Νέα

Έχετε προσπαθήσει να κάνετε σεξ με συνάδελφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekm7530
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.027
Like
34.006
Πόντοι
9.931
Σε πλοίο πρωτοετής δοκίμισα είχε πάει με τον ανθυποπλοίαρχο , τον δόκιμο της μηχανής ,τον Γ' μηχανικό και 2 Φιλιππινέζους ενώ την είχε πέσει στη ψυχρά και σε μένα και στον Α' μηχανικό.
Αυτό το μπαχαλο ουσιαστικά προκάλεσε την απόλυση 2 παιδιών. Μεγάλο μπέρδεμα ...
Καλα εκατσε να τον φαει και απο τα Φιλιππινια;; Ποσο ξεφτυλω ηταν;
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
16
Like
1.846
Πόντοι
506
Γειά σάς φίλοι μου έχετε στην δουλειά σας συνάδελφο που να την βλέπετε και να καυλωνετε τέρμα πόσοι από εσάς έχετε προσπαθήσει να την γαμησετε και πόσοι το έχετε καταφέρει.
Εννοείς με πρώην συνάδελφο ε??? Γιατί ξέρεις μετά οταν ακούγονται αυτά στην δουλειά αν δν είσαι κανένας διευθυντής που και πάλι σε κρατάει από τα κακαλα οπότε θέλει για παρενόχληση στην εργασία της ακόμα και αν στο έχει δώσει είτε από διευθυντής θα κατάληξεις υπάλληλισκος είτε από υπάλληλος θα γίνεις μέλος του ΟΑΕΔ...

Σε αρκετές δουλειές μου στο παρελθόν υπήρχε non paper να μην μπλέκει κανείς με συνάδελφο .... Οσοι το έκαναν απλά βρέθηκαν άνεργοι με την πρώτη ευκαιρία...
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: j 1973

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.197
Like
3.424
Πόντοι
456
Σε πλοίο πρωτοετής δοκίμισα είχε πάει με τον ανθυποπλοίαρχο , τον δόκιμο της μηχανής ,τον Γ' μηχανικό και 2 Φιλιππινέζους ενώ την είχε πέσει στη ψυχρά και σε μένα και στον Α' μηχανικό.
Αυτό το μπαχαλο ουσιαστικά προκάλεσε την απόλυση 2 παιδιών. Μεγάλο μπέρδεμα ...
Άσχετο αλλά επειδή σε βλέπω είσαι του χώρου.
Κάνουν οι γυναίκες για το εμπορικό ναυτικό ή δεν τη παλεύουν και μπαχαλοποιούν τα πλοία;
 

pitsirikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
31
Like
716
Πόντοι
311
Nαι, π΄έντε φορές και, περιέργως, δεν μου βγήκε σε κακό με εξαίρεση τη μία που παντρεύτηκα. Γενικώς όμως καλό είναι να το αποφεύγεις, προκύπτουν δράματα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Νταξει φρίκη η άποψη σου..βέβαια να κάνουν οι Τούρκοι τα ίδια στις ελλεινιδες αποκλειετε.κανενας δεν είναι τόσο στερημένος η ανώμαλος για να βιασει ελλεινιδα!!
τύπε ,
φρίκη είναι να μην σου κάνει κουκου και να απαιτείς η γυναίκα να σου πιάνει το χεράκι για να σε παρηγορεί και να κλαίτε παρέα
αντί να ξενογαμηθεί με ντούρα αλάνια
Η ελληνίδα προβλεπόμενα θα σε κερατώσει όπως φυσικά και η αλβανίδα , μην τρέφεις αυταπάτες επειδή στα φόρεσε ελληνίδα..
όλες το ίδιο αντιδρούν όταν "πεινάνε" , μην μουλαρώνεις-εναντιώνεσαι στην πραγματικότητα θα καταλήξεις σε ίδρυμα..
 

Extrafister

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
21
Like
79
Πόντοι
0
Εχω κανει το "λαθος" αρκετες φορές,ειδικα οταν ημουν ελευθερος.
Μονο ασχημη καταληξη ειχε και τιποτα καλο.
Κυριως κουτσομπολια αλλα και απειλες.
Μου ειχε τυχει περίπτωση που με συναδελφο απο το ιδιο τμημα να καταληξουμε για πιπα στα Τουρκοβουνια στο Γαλατσι και επειδη δεν ειπα να ξαναβρεθουμε και γενικότερα δεν ψηνομουν για κατι παραπανω πηγε και το ξερασε σε ολους αλλα διαφορετικα,οτι της εκανα σεξουαλικη παρενοχληση κτλ.

Γενικά υπαρχει κινδυνος απο οποια μερια και αν το δει κανεις.

Με τα χρονια κατεληξα οτι χιλιες φορες να ψαξω ενα vfm called girl να το ευχαριστηθώ 2 ωρες μια στο τοσο παρα αρπαχτες στη δουλεια,οσο και να με τρωει ο κολος μου.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
8.961
Κριτικές
18
Like
19.506
Πόντοι
4.546
Μπήκα για τα σχόλια.

Σεξ με συνάδερφο όχι αλλά έχω τάξει σ'εναν βοηθό που είχα κάποτε ότι όπου τον πετυχω θα τον γαμησω πατοκορφα...πιάνετε;
Οι μερακλήδες του Σαη, είναι όλο αυτιά.
Ε αυτή ρε τύπε δεν ήταν δοκιμισα μπουρδέλο πήγε να ανοίξει μέσα στο καράβι
Μονοπώλιο τύπε μου, επιχειρηματικό μυαλό. Θα γαμηθει στο ταληρο.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Φίλε όνειρα βλέπετε εγώ τον έχω αρκετά μεγάλο και έχω βγάλει και φότο εδώ μέσα..οπότε το τρολαρισμα του χαζουπουργσρα ότι δε βρίσκω ελγυσνοαμγοσοτ τον έχω μικρό.να τα πεις αλλού..απλά δε γουστάρω τις σκατοελλεινιδες γιατί είναι σκατιαρες..
σόρρυ που θα στο χαλάσω αλλά εσύ μόνος σου παραδεχόσουν πως δεν σου κάνει κουκου
Επομένως τύπε μου , τι περίμενες από την άτυχη σύζυγο-γκόμενα τι ήταν τέλος πάντων ,που είχες δίπλα σου ?
Να μην στα φορέσει ?
το θεωρείς δίκαιο να μαραζώνει ένα θηλυκό μαζί σου αντί να γεύεται ντούρες ψωλές από ομορφόπαιδα σαν κι αυτά που γουστάρουν οι αλβανίδες ?
Σύνελθε , δέξου την πραγματικότητα !!! ή εναλλακτικά βρες άντρα να κάνεις εσύ τη γυναίκα , είναι μια λύση κι αυτή !!!!

ανίκανος.png
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.883
Πόντοι
3.556
Έχετε προσπαθήσει να κάνετε σεξ με συνάδελφο ?

Όχι αλλά έχουν προσπαθήσει αυτές, δις

Η πρώτη περίπτωση ελεύθεροι και οι 2, ίδιο επίπεδο ιεραρχίας ... απλά οκ με διάρκεια κανα μήνα

Η δεύτερη, μάνατζερ εγώ διευθύντρια αυτή, να με μισεί θανάσιμα γιατί της συμπεριφερόμουν σα να ήταν μια τυχαία υπαλληλίσκα και έκανε πεσιματική θανατηφόρα ενώ ήμουν στο κινητό:
- Με γκόμενα μιλάς ?
- Παρντόν ?
- Πες της δεν μπορείς έχεις να βγεις με μένα

Έγινε της πουτάνας το κάγκελο μέχρι το πρωί
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Εγώ όταν κάνει κούκου τον έχω χοντρό.απαλ μερικές φορές έχω θέμα αλλά παίρνω σιαλις..και αυτό είναι ψυχολογικό και φτσοεν οι ελλεινιδες..και πόσοι άλλο άντρες έχουν τέτοιο θέμα γοσοτ φταίνε οι ελλεινιδες με τη σκατιαρικη συμπεριφορά τους..αν ρίσκο σε σχέση με αλβανιιδα και εισκι χαλαρός.μαια χαρά γουστάρει η γκόμενα πουτσα όλη μέρα..αλλά για να κάνει κούκου το εργαλείο πρέπει να μου αρέσει η άλλη..εγώ τις ελλεινιδες με του που τις βλέπω μου γυρίζουμε τα αντερα..πως θα τις γσκσηω?αφού τις σιχενομε
η αλήθεια είναι ότι δεν σου κάνει κούκου και τις χαζοελεινίδες μπορεί να τις ξεγελάσεις καμιά ώρα με τα χάπια που κουμπώνεις
Οι αλβανομουνίτσες όμως που έχουν μάθει σε απανωτές χυσιές από τα ομορφόπαιδα αλάνια "αλητάμπουρες" ,
σε παίρνουν χαμπάρι αμέσως πως είσαι "ανάπηρος" ...

Εννοείται τύπε μου πως κι άλλοι παίρνουνε χάπια αλλά είσαι ο μόνος που κλαίει 24ωρο και τα βάζει με όλες τις γυναίκες επειδή τον απορρίπτουν
ή επειδή δεν του σηκώνεται ή χίλια δυο άλλα επειδή

γνωρίζεις τι σημαίνει αυτογνωσία ?
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Το γραφω για αυτούς που είπαν ότι είναι σενάριο από τσόντες κλπ. Βέβαια εσύ το υπεραναλύεις λίγο παραπάνω...
Τόσα ξέρουν τόσα λένε.....δεν υπάρχει χειρότερο για μια γυναίκα από το να ζει την σημερινή εποχή με συνθήκες του 1960....σπίτι δουλειά σούπερ μάρκετ και ξανά σπίτι ..... Να μην έχει χρόνο να πάει κάπου μόνη της αλλά μόνο με άντρα μαζί η με παιδιά.....καμια φορά ο εαυτός μας για την καταπολέμηση της πίεσης είναι να σε κάνει να την αγαπήσεις ....το σώμα όμως δεν αντέχει την πίεση στον ίδιο βαθμό με την πρώτη αφορμή όμως δείχνει τι θέλει.......μια γυναίκα που δεν μπορεί να χύσει μόνη της πουθενά γιατι δεν την αφήνουν ήσυχη τι θα κάνει τελικά, εκεί που την παίρνει.......το άγχος βέβαια να την ευχαριστήσεις στο πεντάλεπτο η δεκάλεπτο είναι και αυτό πίεση πλέον
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.490
Πόντοι
8.530
Σε πλοίο πρωτοετής δοκίμισα είχε πάει με τον ανθυποπλοίαρχο , τον δόκιμο της μηχανής ,τον Γ' μηχανικό και 2 Φιλιππινέζους ενώ την είχε πέσει στη ψυχρά και σε μένα και στον Α' μηχανικό.
Αυτό το μπαχαλο ουσιαστικά προκάλεσε την απόλυση 2 παιδιών. Μεγάλο μπέρδεμα ...
Τυχερός...εργασία και χαρά...υπέκυψες;Βλεποταν η κοπέλα η ήταν κητοειδες;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.490
Πόντοι
8.530
Έχετε προσπαθήσει να κάνετε σεξ με συνάδελφο ?

Όχι αλλά έχουν προσπαθήσει αυτές, δις

Η πρώτη περίπτωση ελεύθεροι και οι 2, ίδιο επίπεδο ιεραρχίας ... απλά οκ με διάρκεια κανα μήνα

Η δεύτερη, μάνατζερ εγώ διευθύντρια αυτή, να με μισεί θανάσιμα γιατί της συμπεριφερόμουν σα να ήταν μια τυχαία υπαλληλίσκα και έκανε πεσιματική θανατηφόρα ενώ ήμουν στο κινητό:
- Με γκόμενα μιλάς ?
- Παρντόν ?
- Πες της δεν μπορείς έχεις να βγεις με μένα

Έγινε της πουτάνας το κάγκελο μέχρι το πρωί
Αυτές που έχουν υψηλές θέσεις ,ιδίως σε μεγάλες κοινωνίες,δεν λειτουργούν σαν μυγιαγγιχτες γυναικούλες διότι η υψηλή θέση προ'υ'ποθετει ποσοστό τεστοστερόνης που πλησιάζει σε αυτό ενός άνδρα.
Μπράβο που έφαγες...!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.490
Πόντοι
8.530
Συμφωνώ εν μέρη όμως η δουλειά είναι ένα μέρος να βρεις πιο εύκολα κοπέλες.Μη ξεχνάς ότι το καμάκι στο άγνωστο είναι νεκρό όλες θέλουν να βρουν άντρες μόνο από δουλειά ή από κοινούς γνωστούς,αν όμως δε έχεις κοινούς γνωστούς η δουλειά είναι η μόνη σου σωτηρία.
Απολύτως σωστό...
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
606
Κριτικές
28
Like
3.223
Πόντοι
2.596
το καναμε αρκετες φορες ακομα και μεσα στην εταιρια και το σεξ ηταν απ τα καλυτερα μου αλλα αυτο που τραβηξα μετα δεν περιγραφεται.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Ρε αδερφέ μου πήγα στη σχολή να μιλήσω σε μια μου είπε να στο να βγούμε μετά μου είπε είναι παντρεμένη κλασσική νεαρή βλαχοελληνιδα 26 χρόνων που έχει ιδέα για τον εαυτό της ως συνήθως κούρασαν μλκ δε μπορούμε να βρούμε μια κλασσική κοπέλα για σπίτι,να σε πληροφορήσω μπήκα ινστα και η γκόμενα ακολουθούσε το ναυάγιο τον ρακ τον αλητοζουμπουρλο δήθεν μάγκα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.490
Πόντοι
8.530
Ρε αδερφέ μου πήγα στη σχολή να μιλήσω σε μια μου είπε να στο να βγούμε μετά μου είπε είναι παντρεμένη κλασσική νεαρή βλαχοελληνιδα 26 χρόνων που έχει ιδέα για τον εαυτό της ως συνήθως κούρασαν μλκ δε μπορούμε να βρούμε μια κλασσική κοπέλα για σπίτι,να σε πληροφορήσω μπήκα ινστα και η γκόμενα ακολουθούσε το ναυάγιο τον ρακ τον αλητοζουμπουρλο δήθεν μάγκα.
Σκέτο σκουπιδαριο οι πιτσιρίκες...τα μιλφονια,αν δεν έχουν σαλταρει από τα ορμονικά ,είναι πιο αξιόπιστα...κάνουν και κάνα φαγητό!
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
13
Like
40
Πόντοι
0
Ναι, εμένα μου έχει τύχει 3 φορές. Η πρώτη καυλάκι γύρω στα 24 τότε, μου την είχε πέσει στη δουλειά που τότε ήμουν. Ήμασταν μαζί στο χαλαρό για περίπου ένα χρόνο. Η δεύτερη είναι από μια εταιρεία στο εξωτερικό που συνεργάζομαι και πάω τακτικά. Παντρεμένη και αυτή όποτε πάω κανονίζει να περάσουμε μαζί κάποια βράδια. Με την τρίτη, έγινε φάση όταν έφευγα από την εταιρεία και περάσαμε ένα καλοκαίρι όνειρο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
23
Like
7.497
Πόντοι
3.346
Γειά σάς φίλοι μου έχετε στην δουλειά σας συνάδελφο που να την βλέπετε και να καυλωνετε τέρμα πόσοι από εσάς έχετε προσπαθήσει να την γαμησετε και πόσοι το έχετε καταφέρει.
Εγω ειχα αλλο θεμα..παλιοτερα στην προηγουμενη δουλεια ειχα μια συναδελφο που εμοιαζε αρκετα στο προσωπο με μια ιεροδουλη..και οταν περνουσα με αυτην, σκεφτομουν για να τελειωσω οτι πηδουσα την συναδελφο.:grin:
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
650
Κριτικές
26
Like
1.837
Πόντοι
1.196
Ρε αδερφέ μου πήγα στη σχολή να μιλήσω σε μια μου είπε να στο να βγούμε μετά μου είπε είναι παντρεμένη κλασσική νεαρή βλαχοελληνιδα 26 χρόνων που έχει ιδέα για τον εαυτό της ως συνήθως κούρασαν μλκ δε μπορούμε να βρούμε μια κλασσική κοπέλα για σπίτι,να σε πληροφορήσω μπήκα ινστα και η γκόμενα ακολουθούσε το ναυάγιο τον ρακ τον αλητοζουμπουρλο δήθεν μάγκα.
Ρε mate, από τις τόσες 20χρονες που έχει η όποια σχολή εσύ διάλεξες την παντρεμένη 26άρα αιώνια φοιτήτρια για να την πέσεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom