Νέα

Συχνότητα σεξ παντρεμένων…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lostv
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
49
Like
5.241
Πόντοι
2.846
ακυρη η ερωτηση,η ερωτηση ειναι ποιος θέλει να συζήσει ?
παιδιά προσέξτε: πλέον δεν υπάρχει συζώ. Η συμβίωση είναι ο προθάλαμος του γάμου.
Το "συζώ" είχε νόημα όταν δεν ήταν κοινωνικά αποδεκτό. Τότε που οι καθωσπρέπει κυρίες έλεγαν σοκαρισμένες "την έχει σπιτωμένη", "την έχει αστεφάνωτη".
Πλέον όταν κάποια δέχεται ή ακόμα χειρότερα σας προτείνει συμβίωση, να ετοιμάζεστε για το μαιευτήριο.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vladgr

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
παιδιά προσέξτε: πλέον δεν υπάρχει συζώ. Η συμβίωση είναι ο προθάλαμος του γάμου.
Το "συζώ" είχε νόημα όταν δεν ήταν κοινωνικά αποδεκτό. Τότε που οι καθωσπρέπει κυρίες έλεγαν σοκαρισμένες "την έχει σπιτωμένη", "την έχει αστεφάνωτη".
Πλέον όταν κάποια δέχεται ή ακόμα χειρότερα σας προτείνει συμβίωση, να ετοιμάζεστε για το μαιευτήριο.
Για μενα ο γαμος δεν υπαρχει σα λεξη,τι να κανεις παιδια και να μην πας στην εκκλησια και τι να εχεις παντρευτει με παπα ? Ποια η διαφορα ? Αγαπάς πιο πολύ τα παιδια ? σε κραταει κάτι να μην φύγεις ?Το θεμα ειναι θελεις να εισαι με εναν ανθρωπο μαζι στη ζωη ! Το γουσταρεις ? Μένεις.Εννοω δηλαδη οτι αν ο γαμος ή συμβίωση ή οτι αλλο να ναι φαινεται σαν υποχρεωση εκει τελείωνει η κουβεντα. Αν σου αρεσει να εισαι με τον αλλο μένεις ,δε βλέπεις ουτε παγίδες ουτε τιποτα.Αν σκεφτεσαι ναι μωρε ενταξει καλα περναμε αλλα δε θελω δεσμευση ή κοιτα οι άλλοι χωρίζουν κλπ το ξεκαθαριζεις στην αλλη και οσο παει κι αν θελει κι η αλλη να το παει ετσι.Θελω να πω δεν υπαρχει αξιζει ή δεν αξιζει κλπ Το θεμα ειναι τι θελει καποιος και βεβαια τι του αρεσει.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.527
Like
14.050
Πόντοι
3.506

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
Να πω κι εγω οτι στη ζωή παίρνεις ότι δίνεις.Οταν λοιπόν θες σεξ ,θέλει και η άλλη.Δεν ειναι τασάκι η αλλη απλα να αδειαζεις.
Αυτο δεν ειναι σεξ,ειναι εκσπερμάτωση.
Μου ελεγε ενας καλη ωρα, δεν μου δινει κολο και δεν τα τρωει στα μουτρα που μου αρεσει.
Τι ικανοποιηση να παρει μια γυναικα οταν τον τρωει μονο απο πισω κι ο αλλος δεν παιρνει χαμπαρι οτι κουραζει?
Δεν ειναι τυχαίο οτι πολλοι ζητάνε κολο και τσιμπούκι.Τι δηλαδη ?Δυο πραγματα που θα στα κανει μια γυναικα αλλα οχι μονο αυτα.
Ήταν ένα πιτσιρικάς που έριξε μια 20 χρονια πιο μεγάλη και ηταν ολο " πάρε μου πιπα "μια ,δυο,τρεις.4η δεν υπήρξε,καλα τα νιατα και η ομορφια αλλα
πίπες όλοι θελουν να τους πάρουν,το θεμα ειναι τι δίνεις?
Διαβαζω και το αλλο ,έτσι ειναι ο γαμος.
Σαν εναν που παντρευτηκε μια πατσαβουρα και του λεμε χωρισε τη, και λεει "μα αφου ετσι ειναι ο γαμος γκρίνια ,οχι σεξ, πάντοφλα και να τρεχεις για ολα"
Οχι δεν ειναι ετσι ο γάμος ή η συμβίωση .Μενω με καποιον για να περναω καλα,κανω παιδια γιατι μου αρεσουν.
Τα γραφω σκόρπια αλλα μου ερχονται ετσι.Ο αλλος γύρναγε απο το συνεργειο κι επεφτε στο κρεββατι με τη φορμα εργασίας
μεσα στη μπίχλα,έβγαινε με φίλους και ετρωγε και έπινε όλη μέρα και μετά ήθελε και σεξ ?
Έχει γαμηθεί η γυναίκα του στα ταξίδια με φίλες,τι κάνουν λίγο με νοιάζει !
Σαφώς και υπάρχουν καριόλες και ξινές,αλλα αυτες θα ειναι ετσι κι απο πριν ή εστω θα εχουν δειξει δειγματα απο πριν
αλλα και ακομα και να στα καταπινε η αλλη και να ηταν η τελεια πριν,αλλα μετα το γαμο εκανε στροφη μεσα στο χρονο 180 μοιρες,ε αυτη τη παρατας.
Το πιο σωστό το είπε ο @sotos71 "παντρευεσε τη πιο καλή σου φίλη"
Δε θα το παιξω ο τελειος, αλλα δεν πέφτω ούτε τα παρατάω.Λέμε για οτι μεγαλωνουν και χοντρενουν κλπ
Εμείς είδαμε την κοιλια μας? Ξυρισαμε καμμια τριχα να μην τις μασαει η αλλη στο τσιμπουκι και νομιζει οτι τις μπαινει οδοντικο νημα ?
Βάλαμε κανα ρολον στη μασχαλη ή βρωμαμε σουτζουκι που φάγαμε προχτες στο κουτουκι του αντωνη ?
Όλοι εχουν σκαμπανεβασματα. Αλλα οτι αφηνεις σε αφήνει.Πας μια μονοημερη,κλεινεις ενα δωματιο με σπα,πάρε ενα εσωρουχο.
Την πας για ενα ποτο και της κανεις ενα γλυφομουνι στο αμαξι στα απροσμενα.
Και εμενα δε με ξυπναει καθε μερα με πιπα,αλλα θελω να μου παρει ενα πρωι,της τα κατεβαζω και τη γλειφω μεχρι να λειώσει,μετα θα ερθει κι η πιπα,και να μην ερθει δε με χαλαει παιρνω απολαυση απο την απολαυση της.
Ναι και φακες θα φας και κουνουπιδι θα φας αλλα με παραλλαγη.
Κουνουπίδι μπατζινα,κουνουπιδι αλα κρεμ,φακες αλα μεξικεν τη μια,φακες κεφτεδακια την αλλη,φακες κυπριακες μουτζεντρα την τριτη.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
363
Like
1.552
Πόντοι
201
Να πω κι εγω οτι στη ζωή παίρνεις ότι δίνεις.Οταν λοιπόν θες σεξ ,θέλει και η άλλη.Δεν ειναι τασάκι η αλλη απλα να αδειαζεις.
Αυτο δεν ειναι σεξ,ειναι εκσπερμάτωση.
Μου ελεγε ενας καλη ωρα, δεν μου δινει κολο και δεν τα τρωει στα μουτρα που μου αρεσει.
Τι ικανοποιηση να παρει μια γυναικα οταν τον τρωει μονο απο πισω κι ο αλλος δεν παιρνει χαμπαρι οτι κουραζει?
Δεν ειναι τυχαίο οτι πολλοι ζητάνε κολο και τσιμπούκι.Τι δηλαδη ?Δυο πραγματα που θα στα κανει μια γυναικα αλλα οχι μονο αυτα.
Ήταν ένα πιτσιρικάς που έριξε μια 20 χρονια πιο μεγάλη και ηταν ολο " πάρε μου πιπα "μια ,δυο,τρεις.4η δεν υπήρξε,καλα τα νιατα και η ομορφια αλλα
πίπες όλοι θελουν να τους πάρουν,το θεμα ειναι τι δίνεις?
Διαβαζω και το αλλο ,έτσι ειναι ο γαμος.
Σαν εναν που παντρευτηκε μια πατσαβουρα και του λεμε χωρισε τη, και λεει "μα αφου ετσι ειναι ο γαμος γκρίνια ,οχι σεξ, πάντοφλα και να τρεχεις για ολα"
Οχι δεν ειναι ετσι ο γάμος ή η συμβίωση .Μενω με καποιον για να περναω καλα,κανω παιδια γιατι μου αρεσουν.
Τα γραφω σκόρπια αλλα μου ερχονται ετσι.Ο αλλος γύρναγε απο το συνεργειο κι επεφτε στο κρεββατι με τη φορμα εργασίας
μεσα στη μπίχλα,έβγαινε με φίλους και ετρωγε και έπινε όλη μέρα και μετά ήθελε και σεξ ?
Έχει γαμηθεί η γυναίκα του στα ταξίδια με φίλες,τι κάνουν λίγο με νοιάζει !
Σαφώς και υπάρχουν καριόλες και ξινές,αλλα αυτες θα ειναι ετσι κι απο πριν ή εστω θα εχουν δειξει δειγματα απο πριν
αλλα και ακομα και να στα καταπινε η αλλη και να ηταν η τελεια πριν,αλλα μετα το γαμο εκανε στροφη μεσα στο χρονο 180 μοιρες,ε αυτη τη παρατας.
Το πιο σωστό το είπε ο @sotos71 "παντρευεσε τη πιο καλή σου φίλη"
Δε θα το παιξω ο τελειος, αλλα δεν πέφτω ούτε τα παρατάω.Λέμε για οτι μεγαλωνουν και χοντρενουν κλπ
Εμείς είδαμε την κοιλια μας? Ξυρισαμε καμμια τριχα να μην τις μασαει η αλλη στο τσιμπουκι και νομιζει οτι τις μπαινει οδοντικο νημα ?
Βάλαμε κανα ρολον στη μασχαλη ή βρωμαμε σουτζουκι που φάγαμε προχτες στο κουτουκι του αντωνη ?
Όλοι εχουν σκαμπανεβασματα. Αλλα οτι αφηνεις σε αφήνει.Πας μια μονοημερη,κλεινεις ενα δωματιο με σπα,πάρε ενα εσωρουχο.
Την πας για ενα ποτο και της κανεις ενα γλυφομουνι στο αμαξι στα απροσμενα.
Και εμενα δε με ξυπναει καθε μερα με πιπα,αλλα θελω να μου παρει ενα πρωι,της τα κατεβαζω και τη γλειφω μεχρι να λειώσει,μετα θα ερθει κι η πιπα,και να μην ερθει δε με χαλαει παιρνω απολαυση απο την απολαυση της.
Ναι και φακες θα φας και κουνουπιδι θα φας αλλα με παραλλαγη.
Κουνουπίδι μπατζινα,κουνουπιδι αλα κρεμ,φακες αλα μεξικεν τη μια,φακες κεφτεδακια την αλλη,φακες κυπριακες μουτζεντρα την τριτη.
Πωπω αν ειστε 50αριδες δε θελω να καταληξω ετσι αληθεια...
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
363
Like
1.552
Πόντοι
201
Σιγουρα...παντως για να μαστε εδω τωρα κατι σιγουρα δε παει καλα...γιατι και εγω ειμαι τερμα αντιθετο αλλα παλι ειμαι εδω...οχι δεν βρωμαω προαεχομαι γυμνασμενος γραμμωμενος ειμαι προσεχω δεν εχω πουτσοτριχες και δε τρωω σουτζουκια..οποτε πολλες οι παραμετροι
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
Σιγουρα...παντως για να μαστε εδω τωρα κατι σιγουρα δε παει καλα...γιατι και εγω ειμαι τερμα αντιθετο αλλα παλι ειμαι εδω...οχι δεν βρωμαω προαεχομαι γυμνασμενος γραμμωμενος ειμαι προσεχω δεν εχω πουτσοτριχες και δε τρωω σουτζουκια..οποτε πολλες οι παραμετροι
Σιγουρα,απλα εγω σου μιλαω για οτι βλεπω απο γνωστους και γειτονες και συναδελφους.Απλα θα μεινω στο παντρεψου το καλυτερο σου φιλο γιατι και στο σεξ ακομα θα τα βρισκετε οσο και να περασει ο καιρος.Δε μπορω να βλεπω αλλο παντρευτηκα γιατι ηταν καλο παιδι,γιατι ηταν ομορφη-ος ή γιατι ειμαστε μαζι 5 χρονια και περναγε ο καιρος και οκ δε μαλωναμε,καλα περναγαμε.Βλεπω ζευγαρια και μενουν μαζι λογο ρουτινας
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
434
Like
793
Πόντοι
81
Να πω κι εγω οτι στη ζωή παίρνεις ότι δίνεις.Οταν λοιπόν θες σεξ ,θέλει και η άλλη.Δεν ειναι τασάκι η αλλη απλα να αδειαζεις.
Αυτο δεν ειναι σεξ,ειναι εκσπερμάτωση.
Μου ελεγε ενας καλη ωρα, δεν μου δινει κολο και δεν τα τρωει στα μουτρα που μου αρεσει.
Τι ικανοποιηση να παρει μια γυναικα οταν τον τρωει μονο απο πισω κι ο αλλος δεν παιρνει χαμπαρι οτι κουραζει?
Δεν ειναι τυχαίο οτι πολλοι ζητάνε κολο και τσιμπούκι.Τι δηλαδη ?Δυο πραγματα που θα στα κανει μια γυναικα αλλα οχι μονο αυτα.
Ήταν ένα πιτσιρικάς που έριξε μια 20 χρονια πιο μεγάλη και ηταν ολο " πάρε μου πιπα "μια ,δυο,τρεις.4η δεν υπήρξε,καλα τα νιατα και η ομορφια αλλα
πίπες όλοι θελουν να τους πάρουν,το θεμα ειναι τι δίνεις?
Διαβαζω και το αλλο ,έτσι ειναι ο γαμος.
Σαν εναν που παντρευτηκε μια πατσαβουρα και του λεμε χωρισε τη, και λεει "μα αφου ετσι ειναι ο γαμος γκρίνια ,οχι σεξ, πάντοφλα και να τρεχεις για ολα"
Οχι δεν ειναι ετσι ο γάμος ή η συμβίωση .Μενω με καποιον για να περναω καλα,κανω παιδια γιατι μου αρεσουν.
Τα γραφω σκόρπια αλλα μου ερχονται ετσι.Ο αλλος γύρναγε απο το συνεργειο κι επεφτε στο κρεββατι με τη φορμα εργασίας
μεσα στη μπίχλα,έβγαινε με φίλους και ετρωγε και έπινε όλη μέρα και μετά ήθελε και σεξ ?
Έχει γαμηθεί η γυναίκα του στα ταξίδια με φίλες,τι κάνουν λίγο με νοιάζει !
Σαφώς και υπάρχουν καριόλες και ξινές,αλλα αυτες θα ειναι ετσι κι απο πριν ή εστω θα εχουν δειξει δειγματα απο πριν
αλλα και ακομα και να στα καταπινε η αλλη και να ηταν η τελεια πριν,αλλα μετα το γαμο εκανε στροφη μεσα στο χρονο 180 μοιρες,ε αυτη τη παρατας.
Το πιο σωστό το είπε ο @sotos71 "παντρευεσε τη πιο καλή σου φίλη"
Δε θα το παιξω ο τελειος, αλλα δεν πέφτω ούτε τα παρατάω.Λέμε για οτι μεγαλωνουν και χοντρενουν κλπ
Εμείς είδαμε την κοιλια μας? Ξυρισαμε καμμια τριχα να μην τις μασαει η αλλη στο τσιμπουκι και νομιζει οτι τις μπαινει οδοντικο νημα ?
Βάλαμε κανα ρολον στη μασχαλη ή βρωμαμε σουτζουκι που φάγαμε προχτες στο κουτουκι του αντωνη ?
Όλοι εχουν σκαμπανεβασματα. Αλλα οτι αφηνεις σε αφήνει.Πας μια μονοημερη,κλεινεις ενα δωματιο με σπα,πάρε ενα εσωρουχο.
Την πας για ενα ποτο και της κανεις ενα γλυφομουνι στο αμαξι στα απροσμενα.
Και εμενα δε με ξυπναει καθε μερα με πιπα,αλλα θελω να μου παρει ενα πρωι,της τα κατεβαζω και τη γλειφω μεχρι να λειώσει,μετα θα ερθει κι η πιπα,και να μην ερθει δε με χαλαει παιρνω απολαυση απο την απολαυση της.
Ναι και φακες θα φας και κουνουπιδι θα φας αλλα με παραλλαγη.
Κουνουπίδι μπατζινα,κουνουπιδι αλα κρεμ,φακες αλα μεξικεν τη μια,φακες κεφτεδακια την αλλη,φακες κυπριακες μουτζεντρα την τριτη.
Respect τυπε!Μια υποσημείωση όσον αφορά τις τρίχες.Ειμαι στην 6η συνεδρία αποτρίχωσης πλάτη,ώμους κτλ γιατί έτσι γουστάρω.Τις τριχωτές μου μπάλες δεν τις ξυρίζω γιατί θέλω να τους τις σπάσω και να βλέπω να τις γλείφουν βγάζοντας τρίχες από τα δόντια τους.Ειναι τεστ αν θα κάθονται να τον τρώνε εύκολα χωρίς φεμινιστικους μονολόγους που μου έχουν τύχει "τι μου κάνεις για να σου κάνω".Αυτά με ξενερώνουν τυπε και τις διώχνω.
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
Respect τυπε!Μια υποσημείωση όσον αφορά τις τρίχες.Ειμαι στην 6η συνεδρία αποτρίχωσης πλάτη,ώμους κτλ γιατί έτσι γουστάρω.Τις τριχωτές μου μπάλες δεν τις ξυρίζω γιατί θέλω να τους τις σπάσω και να βλέπω να τις γλείφουν βγάζοντας τρίχες από τα δόντια τους.Ειναι τεστ αν θα κάθονται να τον τρώνε εύκολα χωρίς φεμινιστικους μονολόγους που μου έχουν τύχει "τι μου κάνεις για να σου κάνω".Αυτά με ξενερώνουν τυπε και τις διώχνω.
προσωπικα την βαζω να το ξυριζει γιατι στο γλυφομουνι μου τη δινει να σταματαω για να βγαζω τριχες,οποτε και για αυτο δεν εχω τριχα κατω,βεβαια ειναι και του αντιφεμινιστικου :cheesy:
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
260
Like
278
Πόντοι
21
αν ως ελεύθερος πηδούσες πολύ.....και δεν είχες "καλή-καθαρή -αντικειμενική" εικόνα για το τι σημαίνει γάμος....Την πατάς πολύ άσχημα με την μεγάλη αλήθεια του no sex στο γάμο.
Αν ως ελεύθερος είχες περιστασιακές σχέσεις με νορμαλ μέτριο σεξ και μπαίνεις σε ένα γάμο....το μέτριο αυτό σεξ που ήξερες απλά θα κατέβει άλλο ένα level...Όχι τρελές διαφορές δηλαδή.
 

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
62
Like
197
Πόντοι
0
Ίσως η θέση μου να φανεί απόλυτη σε μερικούς, αλλά 60+ χρόνια ζωής με έχουν οδηγήσει να την έχω αποδεχτεί ως ακριβή. Με λίγα λόγια, οποιαδήποτε σύζυγος δεν ικανοποιεί το έτερό της ήμισυ πλήρως σεξουαλικά ή/και κάνει εκπτώσεις σε σχέση με το σεξ που πρόσφερε ως ελεύθερη ή αραβωνιασμένη στον μετέπειτα σύζυγό της ή άλλους άνδρες είναι κατακριτέα και καταδικαστέα. Το θεωρώ απαράδεκτο και ενδεικτικό έλλειψης ενδιαφέροντος για τον γάμο ή/και τον σύζυγό της.

Δεν πρόκειται για σεξιστική θεώρηση, αλλά για εντελώς λογικό συμπέρασμα. Δεν υπάρχει οποιοδήποτε οργανικό πρόβλημα, σωματικό ή ψυχολογικό, για μια γυναίκα ξαφνικά ή σταδιακά να αποφεύγει το σεξ μετά τον γάμο. Ο μόνος λόγος που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι η σεξουαλικές εύνοιες που προσέφερε προ γάμου δεν ήταν αποτέλεσμα αγάπης ή έλξης, αλλά προϊόν χυδαίου προγραμματισμού για να δελεάσει τον άνδρα σε γάμο. Δεν υπάρχει δικαιολογία, τελεία και παύλα.

Καθώς δε εμπίπτω επ' ουδενί στην περίπτωση, αφού η σύζυγός μου με κάλυπτε υπερπλήρως σεξουαλικά, ίσως δεν δικαιούμαι να λέω μεγάλες κουβέντες. Ωστόσο, δηλώνω ότι αν η σύζυγός μου δεν με κάλυπτε σεξουαλικά, θα χώριζα αυτοστιγμεί...
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.604
Πόντοι
456
Τύπε, τα πράγματα είναι ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ.

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ

Φαντάσου να έτρωγες κάθε μέρα κουνουπίδι (βλέπε μπάζο) :2funny: ή την ακριβότερη άπαχη μοσχαρίσια μπριζόλα (βλέπε Ζιζέλ).

Δε θα είχες σιχαθεί τη ζωή σου κάποια στιγμή, είτε το ένα ήταν είτε το άλλο; :confused: :confused:

Θυμάται κανείς "το κουρδιστό πορτοκάλι";
Κουνουπιδι το βαριεμαι με την πρωτη
Μπριζολα τρωω καθε μερα και δεν την εχω βαρεθει
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.838
Πόντοι
206
Πωωωωω
Βλέπω το νήμα να γίνεται το καινούργιο… “Τι τρέχει με τις Ελλεηνιδες”
Τόση αγαμία έχει πέσει… ή σας έχουν σούζα και άμα είστε καλά παιδιά θα γαμησετε ;
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ποσό ΚΟΤΕΣ είναι μερικοί, να πουν στην άλλη στα ίσα… άμα δεν σε γαμαω μέχρι τελικής πτώσεως (όχι τίποτα τελείωνε γιατί έχουμε και δουλειές) και 5 παιδιά μαζί σου να έχω… ποσό είναι να πληρώνω… και πάρε το διαζύγιο και βάλτο στον κωλο σου μαζί με την διατροφή.
Άλλο αν δεν γαματε την σύζυγο γιατί θέλετε ποικιλία με άλλες, αφού σας έχει κάνει παιδιά και δεν είναι μπιμπελό όπως την παντρευτήκατε (εκεί ο μαλακας είσαι εσυ γιατί την πήρες και την γούσταρες) , και άλλο δεν την γαματε γιατί πρέπει να το υπέρ ανάλυση… πρέπει να γανωθώ ή όχι ;
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
394
Κριτικές
1
Like
1.369
Πόντοι
201
Συμφωνώ με την πλειοψηφία. Μετά από την γέννηση των παιδιών δεν θέλει καν να με ακουμπάει.
Κέρατο δεν παίζει (τσεκαρισμένο) είναι ολη ήμερα μέσα με την ανατροφή των μωρών.
Αν είναι ορμονικά δεν γνωρίζω. 1 φορά σεξ τον μηνα με το ζόρι.
Κάνεις το μαλάκα γιατί έχεις παιδιά να μεγαλώσεις.
Αν ψαχτείς για παράνομη σχέση δεν έχεις χρόνο. Αν πας σε βίζιτα δε βγαίνεις οικονομικά.
Αναγκαστικά μένεις με το καβλί στο χέρι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom