Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Ας προσθέσω και εγώ, επίσκεψη στην Vanessa. Οι φωτό στο γνωστό site είναι αρκετά κατατοπιστηκές μπορώ να πω. Με υποδέχτηκε με ένα σέξυ κορμάκι, fishnets και γόβες. Αγγλικά ελάχιστα και η επικοινωνία δύσκολη αλλά το προσπαθούσε σίγουρα. Στα του αγώνα, μόνιμα σε έπαρση σημαίας και με τίμια αντοχή. Δεν μου είπε όχι σε τίποτα και πήγαινε με τα νερά μου μεν αλλά ένιωσα λίγο μία βιασύνη που με ενόχλησε όσο να 'ναι. Πέρασα οκ, δεν έκλαψα τα λεφτά μου γενικά αλλά δεν θα ξαναπήγαινα.

Σε κάποια φάση μου έκανε μία ερώτηση αν θέλω να έρθει είτε φίλη της είτε φίλος της για τρίο αλλά επειδή δεν μπορούσε να μου δώσει να καταλάβω για τι πρόκειται δεν το ρίσκαρα, καθώς δεν θα ήθελα να μου φέρει φίλο της μιας και δεν είναι τέτοιες οι προτιμήσεις μου.
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
20
Ας προσθέσω και εγώ, επίσκεψη στην Vanessa. Οι φωτό στο γνωστό site είναι αρκετά κατατοπιστηκές μπορώ να πω. Με υποδέχτηκε με ένα σέξυ κορμάκι, fishnets και γόβες. Αγγλικά ελάχιστα και η επικοινωνία δύσκολη αλλά το προσπαθούσε σίγουρα. Στα του αγώνα, μόνιμα σε έπαρση σημαίας και με τίμια αντοχή...
Σε κάποια φάση μου έκανε μία ερώτηση αν θέλω να έρθει είτε φίλη της είτε φίλος της για τρίο αλλά επειδή δεν μπορούσε να μου δώσει να καταλάβω για τι πρόκειται δεν το ρίσκαρα, καθώς δεν θα ήθελα να μου φέρει φίλο της μιας και δεν είναι τέτοιες οι προτιμήσεις μου.

Φίλε σταδιαλα, αν αναφέρεσαι για αυτήν την Vanessa- (και ποια άλλη λογικά..) μάλλον για φίλη της πρόκειται και συγκεκριμένα αυτήν-
αφού πριν κανα χρόνο τις είχα πάρει και εγώ σε ένα διαμέρισμα κοντά Πατησίων.

Καλή εμπειρία, πολύ φιλότιμες και οι 2.. :wink:

Τώρα στο ts-dating βέβαια βλέπω την μια Πάτρα και την άλλη Αθήνα.. :think:
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Φίλε σταδιαλα, αν αναφέρεσαι για αυτήν την Vanessa- (και ποια άλλη λογικά..) μάλλον για φίλη της πρόκειται και συγκεκριμένα αυτήν-
αφού πριν κανα χρόνο τις είχα πάρει και εγώ σε ένα διαμέρισμα κοντά Πατησίων.

Καλή εμπειρία, πολύ φιλότιμες και οι 2.. :wink:

Τώρα στο ts-dating βέβαια βλέπω την μια Πάτρα και την άλλη Αθήνα.. :think:

Φίλε καλά λες, είναι στο ίδιο σπίτι και οι 2. Η Vanessa μου είχε πει ότι θα έφευγε για Πάτρα.

Προτιμώ Camila!
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
529
Κριτικές
27
Like
1.514
Πόντοι
1.076
Τη Dominique την είχα πάρει σε παλιότερο tour. Πολύ καλή στο ενεργητικό με καλά προσόντα (δεν πρόλαβα να την πάρω κι εγώ)
Το μόνο αρνητικό τότε, ήταν που στο πρόσωπο ήταν κάπως αντρουα στυλ
 
Εγγρ.
8 Ιαν 2020
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Τη Dominique την είχα πάρει σε παλιότερο tour. Πολύ καλή στο ενεργητικό με καλά προσόντα (δεν πρόλαβα να την πάρω κι εγώ)
Το μόνο αρνητικό τότε, ήταν που στο πρόσωπο ήταν κάπως αντρουα στυλ
 

Mpougiampesas

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2013
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Επισκεψη κασκαντεριλικι λογω ελειψης εγχωριων κριτικων σημερα στην Jasmin Παιζει να ειναι η μεγαλυτερη φολα που χω φαει. Νταξει εμφανισιακα ειναι τουμπανο οπως στις φωτο αλλα τετοια ξεπετα δεν εχω ξαναφαει απο αλλοδαπη.
Στα του αγωνα πιπα με προφυλακτικο , μονο παθητικη και ουσιαστικα δεν μα αφηνε να την πιασω ουτε να την γλυψω στο σωμα (μιλαμε για ακραια συμπεριφορα). Τελικα απλα την πηρα στα τεσσερα οπου ενω ειχε περασει ενα τεταρτο αρχισε τα cum baby ξεπετιλικια. Ελπιζω να εσωσα αρκετους συναγωνιστες.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Επισκεψη κασκαντεριλικι λογω ελειψης εγχωριων κριτικων σημερα στην Jasmin Παιζει να ειναι η μεγαλυτερη φολα που χω φαει. Νταξει εμφανισιακα ειναι τουμπανο οπως στις φωτο αλλα τετοια ξεπετα δεν εχω ξαναφαει απο αλλοδαπη.
Στα του αγωνα πιπα με προφυλακτικο , μονο παθητικη και ουσιαστικα δεν μα αφηνε να την πιασω ουτε να την γλυψω στο σωμα (μιλαμε για ακραια συμπεριφορα). Τελικα απλα την πηρα στα τεσσερα οπου ενω ειχε περασει ενα τεταρτο αρχισε τα cum baby ξεπετιλικια. Ελπιζω να εσωσα αρκετους συναγωνιστες.

Φιλαράκι, αν δεν βαριέσαι, πέρνα την κριτική σου και στο προφίλ της εδώ , γιατί τα ποστ μέσα σε κάποιο νήμα ψιλο-χάνονται, οι κριτικές όμως μένουν και μπορεί στο μέλλον να την δει κάποιος και να γλιτώσει την φόλα...
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Παίδες την Παρασκευή έρχεται η Beatriz Andrade:
.
Εδώ και κάποια βίντεό της:
Απ' όσο ξέρω είχε ξανάρθει στο παρελθόν.
Εάν κάποιος είχε εμπειρία μαζί της ή ξέρει κάτι, ας γράψει κάτι, ή ας στείλει ένα pm.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Παίδες την Παρασκευή έρχεται η Beatriz Andrade:
.
Εδώ και κάποια βίντεό της:
Απ' όσο ξέρω είχε ξανάρθει στο παρελθόν.
Εάν κάποιος είχε εμπειρία μαζί της ή ξέρει κάτι, ας γράψει κάτι, ή ας στείλει ένα pm.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εμένα ρε σεις συναγωνιστές, μου φαίνονται τρελό ρίσκο όλες αυτές που έρχονται από έξω. Αλήθεια το λέω.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Παίδες την Παρασκευή έρχεται η Beatriz Andrade:
.
Εδώ και κάποια βίντεό της:
Απ' όσο ξέρω είχε ξανάρθει στο παρελθόν.
Εάν κάποιος είχε εμπειρία μαζί της ή ξέρει κάτι, ας γράψει κάτι, ή ας στείλει ένα pm.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εμένα ρε σεις συναγωνιστές, μου φαίνονται τρελό ρίσκο όλες αυτές που έρχονται από έξω. Αλήθεια το λέω.

Ναι, ενώ είναι τρελό σιγουράκι οι υπόλοιπες ελληνίδες που βάζουν αγγελίες με φωτό στυλ instagram που δεν φαίνεται τίποτα λες και βάζουν αγγελίες σε γραφείο συνοικεσίων και με προφίλ απ' την εποχή του Πάγκαλου που δεν ανανεώνονται ποτέ, πλην ελάχιστων εξαιρέσεων. Για να μη μιλήσουμε και γι' άλλα.
Εν πάση περιπτώσει, εάν κάποιος έχει εμπειρία με την εν λόγω στο παρελθόν ας μας πει κάποιες πληροφορίες.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
Παίδες την Παρασκευή έρχεται η Beatriz Andrade:
.
Εδώ και κάποια βίντεό της:
Απ' όσο ξέρω είχε ξανάρθει στο παρελθόν.


Ναι, ενώ είναι τρελό σιγουράκι οι υπόλοιπες ελληνίδες που βάζουν αγγελίες με φωτό στυλ instagram που δεν φαίνεται τίποτα λες και βάζουν αγγελίες σε γραφείο συνοικεσίων και με προφίλ απ' την εποχή του Πάγκαλου που δεν ανανεώνονται ποτέ, πλην ελάχιστων εξαιρέσεων. Για να μη μιλήσουμε και γι' άλλα.
Εν πάση περιπτώσει, εάν κάποιος έχει εμπειρία με την εν λόγω στο παρελθόν ας μας πει κάποιες πληροφορίες.
δε μου λες, πως ξερεις ότι έρχεται Ελλάδα;
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Παίδες την Παρασκευή έρχεται η Beatriz Andrade:
.
Εδώ και κάποια βίντεό της:
Απ' όσο ξέρω είχε ξανάρθει στο παρελθόν.


Ναι, ενώ είναι τρελό σιγουράκι οι υπόλοιπες ελληνίδες που βάζουν αγγελίες με φωτό στυλ instagram που δεν φαίνεται τίποτα λες και βάζουν αγγελίες σε γραφείο συνοικεσίων και με προφίλ απ' την εποχή του Πάγκαλου που δεν ανανεώνονται ποτέ, πλην ελάχιστων εξαιρέσεων. Για να μη μιλήσουμε και γι' άλλα.
Εν πάση περιπτώσει, εάν κάποιος έχει εμπειρία με την εν λόγω στο παρελθόν ας μας πει κάποιες πληροφορίες.
δε μου λες, πως ξερεις ότι έρχεται Ελλάδα;

Φίλε @Glykomoutsounos, τις προηγούμενες ημέρες το ts-dating την είχε σε αυτές που ήταν να έρθουν. Γι' αυτό ρώτησα εάν κάποιος ξέρει κάτι. Τώρα βλέπω ότι έχει αφαιρεθεί, και τη δείχνει Ιταλία.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
Παίδες την Παρασκευή έρχεται η Beatriz Andrade:
.
Εδώ και κάποια βίντεό της:
Απ' όσο ξέρω είχε ξανάρθει στο παρελθόν.


Ναι, ενώ είναι τρελό σιγουράκι οι υπόλοιπες ελληνίδες που βάζουν αγγελίες με φωτό στυλ instagram που δεν φαίνεται τίποτα λες και βάζουν αγγελίες σε γραφείο συνοικεσίων και με προφίλ απ' την εποχή του Πάγκαλου που δεν ανανεώνονται ποτέ, πλην ελάχιστων εξαιρέσεων. Για να μη μιλήσουμε και γι' άλλα.
Εν πάση περιπτώσει, εάν κάποιος έχει εμπειρία με την εν λόγω στο παρελθόν ας μας πει κάποιες πληροφορίες.
δε μου λες, πως ξερεις ότι έρχεται Ελλάδα;

Φίλε @Glykomoutsounos, τις προηγούμενες ημέρες το ts-dating την είχε σε αυτές που ήταν να έρθουν. Γι' αυτό ρώτησα εάν κάποιος ξέρει κάτι. Τώρα βλέπω ότι έχει αφαιρεθεί, και τη δείχνει Ιταλία.

της έστειλα μνμ στο whatsapp αλλα δεν μου απαντησε ποτέ
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Γνωριζει καποιος αν και ποτε θα επιστρεψει η Yuli26 στην Ελλαδα?

Το vipdeluxe παντως έχει κλεισει ή χαλασε το site
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096


έχει κανείς άποψη ;;;; με ξενίζει κάπως ότι ζητά φωτό πριν την συνάντηση

όποιος θέλει και σε προσωπικό μήνυμα - ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom