Νέα

Είναι οι Ρωσίδες οι πιο ωραίες γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.771
Πόντοι
1.446
Ισχύει βέβαια αυτό που είπε και κάποιος άλλος πιο πάνω...
Ότι πολλές που δηλώνουν ή δήλωναν Ρωσίδες στην πραγματικότητα είναι (ήταν) Ουκρανές...
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Παντού έχει όμορφες και άσχημες,τι μαλακια είναι αυτή ότι οι Ουκρανες ή οι Ρωσίδες είναι μουναρες?Έχει και εκεί τεράστιο ποσοστό από πατσαβουρες,όπως παντου.Εγω τοπ θεωρώ τις Σκανδιναβες,Σουηδία Νορβηγία όλο ξανθιές με μπλε μάτι,γάμησε με ρε φίλε με τις Ουκρανιδες.Επισης Γερμανίδες,Ολανδεζες πολύ τοπ μουνια.Ειναι και οι Σλαβες μουναρες,δεν το συζητάω αλλά υπολοιπονται πιστεύω σε χαρακτήρα σε σχέση με μια δυτικοευρωπαια.
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
900
Κριτικές
2
Like
2.465
Πόντοι
446
παγκοσμια οι ομορφοτερες για μενα ειναι απο :
1)Aυστραλια
2)Ρωσια
3)Τσεχια
4)Γερμανια
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
παγκοσμια οι ομορφοτερες για μενα ειναι απο :
1)Aυστραλια
2)Ρωσια
3)Τσεχια
4)Γερμανια
Αυστραλες? Δεν ακούγεται και πολύ αυτή η χώρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παντού έχει όμορφες και άσχημες,τι μαλακια είναι αυτή ότι οι Ουκρανες ή οι Ρωσίδες είναι μουναρες?Έχει και εκεί τεράστιο ποσοστό από πατσαβουρες,όπως παντου.Εγω τοπ θεωρώ τις Σκανδιναβες,Σουηδία Νορβηγία όλο ξανθιές με μπλε μάτι,γάμησε με ρε φίλε με τις Ουκρανιδες.Επισης Γερμανίδες,Ολανδεζες πολύ τοπ μουνια.Ειναι και οι Σλαβες μουναρες,δεν το συζητάω αλλά υπολοιπονται πιστεύω σε χαρακτήρα σε σχέση με μια δυτικοευρωπαια.
Ολλανδες και εμένα μου αρέσουν
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Αυστραλες? Δεν ακούγεται και πολύ αυτή η χώρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ολλανδες και εμένα μου αρέσουν

Εχει δικιο ο φιλος πιο πανω,Αυστραλια βγαζει τοπ κοπελες.Εγω παντως του πρωην Ανατ. μπλοκ τις βαζω στο τελος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Βλέπω εδώ υπάρχει μεγάλη αγάπη για τις Ρωσίδες, και για τις Ουκρανες και Λευκορωσιδες αντίστοιχα που πάνω κάτω είναι ίδια ράτσα, έχω από αυτά που έχω δει πάντως στο ινσταγκραμ από κοπέλες της ηλικίας μου που ανεβάζουν και είναι ξένες πραγματικά έχω πάθει πλάκα, το μεγαλύτερο ποσοστό είναι από αυτές τις χώρες, από βορειοδυτικές δεν έχω βρει κάτι τόσο εντυπωσιακό, κατά την άποψη μου τουλάχιστον για μένα μέχρι στιγμής νικάνε αυτές οι χώρες, θα μου πεις γούστα του είναι αυτά αλλά εντάξει εμένα μου έκανε μεγάλη εντύπωση να μη βρω ούτε μία πολύ εντυπωσιακή από Γερμανία πχ η Αγγλία. Τι πιστεύετε? Νικάνε οι πρώην ΕΣΣΔ? Η από δυτικοευρωπαϊκές χώρες? Η κάτι άλλο?
Μοντέλο που έκανε και Playboy ( oxι το τωρινό το ξενερωτο,το παλιό καλό...) δήλωσε ότι δεν είχε δει άσχημη γυναίκα μέχρι που έφυγε από την Ρωσία....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Αυστραλες? Δεν ακούγεται και πολύ αυτή η χώρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ολλανδες και εμένα μου αρέσουν
Εντυπωσιακές και διάσημες από Αυστραλία:Nικολ Κίντμαν,Κα'ι'λι Μινόγκ και να μην ξεχνάμε και την Ντάνι την αδερφή της .Διαχρονικές αξίες.... :smitten:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Εγώ πάντως θα πήγαινα μόνιμα Βραζιλία, μου αρέσει η κουλτούρα τους και η χώρα τους, και οι γυναίκες τους πρέπει να είναι πολύ ωραίες, στο Ρίο ντε Τζανέιρο ένα σπιτάκι δίπλα στη θάλασσα
Αν δεν σε φάνε λάχανο τίποτα ξυπόλητοι μαύροι εκεί ,ναι καλά είναι....
Επίσης κυκλοφορεί πολύ ψεύτικο βυζί ,ακόμα και 17 χρονες πάνε και τα τουμπανιαζουν.Αναμεσα τους και αρκετοί...17χρονοι!
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
263
Like
735
Πόντοι
81
Ρωσιδες και Ουκρανιδες εχουν ωραια χαρακτηριστικα και βγαζουν κατι πονηρο που μου αρεσει να το βλεπω στις γυναικες. Οι Ουκρανιδες ειναι παντως πιο φιλοχρηματες και κουτοπονηρες απ οτι εχω παρατηρησει. Το μονο που με χαλαει και στις δυο εθνικοτητες ειναι οτι το εχουν παρακανει με το να "πειραζουν" τα προσωπα τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Εγώ πάντως θα πήγαινα μόνιμα Βραζιλία, μου αρέσει η κουλτούρα τους και η χώρα τους, και οι γυναίκες τους πρέπει να είναι πολύ ωραίες, στο Ρίο ντε Τζανέιρο ένα σπιτάκι δίπλα στη θάλασσα
Δεν νομίζω να έχουν καλή σχέση με ξένες γλώσσες.Αν δεν έχεις μάθει την δικιά τους γλώσσα με νοήματα σε βλέπω να την βγάζεις...φτώχεια,μιζέρια,εγκληματικότητα...σαν να είσαι στην Πλ.Βικτωριας αλλά με ανίσχυρο νόμισμα!Τι να κλάσει το κρουζε'ιρο μπροστά στο € μας!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.875
Κριτικές
6
Like
3.615
Πόντοι
736
Εντυπωσιακές και διάσημες από Αυστραλία:Nικολ Κίντμαν,Κα'ι'λι Μινόγκ και να μην ξεχνάμε και την Ντάνι την αδερφή της .Διαχρονικές αξίες.... :smitten:
Αν πάμε σε πιό μικρές , ένα παράδειγμα είναι και η παρακάτω με 1.3 μύρια ακόλουθους στο ινσταγκραμ , βέβαια δεν είναι ηθοποιός η τραγουδίστρια ωστε να είναι παγκόσμια γνωστή σαν αυτές που λές.


 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
χωρίς σειρά,

ουγγαρία,
σλαυικά φύλλα ανατολικής ευρώπης και ευρωπαικής ρωσίας (4-5 χώρες),
σουηδία,
ρουμανία,
περιοχές της βραζιλίας (είναι τεράστια χώρα με φοβερή διαφορετικότητα).

επίσης κορεάτισες οι πολύ καλές βάζουνε κάτω όλες τις ανωτέρω, ρωσίδες αλτάι κάποιες λίγες είναι εξωτικές θεές.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
χωρίς σειρά,

ουγγαρία,
σλαυικά φύλλα ανατολικής ευρώπης και ευρωπαικής ρωσίας (4-5 χώρες),
σουηδία,
ρουμανία,
περιοχές της βραζιλίας (είναι τεράστια χώρα με φοβερή διαφορετικότητα).

επίσης κορεάτισες οι πολύ καλές βάζουνε κάτω όλες τις ανωτέρω, ρωσίδες αλτάι κάποιες λίγες είναι εξωτικές θεές.
Δεν νομίζω ότι οι κορεατισες βάζουν κάτω όλες αυτές που προανεφερες
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Δεν νομίζω να έχουν καλή σχέση με ξένες γλώσσες.Αν δεν έχεις μάθει την δικιά τους γλώσσα με νοήματα σε βλέπω να την βγάζεις...φτώχεια,μιζέρια,εγκληματικότητα...σαν να είσαι στην Πλ.Βικτωριας αλλά με ανίσχυρο νόμισμα!Τι να κλάσει το κρουζε'ιρο μπροστά στο € μας!
Ισχύει πρέπει να μάθω Πορτογαλικά, αλλά μη το λες αυτό για τη μιζέρια. Υπάρχουν αυτοί που ζούμε πολύ καλά και αυτοί που ζουν σε φαβελες, αλλά πολλοί Βραζιλιάνοι ζουν σε καλές συνθήκες και σε ήσυχες γειτονιές, και έχουν και γαμάτη κουλτούρα, ειδικά στο ποδόσφαιρο είναι το κάτι άλλο
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.874
Πόντοι
5.406
Που να τραβιεσαι Βραζιλια ρε φιλε? Τραβα μια Πολωνια που ναι και διπλα. Τα καλυτερα τσιμπουκια και τα πιο ξεφτιλισμενα πορνοσταρικα γαμησια με Πολωνες θα τα κανεις.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
35
Like
29.896
Πόντοι
9.846
Ο απόλυτος συνδιασμός: Σουηδέζες οι οποίες όταν μαυρίζουν κάτω από τον ελληνικό ήλιο γίνονται τέλειες!
Φυσική ξανθια με απίστευτο μαυρισμα.
Οι Γερμανίδες κοκκινίζουν στον ελληνικό ήλιο. Οι Σουηδέζες μαυρίζουν! Τελειες φάτσες, τέλεια κορμια!
Γλυφοκωλι, Γλυφομούνι μέχρι να στερεψουν από υγρά!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Που να τραβιεσαι Βραζιλια ρε φιλε? Τραβα μια Πολωνια που ναι και διπλα. Τα καλυτερα τσιμπουκια και τα πιο ξεφτιλισμενα πορνοσταρικα γαμησια με Πολωνες θα τα κανεις.
Οι Ρωσίδες και οι Ουκρανες όπως επίσης και αυτές από τις Βαλτικές χώρες είναι διαχρονικά στις πρώτες θέσεις.
Όμως Πολωνία και πρώην Τσεχοσλοβακία έχουν πραγματικά να δώσουν πολλά.Εκει υπάρχει και συνδυασμός ομορφιάς με ύψος κάτι που ίσως υποδηλώνει επηρεασμό από γερμανικα φυλα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Εκεί που μου είχε πέσει το σαγόνι ήταν στο Ταλίν.
Βαλτικές χώρες πανέμορφες γυναίκες με μικρά μάτια, μικρά στόματα ,απίστευτο δέρμα και όλες περιπιούνται το σώμα τους ,κάνουν αθλητισμό, είναι πολύ καλοντυμένες. Επίσης μεγάλη καθαρότητα πληθυσμού. Θα έβαζα Εσθονές γιατί δεν έχω γνωρίσει τόσες πολλές από τις άλλες δύο χώρες.

Ρωσία επίσης κάνουν πολύ αθλητισμό και έχουν σαν φυλή πολύ όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου. Σε πολύ μικρά χωριά θα βρεις και κάτι μπορούχες αλλά αυτό συμβαίνει παντού.

Για Σουηδία - Νορβηγία - Δανία - Φινλανδία θα έλεγα πολύ στεγνά κορμιά, έχει σπάσει πολύ η καθαρότητα του πληθυσμού (τα γονίδιά τους είναι πολύ αδύναμα και δεν αντέχουν στις διασταυρώσεις με άλλες φυλές), κατά τη γνώμη μου όμως σε χαρακτηριστικά προσώπου υστερούν απέναντι στις Ρωσίδες.

Ρωσίδες τουρίστριες λείπετε ρε γαμώτο, μαύρο καλοκαίρι θα περάσω χωρίς εσάς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom