Νέα

Συχνότητα σεξ παντρεμένων…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lostv
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

klarinos2

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
84
Πόντοι
0
Συμφωνώ με την πλειοψηφία. Μετά από την γέννηση των παιδιών δεν θέλει καν να με ακουμπάει.
Κέρατο δεν παίζει (τσεκαρισμένο) είναι ολη ήμερα μέσα με την ανατροφή των μωρών.
Αν είναι ορμονικά δεν γνωρίζω. 1 φορά σεξ τον μηνα με το ζόρι.
Κάνεις το μαλάκα γιατί έχεις παιδιά να μεγαλώσεις.
Αν ψαχτείς για παράνομη σχέση δεν έχεις χρόνο. Αν πας σε βίζιτα δε βγαίνεις οικονομικά.
Αναγκαστικά μένεις με το καβλί στο χέρι.
συμφωνώ απόλυτα ... με κάλυψες 100%
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
260
Like
278
Πόντοι
21
Πωωωωω
Βλέπω το νήμα να γίνεται το καινούργιο… “Τι τρέχει με τις Ελλεηνιδες”
Τόση αγαμία έχει πέσει… ή σας έχουν σούζα και άμα είστε καλά παιδιά θα γαμησετε ;
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ποσό ΚΟΤΕΣ είναι μερικοί, να πουν στην άλλη στα ίσα… άμα δεν σε γαμαω μέχρι τελικής πτώσεως (όχι τίποτα τελείωνε γιατί έχουμε και δουλειές) και 5 παιδιά μαζί σου να έχω… ποσό είναι να πληρώνω… και πάρε το διαζύγιο και βάλτο στον κωλο σου μαζί με την διατροφή.
Άλλο αν δεν γαματε την σύζυγο γιατί θέλετε ποικιλία με άλλες, αφού σας έχει κάνει παιδιά και δεν είναι μπιμπελό όπως την παντρευτήκατε (εκεί ο μαλακας είσαι εσυ γιατί την πήρες και την γούσταρες) , και άλλο δεν την γαματε γιατί πρέπει να το υπέρ ανάλυση… πρέπει να γανωθώ ή όχι ;
Μόνο το πιστόλι σου λείπει αρχηγέ για να εμφανιστείς σαν Καου Μπόυς !!! Τσσσσσ κορίτσια ανοίχτε τα μπούτια ήρθε ο γαμικουλας!!!! Καλή η μαγκιά αλλά δεν περνάει σήμερα.... στις περισσότερες.....Αν καταφέρνεις και βρίσκεις γυναίκες που σηκώνουν αντριλίκι..ιςςςςς σορεος...
 
  • Like
Αντιδράσεις: lostv

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
768
Like
1.132
Πόντοι
206
Συμφωνώ με την πλειοψηφία. Μετά από την γέννηση των παιδιών δεν θέλει καν να με ακουμπάει.
Κέρατο δεν παίζει (τσεκαρισμένο) είναι ολη ήμερα μέσα με την ανατροφή των μωρών.
Αν είναι ορμονικά δεν γνωρίζω. 1 φορά σεξ τον μηνα με το ζόρι.
Κάνεις το μαλάκα γιατί έχεις παιδιά να μεγαλώσεις.
Αν ψαχτείς για παράνομη σχέση δεν έχεις χρόνο. Αν πας σε βίζιτα δε βγαίνεις οικονομικά.
Αναγκαστικά μένεις με το καβλί στο χέρι.
Αν τόχεις πάρει απόφαση, το καβλί στο χέρι, κρίμα.

Η αλήθεια είναι ότι παιδιά, σύζυγος, δουλειά (αν υπάρχει) και συντήρηση σπιτιού, είναι βαρύ πακέτο.
Δώσε και πάρε ελευθερίες, η ζωή είναι ωραία και θέλει χαμόγελο.

Μάλλον καλύτερα να παίξει κέρατο, μπορεί να ξανανοιώσει ζωντανή.

Είπαμε, hardware και software είσαι, το software παντοδύναμο
 
  • Like
Αντιδράσεις: lostv

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
260
Like
278
Πόντοι
21
όποιος γαμούσε καλά και μπόλικα πριν το γάμο...τρελένετε με την αγαμία μετά.
Η πλειοψηφία ΔΕΝ γαμούσε και πριν το γάμο πολύ !!!!! Γι αυτό αντέχει και ανέχεται !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.663
Κριτικές
12
Like
6.831
Πόντοι
2.646
Από τότε που έμεινε έγκυος. Το παιδί είναι ήδη 3 μηνών. Από 2025 και βλέπουμε παλι
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.838
Πόντοι
206
Μόνο το πιστόλι σου λείπει αρχηγέ για να εμφανιστείς σαν Καου Μπόυς !!! Τσσσσσ κορίτσια ανοίχτε τα μπούτια ήρθε ο γαμικουλας!!!! Καλή η μαγκιά αλλά δεν περνάει σήμερα.... στις περισσότερες.....Αν καταφέρνεις και βρίσκεις γυναίκες που σηκώνουν αντριλίκι..ιςςςςς σορεος...
Όχι ρε πιστόλι…
Βετεράνος στους γάμους, δεν γουστάρεις… σαλτα γαμησου εσυ και ο γρύλος σου τους λέω.

Άμα έχει κάποιος οικονομικό πρόβλημα και εξαρτιέται από τον άλλον στην διαβίωση (να πρέπει να πληρώνει τα λειτουργικά έξοδα μόνος του), φοβάται να πληρώσει διατροφές και δεν υπάρχουν να μοιραστούν περιουσίες… κάθεται και του βαράει το ντέφι όπως γουστάρει η άλλη.
Και θα του λέει αυτή πότε θα την γαμησει, από που και πόση ώρα

Αλλιώς αν δεν έχεις οικονομικό πρόβλημα

Δεν γουστάρεις…;

Έχει και άλλου πορτοκαλιές !

Μόνο που εγώ δεν γαμαω άλλου και κάθομαι με την Κυρά…(μην και τσούξει ο κωλος μου οικονομικά) τις αλλάζω !
Ξέρουν τι δεξιά τσέπη έχω, παρόλα αυτά επειδή πάντα τις βαριόμουνα με τα χρόνια, όταν έφτανα να ξένο γαμησω, είχε πάρει η άλλη τον δρόμο για να φεύγει

Δεν κολώνα στην 1η που έχω και τον γιο, οι 2 και η 3… small letters on contract…
 
Τελευταία τροποποίηση:

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.379
Like
2.141
Πόντοι
456
Πωωωωω
Βλέπω το νήμα να γίνεται το καινούργιο… “Τι τρέχει με τις Ελλεηνιδες”
Τόση αγαμία έχει πέσει… ή σας έχουν σούζα και άμα είστε καλά παιδιά θα γαμησετε ;
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ποσό ΚΟΤΕΣ είναι μερικοί, να πουν στην άλλη στα ίσα… άμα δεν σε γαμαω μέχρι τελικής πτώσεως (όχι τίποτα τελείωνε γιατί έχουμε και δουλειές) και 5 παιδιά μαζί σου να έχω… ποσό είναι να πληρώνω… και πάρε το διαζύγιο και βάλτο στον κωλο σου μαζί με την διατροφή.
Άλλο αν δεν γαματε την σύζυγο γιατί θέλετε ποικιλία με άλλες, αφού σας έχει κάνει παιδιά και δεν είναι μπιμπελό όπως την παντρευτήκατε (εκεί ο μαλακας είσαι εσυ γιατί την πήρες και την γούσταρες) , και άλλο δεν την γαματε γιατί πρέπει να το υπέρ ανάλυση… πρέπει να γανωθώ ή όχι ;
Ρε τι διαβάζω εδώ μέσα...
Δηλαδή αν η άλλη κάνει την ηθοποιό και προσποιείται, θα γουστάρεις που "σκίζεις μέχρι τελικής πτώσης";
Το θέμα είναι να μη φτάσει η δουλειά να μη θέλει η γυναίκα.
Και το ότι υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΟ ποσοστό τέτοιων γάμων, σημαίνει ότι δε φταίνε οι μύστες...Κατανοητό;
Ρίξε ένα "sexless marriage", να δεις πόσα αποτελέσματα θα βγάλει ο Γούγλης...
Δεν είναι ελληνικό το φαινόμενο, είναι παγκόσμιο.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.838
Πόντοι
206
Ρε τι διαβάζω εδώ μέσα...
Δηλαδή αν η άλλη κάνει την ηθοποιό και προσποιείται, θα γουστάρεις που "σκίζεις μέχρι τελικής πτώσης";
Το θέμα είναι να μη φτάσει η δουλειά να μη θέλει η γυναίκα.
Και το ότι υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΟ ποσοστό τέτοιων γάμων, σημαίνει ότι δε φταίνε οι μύστες...Κατανοητό;
Ρίξε ένα "sexless marriage", να δεις πόσα αποτελέσματα θα βγάλει ο Γούγλης...
Δεν είναι ελληνικό το φαινόμενο, είναι παγκόσμιο.
Δεν ξέρω τι λέει το Google
Μάλλον ο κόσμος αντί να γαμαει παίζει το πουλάκι του στα social… άνδρες / γυναίκες

Για να μην τα γράφω πάλι…

Βλέπεις να μην γαμαγα ή να γαμαω ακόμα σε έγγαμο βίο ;
 

Συνημμένα

  • IMG_0035.jpeg
    IMG_0035.jpeg
    718,2 KB · Εμφανίσεις: 30

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.379
Like
2.141
Πόντοι
456
Δεν ξέρω τι λέει το Google
Μάλλον ο κόσμος αντί να γαμαει παίζει το πουλάκι του στα social… άνδρες / γυναίκες

Για να μην τα γράφω πάλι…

Βλέπεις να μην γαμαγα ή να γαμαω ακόμα σε έγγαμο βίο ;
Μιλάμε για διαφορετικά πράγματα...
Διάβασε καλά τι είπα.
 

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
95
Like
212
Πόντοι
20
Εχω 3 παιδια. Σε κάθε παιδι αποχή σχεδόν 2 χρόνια από το σεξ (εγκυμοσυνη + 1 χρόνο μετά τη γεννά) . Ορμονικά; κάτι άλλο; δεν ξέρω.... Αλλά γενικά κατά μέσο όρο μια φορά την εβδομάδα και θα είμαι και υπέρ ευτυχισμένος. Μπορεί και 2 φορές τον μήνα σε κάποιες περιπτωσεις. Δεν ξέρω, έσβησε η φλόγα; βάλτωσε η σχέση μας; μου έχει τυχει να ξυπνάω το πρωι με πονο στα αρχιδια και να τον παιζω το πρωι για να μπορέσω να καβαλήσω τη μηχανη και να παω στη δουλειά μου. Κατάντια.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
363
Like
1.552
Πόντοι
201
Ενω εχει πολλες βιζιτες που εχουν παιδια αλλα γαμιουνται σαν οπλοπολυβολα...τι παει λαθος αραγε?παντως ειναι κοινο το προβλημα.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
363
Like
1.552
Πόντοι
201
Όχι ρε πιστόλι…
Βετεράνος στους γάμους, δεν γουστάρεις… σαλτα γαμησου εσυ και ο γρύλος σου τους λέω.

Άμα έχει κάποιος οικονομικό πρόβλημα και εξαρτιέται από τον άλλον στην διαβίωση (να πρέπει να πληρώνει τα λειτουργικά έξοδα μόνος του), φοβάται να πληρώσει διατροφές και δεν υπάρχουν να μοιραστούν περιουσίες… κάθεται και του βαράει το ντέφι όπως γουστάρει η άλλη.
Και θα του λέει αυτή πότε θα την γαμησει, από που και πόση ώρα

Αλλιώς αν δεν έχεις οικονομικό πρόβλημα

Δεν γουστάρεις…;

Έχει και άλλου πορτοκαλιές !

Μόνο που εγώ δεν γαμαω άλλου και κάθομαι με την Κυρά…(μην και τσούξει ο κωλος μου οικονομικά) τις αλλάζω !
Ξέρουν τι δεξιά τσέπη έχω, παρόλα αυτά επειδή πάντα τις βαριόμουνα με τα χρόνια, όταν έφτανα να ξένο γαμησω, είχε πάρει η άλλη τον δρόμο για να φεύγει

Δεν κολώνα στην 1η που έχω και τον γιο, οι 2 και η 3… small letters on contract…
Χιλιες φορες να μενεις και τη διατροφη να τη δινεις στις πουτανες...VfM κατασταση
 
  • Like
Αντιδράσεις: lostv

PanosSt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
4
Like
17
Πόντοι
0
Όπως είπε και ο φίλος από πάνω, ο καλός γάμος είναι φιλία και συνεταιριλίκι.Παντρεύτηκα σχετικά μικρός μια ακόμη νεότερη κουκλάρα, με την οποία φαινόταν πως συμφωνούσαμε σε αρκετά. Δεν πήγε καθόλου καλά σε όλα τα επίπεδα και χωρίσαμε στα τρία χρόνια. Σχετικά σύντομα γνώρισα μια άλλη κοπέλα. Όχι τόσο κουκλάρα, ,αλλά σούπερ φιτ και εξίσου κοκέτα. Το βασικό όμως ήταν πως είχε πάρα πολλή πλάκα και πως είχαμε τα ίδια ενδιαφέροντα. Μου άρεσε πάρα πολύ, αλλά σκεφτόμουν πως και να μη με θέλει, ας είμαστε έστω φίλοι (είχα πια την ωριμότητα να μπορώ να το κάνω αυτό). Ε να μην τα πολυλογώ, ευτυχώς με ήθελε. Είμαστε μαζί 5 χρόνια, γελάω κάθε μέρα και κάνουμε έρωτα σχεδόν κάθε μέρα ανάλογα με τις συνθήκες (οκ, είναι και εκ φύσεως πολύ θερμή, πιστεύω). Βέβαια υπογραμμίζω πως παίζει ρόλο ότι όταν γνωριστήκαμε ήμασταν ήδη έμπειροι και κατασταλλαγμένοι.
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
260
Like
278
Πόντοι
21
Τι βλέπω: Η πλειοψηφία των παντρεμένων ζευγαριών είναι μια διαρκής αναρρίχηση των γυναικών ώστε να παρουν τα ηνία του γάμου.(Για όσες δεν τα έχουν ήδη πάρει με το καλημέρα).
Η πλειοψηφία των γυναικών το έχει πετύχει.Αυτή λέει η μόδα ,η τάση της εποχής...τα πρότυπα της εποχής.....Όσες λίγες γυναίκες παντρεμένες είναι ακόμα...υποτακτικές στους άνδρες τους ή ειναι παραδοσιακές και μαγειρεύουν ακόμα...(εξαφανίζεται πλεόν και αυτο )...ή γενικά κάθονται ακόμα νορμαλ στο σπίτι τους...Θεωρούνται καθυστερημένες ,οπισθοδρομικές, κορόϊδα, ακοινώνητες και τους χαλάνε τη πιάτσα....Μια γυναίκα παραδοσιακή που μπορεί να θέλει να έχει τον άνδρα κορώνα στο κεφάλι της.....θα δεχθεί ,είμαι σίγουρος :Μπούλινγκ από φιλες ,αδερφές ,ξαδέρφες ,συναδέρφισσες της στη δουλεια κλπ....-Κορόϊδο ξύπνα...όλες κάνουμε ότι θέλουμε...ακόμα ακους τον άνδρα σου? Κοίτα την ευτυχία σου...την προσωπική....Το να είσαι συνέχεια με τον άνδρα σου ειναι τοξικό !!!! Το σωστό ειναι να βγαίνεις με φίλες...κλπ κλπ.....
Σε αυτο κλίμα που σταθεροποιείται και γιγαντώνεται....έλα εσυ άνδρακλα...να πάρεις θέση...να ζήσεις ...να πεις τι? Τίποτε!!! Σου τη φέρανε !!!
Υγ.
βίαιος επιθετικός και επικίνδυνος για τις σύγχρονες αυτές γυναίκες είναι όποιος απλα τις κοιτάξει αυστηρα...όποιος απλά σηκώσει τον τόνο της φωνής του....Έναν άνδρα που σηκώνει την ένταση της φωνής του τον θεωρουν......Κίλερ....φονιά....σκληρό δυνάστη !!!!
 

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
62
Like
197
Πόντοι
0
Σε δένει με το παιδί.
Συμφωνώ επί της αρχής. Ωστόσο, αν η μέση γυναίκα καταλάβει ότι δεν θα έχεις πρόβλημα να χωρίσεις, συνήθως προσαρμόζεται. Μην υποτιμάτε την αξία του γάμου, έστω και με τα όποια προβληματάκια του, για την γυναίκα. Οι γυναίκες, εκτός αν είναι εντελώς αδιάφορες, φοβούνται το διαζύγιο πιο πολύ από εμάς. Όχι μόνο εξαιτίας της υποβάθμισης του επιπέδου ζωής που αυτό συνεπάγεται γι' αυτές, αλλά και για κοινωνικούς λόγους. Ξέρει ότι ακόμα και οι φίλες της θα την θεωρούν αποτυχημένη. Φυσικά το όπλο αυτό δεν είναι για κατάχρηση, αλλά στο θέμα του σεξ μπορεί να δουλέψει.
 

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
62
Like
197
Πόντοι
0
Τι βλέπω: Η πλειοψηφία των παντρεμένων ζευγαριών είναι μια διαρκής αναρρίχηση των γυναικών ώστε να παρουν τα ηνία του γάμου.(Για όσες δεν τα έχουν ήδη πάρει με το καλημέρα).
Η πλειοψηφία των γυναικών το έχει πετύχει.Αυτή λέει η μόδα ,η τάση της εποχής...τα πρότυπα της εποχής.....Όσες λίγες γυναίκες παντρεμένες είναι ακόμα...υποτακτικές στους άνδρες τους ή ειναι παραδοσιακές και μαγειρεύουν ακόμα...(εξαφανίζεται πλεόν και αυτο )...ή γενικά κάθονται ακόμα νορμαλ στο σπίτι τους...Θεωρούνται καθυστερημένες ,οπισθοδρομικές, κορόϊδα, ακοινώνητες και τους χαλάνε τη πιάτσα....Μια γυναίκα παραδοσιακή που μπορεί να θέλει να έχει τον άνδρα κορώνα στο κεφάλι της.....θα δεχθεί ,είμαι σίγουρος :Μπούλινγκ από φιλες ,αδερφές ,ξαδέρφες ,συναδέρφισσες της στη δουλεια κλπ....-Κορόϊδο ξύπνα...όλες κάνουμε ότι θέλουμε...ακόμα ακους τον άνδρα σου? Κοίτα την ευτυχία σου...την προσωπική....Το να είσαι συνέχεια με τον άνδρα σου ειναι τοξικό !!!! Το σωστό ειναι να βγαίνεις με φίλες...κλπ κλπ.....
Σε αυτο κλίμα που σταθεροποιείται και γιγαντώνεται....έλα εσυ άνδρακλα...να πάρεις θέση...να ζήσεις ...να πεις τι? Τίποτε!!! Σου τη φέρανε !!!
Υγ.
βίαιος επιθετικός και επικίνδυνος για τις σύγχρονες αυτές γυναίκες είναι όποιος απλα τις κοιτάξει αυστηρα...όποιος απλά σηκώσει τον τόνο της φωνής του....Έναν άνδρα που σηκώνει την ένταση της φωνής του τον θεωρουν......Κίλερ....φονιά....σκληρό δυνάστη !!!!
Το έχω δει σε πολλά φιλικά ζευγάρια. Ευτυχώς στην περίπτωσή μου, η γυναίκα μου, ως ηνίοχος, δεν είναι τόσο σκύλα. Βέβαια, ανήκει στις παλιότερες γενιές, οι οποίες ήταν πιο συγκαβατικές από τις νεώτερες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: lostv

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
260
Like
278
Πόντοι
21
Μην υποτιμούμε και το κοινό των χωρισμένων γυναικών που...με μεγάλη του χαρά θα ήθελε κι άλλες χωρισμένες.Ή τις ελεύθερες ανύπαντρες γεροντοκόρες που επίσης έχουν πολλα ωφέλη να ξεψαρώσουν μια παραδοσιακή και να την φέρουν με την πλευρά των γυναικών που θέλει "λίγα απλά πραγματάκια για να είναι κάθε μέρα ευτυχισμένη:" ελευθερο χρόνο, όχι μαγείρεμα, αρκετούς καφέδες , πολύ βόλτα, όχι πολλές υποχρεώσεις στο σπιτι με δουλειές κλπ αυτα τα κάνουν οι δούλες....όχι κριτική απο κανεναν άνδρα....ντύσιμο να έχουμε βέβαια...και γενικά άπειρη ελευθερία....Αυτα τα ολίγα....
Μιλάμε φυσικά για παντρεμένες γυναίκες....που...προφανώς σε όλο αυτό μόνο με υπενθύμιση μπορει να θυμηθούν ότι έχουν και έναν σύζυγο...μπορει και παιδιά...
Όσο γι αυτα? εε δεν θα τρελαθούμε για τα παιδιά μας....Φαγητό? απ έξω....απαιτήσεις? σφαλιάρα...." Έχουμε και έναν ευατό να προσέξουμε...με τα κουτσούβελα θα ασχολούμαστε τώρα ? "
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom