Νέα

Είναι οι Ρωσίδες οι πιο ωραίες γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Μου σηκώνεται αμέσως μόλις τις ακούω τις Σλαβες....δεν μπορώ να ακούω γερμανικα,σουηδικα Πορτογαλικά και ισπανικά .

Σουηδικά είναι χαριτωμένη γλώσσα όταν την ακους από τις ξανθούλες σουηδέζες
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
657
Κριτικές
12
Like
1.227
Πόντοι
376
Η ρωσική προφορά είναι πιο καυλωτική απ'όλες.Και μόνο που την ακους σκέφτεσαι γαμήσια.

Εσύ προτιμάς να ακους ελλεεινίδες να λένε μαλάκα και μαλάκα η μια στην άλλη και να περπατάνε σαν τον Αλέφαντο.Οκ,ότι φτιάχνει τον καθένα
Άμα η ελληνίδα γουστάρει να γαμηθει δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άμα η ελληνίδα γουστάρει να γαμηθει δεν υπάρχει καλύτερο εκεί ναι είναι πρόβλημα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Όχι φίλε μου είναι η άποψη μου. Οι Ρωσίδες είναι κρύες γυναίκες
Δεν έπεσες σε σωστές Ρωσίδες....:wink:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άμα η ελληνίδα γουστάρει να γαμηθει δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
ΑΜΑ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Σουηδικά είναι χαριτωμένη γλώσσα όταν την ακους από τις ξανθούλες σουηδέζες
Είναι ακόμα χειρότερη γλώσσα από τα γερμανικά...δεν πίστευα ότι υπάρχει τέτοια γλώσσα...κι όμως.....κάπου κάπου βλέπω στην ΕΡΤ-3 μια υπέροχη Σουηδέζα μιλφ μαγείρισσα...δεν μπορώ να την ακούω παρά το οτι εμφανισιακά έχει να δώσει πολλά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Ποιες Ελληνίδες ρε μαν. Συγκρίνουμε το Ζασταβα με το Αουντι τώρα
Ο τύπος μπορεί να έχει σπουδασει στην Γιουγκοσλαβία και να πήρε Ζασταβα και να είναι συναισθηματικά πολύ συνδεδεμένος με αυτό....
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.771
Πόντοι
1.446
Αν δεν σε φάνε λάχανο τίποτα ξυπόλητοι μαύροι εκεί ,ναι καλά είναι....
Επίσης κυκλοφορεί πολύ ψεύτικο βυζί ,ακόμα και 17 χρονες πάνε και τα τουμπανιαζουν.Αναμεσα τους και αρκετοί...17χρονοι!
Γιος μακρινού συγγενή, ακολούθησε μια Βραζιλιάνα στην χώρα της (είχαν τις ίδιες σπουδές σε ένα σπάνιο αντικείμενο).
Κατά λάθος βρέθηκε σε μια φαβέλα την λάθος ώρα και στον λάθος χώρο και μια αδέσποτη τον βρήκε κοντά στην σπονδυλική στήλη, για λίγα χιλιοστά γλίτωσε την μόνιμη αναπηρία...
Ναι έχει σχολές για τραβεστί εκεί...
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Η ρωσική προφορά είναι πιο καυλωτική απ'όλες.Και μόνο που την ακους σκέφτεσαι γαμήσια.

Εσύ προτιμάς να ακους ελλεεινίδες να λένε μαλάκα και μαλάκα η μια στην άλλη και να περπατάνε σαν τον Αλέφαντο.Οκ,ότι φτιάχνει τον καθένα
Ενώ οι ρωσίδες μιλάνε μόνο στον πληθυντικό :confused:
 

KINKYCHRIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
90
Πόντοι
1
Ομορφες γυναίκες οι Ρωσίδες άλλα θα προτιμούσα προς Αργεντινή μεριά
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Ειναι μπρουταλ , ζορικες και θα τσαμπουκαλευτουν αν χρειαστει οι ρωσιδες . Γενικα οι σλαβες ειναι γυναικαρες παντως , κατ εμε οι πιο ομορφες . Εχω ταξιδεψει αρκετα , Βελιγραδι και Μοσχα εχω δει τις πιο ωραιες γυναικες μαζεμενες , δεκτες ολες οι αποψεις ομως και ολα τα γουστα ευλογα

Η ρωσική προφορά είναι πιο καυλωτική απ'όλες.Και μόνο που την ακους σκέφτεσαι γαμήσια.

Εσύ προτιμάς να ακους ελλεεινίδες να λένε μαλάκα και μαλάκα η μια στην άλλη και να περπατάνε σαν τον Αλέφαντο.Οκ,ότι φτιάχνει τον καθένα
χαχαχα, παντως φιλε μου να λεμε την αληθεια εχουμε καποιες πολυ ωραιες γυναικες και μεις εδω και σε ολη τη μεσογειο γενικα θα λεγα . Η μεσογειακη ομορφια με τη στενη μεση , τους ανοιχτους γοφους και τις πληθωρικες καμπυλες που απεικονιζεται και στα αρχαια αγαλματα ειναι ξεχωριστη , δε λεω οτι οι περισσοτερες ειναι ετσι αλλα υπαρχουν καποια πολυ ωραια κομματια μοναδικα που χαζευεις . Παραταει τον ευατο της η ελληνιδα γρηγορα μετα το γαμο βλεπω , οσες παλιες συμμαθητριες κ συμφοιτητριες ειχα γυναικαρες και παντρευτηκαν τα φορτωσαν λιγο στο κοκορα . Και εμεις οι ελληνες ομως τα ιδια , καπου χαλαρωνουμε και δε προσεχουμε αν δεσουμε γαιδαρο, πολυ παχυσαρκια και κακο φαγητο , καθιστικη ζωη
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
711
Κριτικές
26
Like
3.472
Πόντοι
1.436
Η πιο ωραία γυναίκα είναι αυτή που σου κάθεται !!!!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Ειναι μπρουταλ , ζορικες και θα τσαμπουκαλευτουν αν χρειαστει οι ρωσιδες . Γενικα οι σλαβες ειναι γυναικαρες παντως , κατ εμε οι πιο ομορφες . Εχω ταξιδεψει αρκετα , Βελιγραδι και Μοσχα εχω δει τις πιο ωραιες γυναικες μαζεμενες , δεκτες ολες οι αποψεις ομως και ολα τα γουστα ευλογα


χαχαχα, παντως φιλε μου να λεμε την αληθεια εχουμε καποιες πολυ ωραιες γυναικες και μεις εδω και σε ολη τη μεσογειο γενικα θα λεγα . Η μεσογειακη ομορφια με τη στενη μεση , τους ανοιχτους γοφους και τις πληθωρικες καμπυλες που απεικονιζεται και στα αρχαια αγαλματα ειναι ξεχωριστη , δε λεω οτι οι περισσοτερες ειναι ετσι αλλα υπαρχουν καποια πολυ ωραια κομματια μοναδικα που χαζευεις . Παραταει τον ευατο της η ελληνιδα γρηγορα μετα το γαμο βλεπω , οσες παλιες συμμαθητριες κ συμφοιτητριες ειχα γυναικαρες και παντρευτηκαν τα φορτωσαν λιγο στο κοκορα . Και εμεις οι ελληνες ομως τα ιδια , καπου χαλαρωνουμε και δε προσεχουμε αν δεσουμε γαιδαρο, πολυ παχυσαρκια και κακο φαγητο , καθιστικη ζωη
Με τον γάμο φυσιολογική η μάσα διοτιΑ) οι γυναίκες ,πλην κάτι ανεπροκοπων η και φεμινομπαζων ,ευτυχώς ακόμα ασχολούνται με νοικοκυριό και μαγείρεμα και Βου) ο γάμος δημιουργεί κοινωνικότητα με κάθε τρόπο άρα πιο πολλές προσκλήσεις για τραπεζωμα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Η πιο ωραία γυναίκα είναι αυτή που σου κάθεται !!!!!!!
Μόνο μπαζολαγνοι τα λένε αυτά....ελπίζω να μην είσαι ένας από αυτούς ,ειλικρινά.
Φίλος μου παντρεύτηκε την πρώτη που του έκατσε...τώρα απλά δεν αντέχει μαζί της.Σκεψου το ξανά....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Ειναι μπρουταλ , ζορικες και θα τσαμπουκαλευτουν αν χρειαστει οι ρωσιδες . Γενικα οι σλαβες ειναι γυναικαρες παντως , κατ εμε οι πιο ομορφες . Εχω ταξιδεψει αρκετα , Βελιγραδι και Μοσχα εχω δει τις πιο ωραιες γυναικες μαζεμενες , δεκτες ολες οι αποψεις ομως και ολα τα γουστα ευλογα

χαχαχα, παντως φιλε μου να λεμε την αληθεια εχουμε καποιες πολυ ωραιες γυναικες και μεις εδω και σε ολη τη μεσογειο γενικα θα λεγα . Η μεσογειακη ομορφια με τη στενη μεση , τους ανοιχτους γοφους και τις πληθωρικες καμπυλες που απεικονιζεται και στα αρχαια αγαλματα ειναι ξεχωριστη , δε λεω οτι οι περισσοτερες ειναι ετσι αλλα υπαρχουν καποια πολυ ωραια κομματια μοναδικα που χαζευεις . Παραταει τον ευατο της η ελληνιδα γρηγορα μετα το γαμο βλεπω , οσες παλιες συμμαθητριες κ συμφοιτητριες ειχα γυναικαρες και παντρευτηκαν τα φορτωσαν λιγο στο κοκορα . Και εμεις οι ελληνες ομως τα ιδια , καπου χαλαρωνουμε και δε προσεχουμε αν δεσουμε γαιδαρο, πολυ παχυσαρκια και κακο φαγητο , καθιστικη ζωη

Οι ωραίες γυναίκες στην Ελλάδα έχουν συνήθως κάποια σλαβική πρόσμιξη,γι'αυτό βγήκαν ωραίες.Ο μ.ο ομορφιάς σε σλαβικές/νορδικές χώρες είναι κατα πολύ ανώτερος.Οι ελλεεινίδες είναι απλά πάνω απο τουρκάλες και κύπριες

Και για το γάμο,εγώ βλέπω κάποιες που όντως χαλάσανε πολύ με γέννες κλπ αλλά και άλλες που διατηρούνται αδύνατες ακόμα και με παιδί.Γενικά οι εμφανίσιμες έχουν και ωραιοπάθεια και προσέχουν περισσότερο τώρα.Από την άλλη τα μπάζα ή παραμένουν μπάζα ή γίνονται τετράμπαζα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Οι ωραίες γυναίκες στην Ελλάδα έχουν συνήθως κάποια σλαβική πρόσμιξη,γι'αυτό βγήκαν ωραίες.Ο μ.ο ομορφιάς σε σλαβικές/νορδικές χώρες είναι κατα πολύ ανώτερος.Οι ελλεεινίδες είναι απλά πάνω απο τουρκάλες και κύπριες

Και για το γάμο,εγώ βλέπω κάποιες που όντως χαλάσανε πολύ με γέννες κλπ αλλά και άλλες που διατηρούνται αδύνατες ακόμα και με παιδί.Γενικά οι εμφανίσιμες έχουν και ωραιοπάθεια και προσέχουν περισσότερο τώρα.Από την άλλη τα μπάζα ή παραμένουν μπάζα ή γίνονται τετράμπαζα
Σωστοστ!Επιβεβαιώνω...οι εμφανίσιμες πολύ δύσκολα θα αφεθούν να γίνουν μπάζα έστω λόγω της έμφυτης ωραιοπαθειας αλλά και να παραμένουν ελκυστικές στον σύζυγό/χρηματοδότη .
Τα μπάζα ξέρουν ότι δεν το σώζουν άρα....:uglykiss:
 

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
Οι πιο όμορφες κοπέλες είναι αυτές με όσο το δυνατόν πιο τέλεια διατροφή, άσκηση και ψυχολογία. Και τα πιο όμορφα αγόρια.

Μηδενικό ρόλο παίζει η εθνικότητα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom