιεσαι έτσι ρε...ο συναγωνιστής μάλλον χτύπησε ματσωμενο γκομενάκι και θα δουλεύει στο εργοστάσιο του μπαμπά της σε υψηλομισθη θέση σαν σενάριο ελληνικής ταινίας η μεξικάνικης σαπουνόπερας.Φτωχε εργάτη δικαιώνεσαι!Μαζί σου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
λοιπον. αξιοτιμα και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΑ μελη του σαιτ, θελω τα φωτα σας. αυτο το καιρο στο χωριο βολταρω τις νυχτες στις ερημιες με το αμαξι, με ενα μουνακι, η οποια ειναι ΠΡΩΙΝ γκομενα φιλου (χωρισαν εδω και εναμιση χρονο περιπου. ειχαν σχεση για μερικους μηνες ). με συμπαθει ιδιαιτερα γιατι ταιριαζουμε πολυ. και εκτος αυτο , παρεα μαυτην και με μια φιλη της ειχαμε αρχησει να κανουμε πριν δυο χρονια. ο φιλος ειχε αυτην εγω τη φιλη της. αλλα για λιγο καιρο. μετα χωρισα εγω γιατι δε παλευοταν το ατομο, και μετα απο λιγο αυτος. αυτες οι δυο δε μιλανε τωρα ειναι μαλωμενες για ασχετο λογο. λοιπον..... μαυτη που λετε... κανουμε βολτες τα βραδυα διοτι δεν εχει και που αλλου να πας εδω, ολα τα μαγαζια μονο με αντρες ειναι. σαυτην, αν της πω ελα δω για αγκαλια θα ερθει προθυμη. αν της πω ελα για μια πιπα δε ξερω πως θα αντιδρασει. εκει που καθομαστε μεσα στο αμαξι στα σκοταδια και κοιταει το κινητο της, οταν βλεπουμε αστειες μαλακιτσες στο τικ τοκ, εγω κοιταω το στοματακι της που φωτιζεται απο την οθονη και σκεφτομαι ποσο θελω να μου το ρουφιξει λιγο:lipsrsealed: να το εχεις το μουνακι τοσο κοντα στο πιο καταλληλο μερος, αλλα ταυτοχρονα να ειστε και τοσο μακρια...... απτη μια ειναι η ηθικη και ο αγραφος νομος ΄΄δε βλεπουμε σεξουαλικα γκομενες και πρωιν γκομενες κοντινων φιλων΄΄ απτην αλλη η αγαμια που εχει βαρεσει κοκκινο και θολωνει το μυαλο, και η ελειψη επιλογων, και αυτα τα δυο συγκρουοντε συνεχεια. και απτη θολωση λες, ελα μωρε και τι εγινε αν γαμηθουμε ποιος θα το μαθει κτλ.... δε ξερω τι να κανω, αν και νομιζω οτι δε θα κανω τιποτα.... θα νικησει το πανω κεφαλι.... και εκτος αυτο, καποιοι θα πουν............ καλα ρε μαλακα........ ερχετε μαζι σου τη νυχτα στις ερημιες...... φως φαναρι ειναι οτι σου καθετε αμα κανεις κινηση........ και ομως..... μπορει να ερχετε απλα για να περασει η ωρα.
Υ.Γ. εγω ειμαι 32 αυτη 19
Υ.Γ. 2 ο φιλος δε ζει πλεον στο χωριο αλλα στη πολη και ψαχνετε για αλλα μουνακια.
Υ.Γ. 3 αυτη ειναι φοιτητρια και σε λιγες μερες φευγει
Οταν ξαναβγειτε πιες μια δυο μπυρες παιξτο μεθυσμενος και μετα παιξτε θαρρος η αληθεια.
Ρωτα την ολο και πιο πικαντικα θεματα και τα πραγματα θα πανε απο μονα τους εκει που πρεπει
Οσο για το φιλο σου Πρωην του ειναι μη μασας
Δε θα χαλαστει
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.887
Like
1.418
Πόντοι
216
λοιπον. το νημα κλεινει. χθες πηγα στο εμποροπανηγυρι του αργους ορεστικου. μετα τα ψωνια, πηγα στο κλαμπ της καστοριας και εκει γνωρισα ενα μουνακι που απο οτι φαινεται θα παει καλα το πραμα. οσο για αυτην στο νημα, αντε γεια, δε προλαβαινω.... :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Τα 'παζαρια' παντα ειχαν γκομενες....
τωρα βεβαια, επιπεδο δεν εβλεπα να εχουν, αλλα απο ποσοτητα, ειχε παντα...

Φτωχε Εργατη κρατα μας ενημερους!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
Η μικρή το ξεζουμισε το παιδί...
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom