Νέα

Είναι οι Ρωσίδες οι πιο ωραίες γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Εκεί που μου είχε πέσει το σαγόνι ήταν στο Ταλίν.
Βαλτικές χώρες πανέμορφες γυναίκες με μικρά μάτια, μικρά στόματα ,απίστευτο δέρμα και όλες περιπιούνται το σώμα τους ,κάνουν αθλητισμό, είναι πολύ καλοντυμένες. Επίσης μεγάλη καθαρότητα πληθυσμού. Θα έβαζα Εσθονές γιατί δεν έχω γνωρίσει τόσες πολλές από τις άλλες δύο χώρες.

Ρωσία επίσης κάνουν πολύ αθλητισμό και έχουν σαν φυλή πολύ όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου. Σε πολύ μικρά χωριά θα βρεις και κάτι μπορούχες αλλά αυτό συμβαίνει παντού.

Για Σουηδία - Νορβηγία - Δανία - Φινλανδία θα έλεγα πολύ στεγνά κορμιά, έχει σπάσει πολύ η καθαρότητα του πληθυσμού (τα γονίδιά τους είναι πολύ αδύναμα και δεν αντέχουν στις διασταυρώσεις με άλλες φυλές), κατά τη γνώμη μου όμως σε χαρακτηριστικά προσώπου υστερούν απέναντι στις Ρωσίδες.

Ρωσίδες τουρίστριες λείπετε ρε γαμώτο, μαύρο καλοκαίρι θα περάσω χωρίς εσάς.
Καλά αυτό δεν έχει και τόσο σχέση, σε πολλές χώρες πιστεύω οι λαοί είναι καθαρόαιμοι. Δεν παίζει όμως ρόλο αυτό, Φινλανδία και Εσθονία αδιάφορες φαίνονται, τουλάχιστον δεν έχει τύχει να ακούσω κάτι
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Ο απόλυτος συνδιασμός: Σουηδέζες οι οποίες όταν μαυρίζουν κάτω από τον ελληνικό ήλιο γίνονται τέλειες!
Φυσική ξανθια με απίστευτο μαυρισμα.
Οι Γερμανίδες κοκκινίζουν στον ελληνικό ήλιο. Οι Σουηδέζες μαυρίζουν! Τελειες φάτσες, τέλεια κορμια!
Γλυφοκωλι, Γλυφομούνι μέχρι να στερεψουν από υγρά!
Μπορεί να έχεις και δίκιο, δεν το έχω ψάξει για Σουηδία
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.245
Πόντοι
10.336
ομορφοτερες ιεροδουλες ισως να ειναι οι ρωσιδες. Ομορφοτερες γυναικες ομως ειναι οι ιταλιδες. Υποκειμενικα ολα βεβαια
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
303
Like
479
Πόντοι
21
Οι Ρωσιδες ειναι οι τελειες , ιδανικες και σεξυ γυναικες !
(Για γαμο ...αλλο θεμα)
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
851
Like
399
Πόντοι
26
ομορφοτερες ιεροδουλες ισως να ειναι οι ρωσιδες. Ομορφοτερες γυναικες ομως ειναι οι ιταλιδες. Υποκειμενικα ολα βεβαια
Ιταλιδες:buck2: μιλαμε για μεγαλα σαβουροσαυριδια(εκτος απο Βορεια Ιταλια).Ρωσσιδες και τα μυαλα στο μπλεντερ.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
ομορφες,αλλα σαν συνολο θα προτιμουσα περιοχη Κολομβια-Βενεζουελα....
Νομιζω ειναι οι μονες που μπορουν να τις ανταγωνιστουν σε ομορφια....
Σε χαρακτηρα ομως οι Λατινες υπερεχουν συντριπτικα.....
Εχω υδραυλικο συνεργατη που εφερε μια Κολομβιανη πριν 25 χρονια και την παντρευτηκε....
Πολυ ομορφη....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ χαρακτηρας.....πιο καλοψυχη γυναικα δεν εχω γνωρισει...
25 χρονια παντρεμενοι και καθε μερα που γυρναει απο την δουλεια,τον περιμενει με τις παντοφλες και ζεστο καφε στο χερι...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.245
Πόντοι
10.336
Ιταλιδες:buck2: μιλαμε για μεγαλα σαβουροσαυριδια(εκτος απο Βορεια Ιταλια).Ρωσσιδες και τα μυαλα στο μπλεντερ.
εσεις οι κοντοχοντροι μαυδεροι τουρκοσποροι γρεκυλοι βλεπετε ψηλη ξανθια και χυνετε τα σωβρακα σας.
Εμεις οι πριγκηπες θελουμε μεσογειακα μουνακια αλλα οχι ελληνιδες. Ιταλια και Ισπανια τα καλυτερα μουνετα.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.874
Πόντοι
5.406

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.399
Κριτικές
18
Like
20.452
Πόντοι
4.546
Τσέχες για εμένα. Έπειτα γυναίκες από ανατολικό μπλοκ και βόρειες χώρες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Εκεί που μου είχε πέσει το σαγόνι ήταν στο Ταλίν.
Βαλτικές χώρες πανέμορφες γυναίκες με μικρά μάτια, μικρά στόματα ,απίστευτο δέρμα και όλες περιπιούνται το σώμα τους ,κάνουν αθλητισμό, είναι πολύ καλοντυμένες. Επίσης μεγάλη καθαρότητα πληθυσμού. Θα έβαζα Εσθονές γιατί δεν έχω γνωρίσει τόσες πολλές από τις άλλες δύο χώρες.

Ρωσία επίσης κάνουν πολύ αθλητισμό και έχουν σαν φυλή πολύ όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου. Σε πολύ μικρά χωριά θα βρεις και κάτι μπορούχες αλλά αυτό συμβαίνει παντού.

Για Σουηδία - Νορβηγία - Δανία - Φινλανδία θα έλεγα πολύ στεγνά κορμιά, έχει σπάσει πολύ η καθαρότητα του πληθυσμού (τα γονίδιά τους είναι πολύ αδύναμα και δεν αντέχουν στις διασταυρώσεις με άλλες φυλές), κατά τη γνώμη μου όμως σε χαρακτηριστικά προσώπου υστερούν απέναντι στις Ρωσίδες.

Ρωσίδες τουρίστριες λείπετε ρε γαμώτο, μαύρο καλοκαίρι θα περάσω χωρίς εσάς.
Για εμάς τους Βόρειους οι Ρωσίδες τουρίστριες μας έφερναν στον νου σκηνές από ταινίες με Γαρδέλη ,Ψάλτη,Ευαγγελόπουλο κτλ.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
900
Κριτικές
2
Like
2.465
Πόντοι
446
τι να κλασουν οι ρωσιδες,οι αυστραλεζες,οι γερμανιδες οταν εχεις την ελλεινιδα :zombie:
FB_IMG_1556649153458.jpg
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
900
Κριτικές
2
Like
2.465
Πόντοι
446
1)Ουκρανες-1β)Ρωσιδες(Σλαβικο κομματι)
2α)Βενεζουελιανες-2β)Κολομβιανες

3α)Πολωνες-3β)Λευκορωσιδες
-3γ)Μολδαβες

4)Ρουμανες

Στην τελευταια θεση του κοσμου Ελεηνιδες χοντρες
εντωμεταξυ εχεις δικιο,αλλα ουκρανες-ρωσιδες-πολωνες-λευκορωσιδες (και οι μολδαβοι ενα ποσοστο) ειναι κατα 90% σλαβοι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
Και μόνο η προφορά που έχουν με εκνευρίζει τίποτα δεν συγκρίνεται με το ναζί της Ελληνίδας
Μου σηκώνεται αμέσως μόλις τις ακούω τις Σλαβες....δεν μπορώ να ακούω γερμανικα,σουηδικα Πορτογαλικά και ισπανικά .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Και μόνο η προφορά που έχουν με εκνευρίζει τίποτα δεν συγκρίνεται με το ναζί της Ελληνίδας

Η ρωσική προφορά είναι πιο καυλωτική απ'όλες.Και μόνο που την ακους σκέφτεσαι γαμήσια.

Εσύ προτιμάς να ακους ελλεεινίδες να λένε μαλάκα και μαλάκα η μια στην άλλη και να περπατάνε σαν τον Αλέφαντο.Οκ,ότι φτιάχνει τον καθένα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom