Νέα

Ηλικίες 30-40 και σεξουαλικότητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Savourogamhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Άσχετο. Θα ορκιζόμουν ότι μου θυμίζεις ένα ελάχιστα παλαιότερο, συμπαθές μέλος. Κάνω λάθος;:think: (Ερώτηση που μάλλον δεν θα απαντήσεις...ξέρω ότι η περιέργεια έφαγε τη γάτα...)
Ποιον?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.705
Like
14.176
Πόντοι
3.506
@Αγράμματος , @Ωρίων για να σας διευκολυνω. Κατά 90% η οικονομικη εξαθλίωση που ζει όλος ο κόσμος. Γαμάς και σκέφτεσαι πως θα φουλάρεις το αμάξι και πως θα πληρωσεις το ρευμα!
Παρ'όλαυτα ίσως είμαι από τους τυχερους που από το Δημοτικό αθλουμουν ερασιτεχνικά και το συνεχίζω οπότε βρω την ευκαιρία μέχρι σήμερα στα 43+ μου. Το πουλι μου γίνεται μάρμαρο άμεσα!
Φίλε Διανοούμενε, χωρίς να θέλω να έρθω απέναντι σου σε καμία περίπτωση, δεν αθλούμαι καθόλου, αν και κακώς και όλη μέρα δουλεύω, χειρονακτικό επάγγελμα βέβαια, σε εμένα επειδή είμαι καθαρά εγκεφαλικός τύπος κυρίως ρόλο παίζει η εκάστοτε παρτενέρ, ακόμα και ένα ωραίο μήνυμα να λάβω από αυτήν είναι αρκετό για να μου ''ξυπνήσει'' την διάθεση !! Και φυσικά πάνω από όλα αυτό που έχει καθοριστικό ρόλο είναι η ψυχολογία που έχω, αν για οποιοδήποτε λόγο δεν είναι θετική δυσκολεύομαι σχετικά !!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.164
Πόντοι
9.846
Φίλε Διανοούμενε, χωρίς να θέλω να έρθω απέναντι σου σε καμία περίπτωση, δεν αθλούμαι καθόλου, αν και κακώς και όλη μέρα δουλεύω, χειρονακτικό επάγγελμα βέβαια, σε εμένα επειδή είμαι καθαρά εγκεφαλικός τύπος κυρίως ρόλο παίζει η εκάστοτε παρτενέρ, ακόμα και ένα ωραίο μήνυμα να λάβω από αυτήν είναι αρκετό για να μου ''ξυπνήσει'' την διάθεση !! Και φυσικά πάνω από όλα αυτό που έχει καθοριστικό ρόλο είναι η ψυχολογία που έχω, αν για οποιοδήποτε λόγο δεν είναι θετική δυσκολεύομαι σχετικά !!
Ε ναι ρε συ, αν δε σε καβλωνει η γυναίκα τι το συζητάμε; Οχι 3 χέρια σε 90 λεπτά, ουτε 3 χέρια σε ένα μήνα δε βγαίνουν! Αυτό εξυπακούεται!
 
OP
OP
S

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
161
Πόντοι
291
Δηλαδή εσένα όλοι οι φίλοι σου στα 40+ γαμανε σαν εσένα;
Και αυτά που λένε ότι η άθληση βοηθάει είναι μπούρδες. Και εσύ μόνος σου το λες, είσαι σακατεμενος.
Απλά η λίμπιντο παίζει ρόλο και τίποτα άλλο.

Προσωπικά πάω γυμναστήριο εδώ και 20 χρόνια, είμαι τέλεια στα κιλά μου, δεν έχω σκοτούρες με δουλειές και είναι σούπερ δύσκολο να τελειώσω 2 φορές μέσα σε 1 ώρα.

Να είσαι καλά και να γαμας πάντα έτσι!
Μέσα σε μία ώρα μου φαίνεται πλέον αδιανόητο. Μέσα σε μία μέρα, πέρυσι μου συνέβη με... ζόρια 3-4 φορές συνολικά τη χρονιά. Άπαξ και χύσω τέλος το σεξ τουλάχιστον για τη μέρα :buck2:
 
OP
OP
S

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
161
Πόντοι
291
Άσχετο. Θα ορκιζόμουν ότι μου θυμίζεις ένα ελάχιστα παλαιότερο, συμπαθές μέλος. Κάνω λάθος;:think: (Ερώτηση που μάλλον δεν θα απαντήσεις...ξέρω ότι η περιέργεια έφαγε τη γάτα...)
Μπααα αποκλείεται. Είμαι πάντα με αυτό το nick.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom