Νέα

Έχετε προσπαθήσει να κάνετε σεξ με συνάδελφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekm7530
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Χαχα δίκιο έχεις..είχα πάει στην αστυνομία για κάτι χαρτιά και ήταν μια μπατσινα καλό πουτανακι 25χρονων αδύνατη..ηρθε ένα ςκαρσφλος μπατσος σα χρυσαυγιτης και της έκανε καμάκι με αστείο τρόπο.τι έγινε κουκλάρα μου της έλεγε.και κάτι τέτοια..
Λέω τι μαλακιες.λεει ο τύπος!!η μπατσονα γελούσε.και της αρεσε!ρε κοίτα λέω της αρέσουν ν οι μαλακίες του καράφλα!πιθανόν να της γαμαει κιόλας..
ένας μπάρμπας από τη γειτονιά είχε πάει εθελοντής στον σέρβικο στρατό τότε με το Κόσοβο ... τι γαμησάρες έριχνε στις αλβανομουνίτσες ο τυχερός !!!
μπαίνανε στα χωριά και τις καλές πουτανίτσες τις ξεκώλιαζαν οι βάρβαροι !!
από ότι έλεγε οι αλβανιδούλες γουστάρανε τρελά ελληνοσέρβικη ψωλάρα και ειδικά ομαδικό !!
Δικαιολογούνταν οι άθλιες καβλιάρες πως δεν είναι ψωλαρπάχτρες αλλά να !! στους αλβανούς δεν έκανε κουκου και ήταν στερημένες :confused:

επομένως λήντερ όλες οι γυναίκες έχουν τα βίτσια τους , μην τις ξεχωρίζεις !!!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
ένας μπάρμπας από τη γειτονιά είχε πάει εθελοντής στον σέρβικο στρατό τότε με το Κόσοβο ... τι γαμησάρες έριχνε στις αλβανομουνίτσες ο τυχερός !!!
μπαίνανε στα χωριά και τις καλές πουτανίτσες τις ξεκώλιαζαν οι βάρβαροι !!
από ότι έλεγε οι αλβανιδούλες γουστάρανε τρελά ελληνοσέρβικη ψωλάρα και ειδικά ομαδικό !!
Δικαιολογούνταν οι άθλιες καβλιάρες πως δεν είναι ψωλαρπάχτρες αλλά να !! στους αλβανούς δεν έκανε κουκου και ήταν στερημένες :confused:

επομένως λήντερ όλες οι γυναίκες έχουν τα βίτσια τους , μην τις ξεχωρίζεις !!!
Μα οι Αλβανοί είναι γαμιάδες...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Μα οι Αλβανοί είναι γαμιάδες...
όλοι ? να ο φίλος λήντερ προφανώς λόγω ψυχολογικών έχει αρρυθμίες στην σηκωμάρα
οπότε είτε ελεεινίδα είτε αλβανίδα κενή θα μείνει ...και θα ψαχτούν να γεμίσουνε αλλού..
αυτό δεν σημαίνει πως είναι άκαρδες πουτάνες όπως τα λέει ο λήντερ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.490
Πόντοι
8.530
Χαχα δίκιο έχεις..είχα πάει στην αστυνομία για κάτι χαρτιά και ήταν μια μπατσινα καλό πουτανακι 25χρονων αδύνατη..ηρθε ένα ςκαρσφλος μπατσος σα χρυσαυγιτης και της έκανε καμάκι με αστείο τρόπο.τι έγινε κουκλάρα μου της έλεγε.και κάτι τέτοια..
Λέω τι μαλακιες.λεει ο τύπος!!η μπατσονα γελούσε.και της αρεσε!ρε κοίτα λέω της αρέσουν ν οι μαλακίες του καράφλα!πιθανόν να της γαμαει κιόλας..
Ήταν κοντά λόγω δουλειάς αλλιώς δεν θα έδινε σημασία η μικρή.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Ποτέ δεν μπλέκουμε τον ερωτικό τομέα με τον επαγγελματικό για να έχουμε το κεφαλάκι μας ήσυχο, ειδικά δε εάν είσαι παντρεμένος 'η σε σχέση. Έχω φίλο που πηδαει την υπάλληλο του και αυτή του κάνει μαλακιες παρότι είναι παντρεμένη. Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες.
Συμφωνώ εν μέρη όμως η δουλειά είναι ένα μέρος να βρεις πιο εύκολα κοπέλες.Μη ξεχνάς ότι το καμάκι στο άγνωστο είναι νεκρό όλες θέλουν να βρουν άντρες μόνο από δουλειά ή από κοινούς γνωστούς,αν όμως δε έχεις κοινούς γνωστούς η δουλειά είναι η μόνη σου σωτηρία.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.422
Κριτικές
14
Like
4.369
Πόντοι
746
Δεν σας καταλαβαίνω ορισμένους...

Με τόσα μασατζιδικα στην Αθηνα ...
μουνακια 20-25 χρόνων πιστοποιημενα μέ σφραγίδα Μπου ...
Ρουμανες ... Λατίνες ... Ρωσίδες... Ουκρανιδες ... Ασσιατισες ...
Με κόστος από 60 EUR ...

Πόσο μουνοδουλος πρέπει να είσαι για να ασχοληθείς ...
με Ελλεηνιδα 30αρα ψυχανωμαλη ...
που θα σου κάνει τη ζωή πατίνι...
που θα σου βγάλει βρωμα στη δουλειά...
που ακόμα και να σου κάτσει θα σε κατηγωρισει για παρενόχληση...

Πόλη φασαρία για το τίποτα...

Γράψτε τις στα αρχιδια σας ...!
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
554
Like
637
Πόντοι
86
Η πανσοφη γιαγια μου ελεγε "μακρυα απο την γειτωνια σου και μακρυα απο την δουλεια σου. " Αν υπαρχει σχεση σε καποιον απο τους δυο, πολυ πιθανον να προκυψουν
ανεπιθυμητες καταστασεις. Συμφωνω απολυτα με τον φιλο εδω που εγραψε οτι το περιβαλον της δουλειας σου δεν πρεπει να γνωριζει τα προσωπικα σου
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.197
Like
3.424
Πόντοι
456
Δεν σας καταλαβαίνω ορισμένους...

Με τόσα μασατζιδικα στην Αθηνα ...
μουνακια 20-25 χρόνων πιστοποιημενα μέ σφραγίδα Μπου ...
Ρουμανες ... Λατίνες ... Ρωσίδες... Ουκρανιδες ... Ασσιατισες ...
Με κόστος από 60 EUR ...

Πόσο μουνοδουλος πρέπει να είσαι για να ασχοληθείς ...
με Ελλεηνιδα 30αρα ψυχανωμαλη ...
που θα σου κάνει τη ζωή πατίνι...
που θα σου βγάλει βρωμα στη δουλειά...
που ακόμα και να σου κάτσει θα σε κατηγωρισει για παρενόχληση...

Πόλη φασαρία για το τίποτα...

Γράψτε τις στα αρχιδια σας ...!

:hi:
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
30
Like
4.577
Πόντοι
2.836
Πότε δεν μπλέκεις την ερωτική με την προσωπική ζωή για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!!

Υπάρχει πολύ κουτσομπολιο κ ίντριγκα αν σκάσει νέο ζευγάρι συναδέλφων μέσα σε μια εταιρεία.Κατι σαν μεσημεριανά κους κους TV shows . Oι υπόλοιποι συναδελφοι ασχολουνται με το νεο ζευγάρι για να περνάνε την ωρα τους κ να φυγουν απο τη ρουτίνα τους......Τα έχω δει κ τα έχω ακούσει.

Στην αρχή όλα ζάχαρη κ μέλι αν γίνει κάτι κ έρθει ο χωρισμός.......όλη η εταιρεία θα γνωρίζει την ερωτική κ προσωπική σου ζωή...... ιδιαίτερα αν πει ο άντρας χωρίζουμε στη γυναίκα.
Στην περίπτωση που είναι παντρεμένοι όσο κ να κρυφτούν θα μαθευτεί κάποια στιγμή......

Δεν επιδιωξα ποτε να κάνω είτε κρυφά είτε φανερά κάτι με συναδέλφο αν κ θα μπορούσα πολύ εύκολα αν ήθελα σε μια δουλειά που είχα κ θέση υπεύθυνου σε ένα τμήμα.
Κάποιες μου την έπεφταν αλλά δεν ήταν στα γούστα μου κ μια συγκεκριμένη που το σκεφτόμουν να παραβώ τον κανόνα ......με τσέκαρε αν θέλω να την παντρευτώ.....κ δεν ασχολήθηκα καθόλου με την περίπτωση της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
650
Κριτικές
26
Like
1.837
Πόντοι
1.196
Συμφωνώ εν μέρη όμως η δουλειά είναι ένα μέρος να βρεις πιο εύκολα κοπέλες.Μη ξεχνάς ότι το καμάκι στο άγνωστο είναι νεκρό όλες θέλουν να βρουν άντρες μόνο από δουλειά ή από κοινούς γνωστούς,αν όμως δε έχεις κοινούς γνωστούς η δουλειά είναι η μόνη σου σωτηρία.
Αδελφέ, η δουλειά με την έννοια θέση σε εταιρία/υπηρεσία/μαγαζί στο οποίο συνέχεια με την άλλη είναι το χειρότερο περιβάλλον για να βρεις γκόμενα. Ακόμα κι αν είστε ελεύθεροι (fully legit), πέρα από το κουτσομπολιό, μόλις κάτι στραβώσει, η ενταση θα μεταφερθεί στη δουλειά σου, εκεί που περνάς τη μισή σου μέρα. Και αν χωρίσετε θα βλέπεις την πρώην σου συνέχεια. Με συναδέλφους παίζεις safe αν η δουλειά είναι εντελώς προσωρινή (summer jobs, κλπ.), οπότε δεν έχεις κάτι να χάσεις. Σε αρκετές δουλειές μπορείς να παίζεις με πελάτισσες αλλά θέλει προσοχή γιατί μπορεί να έχεις πρόβλημα με το μαγαζί (αν π.χ. είσαι μπάρμαν και κάνεις άγαρμπα πεσίματα) ή να χάνεις πελατεία (αν είσαι freelancer και την πέφτεις άτσαλα σε πελάτισσες). Οι freelancers κάνουν καταστάσεις εννοείται αλλά θέλει τρόπο και timing.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.358
Like
2.110
Πόντοι
456
Να την χύνεις εσύ μέσα ενώ έξω την περιμένει ο σύζυγος να την παραλάβει...... Να την πάει σπίτι να του βάλει να φάει με τα χέρια που στον έπαιζε μισή ώρα πριν ....... τρομερή ιδεα
Απορώ γιατί κάποιοι δε δέχονται ότι η ζωή μπορεί να σε φέρει μπροστά σε πολλά σενάρια...Σαν και αυτό που γράφεις.
Ναι, μου έχει τύχει με συνάδελφο. Όχι απλά σεξ, ήταν έρωτας.
Αυτή παντρεμένη, εγώ όχι, κάπου στα 30 και οι δύο.
Κάποια στιγμή μου είπε ότι θα χωρίσει για μένα, αλλά μόνο αν φύγουμε από την περιοχή που μέναμε, καθώς ήταν μία μικρή πόλη. Για διαφόρους λόγους εγώ δεν ήθελα να φύγω. Κάπου εκεί σταματήσαμε, με δική της πρωτοβουλία.
Αν και τώρα το βλέπω ως μία όμορφη ανάμνηση, υπήρχαν συναισθήματα πολλά, τότε όμως στο χωρισμό ήταν πολύ άσχημα και για τους δύο...Τελικά εγώ βρήκα καλύτερη δουλειά και έφυγα.
Δε θα το έκανα ξανά, με το μυαλό που έχω τώρα. Γιατί βρίσκεσαι μόνιμα υπό πίεση στη δουλειά, αν στραβώσει η σχέση.
Πάντως αυτό που γράφεις, μου είχε τύχει τότε...Εγώ έγλυφα τα στήθη της και ο άντρας της περίμενε να την πάρει. Το γράφω για αυτούς που είπαν ότι είναι σενάριο από τσόντες κλπ. Βέβαια εσύ το υπεραναλύεις λίγο παραπάνω...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.345
Κριτικές
10
Like
1.762
Πόντοι
5.975
Η πανσοφη γιαγια μου ελεγε "μακρυα απο την γειτωνια σου και μακρυα απο την δουλεια σου. " Αν υπαρχει σχεση σε καποιον απο τους δυο, πολυ πιθανον να προκυψουν
ανεπιθυμητες καταστασεις. Συμφωνω απολυτα με τον φιλο εδω που εγραψε οτι το περιβαλον της δουλειας σου δεν πρεπει να γνωριζει τα προσωπικα σου
Συμφωνώ και επαυξάνω! ΠΟΤΕ η επαγγελματική ζωή δεν πρέπει να μπλέκεται με άλλο τομέα της ζωής μας γενικότερα κατα την άποψή μου...
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
872
Κριτικές
40
Like
4.611
Πόντοι
6.555
ανδρας στο δημοσιο παντρεμενος με συναδελφισσα..χωροι εργασιας σε διαφορετικα κτιρια-ιδια υπηρεσια..ο τυπος κεραυνοβοληθηκε με 30αρα μουναρα (συναδελφος και αυτη)...το εμαθε η γυναικα του μετα απο 6 μηνες (γαμημενα ελληνικα κουτσομπολια)...αποτελεσμα ? η ιδια η υπηρεσια προκειμενου να βοηθησει να μη χωρισουν (υπηρχαν και 2 παιδια) τους εστειλε "με την θεληση τους¨ στην ροδο και την τυπισσα στην συρο..εγινε ο τυπος ρεντικολο σε οληηη την υπηρεσια (απο κρητη μεχρι αλεξανδρουπολη) και τελικα ανθρακες ο θησαυρος...γιαυτο προσοχη...πουλι και ψωμι οχι στην ιδια εξισωση....
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.139
Κριτικές
7
Like
4.308
Πόντοι
736
Συμφωνώ εν μέρη όμως η δουλειά είναι ένα μέρος να βρεις πιο εύκολα κοπέλες.Μη ξεχνάς ότι το καμάκι στο άγνωστο είναι νεκρό όλες θέλουν να βρουν άντρες μόνο από δουλειά ή από κοινούς γνωστούς,αν όμως δε έχεις κοινούς γνωστούς η δουλειά είναι η μόνη σου σωτηρία.
Εν μέρει συμφωνώ ,αν αυτή η σχέση είναι ερωτική πρέπει να μείνει στα '' εν οίκω ''. Αυτό το βλέπω χλωμό πάντως γιατί θα υπάρχει ζήλεια τουλάχιστον ο ένας από τους δύο .
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.027
Like
34.004
Πόντοι
9.931
ανδρας στο δημοσιο παντρεμενος με συναδελφισσα..χωροι εργασιας σε διαφορετικα κτιρια-ιδια υπηρεσια..ο τυπος κεραυνοβοληθηκε με 30αρα μουναρα (συναδελφος και αυτη)...το εμαθε η γυναικα του μετα απο 6 μηνες (γαμημενα ελληνικα κουτσομπολια)...αποτελεσμα ? η ιδια η υπηρεσια προκειμενου να βοηθησει να μη χωρισουν (υπηρχαν και 2 παιδια) τους εστειλε "με την θεληση τους¨ στην ροδο και την τυπισσα στην συρο..εγινε ο τυπος ρεντικολο σε οληηη την υπηρεσια (απο κρητη μεχρι αλεξανδρουπολη) και τελικα ανθρακες ο θησαυρος...γιαυτο προσοχη...πουλι και ψωμι οχι στην ιδια εξισωση....
Μια χαρα για την 30αρα μουναρα η Συρος. Θα τύλιξε και κανα επιχειρηματία του νησιου, ολα καλα.
 

Prevelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
18
Κριτικές
12
Like
332
Πόντοι
290
Σε πλοίο πρωτοετής δοκίμισα είχε πάει με τον ανθυποπλοίαρχο , τον δόκιμο της μηχανής ,τον Γ' μηχανικό και 2 Φιλιππινέζους ενώ την είχε πέσει στη ψυχρά και σε μένα και στον Α' μηχανικό.
Αυτό το μπαχαλο ουσιαστικά προκάλεσε την απόλυση 2 παιδιών. Μεγάλο μπέρδεμα ...
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.584
Like
10.583
Πόντοι
3.556
Σε πλοίο πρωτοετής δοκίμισα είχε πάει με τον ανθυποπλοίαρχο , τον δόκιμο της μηχανής ,τον Γ' μηχανικό και 2 Φιλιππινέζους ενώ την είχε πέσει στη ψυχρά και σε μένα και στον Α' μηχανικό.
Αυτό το μπαχαλο ουσιαστικά προκάλεσε την απόλυση 2 παιδιών. Μεγάλο μπέρδεμα ...
Ε αυτή ρε τύπε δεν ήταν δοκιμισα μπουρδέλο πήγε να ανοίξει μέσα στο καράβι
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Δεν σας καταλαβαίνω ορισμένους...

Με τόσα μασατζιδικα στην Αθηνα ...
μουνακια 20-25 χρόνων πιστοποιημενα μέ σφραγίδα Μπου ...
Ρουμανες ... Λατίνες ... Ρωσίδες... Ουκρανιδες ... Ασσιατισες ...
Με κόστος από 60 EUR ...

Πόσο μουνοδουλος πρέπει να είσαι για να ασχοληθείς ...
με Ελλεηνιδα 30αρα ψυχανωμαλη ...
που θα σου κάνει τη ζωή πατίνι...
που θα σου βγάλει βρωμα στη δουλειά...
που ακόμα και να σου κάτσει θα σε κατηγωρισει για παρενόχληση...

Πόλη φασαρία για το τίποτα...

Γράψτε τις στα αρχιδια σας ...!
Μίλησα σε μια από τη σχολή και μιλάμε η τύπισσα τέρμα ξινή η κλασσική Ελληνίδα 26 άρα που δε σου δημιουργεί ωραία αύρα λιπαμαι που οι Ελληνίδες είναι έτσι εγώ ρε ταιριάζω μαζί τους οπότε και μπουρδελιαζω όσο μπορώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: The1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom