Νέα

Γκάστρωσα τη γυναίκα του φίλου μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
και γω γκαστρωσα την γυναικα του παπα της ενοριας.
μην γελατε ρε μαλακες,δεν ξερετε τι καυλιαρα ειναι η παπαδια.τα παντα ολα μεσα,μουνι και κωλο.το χυσι το θελει συνεχεια μεσα της.οχι στο στομα.χυνει κουβαδες.αλλα ολιγον τι μπαζακι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και γω γκαστρωσα την γυναικα του παπα της ενοριας.
μην γελατε ρε μαλακες,δεν ξερετε τι καυλιαρα ειναι η παπαδια.τα παντα ολα μεσα,μουνι και κωλο.το χυσι το θελει συνεχεια μεσα της.οχι στο στομα.χυνει κουβαδες.αλλα ολιγον τι μπαζακι.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Να γιατί σε επίσκεψη, ζητάς μπίρα ή πορτοκαλάδα σε κουτάκι (εννοείται ότι τα ανοίγεις εσύ - αν έρθουν ανοιγμένα, δεν τα αγγίζεις) :confused:
Τους κερναγα φαντες μετα για να ενισχυσω το ανοσοποιητικο τους
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.461
Πόντοι
2.306
Εγώ ένα πράγμα έχω να πω. Ο αναμάρτητος πρώτο το λίθο βαλέτο.

Κακώς απολογούμε,αλλά κουβέντα να γινεται.

Πρώτα απ ολα δεν ειναι γυναίκα του,είναι απλά σε σχέση κι ο ίδιος την έχει κερατώσει με άλλες και πάει σε μπουρδέλα όπως οι περισσοτεροι εδω μέσα. Η μήπως εσύ φίλε που πας σε μπουρδέλα δε κερατώνεις τη φίλη σου ή τη γυναίκα σου? Απ την άλλη ξέρω θα μου πεις περι φιλιας κλπ, πιστεύω όmως οτι στην ηθικη και την ανηθικότητα δεν υπάρχει μέτρο.

Η κοπέλα γουσταρε και πηδήχθηκε κι αν δε το κανα εγω θα το κανε κάποιος άλλος, οπως γίνεται με όλες τις γυναίκες.
To βαλετο οπως λεμε μουνετο, μακετο κλπ?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Εγώ ένα πράγμα έχω να πω. Ο αναμάρτητος πρώτο το λίθο βαλέτο.

Κακώς απολογούμε,αλλά κουβέντα να γινεται.

Πρώτα απ ολα δεν ειναι γυναίκα του,είναι απλά σε σχέση κι ο ίδιος την έχει κερατώσει με άλλες και πάει σε μπουρδέλα όπως οι περισσοτεροι εδω μέσα. Η μήπως εσύ φίλε που πας σε μπουρδέλα δε κερατώνεις τη φίλη σου ή τη γυναίκα σου? Απ την άλλη ξέρω θα μου πεις περι φιλιας κλπ, πιστεύω όmως οτι στην ηθικη και την ανηθικότητα δεν υπάρχει μέτρο.

Η κοπέλα γουσταρε και πηδήχθηκε κι αν δε το κανα εγω θα το κανε κάποιος άλλος, οπως γίνεται με όλες τις γυναίκες.
Μαζί σου τύπε
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Αν κάνεις κατι τέτοιο κατα 90% ο φιλος θα τα βάλει μαζι σου, θα σου πει οτι δεν ξέρεις τι σου γίνεται, οτι φαντάζεσαι πράγματα, οτι τον ζηλεύεις και το χειρότερα απο ολα οτι εσυ κωλοτριβεσαι και οχι η γυναίκα του.
Έτσι
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Εγώ ένα πράγμα έχω να πω. Ο αναμάρτητος πρώτο το λίθο βαλέτο.

Κακώς απολογούμε,αλλά κουβέντα να γινεται.

Πρώτα απ ολα δεν ειναι γυναίκα του,είναι απλά σε σχέση κι ο ίδιος την έχει κερατώσει με άλλες και πάει σε μπουρδέλα όπως οι περισσοτεροι εδω μέσα. Η μήπως εσύ φίλε που πας σε μπουρδέλα δε κερατώνεις τη φίλη σου ή τη γυναίκα σου? Απ την άλλη ξέρω θα μου πεις περι φιλιας κλπ, πιστεύω όmως οτι στην ηθικη και την ανηθικότητα δεν υπάρχει μέτρο.

Η κοπέλα γουσταρε και πηδήχθηκε κι αν δε το κανα εγω θα το κανε κάποιος άλλος, οπως γίνεται με όλες τις γυναίκες.
κοίτα δεν λειτουργεί ακριβώς ετσι το πράγμα.. αν δεν το εκανες εσυ θα το εκανε καποιος αλλος... δηλαδη με αλλα λογια πρεπει να αισθανεται τυχερός ο φίλος σου που η κοπέλα του πηδιεται με τον κολλητο του και οχι με ενα αγνωστο... δεν ειναι ολα να μπαινουν στην ιδια ζυγαρια και μιλω για την ειδικη βαρυτητα που εχει η καθε πραξη...
απο εκει και περα δεν ειμαστε εδω για να κρινουμε.. μπορουμε να πουμε την γνωμη μας αφου το εξεθεσες δημοσια και απο εκει και μετα αν βρεις καθαρο μυαλο σκεψου και πραξε...!
αυτα τα ολιγα απο εμενα...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506
Μου έτυχε περιστατικό 10 χρόνια πίσω , διανυκτέρευση στο σπίτι μιας φίλης που ο άντρας της δούλευε εξωτερικό (γύρω στον ενα χρόνο) , αυτή όχι απλώς κούκλα γυναικάρα με τα όλα της, εγώ βρισκόμουν σε τραγικη περίοδο αγαμίας...αφού είχαμε πιει μισή κάβα κρασί κατάλαβα οτι κάτι ''υπάρχει'' στην ατμόσφαιρα. Η σκέψη μου ήταν οτι δεν θα ήθελα να είμαι στην θέση του άντρα της και θεώρησα οτι πρέπει να σεβαστώ τον γάμο τους, μετά σκέφτηκα οτι κάποιος άλλος πιθανότατα θα το κάνει, τα μάζεψα κι έφυγα καλώς ή κακώς δεν ξέρω, δεν έκανα τίποτα όμως !
 

Metr69

Προμότορας
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
201
Like
8.841
Αν δε το έκανες εσύ θα το έκανε κάποιος άλλος,αλλά ο σωστός ο αρσενικός επειδή είναι φίλος σου,δεν θα το έκανε.

Πιθανόν τώρα θα πληρωθείς με το πρόβλημα εφόρου ζωής, ή θα βλέπεις το παιδί σου να το μεγαλώνει άλλος και να λέει άλλον μπαμπά, ή θα πάρεις τη ρετσίνα και την ευθύνη μαζί,πράγμα που δε σε κόβω να αντέξεις το φορτίο αυτό για ένα λάθος του πούτσου σου.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.921
Κριτικές
2
Like
21.092
Πόντοι
6.236
Μου έτυχε περιστατικό 10 χρόνια πίσω , διανυκτέρευση στο σπίτι μιας φίλης που ο άντρας της δούλευε εξωτερικό (γύρω στον ενα χρόνο) , αυτή όχι απλώς κούκλα γυναικάρα με τα όλα της, εγώ βρισκόμουν σε τραγικη περίοδο αγαμίας...αφού είχαμε πιει μισή κάβα κρασί κατάλαβα οτι κάτι ''υπάρχει'' στην ατμόσφαιρα. Η σκέψη μου ήταν οτι δεν θα ήθελα να είμαι στην θέση του άντρα της και θεώρησα οτι πρέπει να σεβαστώ τον γάμο τους, μετά σκέφτηκα οτι κάποιος άλλος πιθανότατα θα το κάνει, τα μάζεψα κι έφυγα καλώς ή κακώς δεν ξέρω, δεν έκανα τίποτα όμως !
Τέτοιος αυτοέλεγχος με τόσο αλκοόλ...
Τετάρτη δημοτικού θα πήγαινε το παιδάκι σου τώρα :cheesy:
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
Καλησπέρα μάγκες.

Εδώ και περίπου 6 μήνες πηδιέμαι με τη γυναίκα του φίλου μου. Μεγάλη ιστορία που να σας τη λέω τώρα.

Το πρόβλημα είναι πως εχθές μου ανακοίνωσε οτι γκαστρώθηκε και μάλλον ειναι δικό μου το παιδί.

Τι κάνουμε τώρα?Η ίδια θέλει να το κρατήσει γιατί παιζει να ναι και του φίλου μου.Αλλά αν ειναι δικό μου τι κάνουμε τότε? Εχω μπερδευτει πολυ και ειμαι προβληματισμενος..
μηπως ο φιλος σου ειναι ο thrilos που "προσπαθει" να πηδηξει την κουνιαδα του εδω και ενα χρονο ???
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.341
Κριτικές
62
Like
45.007
Πόντοι
9.297
Μου έτυχε περιστατικό 10 χρόνια πίσω , διανυκτέρευση στο σπίτι μιας φίλης που ο άντρας της δούλευε εξωτερικό (γύρω στον ενα χρόνο) , αυτή όχι απλώς κούκλα γυναικάρα με τα όλα της, εγώ βρισκόμουν σε τραγικη περίοδο αγαμίας...αφού είχαμε πιει μισή κάβα κρασί κατάλαβα οτι κάτι ''υπάρχει'' στην ατμόσφαιρα. Η σκέψη μου ήταν οτι δεν θα ήθελα να είμαι στην θέση του άντρα της και θεώρησα οτι πρέπει να σεβαστώ τον γάμο τους, μετά σκέφτηκα οτι κάποιος άλλος πιθανότατα θα το κάνει, τα μάζεψα κι έφυγα καλώς ή κακώς δεν ξέρω, δεν έκανα τίποτα όμως !
:worship::wowmouth:
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
μηπως ο φιλος σου ειναι ο thrilos που "προσπαθει" να πηδηξει την κουνιαδα του εδω και ενα χρονο ???
To έναν τον χέσατε που πήδηξε την γυναίκα του φίλου του.
Τον άλλον τον χέσατε που ΔΕΝ πήδηξε την κουνιάδα του.

Αποφασίστε μπουρδελιάρηδες
Πηδάμε ή δεν πηδάμε ?
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
To έναν τον χέσατε που πήδηξε την γυναίκα του φίλου του.
Τον άλλον τον χέσατε που ΔΕΝ πήδηξε την κουνιάδα του.

Αποφασίστε μπουρδελιάρηδες
Πηδάμε ή δεν πηδάμε ?
Είναι τελείως διαφορετικό.Άλλο να πηδάς τη γυναίκα φίλου και άλλο την αδερφή της γυναίκας σου ή της γκομενάς σου.Αλληλεγγύη ρε αδερφέ.Στις γυναίκες θα δείξουμε κατανόηση ή στους άντρες, στο ίδιο το φύλο;
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Είναι τελείως διαφορετικό.Άλλο να πηδάς τη γυναίκα φίλου και άλλο την αδερφή της γυναίκας σου ή της γκομενάς σου.Αλληλεγγύη ρε αδερφέ.Στις γυναίκες θα δείξουμε κατανόηση ή στους άντρες, στο ίδιο το φύλο;
Πηδάμε συγγενείς ή δεν πηδάμε ?
Για γυναίκες λέω, όχι αν πηδάμε άντρες.
Αν βάλουμε και άντρες χαθήκαμε πχ "Θέλω να πηδήξω τον κουνιάδο μου"
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.341
Κριτικές
62
Like
45.007
Πόντοι
9.297
Πηδάμε συγγενείς ή δεν πηδάμε ?
Για γυναίκες λέω, όχι αν πηδάμε άντρες.
Αν βάλουμε και άντρες χαθήκαμε πχ "Θέλω να πηδήξω τον κουνιάδο μου"
Όσο δεν υπάρχει τέτοιο νήμα υπάρχει ελπίς....
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.062
Πόντοι
3.846

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom